Özbekistan Turu 1

Özbekistan Turu 1
41
1,000TRL
Orta Asya'nın merkezine bir yolculuk yapın; Taşkent, Semerkand, Buhara gibi tarih kokan şehirleri görme fırsatı yakalayın! (Vizesiz) 5 Gece 6 Gün
VİZESİZ
 • Özbekistan Turu 1 : Orta Asya'nın merkezine bir yolculuk yapın; Taşkent, Semerkand, Buhara gibi tarih kokan şehirleri görme fırsatı yakalayın! (Vizesiz)
                                               5 Gece 6 Gün
 • Özbekistan Turu 1 : Orta Asya'nın merkezine bir yolculuk yapın; Taşkent, Semerkand, Buhara gibi tarih kokan şehirleri görme fırsatı yakalayın! (Vizesiz)
                                               5 Gece 6 Gün
Orta Asya'nın merkezine bir yolculuk yapın; Taşkent, Semerkand, Buhara gibi tarih kokan şehirleri görme fırsatı yakalayın! (Vizesiz)
5 Gece 6 Gün
 • 5 Gece 6 Gün
 • Türk Hava Yolları ile
 • 3 ve 4 Yıldızlı Konaklama
 • Hızlı Tren ile Semerkand / Buhara
 • Hızlı Tren ile Buhara / Taşkent

Türk ve İslam Dünyasının Kadim Şehirlerini görmeye gidiyoruz; Semerkand, Buhara ve Taşkent.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali Giden Yolcu Salonu “THY ” bankosunda 19:00’da buluşuyoruz. Check-in ve pasaport işlemlerini müteakip THY’nin TK372 seferi ile 21.55’te Semerkand’a uçuyoruz (4sa 10dk).


2.

Gün
Semerkand 2 gün programını görmek için tıklayınız

Varış: 04.15. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından kısa bir dinlenme için otelimize hareket ediyoruz. 4* Grand Sogdiana Hotel vb.

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Semerkand turumuzda İmam Buhari (ks.) Kabri ve Külliyesi, Hz. Ubeydullâh-ı Ahrâr (ks.) Türbesi, Uluğbey Rasathanesi, Şâh-ı Zinde (Sahabe Kusem bin Abbas) Türbesi, Hz. Hızır Mescidi, İmam Maturidi Türbesi, Registan Meydanı’nda bulunan Uluğbey, Tilla Kari ve Şirdar Medreseleri göreceğimiz yerler arasındadır. Akşam yemeğini sonrası konaklama otelimizde. 4* Grand Sogdiana Hotel vb.Konaklama: 4* Grand Sogdiana Hotel

3.

Gün
Buhara 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından saat 09.50’de hızlı tren ile Buhara’ya hareket ediyoruz (1sa 29dk). Varış: 11.19. Buhara şehri gezimizde Altın Silsile’den; Hz. Abdülhalık-ı Gücdüvani (ks), Arif-i Rivgeri (ks), Mahmud İncir-i Fağnevi (ks), Ali Ramiteni (ks), Muhammed Baba-es Semmasi (k.s) ziyaretlerimizin ardından akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde. 3,5* Orient Star Varaxsha Hotel, 3* Asia Bukhara Hotel vb.Konaklama: 3,5* Orient Star Varaxsha Hotel, 3* Asia Bukhara Hotel

4.

Gün
Buhara - Taşkent 4 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Buhara gezimizde Hz. Emir Külal (ks), Hz. Şah-ı Nakşibend Muhammed Bahaüddin (ks) Türbe ve Külliyeleri, Poyi Kalon Kompleksi, Kalan Minaresi, Mir Arap Medresesi, Ark Kalesi, Lebi Havuz Camisi, İsmail Samani Türbesi, Eyyüb Peygamber Çeşmesi ve Türbesi ve Çar-Minar Medresesi (vakit yettiğince) görülecek yerler arasındadır. Gezimizin ardından Afrasiyab hızlı treni ile 15.50’de Taşkent’e hareket ediyoruz (3sa 58dk). Varış: 19.48. Akşam yemeği sonrası konaklama otelimizde. 3* Hampton by Hilton Tashkent Hotel, 3,5* Central Palace Hotel, 3,5* Daniel Hill Hotel vb.Konaklama: 3* Hampton by Hilton Tashkent Hotel, 3,5* Central Palace Hotel, 3,5* Daniel Hill Hotel

5.

Gün
Taşkent 5 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Taşkent gezimizde Hz. Osman dönemine ait Kuran-ı Kerim’in orijinal mushafı, Barak Han Medresesi, Kökeldaş Medresesi, Kaffal Şaşi Türbesi, Tilla Seyih Camisi, Emir Timur Han Meydanı, İstiklal Meydanı, Ali Şir Nevai Tiyatrosu Meydanı ve Çarşı Pazarı görülecek eserler arasındadır. Gezimizin ardından akşam yemeği sonrası dönüş yolculuğumuz için havalimanına hareket ediyoruz.

Önemli: Uçak saatinden dolayı bu gece otel konaklaması yoktur.

6.

Gün
Taşkent

Taşkent Havalimanı’nda check-in ve pasaport işlemlerinin ardından THY’nin TK371 sefer sayılı uçuşu ile saat 02.35’te İstanbul’a uçuyoruz (5sa 15dk). Varış: 05.50.


EK BİLGİLER

Vizesiz - Evliyalar Diyarı Özbekistan Turu

Semerkand - Buhara - Taşkent


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#6311
LOKASYON:
Özbekistan
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 520,00 EUR 1040,00 EUR
3 353,33 EUR 1060,00 EUR
4 267,50 EUR 1070,00 EUR
6 180,00 EUR 1080,00 EUR
9 122,22 EUR 1100,00 EUR
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

1.000

Başlangıç Fiyatı

6 Gün

Özbekistan
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.