SIK SORULANLAR


bunları bilmek isteyebilirsiniz


 • Gidello Hakkında

 • Gidello Nedir?

  Tüm dünyadan yerel turizm profesyonelleri ile misafirlerini bir araya getiren Gidello, turizm sektörü odaklı bir pazar yeridir. Farklı bir tatil veya özel bir güne keyifli anılar kazandırabilmek amacıyla yola çıkan Gidello, farklı tatil, gezi ve aktivitelere kolayca ulaşmanızı ve güvenle satın almanızı sağlar.

 • Gidello'nun diğer firmalardan farkı nedir?

  Öncelikle Gidello bir acente veya operatör değil, bu firmaların ürünleriyle misafirlerini bir araya getiren bir servistir. Bu özelliği Gidello'ya tarafsız ürün karşılaştırma, yepyeni ve farklı tatil önerileri sunabilme ve bağımsız değerlendirme özellikleri kazandırır.

 • Gidello'da neden hiç indirim yok?

  Gidello kaliteli aktivite ve turlara en uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlayan bir pazar yeridir. Sunulabilecek en iyi fiyatlar listelenir yani tüm fiyatlar indirimlidir. Grup alışveriş ve fırsat sitelerinden farklı olarak bazı özellikleri kırpılmış öneriler sunmaktansa ayırdığınız zamanın karşılığını en iyi veren teklifleri olabilecek en iyi fiyatlarla sunarız.

 • Gidello iyi fiyat garantisi nedir?

  Gidello ekibi sizin yerinize tur ve aktivite şirketleriyle pazarlık yaparak olabilecek en iyi fiyatı sunar. Rezervasyon, biletlendirme v.b gibi ücretler almayan Gidello seçtiğiniz aktiviteyi en iyi fiyatlarla almanız için çalışır.

 • Gidello güvenli mi?

  Gidello ekibi sadece rezervasyon sırasında değil satın aldığınız aktivitenin tamamında güvenliğiniz için çalışır. Tüm aktiviteler ve sağlayıcı firmalar Gidello'nun uzmanları tarafından ön elemeden geçirilmiştir. Daha güvenli bir satın alma deneyimi için tüm güvenlik önlemleri alınmış olan Gidello, alanında en iyi online ödeme sistemleri ile çalışır.

 • Rezervasyon

 • Gidello'da nasıl rezervasyon yaparım?

  En kolay ve hızlı şekilde rezervasyon yapabilmeniz için sürekli çalışıyoruz. Aktivite detay sayfasında sağ bölümde bulunan rezervasyon formunda tarih, opsion (varsa) ve kişi sayısını seçerek ne kadar ödeyeceğinizi tam olarak görebilir, rezervasyon sayfasında ödeme ve taksit seçeneklerini belirleyerek ödeme işleminizi güvenle tamamlaya bilirsiniz.

 • Gidello'da hangi ödeme yöntemleri mevcut

  Gidello’nun güvenli online ödeme altyapısı üzerinden peşin ve taksitli kredi kartı, banka havale ve eft, paypal ve bitcoin üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Gidello çağrı merkezi üzerinden de ödemelerinizi yapabilmeniz mümkün.

 • Kredi kartı ile taksit yapabilir miyim?

  Evet, anlaşmalı bankalar ve taksit oranları ile ilgili bilgiler aktivite bilgi sayfalarımızda yer almaktadır.

 • Ödeme işleminden sonra ne olacak?

  Rezervasyonunuzun onaylanması ile birlikte Gidello katılım belgenizi eposta adresinize ulaştıracaktır. Tur operatörünüz en geç 48 saat içinde size ulaşarak aktiviteye katılımınız hakkındaki gerekli bilgileri aktaracaktır.

 • Sormak istediğim sorular var, yardımcı olur musunuz?

  Elbette, Gidello Destek sayfalarından, aktivite detay sayfasındaki ilgili bağlantıdan veya 0 850 840 00 60 numaralı Gidello Çağrı Merkezi’nden bize ulaşabilirsiniz.

 • Size Özel

 • Gidello Size Özel Nedir?

  Gidello'nun tatil uzmanları, Gidello üyeleri veya sizin oluşturduğunuz birbirinden keyifli seyahat planlarının en iyi Gidello fiyatlarıyla buluşturulup size özel paket turlara dönüştürüldüğü yeni nesil bir seyahat anlayışıdır. Gidello, seçmiş olduğunuz seyahat programı için otelden araç kiralamaya, transferden günlük ek turlara kadar tüm hizmetleri sizin için en iyi fiyatlarla paketler ve tek seferde kolayca almanızı sağlar.

 • Neden Gidello Size Özel?

  Gidello Go size özeldir ancak kendi planladığınız bir tatili T.C. Turizm Bakanlığı onaylı bir tur operatörünün garantisi altında geçirmenizi sağlar. Kiralık daireler, özel transfer çözümleri gibi yenilikçi turizm ürünlerini paket turlara dönüştürmenizi sağlayarak tatilinizi en keyifli halini en iyi fiyatlarla alabilmeniz için çalışır. Otelden ek turlara tüm tatilinizi tek çatı altından güvenle satın almanızı sağlar.

 • Gidello Size Özel nasıl çalışır?

  Sizin için önceden planlanmış veya kendi yarattığınız bir seyahat programını paket tura dönüştürüren Gidello, özel anlaşmalı otel, ulaşım v.b servis sağlayıcılarını tarayarak tarihlerinize uyan en iyi fiyatı bulmak için çalışır. Gidello'nun akıllı tatil motoru, çeşitli kriterlere göre bütçeniz ve konfor ihtiyaçlarınıza en uygun önermeleri yapar ve kolayca satın almanızı sağlar.

 • Gidello Size Özel'de neler var?

  Gidello uzmanları ve Gidello topluluğu tarafından özenle üretilmiş seyahat planları, 350.000'den fazla otel ve kiralık tatil evi arasından özenle seçilmiş öneriler, en rekabetçi uçuş fiyatları, birbirinden keyifli günlük tur ve aktiviteler, dünya lezzetlerine ev sahipliği yapan restoranlar, seçilmiş araç kiralama ve transfer şirketleri, sigorta ve vize hizmetleri şuanda Gidello ürün gamındaki servislerden. Ancak bu yazıyı okuduğunuzda evinizin köşesindeki butik de listemizde yerini almış olabilir.

 • Ödeme işleminden sonra ne olacak?

  Ödemenizin gerçekleşmesi ile birlikte ulaşım ve konaklama rezervasyonlarınız otomatik olarak gerçekleştirilir ve bu rezervasyon kesindir. Gidello ekibi gerekli belgelerinizi ve seyahat kitinizi 48 saat içinde kayıtlı email adresinize ulaştırır.

 • Satın aldığım paket tur şirketince iptal edilir mi?

  Hava muhalefeti gibi mücbir sebepler dışında Tur katılımının düşük olması, fiyat değişiklikleri gibi sebeplerle turunuz iptal edilmez zira ödeme anında tüm rezervasyonlar otomatik olarak yapılmıştır. Hava yolu şirketleri ve konaklama sağlayıcısından kaynaklanan iptallerde ise Gidello ekibi güvenliğiniz için size alternatif şirket önerebilir veya ücretinizin iadesini sağlayabilir.

 • Peki, ben satın aldığım paketi iptal edebilir miyim?

  Elbette. Ancak lütfen paketinizde yer alan her ürünün farklı iptal prosedürü olduğunu ve satın alma sayfasında belirtilen bu şartların geçerli olacağını lütfen unutmayınız.

 • Gruplar kaç kişilik / Rehberimiz kim?

  Paket turlardan farklı olarak Gidello Size Özel'de grubunuzda birlikte plan yaptığınız aileniz ve arkadaşlarınız dışında kimse olmaz hatta -eğer paketinize eklemediyseniz- sizi oradan oraya koşturan bir rehber bile olmaz. Gidello Size özel, size özeldir :)

 • Bilmeniz Gerekenler

 • Gidello bir seyahat acentesi mi?

  Gidello, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve TURSAB onaylı resmi bir seyahat acentesidir.

  Ancak yine de kendimizi, güvenilir yerel tur operatörleri ve aktivite şirketlerinin seçilmiş ürünlerinin bir araya toplandığı bir pazar yeri olarak konumlandırıyoruz. Yine de memnuniyetinizi en üst seviyede tutabilmek rezervasyon aşamasından evinize döndüğünüz ana kadar diğer seyahat acenteleri gibi iş ortaklarımız ile birlikte çalışmaya devam etmekteyiz.

 • Tur ve aktiviteleri Gidello'mu organize ediyor?

  Gidello, güvenilir yerel / global tur operatörleri ve aktivite şirketlerinin seçilmiş ürünlerinin bir araya toplandığı bir pazar yeridir. Tüm aktiviteler alanında uzman şirketler tarafından Gidello garantisi ile sağlanmaktadır.

  Ancak Gidello özellikle yurt dışı ortakları ile düzenlediği aktivitelerde T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve TURSAB onaylı resmi bir seyahat acentesi olarak çeşitli hizmetler de verebilmektedir.

 • Bana uygun tur veya aktiviteyi nasıl bulabilirim?

  Gidello’da aradığınız yeni bir öneriye ulaşmanın çok yolu var.

  • TURLAR ana menüsü altındaki şehir ve bölgelerden birini seçerek gitmek istediğiniz bölgedeki aktiviteleri görebilir
  • Sanat, macera, spor v.b. kategorilerinden birini seçerek tatil anlayışınıza uygun önerileri listeleyebilir
  • Rafting, dalış, kampçılık v.b aktivitelerinden birini seçerek aktivite bazındaki önerilerimizi görebilirsiniz

  Ayrıca isteklerinize ve size özel öneriler sunabildiğimiz Gidello’nun tatil sihirbazı Gidello GO’dan da dilediğiniz zaman faydalanabilirsiniz.

 • İptal ve İade

 • İptal ve iade nasıl yapılır?

  Gidello alanında en iyi şirketler ile çalışır ve bu şirketlerin iptal prosedürleri birbirinden farklı olabilir. Bu bilgiye aktivite bilgi sayfasından ulaşabilirsiniz. Elbette tedarikçimizin prosedürü ne olursa olsun Gidello’nın yüksek müşteri memnuniyeti ilkeleri esastır.

 • Gidello sorunlara karşı beni nasıl koruyor?

  Gidello daha önce çalışmadığınız bir yerel tur operatörüile çalışmanın en güvenli yoludur. Güvenli online rezervasyon sisteminden turunuzun gerçekleşmesine kadar olan süreçte sizi korur.

  1) Gerçekleşme garantisi:
  Gidello kanalıyla yapmış olduğunuz ödemeler aktivite gerçekleşene kadar operatöre aktarılmaz, bu şekilde aktivitenin gerçekleşmesiyle ilgili –Operatör’den Kaynaklı- herhangi bir sorun olduğunda Gidello bir güvenlik katmanı oluşturur.

  2) Hizmet garantisi:
  Gidello tedarikçileri ile ilgili yaşadığınız herhangi bir sorunda hakem görevi görür ve olası sorunlarda her iki tarafın haklarını eşit mesafeden korur.

  3) İptal iade garantisi:
  Tatil planları sürekli değişir, biliyoruz. Operatör ve Gidello iptal prosedürü kapsamında tatil planınızdaki değişikliklere karşı sizi koruruz.

 • Turizm Profesyonelleri

 • Gidello'da nasıl yer alabilirim?

  Her ne kadar sıkı bir ön değerlendirme süreci uygulasak da, Gidello’nun kapıları özgün önerileri bulunan, kaliteli hizmet sağlayan tüm sektör profesyonellerine açık. En büyük şirketlerden, butik tur ve aktiviteler düzenleyen deneyimli KOBİ’lere otellerden aktivite merkezlerine kadar çok sayıdaki çözüm ortağımızın arasında siz de yerinizi almak istiyorsanız, buraya tıklayarak Gidello Pro hakkında bilgi alabilir, buraya tıklayarak kayıt formunu doldurabilir veya doğrudan bize ulaşarak hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz

 • Gidello Pro Nedir?

  Gidello’nun iş ortaklarına özel tedarik ağı olan Gidello Pro, sektör profesyonellerine online rezervasyon, iş akış yönetimi, online pazarlama ve teknik altyapı desteği sunulduğu özel bir hizmetler bütünüdür.

 • Gidello Pro ücretli mi?

  Hayır! Gidello Pro’nun temel özelliklerini kullanmak için sabit bir ücret ödemezsiniz, daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.

 • Kurumsal Etkinlikler

 • Kurumsal etkinliklerimiz için Gidello ile nasıl çalışırız?

  Gidello’da bayi toplantılarından ödül programlarına pek çok kurumsal çözümümüz bulunmaktadır. Şirketinize özel önerebileceğimiz çözümler veya etkinlik programları için lütfen bize ulaşın.

 • Gidello Kurumsal ile neden çalışmalıyım?

  Gidello Kurumsal ile çalışarak şirket etkinlikleri, toplantılar ve transfer hizmetleri gibi planlaması zaman alacak pek çok hizmete tek yerden ulaşabilir, Gidello’nun profesyonel tedarikçi ağından tek seferde teklif toplayabilir ve seçiminizi kolayca yapabilirsiniz.

 • Gidello Kurumsal’da neler var?

  Şirket etkinlikleri, ödül programları, bayi toplantıları, transfer ve ulaşım hizmetleri, eğitim ve motivasyon programları, konaklama ve özel programlar Gidello Kurumsal’da yer alan çözümlerden sadece birkaçı.

Kapat