MÜŞTERİLERİNİZ SİZİ ARIYOR!

AGENTİS İLE ONLARA ULAŞIN, GELİRİNİZİ ARTTIRIN!Agentis, Gidello'nun ana tedarikçi ağıdır.


Gidello, tatil kararlarının neredeyse tamamının online alındığı günümüzde, dağınık yapıdaki turizm sektörünü aynı çatı altında toplayan Türkiye'nin ilk turizm odaklı online pazaryeridir. Online dünyayı etkin olarak kullanamadığını düşünenler için en uygun maliyetli giriş aracı olan Gidello, altyapısı mevcut olanlar için ise yepyeni ve çok etkili bir pazarlama aracıdır.

AGENTİS İLE TANIŞIN:

Satışlarınızı Arttıran ve İş Akışınızı Kolaylaştıran Eticaret Platformu

AGENTİS NELER SUNUYOR?

Turizm sektörü için hazır eticaret altyapısı Agentis, her ölçekteki şirketeler için özelleştirilebilir ve geliştirilebilir bir alt yapı sunuyor. Sektöre özel planlanmış ve 7/24 yönetilen altyapısı, teknik personel ve altyapı giderlerine değil kendi işinize konsantre olmanızı sağlıyor.

DÜŞÜK YATIRIM MALİYETİ:
Teknik altyapı, geliştirme süreci ve güncellemeler ile yükselen ilk yatırım maliyetleriyle karşılaşmamanız için Agentis, SaaS (Software as a Service) modelinde geliyor. Bu sayede sadece ihtiyaç duyduğunuz özellikleri ihtiyaç duyduğunuz süre için ödemenizin önü açılmış oluyor.

MESLEKTAŞLARINIZ GELİŞTİRDİ:
Turizm sektörüne özel olarak sizin gibi sektör profesyonelleri tarafından geliştirilen Agentis, problemlerinizi biliyor ve onlar için yaratıcı çözümler getiriyor. Hayatınızı kolaylaştıracak araçlar sunan Agentis hem yönetim hem de satış tarafında her seviyeden kullanıcının kolayca kullanabileceği basit ama modern arayüzler ile geliyor.

SATIŞLARI ARTTIRAN ETİCARET PAKETİ:
Agentis, başta Turizm pazaryeri Gidello olmak üzere benzeri kanallarla entegre çalışarak hizmetlerinizi tüm dünyaya pazarlayabilmenizin önünü açıyor. Özelleştirilebilir SEO, Sosyal Medya entegrasyonları ve reklam kanalları ile modern, yenilikçi pazarlama fikirleri geliştirmenize yardımcı oluyor, organik trafiğinizi arttırmak için yenilikçi teknolojileri takip ediyor.

Agentis kullanıcıları ürün ve hizmetleri hem kendi web siteleri hem de Gidello üzerinden kolayca satışa sunuyor.

Daha fazla bilgi için tıklayınız