2 Saatlik Üç Güzeller Günbatımı Atv Turu...

2 Saatlik Üç Güzeller Günbatımı Atv Turu
41
85TRL
Üç Güzeller, Kapadokya peri bacaları içinde en bilinen peri bacalarındandır. Üç Güzeller peri bacalarının olduğu bölgede bulunan engebeli arazide peri bacaları ve vadi manzaraları eşliğinde bir tur olan 2 saatlik Üç Güzeller ATV turu, acentemiz tarafından her sayıda gruba sağlanabilmektedir.
Üç Güzeller, Kapadokya peri bacaları içinde en bilinen peri bacalarındandır. Üç Güzeller peri bacalarının olduğu bölgede bulunan engebeli arazide peri bacaları ve vadi manzaraları eşliğinde bir tur olan 2 saatlik Üç Güzeller ATV turu, acentemiz tarafından her sayıda gruba sağlanabilmektedir.

  • Üç güzeller
  • Kızılçukur Vadisi
  • Güvercinlikler
  • İki kaya vadisi
  • Panaroma , Vadiler arası mini peribacaları
  • Aktepe

2 Saatlik Üç Güzeller Gün Batımı ATV Turu


Kapadokya gezilerinin en güzel zamanı İlkbahar aylarında olmaktadır. Özellikle Nisan ve Mayıs aylarında bölgenin en güzel manzaraları kadrajınıza girer. Bu haliyle bölgenin en güzel manzarasını ise gün batımında elde edersiniz. Bu nedenle güneşin batımında burada olmak isteği duyarsınız. Özellikle 2 saatlik Üç Güzeller Gün Batımı ATV Turu ile müthiş manzaraya şahit olabilirsiniz.

Üç Güzeller olarak anılan peri bacaları iki büyük biri küçük olarak görülmektedir. Bu manada anne baba ve çocuk olarak görülen peri bacalarının olduğu yer Ürgüp Nevşehir yolu üzerinde yer almaktadır. Yol güzergahında mola verip buradaki seyir terasından bölgeyi ve manzarayı izleyenleri görürsünüz. Her daim yoğun bir ziyaretçinin yaşandığı seyir terası özellikle gün batımı saatlerinde dolar taşar. Bu sebeple bölgeden buraya özellikle akşam saatlerinde turlar düzenlenmektedir. Bu çerçevede ihtiyacınız olan destinasyonu HTR Tour sağlamaktadır. Bölgede yıllardır ihtiyaç duyulan etkinliklerde imzası bulunan firma bu anlamda gereken rotaları özenli olarak programlamaktadır.

2 Saatlik Üç Güzeller Gün Batımı ATV Turu Fiyatları 


Üç Güzeller Peri Bacalarına isteğiniz doğrultusunda farklı zamanlarda yapılan ATV turları ile gezebilirsiniz. Bu aşamada düzenlenen Üç Güzeller ATV turları 1 ve 2 saatlik olarak hazırlanmaktadır. Gün doğumu, gün batımı gibi özel turların düzenlenmesinde misafirlerin talepleri önem kazanır. Bu aşamada istenilen gün batımı ATV turu transfer hizmeti ile birlikte verilmektedir. 2 Saatlik tur için ödeyeceğiniz tutar 400 Liradır. Bunun yanında konaklama otelinizden yapacağınız transferler için kişi başı 120 TL ücret alınmaktadır. Böylelikle tur saati öncesi otelinizden lükse araçlar ile alınır ve turun başlayacağı mecraya getirilirsiniz.

Kapadokya ATV Turu bölgenin en zevkli adrenalin salgılayan heyecanlı etkinliklerinden biri olmaktadır. Aynı zamanda bölgede ulaşım aracı olarak kullanılan bu araçlar coğrafyanın arazi şartlarına uygun hareket etmektedir. Dört çekişli güçlü motoru ile dik alanlarda rahat bir ulaşım sağlaması nedeniyle turlarda en çok kullanılan araç özelliği taşımaktadır. Grup halinde sevdiklerinizle katılabileceğiniz ATV araçlarına iki kişi binebilmektedir. Böylelikle gezinizi daha renkli haline getirebilirsiniz.

Üç Güzeller Gün Batımı ATV Turu Deneyimi 


Tur başlamasından önce sizlerin güvenliği ön plana alınmaktadır. Burada aracınızı seçtikten sonra kasklar takılır ve boneler ile güvenliğiniz desteklenmektedir. Aynı zamanda turlarda toz ve çamurlu havalarda çamurlardan korunmak için gözlükler takınmaktadır. Burada aracınızı seçmeniz ile birlikte birkaç uyum turu atılmaktadır. Böylelikle kullanacağınız araca aşina olur ve yolda daha iyi hareket etme olanaklarına sahip olursunuz. Destinasyon üzerindeki tur tek sıra halinde yapılırken en önde profesyonel rehberler eşlik etmektedir.

Özellikle görülmesi gereken yerler rehberlerin listesinde yer alır. Böylelikle buralarda molalar verilebilmektedir. Bu sayede bölge ve görülmesi gereken yerler daha iyi keşfedilirken en önemli yerlerde fotoğraf molaları verilmesi ayrı bir mutluluk kaynağı olmaktadır. Bölgede yapılan turlarda olduğu gibi ATV turlarının heyecanlı görüntüleri sosyal medyalarda yayınlanmaktadır. Bu sayede turlar daha ilgi çekici haline gelir. Öyle ki buraya kadar geldikten sonra ATV turları le bölgeyi keşfetmeden gitmek büyük kaybınız olacaktır.

2 Saatlik Üç Güzeller Gün Batımı ATV Turu Hakkında Bilgi


HTR Tour kalitesiyle Üç Güzeller Peri Bacalarına yapacağınız 2 saatlik Gün Batımı ATV turu bölgeye ulaşıncaya kadar devam etmektedir. Gün batımından önce burada olunur. Böylelikle güneşin sizlere veda ederken alanı kaplayan ziyaretçilere görsel şölen sunmaya başlar. Kapadokya manzarası ile Üç Güzellerin size verdiği kızıl renklerin dansı olur. Böylelikle fotoğraf makinelerinizin kadrajına girerken en güzel enstantenelere eşlik etmektedir. Uzun bir gün ile heyecanlı bekleyiş sonrası yaklaşık 15 dakikalık bir seyir zevki ile güneş sizlere veda eder. Ancak siz hala bölgede size verilen doğal sunumun etkisi altında olursunuz. Öyle ki bu güzellik Kapadokya’nın bir çok bölgesinde en güzel haliyle kendisini sunar.

Nevşehir karayolu üzerinde vereceğiniz küçük bir mola ile Üç Güzellerin hikayesini dinleyebilirsiniz. Öyle ki Üç Güzeller Peri Bacaları bölgenin simgesi haline gelmiştir. Burada güçlü motorlara sahip ATV araçları ile hatıra fotoğrafları çekinirsiniz. Böylelikle gezileriniz için zengin bir anı geçmişinizi bu fotoğraflar ile hatırlarsınız. Kapadokya çok geniş bir alan olmasına karşın herkesin özellikle buraya gelmek istemesi buranın vermiş olduğu haz ve mutluluk için olmaktadır.

Arazi Koşullarında ATV Safari Turu Heyecanı


Kapadokya’nın arazi koşullarında dik yokuşları çıkarken bağıran motorların eşliğinde yapacağınız Üç Güzeller ATV turu başlangıç noktasına kadar ilerlemektedir. Burada grubunuzla birlikte hareket ederek dönüş yoluna geçersiniz. Yine bölgenin güzel vadileri ve dik yamaçları eşliğinde tozlu yollardan geçerek ATV turunun heyecanını sonuna kadar içinizde hissedeceksiniz.

ATV turu sonrası başlangıç noktasına gelinmektedir. Burada sizleri küçük bir karşılama ile kutlama etkinliği karşılar. Öyle ki Kapadokya’da tüm etkinliklerin sonunda küçük bir kutlama yapılmaktadır. Bu kutlamalara bölgenin lezzeti olan üzümlerinden üretilen şaraplar eşlik etmektedir. Yapacağınız bu kutlama sonrası ise transfer hizmeti alan kişiler HTR Tour güvencesi ile lüks araçlar eşliğinde konaklama otellerine geri bırakılmaktadır. Bu aşamadan sonra Üç Güzeller gün doğumu ATV turları ile güne merhaba demek için hazırlanır.


EK BİLGİLER

Detaylı bilgiye aşağıdaki linkte bulunan tur sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kapadokya ATV Turu

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#6196
LOKASYON:
Ürgüp
ULAŞIM
Diğer   
BULUŞMA:
Otelden Alma
BİTİŞ:
Otele Bırakma
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 44,20 USD 88,40 USD
3 30,03 USD 90,10 USD
4 22,74 USD 90,95 USD
6 15,30 USD 91,80 USD
9 10,39 USD 93,50 USD
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

85$

Başlangıç Fiyatı

2 Saat

Ürgüp
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.