Budva Turu 4 Gece 5 Gün

Budva Turu 4 Gece 5 Gün
41
479TRL
EN İYİ FİYAT
  • Budva Turu 4 Gece 5 Gün :
  • Budva Turu 4 Gece 5 Gün :
  • Budva Turu 4 Gece 5 Gün :
  • Vizesiz
  • Kesin Hareketli

VİZESİZ ve KESİN HAREKETLİ
BUDVA Air Montenegro ile 4 gece 5 Gün

Hareket tarihleri
 7, 14, 21, 28 Ağustos,
4, 11, 18, 25 Eylül, 2, 9, 16, 23, 30 Ekim 2022

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul - Tivat - Budva

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde saat 11.30’da bulunma. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Air Montenegro MNE-401 sefer sayılı uçuşu ile saat 14:30’da Tivat’a hareket. Yerel saat ile15.20’de Karadağ’ın Tivat Havalimanı’na varış. Bir sayfiye kenti olan Tivat’ın küçük havalimanında bizi bekleyen özel aracımızla kısa bir yolculuk sonrası Budva’ya varıyoruz. Muhteşem sahilleri, renkli gece hayatı ile Balkanlar’ın en ünlü tatil merkezlerinden biri olan Budva’da varış sonrası yapacağımız yürüyüş turunda Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezeceğiz. Daha sonra konaklama yapılacak otelimize transfer ve yerleşme. Dileyen misafirlerimiz Budva gece hayatının tadını birbirinden güzel restoran ve eğlence mekanlarında çıkarabilirler. Geceleme otelimizde.


2.

Gün
Budva (Tivat-Porto Montenegro-Perast-Kotor) 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından serbest gün, alışveriş, gezme, deniz ve güneşten faydalanma imkanı Sabah dileyen misafirlerimiz ile ekstra tam gün Kotor ve Fiyortlar Turu.(45 Euro) Bu turumuzda Tivat, Porto Montenegro, Kotor ve Perast’ı göreceğiz. Önce Tivat’a hareket edecek ve zengin yapılaşmasıyla Porto Montenegro limanını gezeceğiz. Daha sonra UNESCO Dünya doğa ve tarih mirası listesinde yerini alan, beyaz taşlar ile sarılmış ve Akdeniz güneşi ile aydınlanan bölgenin turistik kenti Kotor’u, Kotor körfezini ve tarihi kale şehrini göreceğiz. Karadağ'ın güneybatısında ve Hırvatistan'ın güneyinde, Adriya Denizi kıyısında Avrupa’nın Norveç’ten sonra en büyük fiyordu ve doğal bir limanı olan Kotor, dar boğazlarla birbirine bağlayan dört koydan oluşur. Koyun çevresindeki çıplak dağlar kıyıya dik bir biçimde iner. Kişisel gezi ve aktiviteleriniz için serbest zamanın ardından küçük adaları ile ünlü barok sahil kasabası Perast’ı ziyaret edeceğiz. Perast’ta fiyordların eşsiz sularında denize girebilirsiniz, mayonuzu almayı unutmayınız. Akşama doğru Budva’daki otele dönüş. Dileyen misafirlerimiz Budva gece hayatının tadını birbirinden güzel restoran ve eğlence mekanlarında çıkarabilirler. Geceleme otelimizde.

3.

Gün
Budva (Cetinje - Virpazar - İşkodra Gölü - Bar-Sveti Stefan) 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısı sonrası serbest gün, alışveriş, gezme, deniz ve güneşten faydalanma imkanı. Sabah dileyen misafirlerimiz ile ekstra tam gün Montenegro turu. (Cetinje - Virpazar - İşkodra Gölü - Bar - Sveti Stefan) (45 Euro) Bu turumuzda önce Karadağ’ın eski krallık başkenti Cetinje’ye gidiyor ve buradaki tarihi Sırp Ortodoks manastırını görüyoruz. Küçük Cetinje meydanında vereceğimiz serbest kahve molası sonrası yola devam ediyoruz. Daha sonra İşkodra gölünü göreceğimiz şirin kasaba Virpazar’ı ziyaret ediyoruz. Virpazar’da vereceğimiz bir saatlik serbest zamanda küçük teknelerle İşkodra Gölünde su nilüferlerinin içinde muhteşem bir gezinti yapabilirsiniz. Balkanların en büyük gölü olan ve 250 civarında farklı türde kuşa ev sahipliği yapan gölde Pelikanları görebilmek ise güzel bir ayrıcalık olacak. (tekne gezisi yapmak isteyen misafirlerimiz ilave olarak kişibaşı 15 Euro Milli Park giriş ücreti ve tekne ücreti ödeyeceklerdir) Gezimizin bir sonraki durağı Adriyatik denizi kıyısındaki tarihi ve turistik şehir Bar. Aynı zamanda Karadağ’ın ana limanı olan şehirde biz dağlık kısmı olan Stari Bar’ı geziyor ve burada dışarıdan tarihi Bar kalesini ve Osmanlı’dan kalan tarihi camileri görüyoruz. Küçük ve şirin çarşısını ziyaret edip serbest öğle yemeğimizi lokal bir restoranda alıyoruz. Günün finalini olağanüstü manzarasıyla Sveti Stefan ile yapıyoruz. Uzun yıllar önce balıkçıların yerleşim alanı olan bir adanın kamulaştırılması ve sonrasında Singapurlu bir otel zincirine satılması ile günümüzde restorasyon çalışmalarıyla turizme kazandırılan muhteşem Sveti Stefan’ı panoramik olarak tepeden görebileceğiniz bir yerde fotoğraf molası veriyoruz. 15. yy’da surlarla korunan bir köy olan ve 1950’lere kadar balıkçı kasabası olan Sveti Stefan Adası, 60,70 ve 80’lerde Sofia Loren, Marliyn Monroe ve Liz Taylor gibi ünlülerin uğrak yeri olmuştur. Turumuzun bitiminde Budva’ya dönüyoruz. Akşam Budva’nın eğlenceli mekanlarında vakit geçirebilirsiniz. Geceleme otelimizde.

4.

Gün
Budva (Herceg Novi) 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından serbest gün, alışveriş, gezme, deniz ve güneşten faydalanma imkanı. Sabah dileyen misafirlerimiz ile ekstra tam gün Herceg Novi Turu.(45 Euro) Bu turumuzda Hırvatistan sınırında bulunan, doğal güzellikleriyle ünlü tarihi şehir Herceg Novi’yi göreceğiz. Aynı zamanda turistik bir şehir olan Herceg Novi’yi yürüyerek keşfedeceğiz ve muhteşem plajlarında denize gireceğiz. Göreceğimiz yerler arasında Nikola Durkovic meydanı, Saat kulesi, Kanlı Kule, Belavista meydanı, St. Archangel Michael kilisesi, Forte Mare kalesi ve Kral Tvrtko heykeli bulunmaktadır. Akşama doğru Budva’daki otele dönüş. Dileyen misafirlerimiz Budva gece hayatının tadını birbirinden güzel restoran ve eğlence mekanlarında çıkarabilirler. Geceleme otelimizde.

5.

Gün
Budva - Tivat - İstanbul 5 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısı sonra Tivat Havalimanı’na hareket ediyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerinizi ardından Air Montenegro MNE-400 sefer sayılı uçuşu ile sabah 11:30’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile öğleden sonra 14:20’de İstanbul Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#5005
LOKASYON:
Budva
YEMEK:
4 Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
BULUŞMA:
İstanbul Hvalimanı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 249,08 EUR 498,16 EUR
3 169,25 EUR 507,74 EUR
4 128,13 EUR 512,53 EUR
6 86,22 EUR 517,32 EUR
9 58,54 EUR 526,90 EUR
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

479

Başlangıç Fiyatı

5 Gün

Budva
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.