Barcelona Turu - Setur

Barcelona Turu - Setur
41
828TRL
  • Barcelona Turu - Setur :
  • Barcelona Turu - Setur :
  • Barcelona Turu - Setur :
  • Barcelona Turu - Setur :
  • Antoni Gaudi'nin harika eserlerle donattığı Barcelona'nın keşfi.
  • La Rambla caddesinin keşfi
  • Camp Nou Stadyumunu keşif imkanı
  • İspanyol mutfağına özel "Tapas" menülerini tadım imkanı.
  • Figueres'de Dali müzesinin keşfi.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul-Barcelona "Şehir Turu ve Ekstra Flamenko Gecesi Turu"

Belirtilen havalimanı dış hatlarda buluşuyoruz. Uçağa biniş işlemlerinin ardından Barcelona'ya hareket. Varışa takiben alanda bizi bekleyen aracımızla Panoramik Barcelona şehir turumuzu yapıyoruz. Plaza De Catalunya, Olimpiyat Stadı, Sant Jordi Sarayı, Sagrada Familia Kilisesi, Gotik Mahalle, ünlü Casa Batllo ve Casa Mila göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitiminde otelimize transfer ve odalara yerlesme. Akşam, arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra düzenleyeceği Flamenko gecesi turuna katılabilirler. Konaklama otelimizde.


2.

Gün
Barcelona “Serbest Gün veya Salvador Dali Ekstra Turu” 2. gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alınacak kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Salvador Dali turuna katılabilirler. Dünyanın en çılgın sanatçısını yakından tanıma imkanı! Dünyanın en kendine özgü ve dahi sanatçısının kendi elleriyle tasarladığı müze, sanata en ilgisizleri bile kendine hayran bırakıyor. Barcelona’ya 1,5 saat mesafede bulunan Figueras kentinde yer alan müzede Salvador Dali’nin dehasına hayran kalacaksınız. Ardından otele dönüş. Konaklama otelimizde.

3.

Gün
Barcelona Serbest Gün veya Guell Parkı & Poble Espanol Ekstra Tur 3. gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirler rehberimizin ekstra düzenleyeceği Guell Parkı ve Poble Espanol turuna katılabilirler. Sabah erken saatte Antoni Gaudi'nin en kendine özgü eserlerinden biri olan Guell Park'a hareket ediyoruz. Park gezisinden sonra 1929 yılındaki Dünya Ticaret Fuarı için oluşturulan Poble Espanol ikinci rotamızdır. İçinde İspanya'nın 17 bölgesine ait mimari özellikler taşıyan simge yapıları göreceğimiz, el sanatlarını keşfedeceğimiz, Dünyada başka örneği olmayan Poble Espanol sizleri kendine hayran bırakacaktır. Tur sonrası otelimize dönüş. Konaklama otelimizde.

4.

Gün
Barcelona-İstanbul 4. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltı sonrası otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Rehberimizin belirttiği saatte buluşuyor ve İstanbul uçuşu için havalimanına hareket ediyoruz. Uçağa biniş işlemlerinin ardından yaklaşık 4 saatlik yolculuk sonrası İstanbul’a varış. Hizmet kalitemizi arttırmak adına sizlere vereceğimiz anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere...

EK BİLGİLER

İlgili ülkeye giriş koşulları pandemi şartlarına bağlı olarak değişmektedir. Güncel prosedür tur öncesi tarafınıza iletilecek olup, doğacak olası sorunlardan acentemiz sorumlu değildir.

Turumuzun gerçekleşebilmesi için minimum 15 kişi katılım şartı gerekmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, gezi hareket tarihinden 20 gün önce tur iptali bilgisi tarafınıza iletilecektir.

Setur, gerekli gördüğü durumlarda tur kalkışından önce haber vermek kaydıyla rehberlik hizmetini varışa istinaden sağlayabilir.

Setur, gerekli gördüğü durumlarda önceden yolcularına haber vermeksizin, programın içeriğini bozmadan, turların ve şehirlerin, program içerisindeki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen/verilemeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezilerin ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir.

Otel Voucher belgenizin, uçak biletinizin ve seyahat sigortanızın seyahat süresince yanınızda bulunması gerekmektedir. Bu evrakların yanınızda olmaması durumunda ülkeye girişlerde sıkıntı yaşanabilmektedir. Acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Uçuş saatinden minimum 3 saat öncesinde belirtilen havalimanında olunması gerekmektedir.

Çocuk fiyatı, aynı odada 2 yetişkin olması durumunda uygulanmaktadır. 1 Yetişkin + 1 Çocuk olması durumunda 2 yetişkin fiyatı uygulanmaktadır.

Programda belirtilen turlar panoramik olarak yapılacak olup, herhangi bir ören yeri/müze giriş ücreti fiyatlara dahil değildir.

Sigorta şirketinin kabul etmesi durumunda; 75 yaş üzeri sigortalıların ani rahatsızlık sonucu tedavi masrafları ödenmez, sadece kaza sonucu tedavi masrafları karşılanır. 80 yaş üzeri sigortalıların ise tıbbi tedavi masrafları ödenmez, sadece nakil hizmetleri organize edilir ve karşılanır. Sigorta poliçenizin tüm detayları için satış temsilcinize danışabilirsiniz.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#4572
LOKASYON:
kos, kalimnos
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 430,56 EUR 861,12 EUR
3 292,56 EUR 877,68 EUR
4 221,49 EUR 885,96 EUR
6 149,04 EUR 894,24 EUR
9 101,20 EUR 910,80 EUR
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

828

Başlangıç Fiyatı

4 Gün

kos, kalimnos
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.