Işıklı Göl Turu

Işıklı Göl Turu
41
1,100TRL
Oksijenle Yeni Bir Maceraya Hazır Mısınız?
İYİ SEÇİM!
 • Işıklı Göl Turu : Oksijenle Yeni Bir Maceraya Hazır Mısınız?
 • Işıklı Göl Turu : Oksijenle Yeni Bir Maceraya Hazır Mısınız?
 • Işıklı Göl Turu : Oksijenle Yeni Bir Maceraya Hazır Mısınız?
Oksijenle Yeni Bir Maceraya Hazır Mısınız?
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Kula Evleri
 • Lüks Araçlarla Ulaşım
 • Işıklı Göl
 • Salda Gölü

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
KULA EVLERİ,ULUBEY KANYONU,IŞIKLI GÖL,SALDA GÖLÜ

Siz değerli misafirlerimiz ile 00:00 Kent meydanı 00:30 Görükle’de buluşarak yola çıkıyoruz.Sabah saatlerinde turumuzun ilk noktası olan Kula evlerine ulaşıyoruz.Kahvaltımızın ardından tarihi Kula evlerinin arasında dolaşar mistik havayı tenefüs ediyor,hatıra dolu fotoğraflarımızı çekildikten sonra 45 km uzunluğu bulunan Ulubey kanyonuna ulaşıyoruz.Mükemmel manzarayı daha heyecanlı bir şekilde görmek için dileyen misafirlerimiz ile 135 metre yükseklikte bulunan cam terasa çıkıyoruz.Ardından dileyen misafirlerimiz ile ters eve girerek birbirinden renkli pozla veriyoruz.Sonrasında ise mükemmel bir tekne turuna katılacağımız,nilüferlerin arasında kaybolacağımız ve bu tura katılmayan arkadaşlarınızı kıskandıracak görüntüler alacağınız Işıklı gölüne ulaşıyoruz.Mükemmel tenke turumuzun ardından artık Dünyaca ünlü Salda gölüne gidiyoruz.Adeta maldivlerde hissedeceğiniz bu doğa harikasını yaşadıktan sonra otelimize yerleşiyoruz.Akşam yemeğimiz otelde alınacaktır.


Diğer Detaylar 

Kahvaltı:Restorantımızda ekstra olarak alınacaktır

Öğle Yemeği:Restorantımızda ekstra olarak alınacaktır

Akşam Yemeği:Otelimizde ücrete dahil olarak alınacaktır



2.

Gün
PAMUKKALE,KARAHAYIT,DENİZLİ,ARAPAPIŞTI KANYONU 2. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alacağımız kahvaltı ardından Dünya’nın 7 harikasından biri kabul edilen bembeyaz yapısıyla sizleri büyüleyecek Pamukkale’ye ulaşıyoruz.Buradaki serbest zamanın ardından şifalı sıcak suyu ile meşhur Karahayıt’a geçiyoruz.Öğle yemeği için mola vereceğimiz Denizli’de meşhur Denizli kebabının tadına bakabilirsiniz.Sonrasında yeni gezi trendlerinden Arapapıştı kanyonuna giderek dileyen misafirlerimiz ile tekne turuna katılıyoruz.Bu mükemmel tabloyu yaşadıktan sonra Bursa’ya doğru yola çıkıyor,akşam saatlerinde sizleri aldığımız noktalarda bırakarak bir sonraki organizasyonda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Diğer Detaylar

Kahvaltı: Otelimizde ücrete dahil olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği:Restorantımızda ekstra olarak alınacaktır.

EK BİLGİLER

ÖNEMLİ NOT: Turumuz 1 gece 2 gün olup, otel konaklaması 1 gecedir. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır, ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Oksijen Travel misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0-2.99 yaş ücretsiz 3- 6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#4738
LOKASYON:
Manisa
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
KENT MEYDANI ACEMLER BATIKENT
BİTİŞ:
KENT MEYDANI ACEMLER BATIKENT
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 572,00 TL 1144,00 TL
3 388,67 TL 1166,00 TL
4 294,25 TL 1177,00 TL
6 198,00 TL 1188,00 TL
9 134,44 TL 1210,00 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

1.100TL

Başlangıç Fiyatı

2 Gün

Manisa
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.