Marmaris, Bozburun-datça-bozburun Mavitur...

Marmaris, Bozburun-datça-bozburun Mavitur Gezisi
41
7,000TRL
Eğer sizde Mavitur tatilini seviyorsanız, gözlerden uzak, gizemli koylarda denize girmenin keyfini çıkarmak, Ege’nin güneşinde bronzlaşmak istiyorsanız masmavi sularında yapacağımız bu gezimize katılmaya çağırıyoruz. Davetlisiniz.
LÜKS VE KONFOR
  • Marmaris, Bozburun-datça-bozburun Mavitur Gezisi : Eğer sizde Mavitur tatilini seviyorsanız, gözlerden uzak, gizemli koylarda denize girmenin keyfini çıkarmak, Ege’nin güneşinde bronzlaşmak istiyorsanız masmavi sularında yapacağımız  bu gezimize katılmaya çağırıyoruz. 
Davetlisiniz.
  • Marmaris, Bozburun-datça-bozburun Mavitur Gezisi : Eğer sizde Mavitur tatilini seviyorsanız, gözlerden uzak, gizemli koylarda denize girmenin keyfini çıkarmak, Ege’nin güneşinde bronzlaşmak istiyorsanız masmavi sularında yapacağımız  bu gezimize katılmaya çağırıyoruz. 
Davetlisiniz.
Eğer sizde Mavitur tatilini seviyorsanız, gözlerden uzak, gizemli koylarda denize girmenin keyfini çıkarmak, Ege’nin güneşinde bronzlaşmak istiyorsanız masmavi sularında yapacağımız bu gezimize katılmaya çağırıyoruz.
Davetlisiniz.
  • Marmaris
  • Bozburun
  • Datça

Mavi Yolculuk, Ege ve Akdeniz kıyılarımıza özgü bir tatil çeşiti. Doğa harikası koyları keşfetmek, denizle, doğayla, tarihle iç içe farklı bir tatil geçirmek isteyenler tercihlerini Mavi Yolculuktan yana kullanıyor. Mavi Yolculuk ülkemize özgü bir turizm dalı olup Akdeniz ve Ege kıyıları boyunca sıralanan göz kamaştırıcı güzellikteki koylar, sadece deniz yoluyla ulaşabileceğiniz saklı cennetler, Anadolu insanının konukseverliği, benzersiz antik kentler ve tabii ki deniz üzerinde olmanın verdiği keyif Mavi Yolculuğu özel kılan başlıca ögelerdir. 50 yılı aşkın bir süredir yapılan Mavi Turların ortaya çıkışının oldukça ilginç bir hikayesi var. Mavi Yolculuğun başlangıcı, Cevat Şakir'in bir öyküsünden dolayı Bodrum'da 3 yıl " kalebent " liğe mahkum edilmesine dayanıyor. Cevat Şakir'in Bodrum'daki yaşantısının, kısa sürede cezadan çok keyfe dönüştüğünü gören yetkililer, onu tekrar İstanbul'a çağırıyor. Cezasının son yarısını İstanbul'da tamamlayan Cevat Şakir, Bodrum'a yerleşerek 25 yıl burada yaşıyor. Bu dönemde yazdığı yazılarda Bodrum'un Karya Uygarlığı dönemindeki adından esinlenerek "Halikarnas Balıkçısı" takma adını kullanan Cevat Şakir’in, Bodrum'un gelişip bugünkü ününe kavuşmasında önemli katkısı var.

2017 yılından başlayan Mavitur etkinliklerimiz süreç içinde mükemmel hale gelerek profesyonelce devam etmektedir. Suyun verdiği huzur ile deniz ile iç içe sağlıklı beslenerek farklı güzel enerjileri birleştirip, günlük yaşamın karmaşasından uzaklaşıp, ruhumuzu dinlendirerek, ruh ve zihin dengenizi tazeleyip doğanın kucağında ve mavi suların içinde dağa ile bütünleşeceksiniz.

Kech tipi 14 kişilik gulet/teknemizde 1 hafta boyu geçireceğiniz zaman içinde hem harika ve unutulmaz bir tatil yaparak zamanınızın keyifli ve mutlu geçmesini sağlayacaksınız.

Eğer sizde Mavitur tatilini seviyorsanız, gözlerden uzak, gizemli koylarda denize girmenin keyfini çıkarmak, Ege’nin güneşinde bronzlaşmak istiyorsanız masmavi sularında yapacağımız bu gezimize katılmaya çağırıyoruz.

Davetlisiniz.

Bozburun, Kızılcaada, Apostol, Dirsekbükü, Aktur, Dimitri, Hurmalıbük, Bencik, Germe Koyu, Kameriya, Selimiye, Kocabahçe, Atbükü, Söğüt/Üçtaşlar, Kiliseliada, Bozburun.


TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
MARMARİS-BOZBURUN-KIZILCADA

Marmaris’de değişik ulaşım araçlarıyla gelen arkadaşlarımız saat: 10.30’da Marmaris Otogarı’ndan Bozburun yerel dolmuşlarına binerek toplamda 1.5 saat süreli yolcuk sonrası saat: 12.00’de Bozburun’a geliyoruz. Öğle yemeği, serbest Liman gezisi ve eksik kalan kişisel ihtiyaçların karşılanması için verilecek alış veriş molası sonrası saat: 14.30’da Bozburun Limanı’ndan teknemize biniyoruz. Kamaralara yerleşme, son hazırlıklar, grup üyeleriyle tekne personelinin tanışması ve Mavitur içeriği ile ilgili bilgilendirme sonrası saat: 15.00’de Liman’dan hareket ediyoruz. İlk günümüzde Helenistik dönemden günümüze ulaşan antik kalıntılar ve çamur banyosunun bulunduğu Kızılcada’ya gidip akşam yemeğine kadar denize giriyoruz. Dinlenme sonrası teknemizde güzel bir akşam yemeği yedikten sonra özel içeceklerimiz eşliğinde gecenin keyfini çıkarıyoruz. Geceyi Kızılcada’da geçiriyoruz. 


2.

Gün

3.

Gün

4.

Gün

5.

Gün

6.

Gün

7.

Gün

EK BİLGİLER

YANINIZA ALIN

Kişisel eşyalar, yedek giysi, plaj havlusu, mayo, bone, terlik, maske, palet, şnorkel, olta takımları, yürüyüş ayakkabısı, hava koşullarına uygun koruyucu giysi, aksesuar, şapka, karbonhidratlı yiyecekler, fotoğraf makinası ve aksesuarları, kişisel kullanım malzemeleri ve ilaçlar.

ETKİNLİK NOTLARI;

• Yerel koşullardan, hava ve deniz koşullarından dolayı uğranılacak liman/koy ve program akışında

• değişiklik yapılabilir.

• Özel yiyecek ve içeceklerinizi getirmeyi unutmayınız.

• Doğada ve her yerde anılarımızdan başka bir şey bırakmıyoruz.

• Yerel halka ve onların değerlerine her zaman saygılı, arkeolojik değerlerimiz ve kültür mirasımız ile

• yabanıl yaşamı ve bitki örtüsünü korumaya her zaman özen gösteriyoruz.

SİZİ NEREDEN ALALIM

27 Ağustos 2022 Cumartesi Marmaris Otogar’ı, saat: 10.30

27 Ağustos 2022 Cumartesi Bozburun Akvaryum Restoran, saat: 12.00(Kendi olanakları veya önceden gelenler)

KECH TİPİ GULET/TEKNE HAKKINDA

Genel olarak 7-8 kabinli teknelerde 2 kişinin kalabileceği yatak bulunuyor. Duş ve tuvaleti içinde olan kabinlerde oda temizliği ve nevresim değişimi isteğe göre yapılabiliyor. Oda ve banyoda priz mevcut olup fön makinası kişiler tarafından getiriliyor. Alkollü içeceklerin Bozburun’da alınması ve satış fişinin alınarak yanınızda bulunması gerekiyor. Tekne turlarında kiralama sistemi kişi sayısına göre değil, haftalık tur mantığına göre kiralandığından yaş sınırı olmaksızın bütün çocuk katılımcılar ayın ücreti ödemek durumunda. Teknelere; Sahil Güvenlik, ilgili mevzuat ve sigorta işleyişi açısından yolcu kapasitesinden fazla yolcu alınamıyor. Her zaman soruların başında gelen klima varmı yokmu sorusunun en doğru yanıtı hiç bir şekilde klimaya gereksinim duyulmadığıdır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#4733
LOKASYON:
Marmaris
ULAŞIM
Deniz   
BULUŞMA:
27 Ağustos 2022 Cumartesi Marmaris Otogar’ı, saat: 10.30 27 Ağustos 2022 Cumartesi Bozburun Akvaryum Restoran, saat: 12.00(Kendi olanakları veya önceden gelenler)
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 3640,00 TL 7280,00 TL
3 2473,33 TL 7420,00 TL
4 1872,50 TL 7490,00 TL
6 1260,00 TL 7560,00 TL
9 855,56 TL 7700,00 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

7.000TL

Başlangıç Fiyatı

7 Gün

Marmaris
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.