Adriyatik Kıyıları Turu - Setur

Adriyatik Kıyıları Turu - Setur
41
1,590TRL
Gezilecek Yerler Ljubljana & Rijeka & Split & Dubrovnik & Budva
  • Adriyatik Kıyıları Turu - Setur : Gezilecek Yerler
Ljubljana & Rijeka & Split & Dubrovnik & Budva
  • Adriyatik Kıyıları Turu - Setur : Gezilecek Yerler
Ljubljana & Rijeka & Split & Dubrovnik & Budva
  • Adriyatik Kıyıları Turu - Setur : Gezilecek Yerler
Ljubljana & Rijeka & Split & Dubrovnik & Budva
  • Adriyatik Kıyıları Turu - Setur : Gezilecek Yerler
Ljubljana & Rijeka & Split & Dubrovnik & Budva
  • Adriyatik Kıyıları Turu - Setur : Gezilecek Yerler
Ljubljana & Rijeka & Split & Dubrovnik & Budva
Gezilecek Yerler
Ljubljana & Rijeka & Split & Dubrovnik & Budva
  • Turlar dahil
  • Türkçe Rehberli

Arnavut kaldırımlı ve daracık labirenti andıran sokakları, zeytinyağı ve şarabı ile İtalyan esintileri taşıyan Zadar’ı keşfediyoruz.

Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen meşhur Mostar Köprüsü’nü göreceğiz.

Dubrovnik’te, UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne dahil olan Eski Şehir Meydanı’nı keşfedeceğiz.

Neptün ve Mars Tapınak kalıntılarının bulunduğu Hırvatistan’ın güzel sahil kasabası Porec’e gideceğiz.

Sadece 3 tanesinde yerleşim bulunan Dubrovnik’in yanı başındaki 13 adadan oluşan Elafiti adalarını ziyaret edeceğiz.

Balkanlar`ın en ünlü tatil merkezlerinden Budva’yı yakından tanıyacağız.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul-Zagreb-Ljubljana

Turumuz kişiye özel aracın sizi adresinizden alması ile başlıyor. Belirtilen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde buluşarak, check-in işlemlerimizi tamamlıyor ve Zagreb'e uçuşunu gerçekleştiriyoruz. Zagreb’e varışımızda havalimanında bekleyen özel aracımız ile Zagreb şehir turumuza başlıyoruz. Şehir Turumuz Kapsamında Zagreb Katedrali, Dolac Pazarı, Aziz Mark Meydanı, Ban Jelacic Meydanı, Lotrseak Kulesi, St Catherine Kilisesi, Devlet Tiyatrosu, Arkeoloji Müzesi, Tarih Müzesi, Devlet Binaları başlıca göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası Ljubljana’ya hareket ediyoruz. Ljubljana’ya varışımızla birlikte şehir turumuza başlıyoruz. Ljubljana Kalesi, Vodnik Meydanı, Nikolaja Katedrali, Eski meydan başlıca göreceğimiz yerlerden bazılarıdır. Şehir turumuz sonrası konaklama yapacağımız otelimize geçiyoruz. Konaklama Ljubljana’da otelimizde olacaktır.


2.

Gün
Ljubljana-Porec-Pula-Rijeka 2. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Hırvatistan’ın güzel sahil kasabası Porec’e gidiyoruz. Porec turumuzda Euphrasian Bazilikası, Bapistry Bazilikası ve Piskopos Sarayı, Marafor Meydanı, Neptün ve Mars Tapınak kalıntıları ve Pentagonal Kulesi görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Pula’ya hareket ediyoruz. Pula şehir turunda; dünyanın 6. büyük Roma amfi tiyatrosu olan Roma Arenası, 14. yüzyıldan kalma St. Francis Kilisesi antik Roma forumunun içerisindeki ana meydan ve bu meydanın içinde yer alan adliye sarayı ve 1. yüzyılda inşa edilmiş olan Agustus Tapınağı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Rijeka’ya hareket ediyoruz. Kısa bir panoramik şehir turunun ardından otelimize geçiyoruz. Konaklama Rijeka’daki otelimizde olacaktır.

3.

Gün
Rijeka-Zadar-Split 3. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Zadar’a hareket ediyoruz. Arnavut kaldırımlı ve daracık labirenti andıran sokakları, zeytinyağı ve şarabı ile İtalyan esintileri taşıyan Zadar gezimiz esnasında Marina, St. Mary Kilisesi , Eski şehir başlıca göreceğimiz yerler arasındadır. Zadar keşfettikten sonra Split’e geçiyoruz ve şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turumuz kapsamında Eski şehir , Etnografya Müzesi , Diocletian Sarayı başlıca göreceğimiz yerler arasındadır. Akşam yemeğimizi Split’te bulunan bir restoranda alıyoruz. Konaklama Split’te otelimizde olacaktır.

4.

Gün
Split-Mostar-Dubrovnik 4. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Mostar’a hareket ediyoruz. Mostar’a varışımızın ardından meşhur Mostar Köprüsü’nü göreceğiz. Mimar Hayreddin tarafından 1557 yılında inşa edilen Mostar Köprüsü, 1993 yılında savaşta Hırvatlar tarafından yıkılmıştı ancak Türkiye Cumhuriyeti'nin de katkılarıyla 2004 yılında yeniden hizmete açılmıştır. Mostar’da verilecek serbest zamanın ardından, Adriyatik'in en eski ticaret limanlarından olan, uzun yıllar Venedik etkisinde kaldığı için İtalyan mimarisi ve şehir dokusuyla bünyesinde muhteşem bir tarih-doğa sentezini barındıran Dubrovnik'e hareket ediyoruz. Varışımızın ardından UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne dahil olan Eski Şehir Meydanı ile şehir turumuza başlıyoruz. Şehrin kule ve surları, Aziz Vlah Kilisesi, Knez Köşkü, Ünlü Şair Gundulic'in Heykeli ve Tarihi Çeşme göreceğimiz yerler arasındadır. Tur ve serbest zaman sonrası otelimize geçiyoruz. Akşam yemeğimizi bölgede bulunan bir restoranda alıyoruz. Konaklama Dubrovnik’te bulunan otelimizde olacaktır.


5.

Gün
Duvrovnik-Elafiti Adaları-Cavtat-Dubrovnik 5. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Dubrovnik’in yanı başında 13 adadan oluşan Elafiti adalarının sadece 3 tanesinde yerleşim bulunmaktadır. Bu turumuzda Koločep, Lopud ve Šipan adalarını göreceğiz. Tur sonrası Cavtat’ı geziyoruz. Ardından Dubrovnik’e geri dönüyoruz. Konaklama Dubrovnik’te bulunan otelimizde olacaktır.

6.

Gün
Dubrovnik-Kotor-Budva 6. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Karadağ”a doğru hareket ediyoruz. Kotor Körfezi'nin içinde yer alan Kotor'da Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezerek şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Tur sonrası Balkanlar`ın en ünlü tatil merkezlerinden Budva’ya gidiyoruz. Burada yapacağımız yürüyüş turunda Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezeceğiz. Verilecek serbest zaman sonrası otelimize geçiyoruz. Akşam yemeğimizi bölgede bulunan bir restoranda alıyoruz. Geceleme Budva`daki otelimizde olacaktır.

7.

Gün
Budva-İstanbul 7. gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer olacağız. İstanbul’a uçuş. Turumuz önceden vermiş olduğunuz adrese yapılacak kişiye özel transferiniz ile sona eriyor.

EK BİLGİLER

Satın alınan tur “Setur Exclusive” turu olup, Setur & Gazella ortak organizasyonudur.

İlgili ülkeye giriş koşulları pandemi şartlarına bağlı olarak değişmektedir. Güncel prosedür tur öncesi tarafınıza iletilecek olup, doğacak olası sorunlardan acentemiz sorumlu değildir.

14 Yaş altındaki misafirler bu tura kabul edilmemektedir.

Ücretsiz eviniz-havalimanı-eviniz transferi İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Bodrum, Trabzon, Samsun, Gaziantep ve Kayseri için geçerlidir. Belirtilen havalimanlarına 40 km mesafeye kadar geçerlidir.

Otel Voucher belgenizin, uçak biletinizin ve seyahat sigortanızın seyahat süresince yanınızda bulunması gerekmektedir. Bu evrakların yanınızda olmaması durumunda ülkeye girişlerde sıkıntı yaşanabilmektedir. Acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Turumuzun gerçekleşebilmesi için minimum 20 kişi katılım şartı gerekmektedir.Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, gezi hareket tarihinden 20 gün önce tur iptali bilgisi tarafınıza iletilecektir.

Setur, gerekli gördüğü durumlarda tur kalkışından önce haber vermek kaydıyla rehberlik hizmetini varışa istinaden sağlayabilir.

Setur, gerekli gördüğü durumlarda önceden yolcularına haber vermeksizin, programın içeriğini bozmadan, turların ve şehirlerin, program içerisindeki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen/verilemeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezilerin ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir.

Programda belirtilen turlar panoramik olarak yapılacak olup, herhangi bir ören yeri/müze giriş ücreti fiyatlara dahil değildir.

Sigorta şirketinin kabul etmesi durumunda; 75 yaş üzeri sigortalıların ani rahatsızlık sonucu tedavi masrafları ödenmez, sadece kaza sonucu tedavi masrafları karşılanır. 80 yaş üzeri sigortalıların ise tıbbi tedavi masrafları ödenmez, sadece nakil hizmetleri organize edilir ve karşılanır. Sigorta poliçenizin tüm detayları için satış temsilcinize danışabilirsiniz.

80 yaş ve üzeri misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır. 70 yaşın üzerinde olan misafirlerimize yapılacak sigortada sürprim farkı çıkmaktadır. Satış temsilcisi konuyla ilgili bilgi verecektir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#4566
LOKASYON:
Avrupa
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 826,80 EUR 1653,60 EUR
3 561,80 EUR 1685,40 EUR
4 425,33 EUR 1701,30 EUR
6 286,20 EUR 1717,20 EUR
9 194,33 EUR 1749,00 EUR
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

1.590

Başlangıç Fiyatı

7 Gün

Avrupa
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.