Elegant Lviv

Elegant Lviv
41
299TRL
İYİ SEÇİM!
  • Elegant Lviv :
  • Elegant Lviv :
  • Elegant Lviv :
  • Elegant Lviv :
  • Elegant Lviv :
  • Elegant Lviv :
  • Ekstra Turlar Dahil
  • Vizesiz

ELEGANT LVIV

  Lviv (3)

 Pegasus : Lviv - Lviv | 3 Gece

***Ekstra Turlar Dahil***

        Yeni Çipli TC Kimlik Kartı ile pasaportsuz seyahat imkanı!


TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul-Lviv

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde uçuştan iki buçuk saat önce buluşuyoruz. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile gerçekleşecek Lviv uçuşumuzun ardından, havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile otelimize transfer. Konaklama otelimizde.


2.

Gün
Lviv 2. gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından panoramik Lviv şehir turumuz için hareket ediyoruz. II. Dünya savaşında zarar görmemiş ender şehirlerden birisi olan Lviv, trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile UNESCO listesine giren nadir orta çağ şehirlerinden birisidir. Tur esnasında; Özgürlük meydanı, Pazar meydanı, Devlet Opera Binası, Ünlü Maria Zankovetska Tiyatro Binası, Poltva Nehri, en eski Latin-gotik katedrali, ünlü Golden Rose sinagogu ve kiliselerin bulunduğu Eski Şehir Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

3.

Gün
Lviv 3. gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından Eczacılık Müzesi, Çikolata Fabrikası Satış Mağazası ve Arsenal (silah deposu) turumuz için hareket ediyoruz. Çikolata ve kahve üretim aşamalarını öğrenip, tadına bakma imkanımızın olacağı gezimizin ardından, eczacılık müzesinde; ilaç sektörünün geçmişten bugüne tarihi gelişimi ve üretimi ile ilgili bir çok bilgi öğreneceğiz. Bunların yanı sıra siyasi mahkûmların hapsedildiği meşhur zindanları ziyaret edecek ve meşhur silah deposunu göreceğiz. Sonrasında Lviv’in ünlü Vişne Likörü mağazamıza gidiyoruz. Arzu eden misafirlerimiz Vişne Likörü ikramımızdan tadım yapabilirler. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

4.

Gün
Lviv-İstanbul 4. gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltı ile güne başlıyoruz. Ardından Lviv havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a uçuşumuz gerçekleşiyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’na varışımızla birlikte turumuzun ve servislerimizin sonu.

EK BİLGİLERKONAKLAMA NOTLARI, UÇUŞ DETAYLARI ve COVID 19 BİLGİLENDİRMELERİ
o Otellerinin Giriş saatleri 15:00 – 17:00 arası / Çıkış saatleri 10:00 – 12:00 arasındadır.
o Kalkış ve varış saatleri yerel saatlerdir.
o *işareti olan uçuşlar, hareket tarihinden 1 sonraki takvim gününde varış noktasına ulaşır.
o İç hat bağlantı detay ve fiyat farklarını sorunuz.
o Covid-19 Sigortası: 20 Euro (Ukrayna vatandaşları ve süresiz Ukrayna oturumu olan yolcular hariç tüm yolcuların Covid-19’u kapsayan bir sağlık sigorta poliçesi olmalıdır.)
o Ukrayna’ya seyahat edecek Ukrayna vatandaşları için varış itibariyle 48 saati aşmayacak negatif PCR test sonucu ibraz edemeyenler varışta PCR testine tabii tutulacaktır ve ikamet ettikleri adreslerinde izolasyona geçeceklerdir.
o Diğer tüm yolcular varış itibariyle 72 saati aşmayacak negatif PCR veya Antijen test sonucu ibraz etmek zorundadır.
PCR/Antijen testinden muaf olanlar;
Ukrayna’ya ait süresiz oturumu olanlar,
Tam aşılanmış aşı sertifikası sahibi yolcular (AstraZeneca (Vaxzevria), Janssen, Moderna, Pfizer-BioNTech, Sinopharm or Sinovac),
12 yaş altı çocuklar,
Diplomatlar ve onların aile üyeleri,
Ukrayna’da görevli olan resmi delegasyon üyeleri,
Taşıyıcılık faaliyetinde bulunan görevli personeller,
İş seyahatinde olan NATO üyeleri.
o Son 14 gün içerisinde Hindistan’dan gelen ya da en az 7 gün kalmış olan yolcuların girişine izin verilmez.
Muaf yolcular;
Ukrayna vatandaşları ve oturum sahipleri,
Ukrayna vatandaşlarının eşleri ve çocukları,
Diplomatik pasaport sahipleri.
o Ukrayna vatandaşları ve süresiz Ukrayna oturumu olan yolcular hariç tüm yolcuların Covid-19’u kapsayan bir sağlık sigorta poliçesi olmalıdır.
o Türkiye’ye yapılacak olan uçuşlarımızda tüm misafirlerimizin, varış öncesi son 72 saat içinde yapılmış negatif PCR testi veya varıştan önce 48 saat içerisinde yapılmış hızlı antijen testi sonucu ibraz etmesi gerekmektedir. Varıştan en az 14 gün önce aşı yaptırdıklarına ve/veya ilk PCR pozitif test sonucunun 28. gününden başlamak üzere son 6 ay içerisinde hastalığı geçirdiklerine dair ilgili ülke resmi otoritelerince düzenlenen belgeyi ibraz eden yolcularımız, PCR/hızlı antijen testi ve karantina uygulamalarından muaf tutulacaklardır. Tüm misafirlerimizin uçuş öncesi son 72 saat içerisinde https://register.health.gov.tr/ adresindeki Türkiye Giriş Formunu doldurmaları gerekmektedir.
**İngiltere, İran, Mısır, Singapur, Afganistan, Bangladeş, Brezilya, Güney Afrika, Hindistan, Nepal, Pakistan, Sri Lanka’dan gelen veya son 14 gün içerisinde bu ülkelerde bulunan yolcular varış öncesi son 72 saat içinde yapılmış negatif PCR testi sunmak zorundadır. Hızlı antijen testi veya aşı/iyileşme sertifikası kabul edilmemektedir.
PC420 Sabiha Gökçen – Lviv 14:20 15:20
PC421 Lviv – Sabiha Gökçen 15:25 18:30AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#5513
LOKASYON:
Ukrayna
YEMEK:
3 Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 155,48 EUR 310,96 EUR
3 105,65 EUR 316,94 EUR
4 79,98 EUR 319,93 EUR
6 53,82 EUR 322,92 EUR
9 36,54 EUR 328,90 EUR
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

299

Başlangıç Fiyatı

4 Gün

Ukrayna
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.