Günübirlik Yedigöller Turu

Günübirlik Yedigöller Turu
41
150TRL
ANKARA ÇIKIŞLI YEDİGÖLLER TURU
  • Günübirlik Yedigöller Turu : ANKARA ÇIKIŞLI YEDİGÖLLER TURU
  • Günübirlik Yedigöller Turu : ANKARA ÇIKIŞLI YEDİGÖLLER TURU
  • Günübirlik Yedigöller Turu : ANKARA ÇIKIŞLI YEDİGÖLLER TURU
  • Günübirlik Yedigöller Turu : ANKARA ÇIKIŞLI YEDİGÖLLER TURU
  • Günübirlik Yedigöller Turu : ANKARA ÇIKIŞLI YEDİGÖLLER TURU
  • Günübirlik Yedigöller Turu : ANKARA ÇIKIŞLI YEDİGÖLLER TURU
ANKARA ÇIKIŞLI YEDİGÖLLER TURU
  • Büyükgöl, Deringöl, Seringöl, Kurugöl, Nazlıgöl, Sazlıgöl, İncegöl
  • Lüks Araçlar ile Ulaşım
  • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
  • Eğlence ve Aktivite dolu bir gün

HER HAFTA ÇARŞAMBA, CUMARTESİ ve PAZAR
GÜNÜBİRLİK ANKARA ÇIKIŞLI
YEDİGÖLLER TURU


PROGRAM :

Sabah saat: 07.00 buluşmamızın ardından Yedigöller bölgesine hareket ediyoruz. Araç içi kahvaltımız eşliğinde yolumuza devam ederken 1 saatlik yolculuk sonrası kısa bir ihtiyaç molası veriyoruz. Mola sonrası Yedigöller’e devam ediyoruz.2 saatlik yolculuk sonunda Yedigöller’e ulaşıyoruz.

Milli parktan içeri girdiğimizde sırasıyla İnce göl karşılıyor bizi, daha sonra Çam ağaçlarının ortasında kuş sesleri, yaprak seslerinin arasında sırasıyla İnce Göl, Sazlı Göl, Nazlı Göl, Kuru Göl, Yedigöller Şelalesi, Dilek Çeşmesi , Derin Göl, Büyük Göl ve Serin Göl gezilerimizi tamamlıyoruz ve serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirler bölgede bulunan restoran ya da büfeden öğle yemeğini alabilir, dileyenler muhteşem bir doğaya sahip olan Yedigöller'i daha detaylı gezip fotoğraf çekebilir. Verilen serbest zaman sonrasında rehberimizin belirlediği noktada hareket etmek için buluşuyoruz.

Yorucu ama tatlı bir gün sonrası araç içi ikramlarımız keyifli yolculuğumuz ile Ankara’ya Hareket ediyoruz. Bir başka FİXGEZİ turumuzda buluşmak üzere vedalaşıp ayrılıyoruz.

EK BİLGİLER

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''

1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-12 kişide minibüs ile, 13-22 kişide midibus, 23-35 kişide 46 kişilik lüks otobüslerimiz, 35-40 kişide 50 kişilik lüks otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.12 kişi, midibüs için min. 18 kişi, otobüs için min. 25 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları Covid-19 kapsamında geçerli olup, ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir.

2-) FİXGEZİ, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından FİXGEZİ sorumlu tutulamaz.

4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#2506
LOKASYON:
Yedigöller
YEMEK:
Araç İçi Sabah Kahvaltısı, ikramlar
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 78,00 TL 156,00 TL
3 53,00 TL 159,00 TL
4 40,13 TL 160,50 TL
6 27,00 TL 162,00 TL
9 18,33 TL 165,00 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur
asd

150TL

Başlangıç Fiyatı

1 Gün

Yedigöller
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.