5 Gün 4 Gece Fethiye Likya Turu

5 Gün 4 Gece Fethiye Likya Turu
41
999TRL
FETHİYE - AZMAK NEHRİ - GÖKOVA - İZTUZU PLAJI - DALYAN - KAYAKÖY - SALDA GÖLÜ
 • 5 Gün 4 Gece Fethiye Likya Turu : FETHİYE - AZMAK NEHRİ - GÖKOVA - İZTUZU PLAJI - DALYAN - KAYAKÖY - SALDA GÖLÜ
 • 5 Gün 4 Gece Fethiye Likya Turu : FETHİYE - AZMAK NEHRİ - GÖKOVA - İZTUZU PLAJI - DALYAN - KAYAKÖY - SALDA GÖLÜ
 • 5 Gün 4 Gece Fethiye Likya Turu : FETHİYE - AZMAK NEHRİ - GÖKOVA - İZTUZU PLAJI - DALYAN - KAYAKÖY - SALDA GÖLÜ
 • 5 Gün 4 Gece Fethiye Likya Turu : FETHİYE - AZMAK NEHRİ - GÖKOVA - İZTUZU PLAJI - DALYAN - KAYAKÖY - SALDA GÖLÜ
 • 5 Gün 4 Gece Fethiye Likya Turu : FETHİYE - AZMAK NEHRİ - GÖKOVA - İZTUZU PLAJI - DALYAN - KAYAKÖY - SALDA GÖLÜ
 • 5 Gün 4 Gece Fethiye Likya Turu : FETHİYE - AZMAK NEHRİ - GÖKOVA - İZTUZU PLAJI - DALYAN - KAYAKÖY - SALDA GÖLÜ
FETHİYE - AZMAK NEHRİ - GÖKOVA - İZTUZU PLAJI - DALYAN - KAYAKÖY - SALDA GÖLÜ
 • Yamaç Paraşütü
 • Scuba Diving
 • Jeep Safari
 • 12 Adalar Tekne Turu

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul Gece Yolculuğu

ARAÇ HAREKET SAATLERİ:

21:30 İncirli Dilek Pastanesi Önü
22:00 Mecidiyeköy (IETT Durakları Önü)
22:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi
22:50 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)
23:00 Çayırova Mc Donalds Önü
00:00 İzmit Halkevi Önü
Konaklama: The Green Valley , California, Sunshine Otel vb.

2.

Gün
Gökova Tekne Turu – Azmak Nehri 2 gün programını görmek için tıklayınız

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından Yolculuğumuza başlıyoruz. Aydın - Çine üzerinden sabahın erken saatlerinde Sakar Geçidi’nin muhteşem manzarası eşliğinde Akyaka Beldesi’ne varıyor ve teknemize biniyoruz. Gökova Tekne Turu (1. Tekne Turu Fiyatımıza Dahildir/Teknede alınacak öğle yemeği ekstradır.) Mitolojide geçen ve denizler tanrısı Poseidon'un sarayının gök lacivert denizin dibinde olduğu söylenen Gökova'nın eşsiz koylarını dolaşmaya başlıyoruz Gelibolu Adası, İncekum, Lacivert Koy ve Marcus Antonius'un Kleopatra için Mısır'dan gemilerle getirttiği rivayet edilen kumlardan oluşan koruma altındaki eşsiz kumsalıyla Sedir Adası demir atıp yüzeceğimiz yerler arasında. (Teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir.) Gün boyu sürecek bu muhteşem mavi yolculuğun ardından tekrar Akyaka Beldesi’ne geri dönüyoruz. (2. Tekne Turu Fiyatlarımıza Dahildir) Azmak Çayı’nda bizi bekleyen teknelerimize siz değerli misafirlerimiz ile Batı Menteşe Dağları’nın altındaki yüzlerce gözeden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu, göçmen kuşların dinlenme yeri olan, yer yer 5 metreye kadar uzanan su altı sarmaşıklarına sahip Azmak Çayı’nda fotoğraf çekebilirler. Akyaka'dan deniz kokusu üzerimize sinmiş ayrılıyor ve otobüsümüze ulaşıyoruz ve Fethiye'de bulunan otelimize doğru yola çıkıyoruz. Otele yerleşme ve akşam yemeğimiz otelimizde.
Konaklama: The Green Valley , California, Sunshine Otel vb.

3.

Gün
Dalyan – İztuzu Plajı – Çamur Banyosu - Kayaköy 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Dalyan'a hareket ediyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Çamur Banyolarının keyfini çıkartabilir.. Öğle yemeğimizin sonrasında nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan dünyaca ünlü Caretta Carettaların yaşam alanı ve yumurtlama yeri olan Türkiye'nin en güzel kumsallarından İztuzu Plajı’na hareket ediyoruz. Gün boyu deniz ve güneş molası veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz dönüşte Mavi Yengecin tadına bakabilirler. 2. Günümüzün son durağı eski bir Rum yerleşim yeri olan ve mübadeleyle birlikte terkedilmiş Kayaköy'ü ağustos böceklerinin korosu eşliğinde geziyoruz. Burada vereceğimiz serbest zaman sonrasında Fethiye’de bulunan otelimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde.Konaklama: The Green Valley , California, Sunshine Otel vb.

4.

Gün
Serbest Aktivite 4 gün programını görmek için tıklayınız

Serbest Aktivite Günümüzdür;

1.Seçenek: Arzu eden misafirlerimiz sabahın erken saatlerinde otelden alınarak özel araçlarla muhteşem ölüdeniz manzaralı Babadağ'a çıkarak, buradan Yamaç Paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenali yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdeniz`e tekrar âşık olacaksınız. (Ekstra) (Fiyatlar konusunda tur esnasında rehberiniz tarafından bilgilendirileceksiniz.)

 2.Seçenek: Tam Gün Fethiye Dalış Aktivitesi (Ekstra) Bizi bekleyen araçla otelimizden ayrılıp dalış teknemize ulaşıyoruz. Burada CMAS,PADI,SSI sertifikalı, uluslararası konseptlerde lisanslara sahip eğitmenler tarafından verilecek bilgi sonrası, dalış noktalarına gidiyoruz. İlk defa dalış tecrübesi yaşayacak misafirlerimizin “Discovery dalış” yapma imkanı bulabilecekleri gün boyu sürecek bu aktivitede, aynı zamanda profesyonellere yönelik dalışlar da yapılacaktır. Tekne yolculuğumuz boyunca güneşlenip Akdeniz’in mavi sularında denize girme imkânı olacak. Bu güzel günün sonuna doğru Fethiye de bulunan otelimize geçiyoruz.

3.Seçenek: Tam Gün Jeep Safari Turu (Ekstra) Sabah bizleri bekleyen Jeeplerle buluşarak tam gün sürecek bu eğlenceli aktiviteye başlıyoruz. İlk olarak eğlencesine doyum olmayan su savaşları yaparak Tlos Antik Kentine ulaşıyoruz. Devamında alabalık havuzlarının ve muhteşem doğanın bulunduğu Yaka Köyü'ne ulaşıyoruz. Devamında Akdağ eteklerinde bulunan köylerin içinden geçerek dağ yolundan Gizli Kent’e varıyoruz. Gizli Kent Şelalesi gezisi sonrasında Saklıkent Kanyonuna ulaşıyoruz. Burada öğle yemeği molası veriyoruz. (Saklıkent kanyonuna giriş ücretleri dahil değildir.) Yaz mevsiminin bunaltıcı sıcağını, kanyondan akan buz gibi suların serinliğinde unutacaksınız. Dileyenler burada ki macera parkurunda zıplıne, rafting, bungee jumping gibi aktivitelerin keyfini çıkarabilir. Günümüzü çamur banyosu ile sonlandırıyoruz. Yine jeeplerimizle otellerimize dönüyoruz.
Konaklama: The Green Valley , California, Sunshine Otel vb.

5.

Gün
12 Adalar Tekne Turu 5 gün programını görmek için tıklayınız

12 Adalar Tekne Turu veya Serbest Aktivite Günü

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından kısa bir yolculuk yaparak tekne turuna başlamak üzere Fethiye marinaya geçiyoruz. Gün boyu sürecek olan birbirinden muhteşem adaları görerek yüzme molaları veriyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Kızıl Ada, Göcek Adası, Yassıcalar Adası, Tersane Koyu, Domuz Adası bulunmakta. (Teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir.) (12 Adalar bölgede bulunan takım adalar dolayısı ile kullanılan bir isimlendirme olup tur esnasında 12 farklı adaya gidilmez.) (Öğle yemeği tekne turunun içindedir) Tekne turumuzun ardından otelimize geçiyoruz. (Ekstradır)

Tekne turuna katılmak istemeyen misafirlerimiz bugünü aktivite ile geçirebilir.6.

Gün
Saklıkent Kanyonu – Salda Gölü 6 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alacağımız sabah kahvaltısından sonra otelimizden ayrılıyor, Saklıkent Kanyonu’na doğru yola çıkıyoruz. Kanyonda vereceğimiz serbest zamanda kanyonun serin sularında yürüyüş yapabilir, doğal güzellikleri fotoğraflayabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz burada öğle yemeği yiyebilirler (Ekstra) Öğle yemeğinden sonra Türkiye’nin Maldivleri Salda Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. 2 saatlik yolculuğun ardından Salda Gölü’ne varıyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molasının ardından İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz. Bir sonraki turfirsati.com seyahatlerinde görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz. 

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#2349
LOKASYON:
Fethiye
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
21.30 Beylikdüzü Migros 21.45 Avcılar Metrobüs 22.00 İncirli dilek pastanesi Önü (metrobüs durağı) 22.30 Mecidiyeköy iett durakları (Mado Önü) 23.00 Kadıköy Evlendirme dairesi 23.20 Kartal köprüsü 23.40 Çayırova McDonald’s
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 519,48 TL 1038,96 TL
3 352,98 TL 1058,94 TL
4 267,23 TL 1068,93 TL
6 179,82 TL 1078,92 TL
9 122,10 TL 1098,90 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

999TL

Başlangıç Fiyatı

6 Gün

Fethiye
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.