Pamukkale Salda Gölü Turu

Pamukkale Salda Gölü Turu
41
1,100TRL
Oksijenle Yeni Bir Maceraya Hazır Mısınız ?
SİZE ÖZEL
  • Pamukkale Salda Gölü Turu : Oksijenle Yeni Bir Maceraya Hazır Mısınız ?
  • Pamukkale Salda Gölü Turu : Oksijenle Yeni Bir Maceraya Hazır Mısınız ?
  • Pamukkale Salda Gölü Turu : Oksijenle Yeni Bir Maceraya Hazır Mısınız ?
  • Pamukkale Salda Gölü Turu : Oksijenle Yeni Bir Maceraya Hazır Mısınız ?
Oksijenle Yeni Bir Maceraya Hazır Mısınız ?
  • Lüks Araçlarla Ulaşım
  • Pamukkale Travertenleri
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • Salda Gölü
  • Termal Otel Konaklamalı

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Pamukkale – Hiarapolis – Kızıl su

Saat 00:00 Batıkent / 00:15 Acemler / 00:30 Kent Meydanından siz değerli misafirlerimizi alıp eşsiz Pamukkale turumuza başlıyoruz.Bölgede aldığımız kahvaltının ardından(ekstra) turumuza başlıyor ve ilk olarak yılın her mevsiminde ana kaynağından “58” derece çıkan Karahayıt ‘ın kendine has kırmızı renkli şifalı termal suyu ve termal çamuru Karahayıt Kaplıcaları (Kırmızı Su)nı ziyaret ediyoruz. Ardından 'her derde deva' şifalı suları ve travertenleriyle, Türkiye'nin turizm cennetlerinden biri. Unesco'nun 'Dünya Kültür Mirası Listesi'nde bulunan Pamukkale’ye keşfe Hiearapolis Antik Kenti ile başlıyoruz. Burası Pamukkale Travertenlerini görmek için gelenlerin tarihte yolculuk yapabileceği bir güzelliğe sahip. Bir Frigya kenti olduğu öne sürülen Pamukkale Hierapolis Antik kenti, Bergama Kralı II. Eumenes tarafından kurulduğu da düşünülmektedir. Giriş kapısında ise Medusa figürü bulunur.M.S 395 yılında Bizans’ ait olan alanı, 1210 yılında Anadolu Selçuklular kendi sınırlarına katmıştır. Antik havuz(Kleopatra Havuzu), Antik tiyatro, Frontinus caddesi ve seyir terasları göreceğimiz yerler arasında. Ardından doğal su kaynaklarından çıkan su içindeki karbondioksitin buharlaşması sonucu, geriye kalan karbonatlı minerallerin kristalleşmesi ile oluşan ünlü beyaz Pamukkale Travertenleri'ni gezdikten sonra görüldükten sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

DİĞER DETAYLAR

Öğle Yemeği:Restorantımızda ekstra olarak alınacaktır

Akşam Yemeği:Otelimizde ücrete dahil olarak alınacaktır
Konaklama: Richmond Termal , Colossae Termal , Ninova Thermal , Herakles Termal vb. Termal otellerde

2.

Gün
Afrodisias - Salda Gölü 2 gün programını görmek için tıklayınız

Güne otelimizde aldığımız kahvaltımızla başlıyoruz. Ve UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi'nde yer alan Afrodisias Antik Kenti'ne doğru yola çıkıyoruz. M.Ö. 5. Yüzyılda kurulan kent, Roma İmparatorluğu döneminde gelişmiş, M.Ö. 1. Yüzyıl ile M.S. 5. yüzyıllar arasında, başta heykelcilik olmak üzere önemli bir sanat merkezi haline gelmiş. Afrodit tapınağıyla ve Afrodit adına yapılan törenlerle ün salmıştır. Ünlü fotoğrafcı Ara Güler'in tesadüfen bulduğu antik kent Prof. Kenan Erim'in olağan üstü gayretiyle bugünkü durumuna gelebildi. Harabelerin ve çok zengin heykel koleksiyonu barındıran müzesini de gezdikten sonra. Bembeyaz ayakları yakmayan kumsalları, Türkiye’nin Maldivleri, berrak sular, Dünya’daki Mars, göl manzaralı kayak merkezi, sessizlik, huzur, kamp, piknik, yüzmek, şifa kaynağı, çamur banyosu, hafta sonu kaçamağı, benzersiz manzaralar, tarif edilemez güzellik…Bu kelimelerin birleşip tarif ettiği tek bir yer olan Salda Gölü’ne varıyoruz. Dokunulmamış doğası ve benzersiz doğallığıyla bu zamana kadar gizli kalabilmeyi başarabilmiş bir köşe. Salda Gölü bu övgü dolu sözleri fazlasıyla hak ediyor. Manzarayı çıplak gözle gördüğünüzde bize hak vereceğinizden eminiz. Salda Gölü ziyaretçilerine önemli bir hatırlatma yapalım. Salda Gölü tatiliniz boyunca yanınızdan fotoğraf makinenizi eksik etmeyin! Salda Gölü ziyaretimiz sonrasında Bursa’ya doğru yola çıkıyor ve geç saatlerde sizleri aldığımız duraklara bırakmış oluyoruz.

DİĞER DETAYLAR

Sabah Kahvaltısı:Otelimizde ücrete dahil olarak alınacaktır

Öğle Yemeği: Tavsiye edilen restaurantta yada serbest olarak alınacaktır - Ekstra


EK BİLGİLER

Turumuz 1 gece 2 gün olup, otel konaklaması 1 gece 2 gündür. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır, ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Oksijen Travel misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0-2.99 yaş ücretsiz 3- 6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#4746
LOKASYON:
Denizli
YEMEK:
1 akşam yemeği , 1 sabah kahvaltısı
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
BATIKENT ACEMLER KENT MEYDANI
BİTİŞ:
BATIKENT ACEMLER KENT MEYDANI
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 572,00 TL 1144,00 TL
3 388,67 TL 1166,00 TL
4 294,25 TL 1177,00 TL
6 198,00 TL 1188,00 TL
9 134,44 TL 1210,00 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

1.100TL

Başlangıç Fiyatı

2 Gün

Denizli
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.