Maşukiye Sapanca Ormanya Turu

Maşukiye Sapanca Ormanya Turu
41
325TRL
İSTANBUL'A YAKIN KISA BİR TATİL MOLASINA NEDERSİNİZ?
EN İYİ FİYAT
  • Maşukiye Sapanca Ormanya Turu : İSTANBUL'A YAKIN KISA BİR TATİL MOLASINA NEDERSİNİZ?
  • Maşukiye Sapanca Ormanya Turu : İSTANBUL'A YAKIN KISA BİR TATİL MOLASINA NEDERSİNİZ?
  • Maşukiye Sapanca Ormanya Turu : İSTANBUL'A YAKIN KISA BİR TATİL MOLASINA NEDERSİNİZ?
  • Maşukiye Sapanca Ormanya Turu : İSTANBUL'A YAKIN KISA BİR TATİL MOLASINA NEDERSİNİZ?
İSTANBUL'A YAKIN KISA BİR TATİL MOLASINA NEDERSİNİZ?
  • GÜNÜBİRLİK TURLAR

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

06:00 Beylikdüzü 

06:30 İncirli Dilek Pastanesi Önü

06:45 Mecidiyeköy İETT Durakları

07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

07:10 Bostancı Köprüsü Altı (Ankara istikameti)

07:20 Kartal Köprüsü (Ankara yönü)

07:30 Pendik Köprüsü Altı (Ankara istikameti)

07:40 Çayırova McDonald's Önü

07:50 Gebze Center

1. Gün Günübirlik Kartepe Maşukiye Ormanya Cam Teras Turu

Siz değerli misafirlerimizle buluşmanın ardından yaklaşık 3 - 3,5 saatlik Kartepe yolculuğumuza başlıyoruz. Karlar ile örtülmüş ormanlar arasından yapacağımız yolculuğumuzun sonundan Kartepe Kayak Merkezi’ne varıyoruz.

Kartepe’de, dileyen misafirlerimiz serbest zamanında çevre gezisi yapabilirler. Dileyen misafirlerimiz bölgedeki kafe ve restoranlarda vakit geçirebilir veya bembeyaz karlarla örtülmüş olan doğanın eşsiz karelerini fotoğraflayabilirler, telesiyeje veya kar bisikletine, kızak, snowtubing(tüm bu aktiviteler ekstra ücretlidir.) binerek zaman geçirebilir. Öğle yemeğimizi kartepe de alıcak olup sucuk ekmek + meşrubat öğle yemeği menümüzdür.(ekstra)

Kartepe gezimizin ardından Kartepe yolu üzerinde olan Ayrı Gezegen Cam Teras’a doğru yolculuğumuz başlıyor. Ayrı Gezegen Cam Teras Marmara Bölgesinde ki ilk ve tek cam terasıdır. Bu cam terastan sapanca gölünü ve eşsiz dağ manzarasını izleyebilirsiniz. Ayrı Gezegen Cam seyir terası 460 m2 lik bir alan içerisindedir bunun 100 m2’si cam alan olarak yapılmış ve 185 metre yüksekliğe sahiptir. Cam Teras gezimizi bitirdikten sonra Maşukiye’ye Doğru yola çıkıyoruz.

Maşukiye’ye ulaştığımızda vereceğimiz serbest zaman zarfında misafirlerimiz isterse cafelerde zaman geçirebilir isterlerse de doğanın güzelliğiyle beraber yürüyüş yapabilirler. Görsel harikaların içinde, bol oksijenli ormanlarda, harika çiçek kokuları eşliğinde yapacağınız yürüyüşlerle daha zinde olacağınız kesin. Şehrin izbe havasından birazda olsa uzaklaşıp Maşukiye’de geçireceğiniz zamanlar yaşamınızda değişik tatlar bırakacak. Dileyen misafirlerimiz de Maşukiye’de doğa içerisinde gezi, atv safari, zipline veya utv turu gibi aktivitelere katılabilirler. (Tüm bu aktiviteler ekstra ücretlidir.

UTV veya ATV kullanımı ve güvenlik hakkında 10-15 dakikalık bilgi veriliyor. Bu kısa ve önemli bilgilerin ardından ilk grubumuz rehber önderliğinde safariye başlıyor. Safari yaklaşık 45dk sürmektedir.

Bu gezimiz boyunca orman içerisinde kayın ağaçlarının arasında patika yollarda zorlu bir yolculuk yapacağız. Patikalarda, derelerde, sulardan geçerek Samanlı Dağı’nın hoş manzaralarını resimlemek için kısa molalar veriyoruz. Gereken koşulları sağlayan tüm misafirlerimiz ekstra aktivitelerden yararlanabilirler. Maşukiye gezimizden sonra; Ormanya’ya doğru yola çıkıyoruz. Ormanya Doğal Yaşam Parkı Hayvanat Bahçesi, Vahşi Yaşam Alanı, Yürüyüş ve Bisiklet Parkurları, Karavan ve Çadır Kamp Alanı, Doğa Okulu ve Yaban Hayatı Kurtarma Merkezi olmak üzere 6 ana bölgeden oluşuyor. Ormanya, 53 farklı türden 467 hayvanı içinde barındırıyor. Ala geyikler, ceylanlar, karacalar gibi birçok tür park içerisindeki doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor. Vatandaşlar, 53 farklı türden hayvanı doğal yaşamlarında ziyaret edebiliyor. Gezimizi bittikten sonra araçlarımızda toplanıp İstanbul yolcuğuna başlıyoruz. İstanbul'a varış saatimiz 20.00-21:00'dir.

NOT: REHBER GEREKLİ GÖRDÜĞÜ TAKDİRDE, PROGRAMA SADIK KALMAK ŞARTI İLE PROGAMIN ÖNCELİK SIRASINI DEĞİŞTİREBİLİR !

• Kahvaltı Serpme Kahvaltı

• Öğle Yemeği Ekstra


EK BİLGİLER

FİYATA DAHİL HİZMETLER

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#6276
LOKASYON:
İzmit
YEMEK:
1 SABAH KAHVALTISI
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
06:00 Beylikdüzü 06:30 İncirli Dilek Pastanesi Önü 06:45 Mecidiyeköy İETT Durakları 07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 07:10 Bostancı Köprüsü Altı (Ankara istikameti) 07:20 Kartal Köprüsü (Ankara yönü) 07:30 Pendik Köprüsü Altı (Ankara istikameti) 07:40 Çayırova McDonald's Önü 07:50 Gebze Center
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 169,00 TL 338,00 TL
3 114,83 TL 344,50 TL
4 86,94 TL 347,75 TL
6 58,50 TL 351,00 TL
9 39,72 TL 357,50 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

325TL

Başlangıç Fiyatı

1 Gün

İzmit
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.