Karadeniz Yaylalar Ve Batum Turu (3 Gece...

Karadeniz Yaylalar Ve Batum Turu (3 Gece Konaklama)
41
2,500TRL
  • Karadeniz Yaylalar Ve Batum Turu (3 Gece Konaklama) :
  • Karadeniz Yaylalar Ve Batum Turu (3 Gece Konaklama) :
  • Karadeniz Yaylalar Ve Batum Turu (3 Gece Konaklama) :
  • Karadeniz Yaylalar Ve Batum Turu (3 Gece Konaklama) :
  • Karadeniz Yaylalar Ve Batum Turu (3 Gece Konaklama) :

15 AĞUSTOS 'A KADAR %35 İNDİRİMLİ FİYATIMIZ DEVAM EDİYOR...

BAYRAM TATİLİNİ PROFESYONEL PROGRAM VE LÜKS OTELLER İLE BİRLİKTE BİZİMLE GEÇİRİN..

BATUM TURU DAHİL..

K.K TAKSİT İMKANI

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
YOLCULUK

20:00 Yenibosna Airport Avm Otoparkı

20:30 Mecidiyeköy Meydan

21:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

21:10 Bostancı Köprüsü Altı

21:20 Kartal Köprüsü Altı

21:30 Pendik Köprüsü Altı

21:40 Çayırova Mc Donalds Önü

21:50 Gebze Center Önü

22:20 İzmit Halkevi Durağı (Asya Otel Karşısı)

22:59 Sakarya Alpet Önü (Otogar Yanı)

23.45 Düzce T7 Petrol Durağı

01.15 Bolu Otogar Önü

02.45 Ankara AŞTİ Önü

04.30 Kırıkkale Devlet Hastahanesi Önü

Belirtilen noktalardan siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra Gezi Ekspresi ile Karadeniz ve Batum Turu için gece yolculuğumuza başlıyoruz.Konaklama: YOLCULUK

2.

Gün
ORDU TRABZON 2 gün programını görmek için tıklayınız

ORDU 
BOZTEPE 
SÜMELA MANASTIRI
UZUNGÖL

İstanbul-Kocaeli-Sakarya güzergahından siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra sabah saatlerinde Ordu'ya varıyoruz.Nezih bir mekanda kahvaltımızı aldıktan sonra turumuza başlıyoruz.Doğu Karadeniz'in en güzel seyir tepesi Boztepe'ye teleferikle ulaşıp orduyu seyredeceğiz , aynı zamanda burada Türk kahvemizi ve çaylarımızı yudumlayabileceğiz.Turumuzun devamında güzergahımızda bulunan Giresun Kalesinden panoromik olarak geçiyoruz , diğer tarafımızda ise Giresun Adasını görüyoruz.Uzungöl'de vereceğimiz serbest zaman ile beraber öğle yemeğimizi alıyoruz.Sürmene'ye özgü Sürmene bıçaklarını görmek ve bıçak alışverişinin yapılacağı Sürmene bıçakçısına gidiyoruz.Ardından Karadeniz'in en lezzetli ve kaliteli Çay fabrikasında aromalı çay üretim tesisimizi ziyaret edip alışverişimizi tamamladıktan sonra Sümela manastırını ziyaret ediyoruz.Sümela manastırının açık olan bölümlerini rehberimizin anlatımı eşliğinde tamamlıyoruz.Otelimize doğru hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Öğle Yemeği: Belirlenen Restaurant da Alınacaktır ( Ekstra )

Akşam Yemeği: Otelde Set Menü Şeklinde Alınacaktır ( Fiyata Dahil )Konaklama: UZUNHGÖL

3.

Gün
KARAGÖL VEYA BATUM 3 gün programını görmek için tıklayınız
BATUM TURU
GONİO (AKSAROS) KALESİ
ÇORUH NEHRİ 
TİYATRO BİNASI 
MEDEA HEYKELİ 
BATUM LİMANI 
MERYEM ANA KATEDRALİ
ORTA CAMİİ

Sabah otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Batum'a hareket ediyoruz.Sarp sınır kapısından giriş işlemlerini Gürcistan/Acara bölgesine giriş yapıyoruz.Hz. İsa'nın On İki Havarisi’nden biri olan St. Mathias'ın mezarının da bulunduğu Roma Dönemi’nden kalan ve en son Osmanlılar döneminde kullanılan Gonio (Apsaros) Kalesi'ni görüyoruz. Sonrasında Orta Camii'den başlayarak sırasıyla Meryem Ana Katedral, Piazza Meydanı, AVRUPA Meydanı, Media Heykeli, Alfabe Ulesi ile Ali ve Nino Heykeli’ni gezerek buradaki programımızı bitiriyoruz. Sonrasında Sarp Sınır Kapısı'ndan çıkış işlemlerini yapıp Uzungöl’deki konaklayacağımız otele doğru yola çıkıyoruz.

NOT: Türkiye ile Gürcistan Devletleri arasında yapılan anlaşma gereği T.C. vatandaşları Batum’a üzerinde T.C. kimlik numarası bulunan nüfuz cüzdan ve pasaport ile geçiş yapabilmektedir. Bunun dışındaki ehliyet vs. kartlar ile geçiş yapılamamaktadır. (Yeni kimlik veya pasaport) Ailesi ile birlikte seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin Batum’a geçişleri için noterden onaylı MUVAFAKATNAME almaları gerekmektedir. 0-6 Yaş küçük misafirlerimiz için fotoğraflı nüfus cüzdanı gereklidir. T.C. vatandaşı olan misafirlerimiz 150 TL olan yurt dışı harç pulu ödemekle yükümlüdür.

ARTVİN HOPA - BORÇKA KARAGÖL

Rize üzerinden Hopa’ ya varıyor ve sizlere alternatif bir (Ekstra) tur seçeneği sunuyoruz; Karadeniz’ i Doğu Anadolu’ ya bağlayan, ülkemizin en uzun tünellerinden Cankurtaran yoluyla Borçka’ ya varıyoruz.Bizleri bekleyen minibüslerimize biniyor ve Karadeniz’ in bakir kalmış güzelliği ile ziyaretçilerini büyüleyen Karagöl’ e varmadan önce, ülkemiz biyosfer rezerv alanı Klaskur Vadisi’ndeki yapacağımız yolculuğumuzda Gürcü kökenli köylerden geçip, organik çay bahçeleri görüyoruz. Maisur Şelalesi’ni uzaktan görme imkânı yakalayıp, Bardnala Şelalesi’nin yanından geçiyor ve Klaskur Deresi’nin ağzının kapanmasıyla oluşan, “Benim İçin Üzülme” dizisinin tanıtım çekimlerinin yapıldığı Karagöl’ e, yola sanki bir tünel kurarcasına uzanan yemyeşil ağaçlar içerisinden geçip varıyoruz. Dağların arasında saklı kalmış bu heyelan gölünde vereceğimiz serbest zamanda göl kıyısında bulunan sandallar ile gezinti yapabilir ya da keyifli bir yürüyüş yapıp fotoğraf çekebilirsiniz. Gezimizin ardından dinlenmek için otelimize geçioruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Şeklinde ( Fiyata Dahil )

Öğle Yemeği: Belirlenen Restaurant da Alınacaktır ( Ekstra )

Akşam Yemeği: Otelde Set Menü Şeklinde Alınacaktır ( Fiyata Dahil )Konaklama: RİZE

4.

Gün
RİZE VE YAYLALAR 4 gün programını görmek için tıklayınız

RİZE 
FIRTINA DERESİ 
ÇAMLIHEMŞİN
ÇAT VADİSİ
ŞENYUVA KÖYÜ
ZİLKALE
PALOVİT ŞELALESİ 
AYDER YAYLASI
HUSER YAYLASI
Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızdan sonra,(Ekstra,tura katılmayacak misafirlerimiz fırtına deresi kenarındaki tesisimizde bekleyebilirler.) Çamlıhemşin'den bizleri alan minibüslerle "Sevdaluk" dizisinin çekimlerinin de yapıldığı Şenyuva köyüne gidiyoruz. Yol boyunca tarihi konakları fotoğraflayabilecek, Doğu Karadeniz'in muzip kültürü hakkında bilgiler alacağız. Burada Vereceğimiz kısa mola sonrasında fırtına vadisi üzerinde yükselen Zil Kale'ye geçiyoruz. Tıpkı bir kartal yuvasını andıran bu kalede rehberimizin anlatımıyla, kalenin yapım yıllarındaki önemini, bölgedeki yaşam döngüsünü dinleyeceğiz. Kale gezimizin ardından, yine Doğu Karadenizin önemli noktalarından biri olan Palovit Şelalesini göreceğiz. Dileyen misafirlerimiz burada taze mısır tadabilir ya da çay keyfi yapabilir. Çat Vadisi gezimizin ardından Ayder Yaylasına doğru yola çıkıyoruz. Yol boyunca kestane, kızılağaç, Doğu ladini gibi Doğu Karadenizin zengin bitki örtüsünün en güzel örneklerini görerek Hala Deresine varıyoruz. Burada Osmanlı Döneminden kalan taş kemerli köprülerden Mikron yahut Kale Köprüsünde fotoğraf molasının veriyoruz ve öğle yemeğimizi alacağımız tesisimize geçiyoruz. Fırtına Deresi görsel ziyafeti ile, yöresel lezzetler olan mıhlama, Laz böreği, turşu kavurma, mısır ekmeği ve Alabalığın tadına varıyoruz. Yemek molamızın ardından Ayder Yaylasına doğru yola çıkıyoruz. Gelin Düveni Şelalesi ile yayla gezimiz başlıyor. Fotoğraf ve yürüyüş için yaklaşık 4 saat serbest zamanımız olacak. Yeterli kişi sayısına ulaşırsak ve hava şartları olumlu olursa dileyen misafirlerimizle birlikte Huser yaylasına (Ekstra ) çıkılacaktır. Programımızı tamamlayarak konaklayacağımız otelimize doğru yola çıkıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Şeklinde ( Fiyata Dahil )
Öğle Yemeği: Belirlenen Restaurant da Alınacaktır ( Ekstra )
Akşam Yemeği: Otelde Set Menü Şeklinde Alınacaktır( Fiyata Dahil )


Konaklama: RİZE

5.

Gün
TRABZON SAMSUN 5 gün programını görmek için tıklayınız
KUZULAN ŞELALESİ
MAVİ GÖL
SAMSUN
ATATÜRK HEYKELİ
BANDIRMA VAPURU


Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında başlıyor. İlk durak noktamız gerçekten görenleri kendisine hayran bırakan Kuzalan Şelalesi oluyor. Burada oldukça keyifli ve düz bir yolla ulaşılan Kuzalan Şelale'sinde fotoğraf molası veriyoruz. Sonrasında biraz ileride bulunan ve Kuzalan Tabiat Parkı’nın en özel oluşumlarından birisi olan, sodalı suyla birleşen serpantin kayalıklarının oluşturduğu Mavi Göl adı verilen ve birçok havuzdan oluşan bu alanda göreceğimiz renk tonunun büyüsüyle, bir kez daha Karadeniz’in muhteşem doğasına hayran kalacaksınız. Mavi Göl gezimizin ardından,

Kurtuluş mücadesinin ilk adımlarının atıldığı Samsun'a gidiyoruz. Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsun' da ilk ayak bastıkları Tütün İskelesi’ne hareket ediyoruz. Mustafa Kemal ve 18 silah arkadaşının Bandırma Vapuru ile Samsun’a yaptıkları yolculuk sonunda karaya ayak basışlarını temsil eden heykellerinin donattığı iskelede, Kurtuluş Savaşı’nın başlangıç hikâyesini dinleyerek, tarihi yerinde yaşama fırsatı buluyoruz. Sonrasında gezimize Doğupark alanında yer alan Bandırma Vapuru ve Açık Hava Müzesi ile devam ediyoruz. Burada, Bandırma Vapuru’nun birebir boyutlarına uygun olarak yapılan maketini gezip, sergi salonlarındaki değerli eserleri gördükten sonra Samsun Meydanında bulunan ATATÜRK Heykelini görüyoruz. Heykelin ilginç hikâyesini rehberimizden dinledikten sonra serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından İstanbul’a olan dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam geç saatlerde İstanbul'a varıyor ve bir başka GEZİ EKSPRESİ organizasyonunda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz…Konaklama: DÖNÜŞ
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#6250
LOKASYON:
Karadeniz
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 1300,00 TL 2600,00 TL
3 883,33 TL 2650,00 TL
4 668,75 TL 2675,00 TL
6 450,00 TL 2700,00 TL
9 305,56 TL 2750,00 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

2.500TL

Başlangıç Fiyatı

5 Gün

Karadeniz
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.