Fethiye - Ölüdeniz- Dalyan Turu

Fethiye - Ölüdeniz- Dalyan Turu
41
2,750TRL
  • Fethiye - Ölüdeniz- Dalyan Turu :
  • Fethiye - Ölüdeniz- Dalyan Turu :
  • Fethiye - Ölüdeniz- Dalyan Turu :
  • Fethiye - Ölüdeniz- Dalyan Turu :
  • Fethiye - Ölüdeniz- Dalyan Turu :

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Dalyan Fethiye
Dalyan – Dalyan Tekne Turu – Kral Kaya Mezarları – İztuzu Plajı – Belcekız Mevkii – Ölüdeniz - 12 Adalar Tekne Turu-Fethiye

Gece yolculuğumuzun ardından Tatilzon ile Fethiye Ölüdeniz SaldaTuru için yolda vereceğimiz kahvaltı molamızın ardından Dalyan’a ulaşıyoruz. Dalyan’da dileyen misafirlerimiz ile bizleri bekleyen teknemize binerek saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğize bağlayan su kanalında Dalyan Tekne Turuna başlıyoruz. (Ekstra) Tarihi milattan önceye dayanan, inanışa göre tanrıya yakın olması istenen krallar ve önemli insanlar için mümkün olduğunca yüksek yerlere yapılan Kaya Mezarları’nı panoramik olarak görüp, rehberimizden bilgiler alıyoruz. Daha sonra Atlantik Atlantik Okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İztuzu Pljına ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz yüzme molası ardından Dalyan’a geri dönüyor ve otobüsümüze binerek eski adı Megri olan, ilk hava şehidimiz Fethi Bey anısına adı değiştirilen Fethiye’ye hareket ediyoruz. Sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendisini Babadağ’dan aşağı atan Belcekız’ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belcekız Koyunu görüp, ülkemizin en özel Lagünlerinden biri olan Ölüdeniz’de yüzme molası veriyoruz. Muhteşem Ölüdeniz Plajında yüzmenin tadını çıkarttıktan sonra otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Yol güzergahı üzerinde dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)

Öğle Yemeği: Serbest zaman olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Konaklama:Ae Club Hotel,Perdikiahill Family Resort & Villa Hotel , Atlas Hotel v.bKonaklama: FETHİYE

2.

Gün
Kelebekler Vadisi-Akvaryum Koyu-Mavi Koy 2 gün programını görmek için tıklayınız
Kelebekler Vadisi-Akvaryum Koyu-Mavi Koy

Sabah hotelimizde alınacak açık büfe kahvaltı sonrası Ölüdeniz’e yola çıkıyoruz. Burada Bizi bekleyen teknemize binerek turumuz başlıyor. Denizin tadını çıkaracağımız bu tekne turunda Kelebekler Vadisi ve Ölüdeniz’in koylarında yüzme molaları ile zaman geçitriyoruz. Ardından Hotelimize dönüş gerçekleşiyor.

Akşam yemeği ve konaklama hotelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Hotelimizde alınacaktır(TUR ÜCRETİNE DAHİLDİR)Öğle Yemeği: Tekne turunda alınacaktır.(ekstra)

Akşam Yemeği: Hotelimiz de alınacaktır.(TUR ÜCRETİNE DAHİLDİR)Konaklama: FETHİYE

3.

Gün
Serbest Aktivite Gün - 12 Adalar Tekne Turu – Tam Gün Dalış Turu 3 gün programını görmek için tıklayınız
Serbest Aktivite Gün - 12 Adalar Tekne Turu – Tam Gün Dalış Turu – Jeep Safari Turu Yamaç Paraşütü 

Turumuzun 3. günü serbest aktivite programları gerçekleştirilmektedir.Dileyen misafirlerimiz aşağıdaki aktivitilere katılabilir.

*Babadağ Yamaç Paraşütü: Sabah otelimizden bizi bekleyen araçları ile ayrılarak Yamaç Paraşütü için Ölüdeniz manzaralı Babadağ’a çıkıyoruz. Öncesinden gerekli bilgi ve eğitimleri alıyoruz ve ardından bol heyecanlı ve bir o kadar sıradışı aktiviteye başlıyoruz. Dünyanın en güzel aktivitelerinden biri olan bu adrenali yüksek aktiviteyi yaparken gökyüzünden Ölüdeniz’e tekrar aşık olacaksınız.(esktra)

1.Seçenek 12 Adalar Tekne Turu(eksra) : Fethiye Marina'ya doğru hareket ediyoruz. Marina’da bizleri bekleyen teknemize binerek Tam gün sürecek olan 12 Adalar Tekne Turuna başlıyoruz. Birbirinden muhteşem adaları göreceğimiz tekne turumuzda, muhteşem koylarda yüzme molası şansı yakalıyoruz. Tekne turumuz sırasında alacağımız öğle yemeğimiz ile Kızıl Ada, Göcek Adası, Yassıcalar Adası, Tersane Koyu, Domuz Adası’nı görüyor ve buralarda yüzme molaları veriyoruz. (Tekne turu sırasında verilecek yüzme molaları hava ve deniz şartlarına göre tekne kaptanı tarafından değiştirilebilir. 12 Adalar bölgede bulunan takım adalar sebebiyle kullanılan bir isimlendirmedir ve tur esnasında 12 farklı adaya gidilmez.) Tekne turumuzun bitmesinin ardından otobüsümüze binerek Hisarönü Köyü üzerinden Hayal Köy olarak adlandırılan Kayaköy’e varıyoruz. Kayaköy yamaca doğru kurulmuş, biri diğerinin önünü kapatmayacak şekilde saygıyla dizilmiş yüzlerce evden oluşur. Burası eski bir Rum yerleşimidir. Rumlar Anadolu’da iyi tarımcı olduğu için ekilir dikilir araziye ev yapmazlardı. Evler çevredeki kayalık taşlık alanlara kurulurdu. Kayaköy’de bu anlayışa uygun kurulmuştur. Köyde 1922 yılına kadar 6 bin kişi yaşamaktaydı. Mübadele sonrası terk edilmiş hayalet şehir Kayaköy’de vereceğimiz serbest zamanımızın ardından otobüsümüze binerek otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Seçenek: Tam Gün Jeep Safari Turu :

Sabah bizleri bekleyen jeepler ile otelden ayrılıyoruz. Tüm gün sürecek eğlenceli aktivitede dileyen misafirlerimizin su tabancası ve plastik ayakkabı kiralayabilmesi için kısa bir mola veriyoruz. Ardından Eğlencesine doyum olmayan su savaşları yaparak sürecek yolculuğumuzda Tlos Antik Kentine ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molası ardından alabalık havuzlarının ve muhteşem doğanın bulunduğu Yakapark’a ulaşıyoruz. Yakapark’ta vereceğimiz ortalama 1 saatlik mola sonrasında Yakapark’tan ayrılarak Akdağ eteklerinde bulunan köylerin içinden geçerek dağ yolu üzerinden Saklıkent’e varıyoruz. Saklıkent gezimize başlamadan önce Jeep Safari Turuna dahil öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğinin ardından Saklıkent Kanyonuna giriş yapıyoruz. (Saklıkent Kanyon giriş ücreti dahil değildir.) Kanyonda akan buz gibi suların serinliğinde yazın bunaltıcı sıcağını unutacaksınız. Kanyonda dileyen misafirlerimiz bunge jamping veya zipline aktivitelerine katılabilirler. Saklıkent gezimizin ardından Çamur Banyosuna yapacağımız yere ulaşıyoruz. Çamur Banyosu için vereceğimiz molanın ardından Xanthos Likyalıların eski gladyatör arenasına ulaşıyoruz. Kısa bir fotoğraf molasının ardından Türkiye’nin en güzel plajı olan ve Dünyaca ünlü Likya Yolu rotası üzerinde olan Patara Plajı’na hareket ediyoruz. Patara plajında dileyen misafirlerimiz güneşlenebilir ve tamamen Caretta Caretta’ların evi olan plajda yüzebilirsiniz. Burada vereceğimiz serbest zamanın bitimiyle otelimize doğru hareket ediyoruz.

3. Seçenek: Tam Gün Fethiye Dalış Aktivitesi: Bizi bekleyen araçlarımız ile otelden ayrılıp dalış teknemize biniyoruz. Burada sertfikalı, uluslararası konseptlerde lisanslara sahip eğitmenler tarafından verilecek bilgi sonrası dalış noktalarına gidiyoruz. İlk defa dalış tecrübesi yaşayacak misafirlerimiz ‘’discovery dalış’’ yapma imkanı bulabilecektir. Gün boyu sürecek bu aktivitede aynı zamanda profesyoneller içinde dalış yapılacaktır. Tekne yolculuğumuz boyunca güneşlenip Akdeniz’in mavi sularında yüzme imkanıda bulabileceksiniz. Dalış aktivitemizin bitmesinin ardından teknemizden inerek otelimize doğru hareket ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Hotelimizde alınacaktır(TUR ÜCRETİNE DAHİLDİR)

Öğle Yemeği: Serbest olarak alınacaktır.(ekstra)

Akşam Yemeği: Hotelimiz de alınacaktır.(TUR ÜCRETİNE DAHİLDİR)Konaklama: FETHİYE

4.

Gün
Salda Gölü 4 gün programını görmek için tıklayınız
SALDA GÖLÜ

Hotelimizde alacağımız Sabah kahvaltısının ardından Salda Gölüne hareket ediyoruz. İçerisindeki mineral yapısıyla Mars görünümlü tabana sahip Türkiye’nin en derin tatlı su gölü olan Salda da serbest zaman vererek, Belirlenen saatte dönüş yolumuza geçiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Hotelimizde alınacaktır(TUR ÜCRETİNE DAHİLDİR)

Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği: Dönüş yolunda alınacaktır.(Ekstra)Konaklama: DÖNÜŞ
EK BİLGİLER

HAREKET NOKTALARI

20:30- BAKIRKÖY ÖMÜR PLAZA (DOĞATAŞ MOBİLYA ÖNÜ)

20.50 MECİDİYEKÖY GEZİ EKSPRESİ OFİSİ

21:30 - KADIKÖY EVLENDİRME DAİRESİ

21:45 - KARTAL KÖPRÜSÜ

22:15 - ÇAYIROVA MCDONALD’S

23:00 - İZMİT HALK EVİ DURAĞI (ASYA OTEL KARŞISI)

00:00 - SAKARYA KENT MEYDANI

02.30 -Eskişehir Espark Önü

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#6253
LOKASYON:
Ege - Akdeniz
ULAŞIM
Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 1430,00 TL 2860,00 TL
3 971,67 TL 2915,00 TL
4 735,63 TL 2942,50 TL
6 495,00 TL 2970,00 TL
9 336,11 TL 3025,00 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

2.750TL

Başlangıç Fiyatı

4 Gün

Ege - Akdeniz
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.