1 Saatlik Üç Güzeller Atv Turu

1 Saatlik Üç Güzeller Atv Turu
41
45TRL
Üç Güzeller peri bacaları Kapadokya'nın en simgesel peri bacalarından biridir. Bölgenin bu simgesel yapısının olduğu arazide adrenalin dolu bir ATV turu acentemiz tarafından tüm güvenlik önlemleri alınarak sunulmaktadır.
Üç Güzeller peri bacaları Kapadokya'nın en simgesel peri bacalarından biridir. Bölgenin bu simgesel yapısının olduğu arazide adrenalin dolu bir ATV turu acentemiz tarafından tüm güvenlik önlemleri alınarak sunulmaktadır.
  • Üç güzeller
  • Bekçi Kayası
  • Güvercinlikler
  • İki kaya vadisi
  • Panaroma

1 Saatlik Üç Güzeller ATV Turu

Tatilinize keyif katacak aktivitelerin adresi haline gelen Kapadokya, sizlere 1 Saatlik Üç Güzeller ATV Turu seçeneği sunmaktadır. Öyle ki bu turun size verdiği mutluluk, heyecan ve adrenalin yüklü dakikalar hayatınızın geri kalanında sürekli anımsayacağınız tebessümler vermektedir.

Ürgüp, Nevşehir karayolu üzerindeki destinasyonu ile ulaşım sağlanan Üç Güzeller Peri Bacaları Kapadokya’nın simgesi haline gelen bir yer olmaktadır. Öyle ki burada sizi biri küçük üç tane peri bacası karşılar. Bu anlamda baba, anne ve küçük çocuk olarak değerlendirilen peri bacalarının hikâyesi biraz hüzünlüdür. Bu sebeple efsanesi ile birlikte muhteşem bir gün batımına boya fırçası darbesi vuran manzaraya sahip olmaktadır. Öyle ki bu manzara dünyanın en meşhur ressamlarını bile kıskandırır güzelliklere sahiptir.

Bölgenin Simgesi Üç Güzeller ATV Turu

Kapadokya seyahatlerinin organize edilmesinde konaklama dışında en önemli husus gezi listesi hazırlamaktır. Öyle ki Kapadokya çok büyük bir alanda konumlanmaktadır. Böylelikle bölgede hareketinizi hızlı ve verimli kılmak gerekmektedir. Böylelikle gezinizde çok daha önemli yerleri görme ve anılarınızı zenginleştirme fırsatlarınız olmuş olur. Bu aşamada bölgede gezilecek yerler kadar aktivitelere önem kazanmaktadır. Bu öneme istinaden bölgede yapılan aktiviteler HTR Tour güvencesi ile sunulmaktadır. Arazi şartları bölgede birçok aktivite ve etkinlik yapılmasında büyük roller üstlenmektedir. Böylelikle dik yamaçlarda ve tepelerde güçlü ATV motorları ile tozu dumana katanlardan olmak istersiniz.  Özellikle 1 saat süren Üç Güzeller Peri Bacaları ATV turlarına yoğun ilgi bu yüzden yapılmaktadır.

1 Saatlik Üç Güzeller ATV Turu Fiyatları

Bölgede aktivitelerde kaliteli hizmet alımı önemlidir. Beklentilerin karşılanması amacıyla hizmetin alınmasındaki adresler önem arz eder. Bu aşamada Htr Tour sizlere müthiş fırsatlar vererek adrenalin yüklü heyecanların olduğu turlara yönlendirmektedir. Bu anlamda alacağınız 1 Saatlik Üç Güzeller ATV Turu için 45 USD ücret ödemesi yapmanız gerekir. Bu hizmet için ayrıca ulaşım kolaylığı olması açısından transferler firma tarafından düzenlenmektedir. Konaklama otelinizden tur öncesi lüks araçlarınız ile transfer imkanları verilmektedir. Bu hizmet için ayrıca 120 TL transfer ücreti ödenmektedir.

1 Saatlik Üç Güzeller ATV Turu Rotası ve Gezilecek Yerler

Ürgüp merkezli lokasyona sahip olan Üç Güzeller ATV Turu ile aşılacak vadiler önem kazanmaktadır. Çünkü bu vadiler 4*4 güçlü motorlara sahip araçlar ile zevkli tutkularınızı esir eder. Özellikle bölgenin simgesi haline gelen Üç Güzeller Peri Bacalarına hareket edilmektedir. Bunun yanında görülecek yerler Bekçi Kayası, Güvercinlikler ile başlamaktadır. Aynı zamanda İki Kaya Vadisi ve vadilerin en güzel yerlerini görebileceğiniz panorama olmaktadır.

Peri bacalarının olduğu yerlerde özellikle Üç Güzellerde verilen molalar en güzel fotoğraf karelerinin çekilebilmesi içindir. ATV araçları ile çekilen bu fotoğraflar ayrıca anılarınızı süsler. Sosyal medyalarda paylaşımlar ile sevdiklerinize ulaşır ve ilgi odağı haline gelir. Böylelikle Kapadokya’yı ziyaret etmek isteyen sevdikleriniz sizler gibi ATV turu programlarına katılmaktadır. Bu anlamda bölgede yapılan tüm aktiviteler hakkında bilgi edinebileceğiniz HTR Tour üzerinden etkinlikleri internet üzerinden online alabiliyorsunuz.

Dik Yamaçlarda ATV Turları

ATV turlarının başlangıç noktası geri dönüş noktanız olmaktadır. Buradan araçların seçimi sonrası kasklar ve boneler takılmaktadır. Bölgenin zorlu koşulları nedeniyle gözleriniz için gözlükler takılmaktadır. Bunun yanında HTR Tour olarak seyahat sigortası yapılmaktadır. Böylelikle misafirlerimizin güvenliği en üst seviyelere çıkarılmaktadır. Burada tura katılacağınız araç ile uyum çalışmaları söz konusudur. Isınma turları ile gerekli oryantasyon sağlandıktan sonra tura katılan araçlar sıralı halde yola başlamaktadır. Genel itibarla 20 ATV aracının katıldığı turlardan bahsetmek mümkündür. Böylelikle toplu yapılan geziler sizlere daha büyük heyecanlar katar.

ATV araçları güçlü motorları sayesinde dik yamaçları hızlı bir şekilde çıkarırken motorlarından gelen sesler sizleri heyecanlandırır. Bu sebeple daha dik yokuşlar ararken aracın gazına bir nebze daha yüklenmek istersiniz. Bu heyecan sizlerin turunuzun hiç bitmemesini ister ve bir saatlik tur hemen bitme noktasına gelir. Hatta yeniden turlara katılma isteği duyarsınız. Öndeki araçların tozu dumanına karışan egzoz kokuları ayrı bir zevk verir insana. Hatta yağmurlu havalardan sonra ve kış mevsimlerinde çamurlu bölgelerden geçersiniz araçlarla. Bu durum aslında daha büyük heyecanlar yaşamanız anlamına gelir. Öyle ki bölgede ATV tekerleklerinden atılan çamurlar eşliğinde kirlenmek en güzel mutluluk kaynağı haline gelmektedir.

Rehberler eşliğinde ATV Turları

Tur süresi boyunca sizlere rehberler eşlik eder. Bu anlamda araçların kullanılmasında desteğe ihtiyacınız olabilir. Bu aşamada rehberler sizlerin taleplerine ve ihtiyaçlarınıza yanıt vermektedir. Sevdiklerinizle birlikte iki kişi olarak bindiğiniz ATV’ler bölgenin ayrıca ulaşım araçları olmaktadır. Bu sebeple Kapadokya gezinizde sürekli karşınıza bu araçlar ile yapılan turlar dikkatleri üzerine çekmektedir.

Turunuzun sonunda küçük bir etkinlik ile kutlama gerçekleştirilmektedir. Öyle ki Kapadokya’da katıldığınız tüm etkinlikler sonrası kutlamalar yapılır. Özellikle bölgede yetişen üzümlerden üretilen beyaz ve kırmızı şaraplar eşliğinde bu kutlamalar yapılmaktadır. Öyle ki bölgede daha çok yabancı turistleri görmeniz mümkündür. Tur sonrası transfer hizmeti alan misafirler yine aynı araçlar ile güvenli olarak otellerine bırakılmaktadır.EK BİLGİLER

Detaylı bilgiye aşağıdaki linkte bulunan tur sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kapadokya ATV Turu

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#6198
LOKASYON:
Ürgüp
ULAŞIM
Diğer   
BULUŞMA:
Otelden Alma
BİTİŞ:
Otele Bırakma
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 23,40 USD 46,80 USD
3 15,90 USD 47,70 USD
4 12,04 USD 48,15 USD
6 8,10 USD 48,60 USD
9 5,50 USD 49,50 USD
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

45$

Başlangıç Fiyatı

1 Saat

Ürgüp
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.