2 Saatlik Göreme Atv Turu

2 Saatlik Göreme Atv Turu
41
60TRL
2 saatlik Göreme ATV turu rotasında Kılıçlar Vadisi, Kızlar Manastırı, Güllüdere Vadisi, Aşk Vadisi ve Kızılçukur Panorama'yı ziyaret edeceksiniz.
 • 2 Saatlik Göreme Atv Turu : 2 saatlik Göreme ATV turu rotasında Kılıçlar Vadisi, Kızlar Manastırı, Güllüdere Vadisi, Aşk Vadisi ve Kızılçukur Panorama'yı ziyaret edeceksiniz.
 • 2 Saatlik Göreme Atv Turu : 2 saatlik Göreme ATV turu rotasında Kılıçlar Vadisi, Kızlar Manastırı, Güllüdere Vadisi, Aşk Vadisi ve Kızılçukur Panorama'yı ziyaret edeceksiniz.
 • 2 Saatlik Göreme Atv Turu : 2 saatlik Göreme ATV turu rotasında Kılıçlar Vadisi, Kızlar Manastırı, Güllüdere Vadisi, Aşk Vadisi ve Kızılçukur Panorama'yı ziyaret edeceksiniz.
2 saatlik Göreme ATV turu rotasında Kılıçlar Vadisi, Kızlar Manastırı, Güllüdere Vadisi, Aşk Vadisi ve Kızılçukur Panorama'yı ziyaret edeceksiniz.
 • Kılıçlar Vadisi
 • Kızlar Manastırı
 • Güllüdere Vadisi
 • Kızılçukur Panorama
 • Aşk Vadisi

2 Saatlik Göreme ATV Turu


Doğal güzelliğin yanında zengin kültürü ile aktivitelerinin harmanlandığı Kapadokya, dünya markası olan bir yer olma özelliği taşımaktadır. Bunun en büyük göstergesi her yıl yüz binlerce ziyaretçinin gelmesidir. Seyahatinizin asıl amacı farklı olsa da burada yapılan aktiviteler herkesi cezp eden özellikler taşımaktadır. Özellikle 2 Saatlik Göreme ATV Turu herkese hitap eden aktiviteler arasındadır. Öyle ki sizin buradan ayrıldıktan sonra en çok hatırladığınız etkinlik olma özelliğini taşımaktadır.

Bahse konu yer Göreme olunca sınırsız eğlence, gezi ve kültürel yapılar bizleri bekler. Bu çerçevede görülmesi gereken yerler önem kazanmaktadır. Özellikle sizin açınızdan keşfedilecek güzellikler burada uzun listeler yapmanıza neden olmaktadır. Öyle ki bu listeler kültürel geziler bir yana yapacağınız aktivite ve heyecanlar ile doldurulmaktadır. Böylelikle bölgede yapacağınız aktivitelerin adresi HTR Tour olmaktadır. Bunun en büyük sebebi ihtiyacınız olan tüm aktiviteleri ve çeşitleri sunmasıdır. Aynı zamanda en uygun şartlara sahip olmasıdır.


Kapadokya Coğrafyasında ATV Gezileri

Kapadokya gezilerinizi süre olarak uzun tutuyor olabilirsiniz. Ancak burada yapacağınız gezi ve etkinliklere yetmeyecek kadar kısa kalmaktadır. Listenizde olan aktiviteler ve bölgenin geniş alanlarının görülmesi kısa sürelerde yapılamayacak kadardır. Öyle ki Aksaray’dan başlayan Kapadokya Kayseri ili sınırlarına kadar ilerler. Bu çerçevede sizleri yaklaşık 250 kilometrelik alan beklemektedir. Bu alan içerisinde en önemli yerler Göreme, Avanos ile Ürgüp’te toplanmıştır. Bu aşamada en önemli yeri Göreme teşkil eder. Bunun sebebi en güzel tarihi yapıların ve vadilerin burada olmasıdır. Bununla birlikte UNESCO ile Dünya mirası listesine alınması burayı önemli kılmaktadır.

ATV turu bölgenin en büyük aktivitelerinden olmasının yanında bölge halkının aynı zamanda ulaşım araçları olmaktadır. Bölgede onlarca sıralı turun ATV ile gerçekleştiğini görebilirsiniz. Bu turlardan birine katılabilmeniz için adresiniz HTR Tour olmaktadır. Böylelikle Göreme’nin en güzel yerlerini sizlere güçlü motorlar ile keşfetme olanağı sağlanmaktadır. Özellikle sevdiklerinizle birlikte Göreme’nin vadileri keşfedilmeye beklemektedir. Aynı zamanda muhteşem güzelliklere birde bu pencereden bakma olanağı yakalanmaktadır.


Kapadokya ATV Turu Hakkında Bilgi

Göreme ATV turu 1,2, ve 4 saatlik olduğu gibi size özel olarak planlanan programla yapılabilmektedir. Herkesin kullanabileceği bir araç olan ATV dört çeker özelliği ile Kapadokya’nın coğrafyasında kullanabileceğiniz en uygun araçlar olmaktadır. Böylelikle her aracın çıkamadığı yerlere büyüklük avantajı ile hareket etme olanağı sağlar.

HTR Tour ile alınacak hizmetlerden ATV turu sabahın erken saatinde gün batımı izlerini şekillendirmenizde önemli olur. Bunun yanında dileyenler akşam gün batımı ile eşsiz güzelliğe şahit olurken bazıları bu duruma farklı bakış açısı getirmektedir. Kendi planlarına göre ATV kiralama hizmeti ile buraları tur dışında görme olanaklarınız olmaktadır. Bunun yanında gündüz saatleri içerisinde alınan tur hizmeti ayrı güzellikleri sizlere sunar.


2 Saatlik Göreme ATV Turu Deneyimi

2 Saatlik Göreme ATV Turu ile muhteşem bir deneyim için HTR Tour sizleri konakladığınız otelinizden almaktadır. Buradan lüks araçlar eşliğinde konforlu ve güvenli araçlar sizleri turun başladığı noktaya getirir. Burada öncelikli olarak kendiniz için uygun olan ATV aracı seçilmektedir. Seçim sonrası araca uyum için oryantasyon turları atılmaktadır. Bu turlar sonrası hazır hale gelen ziyaretçiler kask ve bone takar. Önemli olan güvenliğin en üst seviyede olmasıdır. Bunun için ayrıca gözlük verilmektedir. Bu sayede bölgedeki toz, duman ve çamurlardan korunmuş olunmaktadır.

ATV turlarında en önemli husus tozu toprağa katan güçlü motorların vadilerde yaptığı yankılar olmaktadır. Grubunuzdaki sayıya bağlı olarak bu araçlar belli noktalarda toz bulutu oluştururken motor sesleri müzik gibi gelmeye başlayacaktır. Adeta motorlar daha çok ses çıkarmak için yarışır. Sizde buna eşlik ederek tüm motorların sesini bastırmak istersiniz. Aynı zamanda önünüzde ve arkanızda bulunan tur arkadaşınız ya da sevdiklerinize sesinizi ulaştırmaya çalışırsınız.


Eşsiz Manzaralarda Kapadokya ATV Turları

Yağmurlu havalarda bir başka olmaktadır ATV turu. Kapadokya’nın dar kıvrımlı asfaltları ile toz toprak vadileri mevsiminde en güzel yeşillikleri size sunar. Yeşilin her tonunu görürsünüz aralarda kelebeklerin eşlik ettiği. Araçların motorlarını kapattığınızda taze meyve ağaçlarında kuş cıvıltıları duyulur her güzelliğiyle. Tur esnasında yapacağınız molalar vadilerin en güzel yerlerinde yapılmaktadır. Sebebi en güzel fotoğraf kareleri ile anılarınızı zenginleştirmektir. Bu anlamda gün doğumu uçan balonların arka planı oluşturduğu fotoğraflar kadraja girmiştir. Gün batımında ise güneşin son demi ile bölgedeki peri bacalarının dansı size vurur en ince haliyle.


2 Saatlik Göreme ATV Turu Rotası

Kapadokya’da yapacağınız 2 Saatlik Göreme ATV Turu başlangıç noktanızda bitmektedir. Bu noktaya ulaşana kadar bölgenin en güzel vadileri gerinizde kalır birer birer. Bu sayede Kılıçlar Vadisi, Güllüdere Vadisi, Kızlar Manastırı ve Kızılçukur Panoraması görülür ve keşfedilir. En yeni senaryolar ile herkesin farklı betimlemesini yaşar bölge. Ancak yeni çiftlerin ve aşkları hiç bitmeyenlerin en önemli yeri Aşk Vadisidir burada. Adı üzerinde Aşk Vadisi ATV turu ile aşkınızı yaşayacağınız en önemli yerlerden olmaktadır.

Tur sonrası güzel anılarımızla birlikte bölgeden yine lüks araçlar ile konaklama otelinize bırakılırsınız. Bu aşamada otelinize kadar geçen sürede bütün turu tekrar yaşarsınız zihninizde ve beraber katıldığınız sevdikleriniz vardır yanınızda. En güzel haliyle tekrar dilinize dolanır ATV turunun heyecanlı noktaları. Bu sayede tekrar katılmak isteyeceğiniz aktiviteler arasında yerini alır Göreme ATV Turu.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#6212
LOKASYON:
Göreme
ULAŞIM
Diğer   
BULUŞMA:
Otelden Alma
BİTİŞ:
Otele Bırakma
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 31,20 USD 62,40 USD
3 21,20 USD 63,60 USD
4 16,05 USD 64,20 USD
6 10,80 USD 64,80 USD
9 7,33 USD 66,00 USD
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

60$

Başlangıç Fiyatı

2 Saat

Göreme
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.