Eskişehir Ve Odunpazarı Turu

Eskişehir Ve Odunpazarı Turu
41
475TRL
Hareketli sosyal hayatı, zengin kültürü, genç nüfusu, tertemiz caddeleri,850 bin civarı Eskişehir Nüfusu, kaplıcaları, Porsuk Çayı ve yeşilliği ile insanı büyüleyen, uygar bir yaşam denince akla gelen şehir ESKİŞEHİR
EN İYİ FİYAT
  • Eskişehir Ve Odunpazarı Turu : Hareketli sosyal hayatı, zengin kültürü, genç nüfusu, tertemiz caddeleri,850 bin civarı Eskişehir Nüfusu, kaplıcaları, Porsuk Çayı ve yeşilliği ile insanı büyüleyen, uygar bir yaşam denince akla gelen şehir ESKİŞEHİR
  • Eskişehir Ve Odunpazarı Turu : Hareketli sosyal hayatı, zengin kültürü, genç nüfusu, tertemiz caddeleri,850 bin civarı Eskişehir Nüfusu, kaplıcaları, Porsuk Çayı ve yeşilliği ile insanı büyüleyen, uygar bir yaşam denince akla gelen şehir ESKİŞEHİR
Hareketli sosyal hayatı, zengin kültürü, genç nüfusu, tertemiz caddeleri,850 bin civarı Eskişehir Nüfusu, kaplıcaları, Porsuk Çayı ve yeşilliği ile insanı büyüleyen, uygar bir yaşam denince akla gelen şehir ESKİŞEHİR
  • ESKİŞEHİR
  • ODUNPAZARI
  • PORSUK ÇAYI
  • SAZOVA PARKI
  • MASAL ŞATOSU
  • KORSAN GEMİSİ

ARAÇ KALKIŞ SAATLERİ VE DURAKLAR
GECE YOLCULUĞU İLE BAŞLIYORUZ!
23:00 F.ALTAY (Pamukkale Yazıhanesi Önü)
23:15 ÜÇYOL (Pamukkale Yazıhanesi Önü)
23:30 ŞİRİNYER (Velioğlu Ekmek Fırını Önü)
23:45 KONAK (YKM Önü)
00:05 BOSTANLI(İskele Önü)
00:10 KARŞIYAKA (Sahil Anıt Önü)
00:25 Bornova (Ege Üni. Hastanesi Acil Girişi Önü)
01:00 MANİSA (Eski Garaj-İtfaiye-5M Migros)
Siz Değerli Misafirlerimizi Belirtilen Durak Noktalarımızdan Aldıktan Sonra Rahat Ve Konforlu Bir Yolculuk Eşliğinde Eskişehir’e Ulaşıyoruz. Anlaşmalı Noktamızda Kahvaltımızı Yaptıktan Sonra Eskişehir Türkiye’de Birçok Ilke Imza Atmış Bir Kent Olan Eskişehir’in Tertemiz Caddelerini, Uygar Yaşantılarını Ve Şehir Imarını Görünce Şaşıracaksınız. Eski Ile Yeniyi Harmanlamış, Geçmişini Unutmamış Ve Onu Geleceğe Taşımış Yaşanılası Bir Şehirdir Eskişehir.
Turumuzun Ilk Durağı Eskişehir’in Tarihi Ilçesi Olan Odunpazarı’na Geçiyoruz. Burada Kurşunlu Camii Ve Külliyesini Gezip Bilgiler Aldıktan Sonra Cam Üfleme Ve Süslemeyle Ilgili Bir Gösteri Izliyoruz. Ardından Rengarenk Odunpazarı Evleri’nin Arasından Geçip Atlıhan’a Ulaşıyoruz. Odunlarını Pazarlamaya Gelen Tüccarların Kendilerine Ve Atlarına Ait Dinlenme Yeri Olan Atlıhan Günümüzde El Sanatları Çarşısı Olarak Hizmet Vermektedir. Odun Pazarında Yöresel Hediyelik Eşya Alışverişleriniz Ve Fotoğraf Çekinleriniz Için Rehberimizin Vermiş Olduğu Serbest Zamanı Değerlendirdikten Sonra Yürüme Mesafesindeki,
Dünyanın Pek Çok Ülkesinde Bulunan “Madam Tussaud” Müzesinin Türkiye’deki Ilk Örneği Olan Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi’nde Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk Olmak Üzere Türkiye’nin Ve Dünyanın Ünlü Simalarından 160’In Üzerinde Heykel Göreceğiz. Daha Sonrasında Ekstra Olarak Kırım Tatarlarının Meşhur Yemeği Olan Çibörek Eskişehir’in Meşhur Balaban Köftesini Tatmak Için Restuarantımıza Doğru Harekete Geçerek Öğle Yemeğimizi (Ekstra) Yiyoruz. Yemeğimizi Yedikten Sonra 1961 Yılında 4 Ay Gibi Kısa Bir Sürede Üretilen Ilk Yerli Otomobil Olan ‘Devrim’ Ile Başlıyoruz.1961’De Bahçesinde Bulunduğu Fabrikada Üretilen Araç Burada Sergilenmektedir. Buradan Ayırlarak, 400 Bin Metrekarelik Alanda Kurulu Sazova Bilim Ve Kültür Parkı’na Gidiyoruz. Korsan Gemisinden Masol Şatosuna, Su Altı Dünyasından Bilim Deney Merkezine, Miniatürk’ten Nasreddin Hoca’ya Bir Yolculuk Yapıp Rehberimizin Anlatımlarını Dinledikten Sonra Bir Sonraki BİGEZEN TUR Organizasyonunda Görüşmek Üzere ESKİŞEHİR’DEN Ayrılıyor Keyifli Bir Yolculuk Sonunda Gece Saatlerinde İzmir’e Varmış Oluyoruz.
EK BİLGİLER
ÖNEMLİ BİLGİ

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza son gün kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

MÜŞTERİ, işbu Sözleşme konusu hizmetin nitelikleri, satış bedeli ve ödeme şekli ile ifaya ilişkin detaylı bilgiler içeren broşürü okuyup bilgi sahibi olduğunu; yurtdışı konaklamalarında tur kalkış tarihinden itibaren en az altı ay geçerli ve sınır kapılarında giriş çıkış kaşesi basılabilmesi için en az iki sayfalık boş sayfası bulunan pasaportunu, geçerli vizesini ve nüfus cüzdanını, Kıbrıs turlarında ise nüfus cüzdanını yanında bulunduracağını, pasaport ile ilgili herhangi bir muamele eksikliğinden veya MÜŞTERİ'nin kendinden kaynaklanan kişisel nedenlerle (vergi borcu, vize eksikliği, herhangi bir devlet kurumunun izin vermemesi vb.) çıkışının engellenmesi veya Türkiye'den çıkış yapılan ülkede pasaport, vize ve benzeri muamele eksiklikleri ve/veya aykırılıkları nedeniyle ülkeye girişin engellenmesi durumunda Paket Tur Düzenleyicisi ile ACENTE'nin hukuki ve/veya cezai hiçbir sorumluluğu doğmayacağını; bagaj ve içeriği ile ilgili her türlü sorumluluğun kendisine ait olduğunu; MÜŞTERİ yanında bulunan eşyaları takip ve kontrol etmekle yükümlü olduğunu, tur esnasında kaybolan, hırsızlık konusu olan, zayi olan eşyalardan Paket Tur Düzenleyicisi ile ACENTE'nin veya çalışanlarının hukuki ve/veya cezai hiçbir sorumluluğunun bulunmadığını, belirtilen nedenlerle Paket Tur Düzenleyicisi ile ACENTE'ye ve/veya çalışanlarına karşı talepte bulunmayacağını; işbu Sözleşme'nin imzası ile konaklayacağı tesisin ve seyahat edeceği aracın tabi olduğu yasa ve teamüllere uymakla yükümlü olduğunu; tur lideri, tesis, acente ve ulaşım aracı yetkililerince satın alınan hizmetle ilgili olarak bildirilen kurallara uyacağını, üçüncü kişilerin can ve mal güvenliğini/bütünlüğünü tehlikeye atmayacağını ve üçüncü kişilerin can ve mal güvenliğini/bütünlüğünü tehlikeye atması halinde doğabilecek maddi/manevi tüm zararlardan şahsen ve birinci derecede sorumlu olacağını, aksi halde Paket Tur Düzenleyicisi ile ACENTE'nin Sözleşme konusu hizmeti ifa etmeyeceğini ve bu nedenle MÜŞTERİ'nin iade hakkının bulunmadığını; MÜŞTERİ'nin işbu Sözleşme konusu Paket Tur kapsamı dışında alacağı ekstra yiyecek-içecek, kişisel harcamalar ve program dışı tüm mal ve hizmetlerin bedelinin kendisi tarafından ödeneceğini; ifa edilen hizmetin ayıplı olduğundan bahisle hizmeti kullanmayı sonlandırması halinde işbirliği yapma ve özenli davranma borcu gereği Paket Tur Düzenleyicisi veya ACENTE yetkilisine ve konakladığı otele sona erme sebeplerini yazılı olarak bildireceğini, aksi halde hizmeti alıp kullanmış addolunacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 18 Kişi dir.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden bigezentur.com kesinlikle sorumlu değildir.

Acenta yeterli sayıya ulaşamadığı zaman turu iptal etmemek adına aynı ve ya benzer tur programına sahip olan farklı bir Acenta'ya müşterileri gönderebilir bu sayede müşterinin tatil planı bozulmamış olur.

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

TAVSİYELER

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.

Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.

REZERVASYON DETAYLARI

Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.

İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Turlasana sorumlu değildir.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.

KULLANILACAK ARAÇLAR

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısı ve yol koşullarına göre belirlenmektedir.

38 kişi ve üzeri Otokar Doruk Mercedes Travego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner 31 kişiye kadar lüks Otokar Sultan Maxi 27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan 15 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen Crafter araçlar kullanılır. 


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#5869
LOKASYON:
Eskişehir
YEMEK:
1 sabah kahvaltısı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 247,00 TL 494,00 TL
3 167,83 TL 503,50 TL
4 127,06 TL 508,25 TL
6 85,50 TL 513,00 TL
9 58,06 TL 522,50 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

475TL

Başlangıç Fiyatı

1 Gün

Eskişehir
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.