1 Gece Konaklamalı İstanbul Turu

1 Gece Konaklamalı İstanbul Turu
41
1,199TRL
Dünyanın başkenti İstanbul. 1 Gece Konaklamalı rahat rahat bir Program.
 • 1 Gece Konaklamalı İstanbul Turu : Dünyanın başkenti İstanbul. 1 Gece Konaklamalı rahat rahat bir Program.
 • 1 Gece Konaklamalı İstanbul Turu : Dünyanın başkenti İstanbul. 1 Gece Konaklamalı rahat rahat bir Program.
 • 1 Gece Konaklamalı İstanbul Turu : Dünyanın başkenti İstanbul. 1 Gece Konaklamalı rahat rahat bir Program.
Dünyanın başkenti İstanbul. 1 Gece Konaklamalı rahat rahat bir Program.
 • Taksim'de Yürüyüş
 • Galata Kulesi Fotoğraf
 • Ayasofya Heybeti
 • Boğaz Turu
 • 1453 Panaroma Tarihe yolculuk

1Gece Konaklamalı İstanbul Turu 

Eyüp Sultan - Pier Loti - Sultan Ahmet - Topkapı - Ayasofya - Eminönü

Boğaz Turu - Galata Kulesi - Taksim - 1453 Panaroma Müzesi

1Gece yarım pansiyon konaklamalı (Otelde alınacak 1 Sabah Kahvaltısı 1 Akşam Yemeği Dahil)


Kişi Başı Ücret:1199₺ 

03-09 Yaş arası: 800₺ 

Konaklamalar minimum 2 şer kişilik odalarda olup belirtilen fiyat kişi başı fiyatıdır. Tek kişi konaklamalarda single oda farkı alınmaktadır. 

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul

Belirlenen saatte ve güzergahlardan yola çıkarak ve yolda vereceğimiz molaların ardından sabahın erken saatlerinde Eyüp Sultan meydanına ulaşıyoruz . misafirlerimiz kahvaltı için Restoranta geçerek kahvaltılarını alabilirler. Alacağımız kahvaltının ardından, PİERRE LOTİ’ye hareket ediyoruz. Güzel bir günün başlangıcında, muhteşem manzara eşliğinde kahve ve fotoğraf molası veriyoruz .Burda ki programımızın ardından TARİHİ YARIMADA’ya hareket ediyoruz. Otobüsümüz ile GALATA KÖPRÜSÜ üzerinden ilerleyerek SULTANAHMET MEYDANI’ na ulaşıyoruz. Rehberimizin anlatımları eşliğinde ilk ziyaret yerimiz 6 minaresiyle İstanbul’un sembolü olan Sultanahmet Camii olacak. Sultanahmet Camii ziyaretimiz sonrasında Alman Çeşmesi,Yılanlı Sütun,Mısır Obeliskini ve Hipodromu ziyaret ederek, İmparator Justinien zamanında kilise olarak inşa edilmiş olan dünyaca ünlü Ayasofya camisi’ne geçiyoruz. Sonrasında Marmara’ya ve Boğaz’a hakim bir tepe üzerinde 400 yıl boyunca Osmanlı sultanlarına konutluk etmiş olan Topkapı Sarayı’nı ve Kutsal Emanetler’i ziyaret ederek Tarihi Yarımada turumuzu geride bırakıyor ve otobüsümüzle EMİNÖNÜ semtine geçerek, muhteşem bir BOĞAZ TURU için, Bizi bekleyen özel gezi teknesindeki yerlerimizi alıyoruz.Tekne Turu içerisinde Öğle Yemeğimizi Balık ekmek ve içecek şeklinde alıyoruz . Rehberimizin keyifli anlatımları eşliğinde Çırağan Sarayı, Rumeli Hisarı, Kız Kulesi gibi güzide yapıların yanı sıra, Boğaz’ın her iki yakasına inci taneleri gibi sıralanmış olan tarihi YALILAR’ın, köşklerin de önünden seyr-ü sefa ederek bilgilendirmelerini dinliyoruz. Bu dopdolu geçen Boğaz turunun ardından Otelimize yerleşiyor ve Akşam yemeğimizi alarak odalarımıza yerleşiyoruz.  


2.

Gün
İstanbul 2. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah alacağımız kahvaltının ardından 1453 Panaroma müzesine doğu hareket ediyoruz(ekstra giriş) 1 saatlik serbest zamanın ardından istanbul un kalbi olan Taksim Bölgesine geçiyoruz. rehberimizin yönlendirmeleriyle verilecek serbest zamanda, isteyen konuklarımız eşsiz güzelliği kuşbakışı fotoğraflayabilecekleri, dünyanın en güzel manzaralarından birisine sahip olan GALATA KULESİ’ne çıkabilir, İSTİKLAL CADDESİ’nde keyifli yürüyüşlerle, Avrupa caddelerini anımsatan Art Nouveau mimarisinin birbirinden ihtişamlı binaları, NOSTALJİK TRAMVAY görüntüleri, YEŞİLÇAM SOKAĞI, ÇİÇEK PASAJI ve NEVİZADE CADDESİ’ni gezme şansına sahip olacaklar.Burda ki programız sonrasında biraz yorucu ama tatlı bir yorgunlukla turumuzu burada bitiriyoruz. Yolda vereceğimiz mola ve ikramlarımızla Turumuzu tamamlayarak Tarihi Yarımada İstanbul Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki GEZOGEN TURİZM organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#5683
LOKASYON:
İstanbul
YEMEK:
1 SABAH KAVALTISI 1 AKŞAM YEMEĞİ
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
23:45 MAGNESİA 23:45 M MİGROS 00:00 ŞEH FENARİ CAMİİ DURAĞI 00:00 KIRMIZI KÖPRÜ SİMİT DÜNYASI 00:05 SULTAN ÖNÜ 00:10 HÜKÜMET ÖNÜ 00:15 BEYAZ FİL 00:15 KÜLTÜR SİTESİ ÇIKIŞ 00:45 SARUHANLI KAVŞAK 01:15 AKHİSAR TÜTÜN OTEL
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 623,48 TL 1246,96 TL
3 423,65 TL 1270,94 TL
4 320,73 TL 1282,93 TL
6 215,82 TL 1294,92 TL
9 146,54 TL 1318,90 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

1.199TL

Başlangıç Fiyatı

2 Gün

İstanbul
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.