Baltıklar Turu Türk Havayolları İle

Baltıklar Turu Türk Havayolları İle
41
599TRL
  • Baltıklar Turu Türk Havayolları İle :
  • Baltıklar Turu Türk Havayolları İle :
  • Baltıklar Turu Türk Havayolları İle :
  • Tallinn
  • Riga
  • Helsinki
  • Vilnius

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul - Tallinn

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Havayolları Kontuarı önünde buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinden ardından Türk Havayolları'nın TK1421 Seferi ile saat 08:30’da Tallinn’e hareket ediyoruz. Tallinn’e yerel saat 11:40’da varışımızı takiben Panoramik olarak yapacağımız Tallinn şehir turumuz başlıyor. En iyi korunmuş ortaçağ şehirlerinden biri kabul edilen Tallinn şehir turumuzda, UNESCO’nun “Dünya Mirası” olarak koruma altına aldığı ve şehrin karakteristik özelliklerini taşıyan tarihi yapılar ziyaret ediliyor. Estonya bayrağının dalgalandığı Tall Hermann Kulesi, Toompea Kalesi, Alexander Nevsky Katedrali, Dome Kilisesi’ni ziyaret ediyoruz ve Toompea Tepesi’nden şehrin en güzel panoramik manzarasının fotoğraflarını çektikten sonra St. Nicholas Kilisesi’ne geçiyoruz. Şehir turunun bitiminde serbest zamanımız oluyor. Ardından otele Transfer. Geceleme Otelimizde


2.

Gün
Tallinn 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızın ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Rocca Al Mare turumuz yapılacaktır. Akşam yine arzu eden misafirlerimizle extra olarak akşam yemeğimizi almak üzere Viking Köyü’ne doğru yola çıkıyoruz. Viking köyünde akşam yemeğimiz aldıktan sonra otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

Ekstra Tur: Rocca Al Mare Turu 50 Euro Kişi Başı

Avrupa’da sayısı az olan açıkhava müzelerinden In Rocca–Al-Mare turunda 18. yy Estonya kırsal yaşamına tanık oluyoruz. Geniş bir alan üzerine kurulu açıkhava müzesi, 18.yy dönemini yansıtan köy evleri, yel değirmenleri, ahşap kilisesi, köy okulu ile sizi zamanda yolculuğa çıkartarak Estonya’nın geçmişine tanık ediyor. Birbirinden farklı evlerde, eski dönem Estonyalılar’ın yaşantısı teatral olarak anlatılıyor.

Ekstra Tur: Viking Köyü’ne Akşam Yemeği Turu 55 Euro Kişi Başı

Viking yaşam tarzını yansıtan bu şirin restoranda ok ve balta atma, mancınık kullanma gibi aktiviteleri deneyimleyeceğiz. Bu heyecan ve eğlence dolu dakikaların ardından akşam yemeğimizi yiyoruz


3.

Gün
Tallinn - Helsinki - Tallinn 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızın ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile Cruise Gemisi ile Finlandiya Turuna Katılıyoruz; Turumuzun ardından Tallinn’e geri dönüyoruz. Geceleme Tallinn Otelimizde

Ekstra Tur: Cruise Gemisi ile Finlandiya Turu ( Açık Büfe Yemekli ) 110 Euro Kişi Başı

Cruise Gemisi ile Finlandiya’nın Helsinki şehrine gidiyoruz. Helsinki’ye varışımızın ardından Helsinki şehir turumuza başlamış oluyoruz. Turumuzda, Helsinki Katedrali, Hükümet Sarayı, Belediye Binası, Market Meydanı Uspenski Ortodoks Katedrali ve Havis Amanda Heykeli'ni görme imkanı yakalıyoruz. Tur sonrası Tekrar Cruise Gemisi ile Tallinn'e Dönüyoruz; Dönüş yolunda Extra Turumuzu Yemekli satın almış yolcularımız için Açık Büfe akşam yemeği verilecektir.


4.

Gün
Tallinn - Riga 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından Riga’ya Hareket Ediyoruz. Riga-ya Varışımızın ardından Riga şehir Turumuz Başlıyor. 1201 yılında kurulan Riga'nın şehir turunda, Old Town denilen merkezdeki şehrin tarihi dokusuna tanık olacağımız önemli yapılar ziyaret ediliyor. St. Peter's Kilisesi, Brotherhood of the Blackheads Evi, Dome Katedrali, Büyük ve Küçük Guildhalls, St. Jacob's Kilisesi, Riga Kalesi, Özgürlük Heykeli ve şehrin eşsiz mimarisine tanık olacağımız Art Nouveau stilinde yapılarıyla süslü sokakları görülecekler arasında yer alıyor. Şehir turunun ardından serbest zamanımız oluyor. Arzu eden misafirlerimizle ekstra akşam yemeğimizi Lido Restoran'da alıyoruz. Akşam yemeğinin ardından otelimize geri dönüyoruz. Geceleme Riga'da otelimizde.

Ekstra Tur: Lido Restoran'da Akşam yemeği Turu 50 Euro Kişi Başı

Eski Leton tarzında özel olarak inşa edilmiş ve 5 hektarlık bir alan üzerine kurulu Lido Center hem yetişkinlerin hem de ailelerin hoşça vakit geçirebileceği her daim hem Letonların hem de turistlerin uğrak yeri olan bir mekan. Leton kültürünü ve geleneksel mutfağını yansıtan mekanda özel dekore edilmiş ve 3 katlı, Yaklaşık 500 çeşit yemeğin sunulduğu geniş bir menüye sahip Lido restoran, çocuklara yönelik eğlence parkının yanı sıra, 5.102 m2 büyüklüğünde Batıklardaki en büyük açıkhava yapay buz pateni pisti de bu merkezde yer alıyor.


5.

Gün
Riga 5 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızın ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Sigulda Turumuz başlıyor. Turumuzun ardından Riga’ya geri dönüyoruz. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Jurmala Turumuz başlıyor. Turumuzun ardından otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde.

Ekstra Tur: Sigulda Turu 50 Euro Kişi Başı

Riga’ya 51 km. uzaklıktaki, Letonya’nın en güzel şehirlerinden kabul edilen Sigulda şehir turunda Sigulda Kalesi, Gauja Milli Parkı, Gutman Mağarası, Turaida Kalesi ve Müzesi ziyaret ediliyor. Kalelerin arasında gezerken kendinizi Ortaçağ Avrupası’nda hissedeceğiniz Sigulda, yemyeşil ağaçları, ovaları, Gauja Nehri’nden oluşan muhteşem doğası ile sizi büyüleyecek.

Ekstra Tur: Jurmala Turu 40 Euro Kişi Başı

Letonya’nın Baltık Denizi kıyısında yer alan Jurmala şehir turunda bembeyaz kumsalları ve orman içerisinde yer alan romantik ağaç evleriyle Letonya’nın sayfiye bölgesi ziyaret ediliyor. Tertemiz çam kokulu havası, dingin atmosferi, şifalı suları, çamur kürleri ile Baltık Ülkeleri’nin en ünlü SPA otelleriyle yerli halkın ve turistlerin rehabilitasyon merkezi Jurmala… Hava kirliliğini önlemek amacıyla araba girişlerinin ücretli olduğu bu şirin sahil kasabasında dilerseniz ünlü SPA’larının tadını çıkartabilirsiniz. Dilerseniz yol boyunca uzanan şirin kafelerinde keyif yapabilirsiniz.


6.

Gün
Riga - Vilnius 6 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından Vilnius’a doğru hareket ediyoruz. Yol üzerinde ekstra Rundale Saray turu rehberimiz tarafından düzenlenecektir. (Tüm Misafirlerimizin Tura Katılması Durumunda Organize Edilecektir. Prensiplerimiz gereği turu satın almayan misafirlerimizin dinlenme tesisi vs gibi yerlerde bırakılamaz.) Saray gezimizin ardından Vilnius’a yolculuğumuz devam ediyor. Vilnius’a Varışımızın ardından Vilnius şehir Turumuz Başlıyor. Vilnius'ta 1200'den fazla Ortaçağ dönemine ait yapı ve 48 adet büyük kilise bulunuyor. Neris Nehri kenarında 1323 yılında Büyük Dük Gediminas tarafından kurulan Vilnius şehir turunda Katedral Meydanı, Vilnius Katedrali, Gediminas Kulesi, Gediminas Heykeli, St. Peter ve St. Paul Kilisesi, St. Anne Kilisesi ve Amber Galerisi gezildikten sonra Subacius Tepesi'nden şehrin panoramik manzarasının fotoğrafını çekme fırsatımız oluyor. Ardından Vilnius'un önemli bir sembolü olarak kabul edilen Dawn Kapısı'nı da gezerek turumuzu tamamlıyoruz. Şehir turunun ardından serbest zamanımız oluyor.

Ekstra Tur: Rundale Sarayı Turu 50 Euro Kişi Başı

Bütün misafirlerimizin arzu etmesi durumunda Yol üstündeki Avrupa’nın en güzel saraylarından biri olan ekstra Rundale Sarayı’nı keşfediyoruz. 1736-1740 yılları arasında yapımı tamamlanan Rundale Sarayı, Letonya Dükü Ernst Johann’ın yazlık sarayı olarak yaptırılmış. Barok ve Rokoko tarzında inşa edilmiş sarayın bahçesi Fransız tarzında düzenlenmiş.


7.

Gün
Vilnius 7 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltımızın ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Trakai Turumuz başlıyor. Turumuzun bitiminde otele geri dönüyoruz. Geceleme Vilnius’ta otelimizde.

Ekstra Tur: Trakai Turu 50 Euro Kişi Başı

Vilnius’a 29 km. uzaklıktaki Trakai turunda, 15.yy’da Galve Gölü’nün ortasındaki bir yarımadaya inşa edilmiş Trakai Kalesi ve Müzesi ziyaret ediliyor. Birçok gölün bulunduğu, tepelerin ve ormanların arasında konumlanan bir doğa harikası Trakai, Karaites olarak adlandırılan bir Musevi Türk etnik grubunun da evi olarak kabul ediliyor. Bugün halen Trakai’de yaşayan ve yaklaşık 300 kişi kalan bu etnik grup, Litvanya’ya 14. yy’da Crimea’dan Büyük Dük Vytautas’ın savaşçısı olarak getirilmiş. Litvanya’nın turistler tarafından en çok ziyaret edilen bu tarihi bölgesi aynı zamanda nikah sonrası gelin ve damadın uğur getirmesi için ziyaret ettikleri popüler bir mekan.


8.

Gün
Vilnius - İstanbul 8 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltı sonrası Serbest Zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte Vilnius havaalanına transfer. Türk Havayolları TK1408 sefer sayılı uçuşu ile 19:55’de İstanbul’a uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat 22:30’da İstanbul havalimanına varış ve turumuzun sonu bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

EK BİLGİLER

Bu Turumuza Özel Extra Avantajlı Paketlerimiz

AVANTAJ PAKET 350 EURO YERİNE 315 EURO

Ekstra Tur: Rocca Al Mare Turu 50 Euro Kişi Başı

Ekstra Tur: Cruise Gemisi ile Finlandiya Turu ( Açık Büfe Yemekli ) 110 Euro Kişi Başı

Ekstra Tur: Sigulda Turu 50 Euro Kişi Başı

Ekstra Tur: Jurmala Turu 40 Euro Kişi Başı

Ekstra Tur: Rundale Sarayı Turu 50 Euro Kişi Başı

Ekstra Tur: Trakai Turu 50 Euro Kişi Başı

FULL PAKET 455 EURO YERİNE 400 EURO

Ekstra Tur: Rocca Al Mare Turu 50 Euro Kişi Başı

Ekstra Tur: Viking Köyü’ne Akşam Yemeği Turu 55 Euro Kişi Başı

Ekstra Tur: Cruise Gemisi ile Finlandiya Turu ( Açık Büfe Yemekli ) 110 Euro Kişi Başı

Ekstra Tur: Lido Restoran'da Akşam yemeği Turu 50 Euro Kişi Başı

Ekstra Tur: Sigulda Turu 50 Euro Kişi Başı

Ekstra Tur: Jurmala Turu 40 Euro Kişi Başı

Ekstra Tur: Rundale Sarayı Turu 50 Euro Kişi Başı

Ekstra Tur: Trakai Turu 50 Euro Kişi Başı

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#5666
LOKASYON:
Estonya
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 311,48 EUR 622,96 EUR
3 211,65 EUR 634,94 EUR
4 160,23 EUR 640,93 EUR
6 107,82 EUR 646,92 EUR
9 73,21 EUR 658,90 EUR
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

599

Başlangıç Fiyatı

8 Gün

Estonya
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.