İtalya, Fransız Rivierası, Katalan Şaheserleri...

İtalya, Fransız Rivierası, Katalan Şaheserleri Turu
41
499TRL
İYİ SEÇİM!
  •  İtalya, Fransız Rivierası, Katalan Şaheserleri Turu :
  •  İtalya, Fransız Rivierası, Katalan Şaheserleri Turu :
  •  İtalya, Fransız Rivierası, Katalan Şaheserleri Turu :
  • MİLANO
  • NİCE
  • MARSİLYA
  • BARCELONA

Trend İndirim haftasına özel Ocak Nisan arası %30 İndirim bulunmaktadır. (Sadece 10 Kontenjan ile sınırlıdır)

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul – Bologna - Milano

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali TÜRK havayolları kontuarı önünde siz değerli misafirlerimiz ile saat 08:00’de buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından TÜRK Hava Yolları tarifeli seferi ile saat 10:40’da bologna’ya uçuş. Yerel saat ile 11:35’te varış ve Milano’ya hareket. Varışımıza istinaden panoramik Milano şehir turu. Turumuzda şehrin tarihi eserlerinden birisi olan Milano Kalesi ‘Castello Sforzesco’ görülecek ve 19 YY endüstri devrimine damgasını vurmuş olan ‘Galleria’ ziyaret edilecektir. Galleria; Avrupa’nın ilk kapalı alışveriş merkezi olarak da bilinmektedir. Ünlü Fransız mühendis Gustave Eiffel, Paris’teki Eiffel Kulesinin yapımını buradan esinlenmiştir. Gotik sanatının yoğun bir şekilde görülebileceği Duomo, üzerindeki 2000’i aşkın heykelcikten oluşan dış cephesi ile dünyanın en büyük dördüncü kilisesidir. Serbest zamanınızda modanın merkezi olarak bilinen ‘via monte napoleone’ ve ‘via la spiga’ caddelerinde vitrinlerin zenginliğini görebilirsiniz. Şehir turu sonrası otelinize transfer ve geceleme.


2.

Gün
Milano 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Como Gölü & Outlet & Lugano Gölü (İsviçre) turuna katılabilirler (65 Euro). Turumuzda Alpler’in eteklerinde uzanan büyüleyici manzarasıyla Lombardiya bölgesinin buzul gölü Como ve çevresini ziyaret ediyoruz. Ardından dünyaca ünlü markaları bulabileceğiniz outlette alışveriş imkanı. Outlet ziyareti ardından Alpler’in eteklerinde bulunan İsviçre’nin en şık ve varlıklı göl kasabalarından bir tanesi olan Lugano’ya hareket. Fotoğraflamaya doyamayacağınız göl kenarındaki cafeleri ile meşhur olan doğa harikası turumuzun ardından Milano’ya dönüş ve otelinize transfer. Geceleme otelimizde.

3.

Gün
Milano – Nice 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından Nice’e hareket. Güzergah üzerinde ekstra olarak düzenlenecek Cenova turu. (35 Euro). Turumuz Cenova liman bölgesi ile başlıyor. Sampdoria’nın maçlarını oynadığı Luigi Ferraris Stadı, Piazza de Ferrari, San Lorenzo Katedrali ve Torre Della Lanterna görülecek yerler arasındadır. Ardından Nice’e hareket ediyoruz. Tur ardından Nice’e varış ve panoramik şehir turu. Turumuzda ünlü Yürüyüş Caddesi La Promenade des Anglais, Nice Limanı, Eski Nice ve dar yaya sokakları, Massena Meydanı, Çiçek Pazarı, Adliye Sarayı ve Jean Medecin Bulvarı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer ve dinlenme. Geceleme otelimizde.

4.

Gün
Nice – Marsilya 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından Nice’ten ayrılıyor ve Marsilya’ya doğru yola çıkıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz güzergah üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Grasse-St.Tropez (50 Euro) turuna katılabilirler. Provence-Alpes-Côte d'Azur bölgesindeki Fransa’nın parfüm başkenti olan Grasse' e doğru hareket ediyoruz. Tarihi merkezde verilecek serbest zamanın ardından 1950’lerde Brigitte Bardot’un ‘Ve Tanrı Kadını Yarattı’ filmi ile Avrupa’nın ilgisini üstüne çektikten sonra, sosyetenin göz bebeği olan Saint-Tropez'e hareket ediyoruz. Burada şehir turu yapıyor ve bu ünlü kasabayı keşfetmek için serbest zaman veriyoruz. Ardından varışa istinaden yapılacak panoramik şehir turunda. 19. yy’den kalma Notre Dame de la Gadre basilikası, Eski Liman ve Marsilya katedrali görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele transfer ve dinlenme. Geceleme otelimizde.

5.

Gün
Marsilya – Barselona 5 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve Barcelona’ya hareket. Varışımızın ardından yapılacak olan şehir turunda La Sagrada Familia Katedrali, Endülüs Arenası, Kristof Kolomb Heykeli, Kale Semti, Kraliyet Sarayı, Barcelona Limanı, İspanya ve Catalunya Meydanı, Colon Meydanı görülecek yerler arasında yer almaktadır. Akşam ekstra Flamenko Gecesi (50 Euro) ile yorgunluğumuzu atıyor, tipik Sangria içkisi eşliğinde İspanyol dansları izleme fırsatı buluyoruz. Geceleme otelimizde.

6.

Gün
Barselona 6 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Arzu eden misafirlerimizle ekstra Gerona & Figueras (60 Euro) turuna katılma imkanı. Bu turumuzda Orta Çağ’dan kalma mimari yapılarıyla Gerona şehri, Büyük Katedrali ve Yahudi Mahellesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

7.

Gün
Barselona – İstanbul 7 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberinizin bildireceği saatte havalimanına hareket. Türk Havayolları’nın TK 1856 sefer sayılı uçuşu ile 17.35’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 21.55’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. 

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#5631
LOKASYON:
Fransız Güney Bölgeleri
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 259,48 EUR 518,96 EUR
3 176,31 EUR 528,94 EUR
4 133,48 EUR 533,93 EUR
6 89,82 EUR 538,92 EUR
9 60,99 EUR 548,90 EUR
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

499

Başlangıç Fiyatı

7 Gün

Fransız Güney Bölgeleri
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.