Ekspress Benelux Paris Turu

Ekspress Benelux Paris Turu
41
349TRL
5 Gece 6 Gün Paris-Brüksel-Amsterdam
FIRSAT
  • Ekspress Benelux Paris Turu  : 5 Gece 6 Gün Paris-Brüksel-Amsterdam
  • Ekspress Benelux Paris Turu  : 5 Gece 6 Gün Paris-Brüksel-Amsterdam
  • Ekspress Benelux Paris Turu  : 5 Gece 6 Gün Paris-Brüksel-Amsterdam
5 Gece 6 Gün Paris-Brüksel-Amsterdam
  • PARİS
  • AMSTERDAM
  • BRUKSEL

KONAKLAMA BİLGİLERİ

PARİS : İbis Paris Porte d'Orléans

BRÜKSEL : İbis Brussels City Centre

AMSTERDAM : XO Hotels Blue Square


Vizeyle ilgili bilgi almak için tıklayın

Ara Tatil (Kasım ayı) ve Sömestr (Ocak ayı) Disneyland turunda 0-15 yaş tüm çocuklar ücretsizdir. Tatil Hediyesi Bizden :)


TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul - Paris

1.GÜN İstanbul - Paris (1 Akşam yemeği FİYATA DAHİLDİR ! )

İstanbul Havalimanında trendtatil.com.tr rehberi ile buluşma sonrası TÜRK Hava Yolları tarifeli seferi ile Paris şehrine uçuş. Varış sonrası Paris şehir turu için hareket. Varışımızla beraber yapacağımız ve yaklaşık 3 saat sürecek Paris şehir turumuzun ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Disneyland turuna katılabilirler. Konaklama otelimizde.

Ekstra Turlar : Disneyland Turu: 130€2.

Gün
Paris 2 gün programını görmek için tıklayınız

2.GÜN Paris

Otelde alınan kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Eiffel Kulesi + Seine Nehri tekne gezisi + Montmarte ressamlar tepesi + Sacre Coeur Bazilikası + Notre Dame Katedrali turuna (Trend Paris Turu) katılabilirler. Fransa’nın adeta sembolü olan Eyfel kulesi. 1889 Yılında düzenlenen dünya fuarı için yapılan 330 mt yüksekliğindeki kulenin asansör ile ikinci katına çıktıktan sonra muhteşem Paris şehri manzarasını izliyoruz. Kule hakkında detaylı bilgileri Rehberimizden alıyoruz. Eyfel kulesi ziyareti ardından Seine Nehrinde yapacağımız tekne turunda Paris’in tarihi ve kültürel dokusu hakkında rehberimizden bilgiler alıyoruz Ardından konaklayacağımız otele transfer ve konaklama otelimizde.

Ekstra Turlar : Trend Paris Turu: 95€

3.

Gün
Paris – Brugge – Brüksel 3 gün programını görmek için tıklayınız

3.GÜN Paris – Brugge – Brüksel

Otelde alınan kahvaltı sonrası Brüksel’e hareket. YOL ÜZERİ BRUGGE TURU (Ekstra) - Brugge şehrine hareket ediyoruz. Varışımızla beraber Avrupa’nın en iyi korunmuş Orta Çağ şehirlerinden olan Brugge’u tanıyacağımız şehir turunda görülecek yerler arasında: Lonca Binaları ile çevrili Markt Meydanı, Şehrin simgelerinden Belfry Kulesi, Belçika’nın en önemli kiliselerinden Our Ladies Church ve Şehrin yönetim ve dini merkezi olarak bilinen tarihi Burg Meydanı, Belediye Sarayı ve Kutsal Kan Bazilikası bulunmakta. Tur sonrası alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Ardından Brüksel şehrine hareket varışımızla beraber yapacağımız şehir turunda görülecek yerler arasında: Birçok tarihi yapıya evsahipliği yapan Avrupa’nın en hareketli meydanlarından Grand Palace, Görkemli yapısı ile Hotel de Ville, Brüksel şehir müzesi, Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Expo 58 Fuarı için yapılmış Atomium ve Heysel Stadyumu bulunmakta Tur sonrası otele transfer ve konaklama.

Ekstra Turlar : Brugge Turu: 50€


4.

Gün
Brüksel – Roterdam – Lahey – Volendam – Amsterdam 4 gün programını görmek için tıklayınız

4.GÜN Brüksel – Roterdam – Lahey – Volendam – Amsterdam

Otelde alınan kahvaltı sonrası Amsterdam’a doğru yola çıkıyoruz. LAHEY + MARKEN & VOLENDAM – BÜYÜLÜ HOLLANDA turu. Hollanda’nın 2. büyük şehri olan Roterdam’ı tanıyacağımız turumuzda Hollanda’nın modern tarzını en iyi yansıtan bu zengin ticaret ve lojistik şehrinde, adını hümanizm akımının öncülerinden Erasmus’dan alan, tek sütunlu yapısıyla görenlerin kuğuya benzettiği Erasmus Köprüsü, ünlü mimar Piet van Blom imzalı Floransa’da bulunan Ponte Vechio’dan ilham alınarak tasarlanmış küp evler ve Rotterdam limanı görülecek yerler arasında. Ardından Lahey’e hareket Lahey’de görülecek yerler arasında Parlamento binası, Yüce adalet divanı, Meclis binası bulunmakta Tur sonrası Amsterdam’da konaklayacağımız otele hareket otele transfer ve konaklama otelimizde.

Ekstra Turlar : Grand Holland Turu: 95€


5.

Gün
Amsterdam 5 gün programını görmek için tıklayınız

5.GÜN Amsterdam

Otelde alınan kahvaltı sonrası meşhur yel değirmenlerini görüp Hediyelik eşya ve peynir alışverişi sonrası Amsterdam şehrine hareket Yapacağımız şehir turunda: Waterloplein, Çiçek Pazarı, Rokin caddesi, Dam Meydanı, Kraliyet sarayı, Damrak caddesi ve Central Station görüldükten sonra Amsterdam’da yarım gün serbest zaman veriyoruz. Geceleme otelimizde.


6.

Gün
Amsterdam - Köln – İstanbul 6 gün programını görmek için tıklayınız

6.GÜN Amsterdam - Köln – İstanbul

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Köln şehrine hareket. TÜRK Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket ve varışla turumuz sona eriyor. Bir başka trendtatil.com.tr organizasyonunda tekrar buluşmak üzere…


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#5612
LOKASYON:
Fransa
YEMEK:
1 Akşam Yemeği Dahil
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 181,48 EUR 362,96 EUR
3 123,31 EUR 369,94 EUR
4 93,36 EUR 373,43 EUR
6 62,82 EUR 376,92 EUR
9 42,66 EUR 383,90 EUR
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

349

Başlangıç Fiyatı

6 Gün

Fransa
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.