Miraç Kandili Özel Günübirlik Edirne Turu...

Miraç Kandili Özel Günübirlik Edirne Turu
41
315TRL
Düzenlediğimiz İstanbul Çıkışlı Miraç Kandili Özel Günübirlik Edirne Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz
  • Miraç Kandili Özel Günübirlik Edirne Turu : <div class='text-justify'>Düzenlediğimiz İstanbul Çıkışlı Miraç Kandili Özel Günübirlik Edirne Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz</div>
  • Miraç Kandili Özel Günübirlik Edirne Turu : <div class='text-justify'>Düzenlediğimiz İstanbul Çıkışlı Miraç Kandili Özel Günübirlik Edirne Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz</div>
Düzenlediğimiz İstanbul Çıkışlı Miraç Kandili Özel Günübirlik Edirne Turu Etkinliğimize Bekliyoruz. Hoş Geldiniz
  • Bimarhane
  • 2. Beyazıt Külliyesi
  • Selimiye Camii
  • Kara Ağaç Lozan Anıtı
  • Ali Paşa Çarşısı
  • Yeni Camii, Seng-i İbret Taşı

İstanbul Çıkışlı Miraç Kandili Özel Günübirlik Edirne Turu

Bu Gezimiz, Gel-Gez Turları Kapsamındadır.
Kendi İmkanlarınız ile Buluşma Yerine Gelip, Gezimize Katılabilirsiniz.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Selimiye Camii, Sağlık Müzesi, Sarayiçi, Lozan Anıtı, Çarşılar

Turcular Kalkış Noktaları

06:00 Kadıköy Belediye Otopark Önü
06:30 Mecidiyeköy Murat Muhallebici
06:45 Bakırköy Ömür Plaza Avm Önü
07:00 Yenibosna Koç Taş Önü Durak
07:15 Avcılar Pelican Mall Avm Önü

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından İstanbul Çıkışlı Miraç Kandili Özel Günübirlik Edirne Turu yolculuğumuza başlıyoruz. Araç İçi Lunch Box Kahvaltı İkramı ile Eğlenceli ve Keyifli yolculuğumuzun sonunda, 1365 ile 1453 yılları arasında 88 yıl boyunca Osmanlı’nın payitahtlığını yapmış Edirne'ye ulaşıyoruz. Tarihi Meriç Köprüsü’nde vereceğimiz mola sonrasında Lozan Antlaşmasıyla savaş tazminatı olarak geri aldığımız Karaağaç'a varacağız. Lozan Anıtı’nı, Tarihi Karaağaç Tren Garı’nı gezip, Peygamberimizin “Bu Cami Benimdir, Ümmetimle Bile Olurum. Ya Şeyh! Zinhar Bu Makamı Hali Görmesinler. Daim Gelüp Bunda Hacet Dilesinler.” dediği Eski Camii (Ulu Camii) ve 43,25m yüksekliğinde, 31,25m çapındaki Kubbesi’ni görebileceğimiz, Mimar Sinan'ın “Ustalık Eserimdir” dediği, Selimiye Camii’ni ziyaret edip vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrası 16. yy. da su sesi ve müzik ile akıl hastalarının tedavi edildiği II. Bayezid Külliyesi ve Sağlık Müzesi’ni ziyaret edeceğiz. Ardından, tarihi Kırkpınar Meydanı’nı, Seng-i Hürmet ve Seng-i İbret Taşları’nı, Adalet Kasrı’nı göreceğimiz Saray içi gezimizi yapacağız. Sonrasında Vezîriâzam Semiz Ali Paşa’nın yaptırdığı Ali Paşa Çarşısı'nda Deva-i Misk Tatlısı, Badem Ezmesi, Edirne Peyniri, Aynalı Gelin Süpürgesi, Meyve Sabunları alma fırsatı için vereceğimiz Molamızın ardından İstanbul'a dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. İstanbul’a vardığımızda Sizleri aldığımız noktalara bırakarak, Turcular ın bir sonraki organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.

Kahvaltı: Araç İçi Lunch Box Kahvaltı Paketi (Ücrete Dahildir)
Öğle Yemeği: Edirne - Köfteci Osman / Edirne Ciğeri Menü (Dahil Değildir)
Akşam Yemeği: İstanbul - Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman (Dahil Değildir)
Konaklama: Yapılmayacaktır (Dahil Değildir)

İstanbul Çıkışlı Miraç Kandili Özel Günübirlik Edirne Turu Sirküsü, 6502 Nolu Tüketici Kanununa Uygun Olarak 03.01.2022 Tarihinde Yayınlanmıştır. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü, Bir Öncekini Geçersiz Kılar.Konaklama: Dikkat! Bu Gece Konaklama Yapılmayacaktır.
EK BİLGİLER

Tur Şartnamesi

Turumuzun Süresi 0 Gece 1 Takvim Günüdür. 0 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında 1 Çocuk için Uygulanır. Günübirlik Turlarımızda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. 0-6 Yaş Çocukların Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Otobüslü Turlarda 00-2,99 Yaş Çocuklardan (Kucakta Gitmesi Durumunda) Ücret Alınmaz. Eğer 00-2,99 Yaş Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse Standart Koltuk Ücreti Talep Edilir. 3 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur.

Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Turcular Sorumlu Değildir. Turlarımız Otel, Otobüs, Uçak Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri vb. Haklar İade Edilemez.

3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / veya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. Oturma Düzeninde Rotasyon, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Uygulanmayacaktır. Tur programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde veya Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Turcular’ın Sorumluluğu Yoktur.

Tüm Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Turların Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da Artmaktadır. Satın Alınan Tarihten Sonraki Fiyat Değişikliklerinde Misafir Aradaki Farkı Talep Edemez.

Uçaklı Turlarda Turcular, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Havalimanı Değişikliklerinde Turcular, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır.

Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Turcular’ın Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur.

Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı ile Değişiklik Yapılabilir. Tüm Odalamalar, Otel Yetkilileri Tarafından Yapılmakta Olup, Konuyla İlgili Turcular’ın Herhangi Bir Yaptırımı Yoktur.

Haftasonu Konaklamalı Turları’nda Konaklamalar Şehir Otelleri Standartlarına Sahiptir. Otellerde Yöresel Yemek Olma Zorunluluğu Yoktur, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Set Menü Olarak Hizmet Verilebilmektedir.

Turlar Esnasında Program Yoğunluğundan Dolayı Bankamatik, Döviz Bürosu Vs. Bulmak Her Zaman Mümkün Olmadığından, Misafirlerimizin Bu Duruma Karşı Hazırlıklı Olmasında Fayda Vardır.

Öğle Yemeklerinde Yöreye Özgü Ekonomik Menüler Oluşturulmuştur. Öğle ve Akşam Yemeklerinde Bölge Yoğunluğuna Bağlı Olarak Gruplara Ayrılan Masalar Kullanılır.

Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 16 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 1 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı ile İptal Hakkı Turcular’da Saklıdır.

Turun İptali Durumunda Turcular, İptalini 1 (Bir) Gün Önce Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç 1 Gün Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Seyahat Süresince Kullandığımız Araçlar ve Otellerden Ayrılırken Eşyalarınızı Eksiksiz Olarak Yanınıza Aldığınızdan Emin Olun, Kaybolan Eşyalarınızdan Turcular Sorumlu Değildir.

İptal İade Şartnamesi

Günübirlik Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 2 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal ve Değişiklik Hakkı Vardır.

Konaklamalı Turlara Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 21 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal ve Değişiklik Hakkı Vardır. 

Konaklamalı Turlarda, Tur Tarihine 20 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %30 Kesinti, 15 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %50 Kesinti, 7 ve Daha Az Gün Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. 

Katılımcı Rezervasyonunu, Kendisinin veya 1. Derecede Akrabasının Sağlık Nedeninden Dolayı İptal ve Değişiklik Talep Etmesi Durumunda, 7 Günlük Mutat İştigaline Engel Rahatsızlıklarını ve Vefatlarını Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden Alınacak (Baş Hekim İmzalı) Resmi Rapor ile Belgelemeleri Gerekmektedir. Bu Durumda Kullanılmayan Hizmetlerin Bedeli İade Edilir.

Not:Uçaklı Programlarda Havayolu Tarafından İptali Yapılamadığı İçin Rezervasyonun İptal ve İadesi Yapılamamaktadır.

Zorunlu Seyahat Sigortası

 Acentenin İflası veya Herhangi Bir Nedenle Paket Tur Hizmetinin Verilememesini Kapsar. Sağlık sigortası Değildir, Tedavi Masraflarını Karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

Otobüsler: (29-42 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa, Safir/Maraton, Man Fortuna
Midibüsler: (18-28 Kişi Sayılarında Kullanılır) Isuzu Turkuaz , Otokar Mega
Minibüsler: (17 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

Tur Programlarımız 6502 Nolu Tüketici Kanununa Uygun Olarak Hazırlanmıştır ve Tüm Misafirlerimiz, Yukarıda Belirtilen Maddeleri Kabul Ederek Turun Satışını Gerçekleştirmiş Sayılır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#5469
LOKASYON:
Edirne
YEMEK:
Araç İçi Lunch Box Kahvaltı Paketi
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
06:00 Kadıköy Belediye Otopark Önü 06:30 Mecidiyeköy Murat Muhallebici 06:45 Bakırköy Ömür Plaza Avm Önü 07:00 Yenibosna Koç Taş Önü Durak 07:15 Avcılar Pelican Mall Avm Önü
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 163,80 TL 327,60 TL
3 111,30 TL 333,90 TL
4 84,26 TL 337,05 TL
6 56,70 TL 340,20 TL
9 38,50 TL 346,50 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

315TL

Başlangıç Fiyatı

1 Gün

Edirne
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.