Günübirlik Yedigöller Turu

Günübirlik Yedigöller Turu
41
219TRL
Baharda doğanın mucizevi canlanmasına ve tarifsiz renklerine şahit olmak için günübirlik Yedigöller fırsatını kaçırmayın....
  • Günübirlik Yedigöller Turu : Baharda doğanın mucizevi canlanmasına ve tarifsiz renklerine şahit olmak için günübirlik Yedigöller fırsatını kaçırmayın....
  • Günübirlik Yedigöller Turu : Baharda doğanın mucizevi canlanmasına ve tarifsiz renklerine şahit olmak için günübirlik Yedigöller fırsatını kaçırmayın....
  • Günübirlik Yedigöller Turu : Baharda doğanın mucizevi canlanmasına ve tarifsiz renklerine şahit olmak için günübirlik Yedigöller fırsatını kaçırmayın....
Baharda doğanın mucizevi canlanmasına ve tarifsiz renklerine şahit olmak için günübirlik Yedigöller fırsatını kaçırmayın....
  • Günübirlik Yedigöller
  • Kültür Turu
  • Haftasonu Kültür Turu
  • Yedigöller Milli Parkı
  • Araç içi ikramlar
  • İncegöl,Sazlıgöl, Kurugöl,Nazlıgöl,Büyükgöl,Seringöl,Deringöl

06:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü

06:30 Mecidiyeköy Mado Pastanesi Önü

07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

07:15 Kartal Köprüsü Altı

07:30 Çayırova Mc Donald's Önü


Siz değerli misafirlerimiz ile belirtilen nokta ve saatlerde buluşarak araç içinde dağıtılacak kahvaltı paketimiz eşliğinde 1965’den itibaren Milli Park olarak ilan edilen ve meydana gelen farklı heyelanlar neticesinde oluşan 7 adet gölü barındıran, bereketli toprağı ile 200’den fazla bitki örtüsüne ev sahipliği yapan doğa harikası Yedigöller’e doğru yola çıkıyoruz . Bölgeye varışımızla önce Kapankaya Tepesi’nde Manzara Seyir bölümüne çıkarak eşsiz manzara ve panoramanın keyfini çıkararak fotoğraf çekiyoruz. Fotoğraf molamızın ardından sırası ile Eski Geyik üretme çiftliği alanı, İncegöl, Sazlıgöl, Kurugöl, Nazlıgöl, Dilek Çeşmesi’ni görüyor ve rehberimizin yönlendirmesi ile restoranda ekstra olarak servis edilecek öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Büyük Göl’ün çevresi, Seringöl, eski Alabalık üretme alanı, Deringöl, Şelale, Gülenkayalar’ı geziyoruz.

Serbest zamanımızı da tamamladıktan sonra İstanbul’a doğru dönüş yolculuğumuza başlıyor ve akşam saatlerinde İstanbul’a varışımızla siz değerli misafirlerimiz ile bir sonraki Heptur seyahatinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


EK BİLGİLER

Paket fiyatlarımız ulaşım, otel ve programda belirtilen çevre gezilerini kapsamaktadır.

Paket tur otel, ulaşım (uçak, otobüs vb), rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, hizmetler ayrı ayrı düşünülemez. Müze ve ören yeri girişi ücretleri fiyatlara dahil değildir.

Rehberlerimiz ve tur/seyahat yetkililerimiz yol, hava veya olağanüstü koşullara göre tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptirler. Ağır hava şartları ve trafik nedeniyle gerçekleştirilemeyen veya geç gerçekleştirilen turlarda ve ulaşımlarda acente sorumluluğu bulunmaz. İçeriği aynı kalmak şartı ile, tur programı koşullara göre değişebilmektedir.

Konaklamalı paket turlarda çocuk indirimleri, 2 yetişkinin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.

0-6 yaş çocuklarda odanın büyüklüğü veya otel prosedürüne göre ek yatak verilmeyebilir.

Triple (3 kişilik) odalarda ilave yatak normal yatak büyüklüğünde veya konforunda olmayabilir.

Otobüslü turlarda 0-2 yaş çocuklar için ücret alınmaz ve koltuk rezervasyonu yapılmaz. 0-2 yaş çocuklar için koltuk talep edildiğinde normal koltuk tarifelerinden ücretlendirilir. 2 yaşını doldurmuş her birey için koltuk ücreti alınır ve koltuk rezervasyonu yapılır.

Karayolu ile gerçekleştirilen turlarda otobüs/araç koltuk numaraları şirketimiz tarafından, rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Bu nedenle koltuk numarası garantisi yapılamaz ve kişi/kişilere koltuk numarası sözü verilemez. Rezervasyon sonrasında otobüs koltuk numaraları değişemez (ivedi durumlar hariç). Yolcular kalkış esnasında kendilerine belirtilen koltuk numaralara uymak ile yükümlüdür. Kişi/kişilerin kendilerine belirtilen koltuk numaraların haricinde bir başka koltukta oturmaması gereklidir. Kendisine ayrılan koltuk numarası dışında farklı bir koltuk numarasında oturarak seyahat etmek isteyen misafirlerin gerektiği taktirde kendilerine ücret iadesi yapılmaksızın, yolculukları tur yetkilisi tarafından iptal edilebilir.

Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.

Tur programlarında düzenlenen en son sirküler geçerlidir

Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.

Uçaklı turlarda Heptur, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak koşulu ile havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar.

Paket tur içerisinde duyurulan ekstra turlar yeterli katılım sağlanması durumunda gerçekleştirilir. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde Heptur’un bir sorumluluğu bulunmamaktadır ve misafirin tazminat hakkı doğmaz.

Ekstra tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın alır.

Paket turlarda konaklama yapılacak bölge ve otellerde yoğunluğa göre standartlar aynı kalmak koşulu ile eşdeğer veya üst kategoride olmak üzere değişiklik yapılabilir. Otellerdeki odalamalar otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup Heptur’un sorumluluğu bulunmamaktadır.

Paket turlarda minimum katılım şartı sağlanamadığı takdirde Heptur sözkonusu turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal etme hakkına sahiptir ve yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

Tur bitiminde varılacak saatler ile alakalı bilgiler paket programda yazdığı gibi olup, mücbir sebeplerle gelişecek gecikmelerden acentemiz sorumlu değildir. Misafirlerimiz alındığı noktalarda bırakılacaktır. Araç içerisindeki kişisel tüm eşyaların sorumluluğu mola vb. yerlerde kişiye aittir.


Zorunlu seyahat sigortası; Acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan1618 no’lu zorunlu seyahat sigortası detayları; acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır)Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa Safir/Maraton, Man Fortuna

Midibusler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) Isuzu Turkuaz, Otokar Mega

Minibusler: (19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#5040
LOKASYON:
Yedigöller
YEMEK:
Araç içi ikramlar
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
06:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü 06:30 Mecidiyeköy Mado Pastanesi Önü 07:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 07:15 Kartal Köprüsü Altı 07:30 Çayırova Mc Donald's Önü
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 113,88 TL 227,76 TL
3 77,38 TL 232,14 TL
4 58,58 TL 234,33 TL
6 39,42 TL 236,52 TL
9 26,77 TL 240,90 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

219TL

Başlangıç Fiyatı

1 Gün

Yedigöller
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.