İstanbul → Ayvalık Transfer

İstanbul → Ayvalık Transfer
41
8,500TRL
Ulusoy Globüs Güvencesi ile size özel ayrıcalıklı, konforlu ve ekonomik Ayvalık transfer hizmeti.
 • İstanbul → Ayvalık Transfer : Ulusoy Globüs Güvencesi ile size özel ayrıcalıklı, konforlu ve ekonomik Ayvalık transfer hizmeti.
 • İstanbul → Ayvalık Transfer : Ulusoy Globüs Güvencesi ile size özel ayrıcalıklı, konforlu ve ekonomik Ayvalık transfer hizmeti.
 • İstanbul → Ayvalık Transfer : Ulusoy Globüs Güvencesi ile size özel ayrıcalıklı, konforlu ve ekonomik Ayvalık transfer hizmeti.
Ulusoy Globüs Güvencesi ile size özel ayrıcalıklı, konforlu ve ekonomik Ayvalık transfer hizmeti.
 • İstanbul Ayvalık VIP Transfer
 • Şehirlerarası VIP Transfer
 • Mercedes Vito & Mercedes Sprinter
 • Ayvalık Özel Transfer
 • Size Özel Ayvalık Transferi
 • Ulusoy Globüs Güvencesi ile Kolay Online Rezervasyon

İstanbul Ayvalık arası yaklaşık 400 km.dir. 

İstanbul Ayvalık VIP transfer yaklaşık 4,5 saat sürmektedir ancak yolculuk süresi yol süresini değiştirebilir.

Güzel sahilleri, berrak denizi, taş evleri, tertemiz havası ile görülmeye değer tatil beldesi Ayvalık'a özel transferiniz için online sistem üzerinden rezervasyon yapmanız yeterli. Ulusoy Globüs güvencesi ile kaliteli ve konforlu  İstanbul Ayvalık VIP transferinizi gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz.  

 • Yeni ve bakımlı araçlar,
 • Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter araçlar,
 • Kaliteli hizmet,
 • Deneyimli personel,
 • Pandemi koşullarına uygun seyahat,
 • Online rezervasyon kolaylığı,
 • Kolay ödeme imkanı, 
 • Kredi kartına 6 taksit imkanı,
 • Son 24 saate kadar iptal hakkı ve kesintisiz iade garantisi...

Online rezervasyon esnasında İstanbul'dan Ayvalık'a gitmek istediğiniz adresi belirtin, gerisini bize bırakın, güvenli ve size özel transferinizin keyfini çıkarın. EK BİLGİLER

Ayvalık, Türkiye'nin Balıkesir ilinin bir ilçesidir ve şehrin en batısında, Ege Denizi kıyısında bulunur. Ayvalık, doğası, havası, tertemiz denizi, kumsalları ve adaları ile ülkemizin en önemli turizm beldelerinden biridir. Midilli'nin tam karşısında kurulmuş olan Ayvalık, çam ormanları ve zeytin bakımından oldukça zengindir ve Ege Denizi kıyısında Ayvalık Adaları adı verilen takımadalara sahiptir. Ayvalık'ın kuzeydoğusunda Gömeç, güneyinde İzmir'e bağlı Dikili ve Bergama ilçeleri bulunmaktadır.

Tarihte çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yapmış olan Ayvalık, 2017'den beri UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi'nde yer almaktadır.

Ayvalık ilçesine bağlı ve farklı büyüklüklerde yaklaşık 20 kadar ada vardır. Bu adaların en büyüğü Cunda Adası olup tarihte ilk boğaz köprüsü ünvanı almış bir köprü ile anakaraya bağlıdır. Ayvalık adalarından bir diğeri ise eski zamanlarda Taşlı Manastır adı verilen bugün ise Tımarhane adası olarak anılan adadır ve hem tarih hem de turizm olarak oldukça önemli bir yere sahiptir. Adanın  isminin Osmanlı İmparatorluğu zamanında içkiyi fazla kaçıranların gönderildikleri mekan olmasından aldığı bilinmektedir. 

Ayvalık ilçesinin Ege Denizi'ne olan kıyıları yaklaşık 30 km.dir ve ilçede dağlar Ege Bölgesi'nin tipik bir özelliği olarak denize dik uzanır, kıyılar oldukça girintilidir. 


Ayvalık'ta tipik Akdeniz iklimi hüküm sürer . Kışlar ılık ve yağışlı, yazlar ise sıcak ve kuraktır. Bölgede devamlı hafif rüzgar, yazın imbat ve bazen meltem rüzgarları mevcuttur. 

Ege Denizi kıyısındaki Ayvalık, tarihi, doğası, kültürü, mimari yapısı, yemekleri, denizi ve su sporları, denizaltı zenginliği, berrak denizi ve en bilinenleri Sarımsaklı ve Altınova olan kumsalları, muhteşem gün batımı manzaralı Şeytan Sofrası, tekne ve dalış turu imkanları ile ayrıcalıklı ve doğa harikası bir  yerleşim yeridir. 


 

Her yaşta ziyaretçiye hitap edebilecek bu şirin ve zengin tatil ilçesine İstanbul'dan VIP transfer ile ulaşmanız artık çok kolay.

Online rezervasyon ile İstanbul Ayvalık özel transferinizi, şoförlü Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter araçlarımız ile yapın, tatilinizin keyfini yol sıkıntısı çekmeden çıkarın. 


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#5044
LOKASYON:
İstanbul
ULAŞIM
Minibüs, Van   
BULUŞMA:
İstanbul Avrupa Yakası İstanbul Anadolu Yakası
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 4420,00 TL 8840,00 TL
3 3003,33 TL 9010,00 TL
4 2273,75 TL 9095,00 TL
6 1530,00 TL 9180,00 TL
9 1038,89 TL 9350,00 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

8.500TL

Grup fiyatı

1 Gün

İstanbul
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.