Marmaris - Datça - Marmaris

Marmaris - Datça - Marmaris
41
330TRL
MORE WORLD TRAVEL olarak temel amacımız; misafirlerimize unutulmayacak bir Mavi Yolculuk tatili yaşatmak ve sunduğu servisler ile kaliteli hizmet vermektir.
LÜKS VE KONFOR
  • Marmaris - Datça - Marmaris   : MORE WORLD TRAVEL olarak temel amacımız; misafirlerimize unutulmayacak bir Mavi Yolculuk tatili yaşatmak ve sunduğu servisler ile kaliteli hizmet vermektir.
  • Marmaris - Datça - Marmaris   : MORE WORLD TRAVEL olarak temel amacımız; misafirlerimize unutulmayacak bir Mavi Yolculuk tatili yaşatmak ve sunduğu servisler ile kaliteli hizmet vermektir.
MORE WORLD TRAVEL olarak temel amacımız; misafirlerimize unutulmayacak bir Mavi Yolculuk tatili yaşatmak ve sunduğu servisler ile kaliteli hizmet vermektir.
  • Muhteşem Ege koylarını keşfedebileceğiniz,
  • Mavinin her tonunu yaşayacağınız,
  • Yaşam stresinden uzaklaşacağınız,

Ege ve Akdeniz’in gizli koylarını keşfetmek, turkuaz renkli sularında yüzmek, nefes kesici tarihi kalıntılar arasında geçmişe yolculuk yapmak, yörenin insanlarıyla kaynaşmak, dalmak, balık tutmak ya da yöresel lezzetleri keşfe çıkmak isterseniz  More World Travel'in  Türkiye ve Yunan Adaları’nda düzenlediği “Özel Yat Kiralama” ve “Kabin Turu” (Kesin Deparlı Broşür Turları) tam size göre... Bu renkli geziye, bireysel, çift ya da grup olarak çıkma seçenekleriniz mevcuttur.

Bugünlerde çok farklı yat standartlarda inşa edilen ahşap guletler, aileniz veya sevdiklerinizle oluşturacağınız grubunuz ile gün batımını, denizin mavisi ve doğanın yeşilinin keyfini en güzel şekilde yaşayarak Ege ve Akdeniz kıyılarının en saklı koylarında ve yanı sıra motor yatlar ile yapılan ve Mavi Yolculuk olarak adlandırılan bir deniz yolculuğu imkanı sağlayacaktır.

Özel kiralama ile birlikte oluşturulan farklı rotalarda, farklı kişilerle birlikte tekneyi paylaşabileceğiniz “Kabin Kiralama” alternatifi de seçenek olarak bulunmaktadır. Mavi Yolculuk tüm yılın çalışma yorgunluğunu atabileceğiniz, turkuaz ve yeşilin buluştuğu Ege ve Akdeniz koylarında unutulmayacak bir tatil seçeneği olacaktır.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Marmaris

Marmaris Limanı’nda, saat 15.30’dan itibaren teknelerinize yerleşebilirsiniz.İlk gün teknede servis akşam yemeği ile başlar ve geceleme Marmaris Limanı'nda yapılır.Türkiye'nin en önemli turistik merkezlerinden biri olan Marmaris ayrıca büyük bir yat limanına sahiptir.2.

Gün
Arap Adası - Bozukkale (Loryma) 2 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltıdan sonra tur programı hakkında bilgiler verilir ve Arap Adasına doğru hareket edilir.Öğle yemeği bu adada verilir. Daha sonra gecelemek için tarihi Bozukkale ( Loryma ) kentinkinde bulunduğu koya geçilir; koyda karşılıklı surlarla dikdörtgen şeklinde uzanan kalenin dokuz kulesi vardır. Kaleye “bozuk” sözünün yakıştırılmış olması kalenin bir yanının eksik oluşu ile ilgili olabilir. Coğrafi durumu ve liman girişinin darlığı nedeniyle Peleponnes Deniz Savaşları'nda bu limanı Atina gemileri de kullanmıştır. İ.Ö. 395 yılında Atinalı kumandan Karor, Knidos Savaşı'ndan önce gemilerini burada toplamış ve İ.Ö. 305 yılında Antigonos'un oğlu Demetrios da Rodos'a yaptığı saldırı hazırlıkları için bu limanı seçmiştir.3.

Gün
Datça 3 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltıdan sonra Datça’da demirlenir. Su, kumanya vb. ihtiyaçlar tedarik edilir.Knidos Antik Kenti’ni ziyaret etmek isteyen misafirlerimiz için düzenlediğimiz opsiyonel tura buradan katılabilirsiniz. Teknede kalan misafirlerimiz günü demirleyeceğimiz Kargı koyunda denize girerek ve güneşlenerek geçirebilir. Geceleme Datça Limanı’ndadır.Akşam yemeğinden sonra Datça’nın limanını ve şirin sokaklarını gezmek için vaktiniz olacaktır.
4.

Gün
Aktur - Bencik 4 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltıdan sonra Aktur’a hareket edilir. Sonra ilk durağımız Bencik Koyu olacaktır. Girişi çok dar olan bu koyda içeriye doğru yol alındığında eşsiz bir manzarayla karşılaşacaksınız. Bencik, Hisarönü Körfezi’yle Gökova Körfezi’ni ayıran yarımadanın en dar yerinde, Hisarönü tarafında bulunan bir koydur. İÖ 550’li yıllarda Knidoslular; Datça Yarımadasına gelen Pers ordusuna karşı bir savunma hattı olarak yarımadanın bir kilometrelik en dar yerini kazarak açmak ve Gökova Körfezi’yle Hisarönü Körfezi’ni birleştirmek istemişlerdi. Böylece iki deniz birleşecek, yarımada tam bir ada olacak, savunma kolaylaşacaktı. Büyük gayretlerle çalışma başlamış, ancak başarılamamış ve sonuçta Persler Knidos’a da sahip olmuşlardır. Akşam yemeği ve geceleme Bencik Koyu’nda yapılır. 

5.

Gün
Orhaniye - Selimiye - Kocaada 5 gün programını görmek için tıklayınız

Bugün, Hisarönü Körfezi’nin iç kısımlarına doğru hareket edilir.Öğle yemeği için Orhaniye Koyu’na demirlenir. Burada arzu ederseniz Jeep Safari turumuza katılabilirsiniz. Orhaniye Koyu’nda ‘Kız Kumu’ adı verilen ve deniz suyunun alçalıp yükselmesiyle meydana gelen doğal oluşum olağanüstü bir görünüm sergiler. Sahilden denizin içerisine doğru su üzerinde yürünebilen bu kırmızımsı kum yolla ilgili çeşitli efsaneler anlatılır. Koydaki bir adacık üzerinde, kale duvarları görülen, antik dönemden kalıntılar bulunmaktadır.Akşam yemeği ve geceleme Selimiye koyu yakınlarındaki Kocaada’da yapılacaktır.6.

Gün
Dirsek Bükü - Bozburun

Dirsek Bükünde yüzme molası için demirledikten sonra küçük bir balıkçı kasabası olan Bozburun’a doğru hareket edilir. Geceleme bu koyda yapılır.


7.

Gün
Kumluk veya Kadırga - Cennet Adası -Marmaris 7 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltıdan sonra Kadırga veya Kumluk koyuna doğru yola çıkılır. Öğle yemeği burada verilir.Cennet Adası’ndaki yüzme molasından sonra akşam yemeği ve geceleme için 16.00 sularında Marmaris Limanı’na dönüş yapılır.8.

Gün
Marmaris

Kahvaltıdan sonra 10.30'a kadar tekneden ayrılabilirsiniz.


EK BİLGİLER

“Kabin Kiralama” için Genel Prosedürler:

1. Teknelere giriş ilk gün saat 15.30’dan itibarendir ve servisimiz akşam yemeği ile başlar.Teknelerden çıkış ise son gün kahvaltıdan sonra 10.30'a kadardır.

2. İlk ve son gün transfer günleri olduğundan dolayı limanda geceleme yapılır.

3. Mavi Yolculuk esnasında ağırlıklı olarak motor gücüyle seyir yapılır ancak hava koşulları ve rüzgârın yönü elverdiğince yelkenler de kullanılır. Haftada en az iki kere teknedeki mevcut yelken açılır.

4. Kaptan, hava şartlarına ve rüzgârın durumuna göre tur programında değişiklik yapabilir. Bu, misafirlerimizin güvenliği açısından gereklidir. 6 -7 bofor rüzgâr olduğu takdirde liman yetkililerince seyir yasaklanabilir.

5. Konuklarımızın dışarıdan tekneye alkollü veya alkolsüz içecek getirmelerine müsaade edilmemektedir. İçecekler bedeli karşılığında yat barından uygun fiyatlarla temin edilir. İçecek ücretleri tur sonunda ödenir.

6. Dünyanın farklı yerlerinde faaliyet gösteren acentelerimiz tarafından yapılan satışlar sebebiyle, teknelerimize çeşitli ülkelerden misafirler gelebilir. Bu durum, dünyanın her köşesinden gelen deniz severlerle buluşmak, farklı kültürleri tanımak ve yeni arkadaşlıklar kurmak için bir fırsattır. Bu çeşitlilikten ötürü kabin turlarına iştirak edecek misafirlerimize, yatta bulunacak diğer yolcuların milliyeti veya yaş ortalaması ile ilgili taahhütlerde bulunamamaktayız. 10 yaş altı çocuklar Kabin Turlarına kabul edilmez. Çocuklu misafirlerimizin özel tekne kiralamalarını önermekteyiz. Filomuzda iki kabinliden başlayan zengin gulet seçeneklerimiz bulunmaktadır. Ailenize özel bir gulet tahsis edebiliriz. Detaylar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

7. Kabin Charter Programlarımız senelerden beri edindiğimiz tecrübeler ışığında, titizlikle planlanmıştır. Tur programı ve genel şartlar önceden broşürlerimizde ilan edildiği şekildedir. Hiçbir konuğumuzun özel durumuna veya tasarrufuna göre değişiklikler yapılamaz.

8. Teknelerde uyulması gereken kurallar misafirlerimize tekneye girişte verilir.

9. 1 ve 2 numaralı Kabin Charter Programlarımızda standart guletler kullanmaktayız. Bu teknelerde genellikle çift kişilik yataklar vardır ve bu sebeple twin ya da triple oda garantisi verilemez.

10. Her kabinde özel duş /wc, lomboz (pencere), küçük elbise dolabı bulunmaktadır. Tuvaletler ev tipi sifonlu, marina tipi pompalı, ya da elektrikli olabilir.

11. Uluslararası güvenlik şartlarına uygun olarak, teknelerimizde can yelekleri, küçük bot ve can salı gibi güvenlik donanımları ve gerekli elektronik cihazlar mevcuttur.

12. 1 ve 2 numaralı programlarda kullanılan standart teknelerde küçük elektrikli aletlerinizi, ortak kullanım alanlarında bir invertör veya jeneratör aracılığı ile şarj edebilirsiniz. 3 ila 5 numaralı programlarda kullanılan teknelerde ise, kabinlerinizin içinde 220 V elektrik prizi mevcuttur.

13. Yatlarda konukların kullanımına yönelik basit olta takımları, palet ve şnorkel bulunur.

14. Kabin Kiralama Turlarımızda; Gümrükleme ve yakıt giderleri fiyata dâhildir.

15. Tek kişi farkı ( Single Supplement ) %60’dır.

16. Hiçbir programında çocuklar için indirim uygulanmaz. Tekneye 10 yaşın altındaki çocuklar alınmamaktadır.

17. Görseller temsili olup, Gulet tipi teknelerde seyahat edilecektir.

18. Turlar her hafta Cumartesi günü Bodrum limanında başlar ve biter. Tur fiyatları bu doğrultuda Cumartesi günleri olarak fiyatlandırılmıştır. 

19. 50 € Liman vergisi ilk gün teknede ödenir.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#4975
LOKASYON:
Bodrum
BULUŞMA:
Marmaris Limanı
BİTİŞ:
Marmaris Limanı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 171,60 EUR 343,20 EUR
3 116,60 EUR 349,80 EUR
4 88,28 EUR 353,10 EUR
6 59,40 EUR 356,40 EUR
9 40,33 EUR 363,00 EUR
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

330

Başlangıç Fiyatı

8 Gün

Bodrum
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.