Bodrum - Kuzey Oniki Adalar - Bodrum

Bodrum - Kuzey Oniki Adalar - Bodrum
41
490TRL
MORE WORLD TRAVEL olarak temel amacımız; misafirlerimize unutulmayacak bir Mavi Yolculuk tatili yaşatmak ve sunduğu servisler ile kaliteli hizmet vermektir.
LÜKS VE KONFOR
  • Bodrum - Kuzey Oniki Adalar - Bodrum  : MORE WORLD TRAVEL olarak temel amacımız; misafirlerimize unutulmayacak bir Mavi Yolculuk tatili yaşatmak ve sunduğu servisler ile kaliteli hizmet vermektir.
  • Bodrum - Kuzey Oniki Adalar - Bodrum  : MORE WORLD TRAVEL olarak temel amacımız; misafirlerimize unutulmayacak bir Mavi Yolculuk tatili yaşatmak ve sunduğu servisler ile kaliteli hizmet vermektir.
MORE WORLD TRAVEL olarak temel amacımız; misafirlerimize unutulmayacak bir Mavi Yolculuk tatili yaşatmak ve sunduğu servisler ile kaliteli hizmet vermektir.
  • Muhteşem Ege koylarını keşfedebileceğiniz,
  • Mavinin her tonunu yaşayacağınız,
  • Yaşam stresinden uzaklaşacağınız,

Ege ve Akdeniz’in gizli koylarını keşfetmek, turkuaz renkli sularında yüzmek, nefes kesici tarihi kalıntılar arasında geçmişe yolculuk yapmak, yörenin insanlarıyla kaynaşmak, dalmak, balık tutmak ya da yöresel lezzetleri keşfe çıkmak isterseniz  More World Travel'in  Türkiye ve Yunan Adaları’nda düzenlediği “Özel Yat Kiralama” ve “Kabin Turu” (Kesin Deparlı Broşür Turları) tam size göre... Bu renkli geziye, bireysel, çift ya da grup olarak çıkma seçenekleriniz mevcuttur.

Bugünlerde çok farklı yat standartlarda inşa edilen ahşap guletler, aileniz veya sevdiklerinizle oluşturacağınız grubunuz ile gün batımını, denizin mavisi ve doğanın yeşilinin keyfini en güzel şekilde yaşayarak Ege ve Akdeniz kıyılarının en saklı koylarında ve yanı sıra motor yatlar ile yapılan ve Mavi Yolculuk olarak adlandırılan bir deniz yolculuğu imkanı sağlayacaktır.

Özel kiralama ile birlikte oluşturulan farklı rotalarda, farklı kişilerle birlikte tekneyi paylaşabileceğiniz “Kabin Kiralama” alternatifi de seçenek olarak bulunmaktadır. Mavi Yolculuk tüm yılın çalışma yorgunluğunu atabileceğiniz, turkuaz ve yeşilin buluştuğu Ege ve Akdeniz koylarında unutulmayacak bir tatil seçeneği olacaktır.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Bodrum

Teknelerinize saat 15.30’dan itibaren yerleşebilirsiniz. Servis akşam yemeği ile başlar ve geceleme Bodrum Limanı'nda yapılır.
2.

Gün
Kos 2 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltıdan sonra tur programı ve tekne hakkında bilgiler verilir. Gümrük işlemleri tamamlandıktan sonra Kos Adası'na hareket edilir. Akşam yemeği ve geceleme limanda yapılır.Burada opsiyonel Asklepion ve şehir turuna katılabilir veya kendiniz de şehri gezebilirsiniz.


3.

Gün
Leros 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah erken saatlerde kahvaltı, öğle yemeği ve yüzme molası için Leros’un ünlü Xirokampos koyuna doğru yola çıkılır. Daha sonra derin yarları, birçok koy ve köyü ile dağlık, yeşil, güzel bir ada olan Leros’a hareket edilir. Hava şartlarına bağlı olarak Lakki Limanı veya doğudaki Agia Yat Limanı’na giriş yapılır. Adanın merkezi olan Platonos dik merdivenleri, dar sokakları ve çiçek bahçeleri ile gezinti için oldukça keyifli bir bölgedir. Platanos’tan 300 basamak çıkarak Leros Kalesi’ni görebilirsiniz! Kiralayacağınız bir bisikletle veya yaya olarak adayı keşfe çıkabilirsiniz.

4.

Gün
Patmos 4 gün programını görmek için tıklayınız

Erken saatlerde küçük ama Aziz Jhon’a ev sahipliği yapmış olmasından dolayı iyi bilinen Yunan Adaları’ndan birisi olan Patmos Adası’na doğru hareket edilir. Ada çevresindeki müsait koylardan birinde yüzme molası verilir. Kahvaltıdan sonra manastırlara doğru bir gezi yapılabilir. Akşam yemeği ve geceleme yine burada gerçekleştirilir.


5.

Gün
Lipsi 5 gün programını görmek için tıklayınız

Lipsi Adası’na hareket edilir. Lipsi’nin önündeki küçük adalardan herhangi birinde yüzme molası verilir. Lipsi’de Platis Giolis gibi birçok kristal mavisi sulara sahip plajlar mevcuttur. Beyaz evleri, birçok kafeterya, taverna ve restoranların bulunduğu güzel bir meydanı olan şehir merkezi, adada bulunan küçük doğal limanda yer almaktadır. Catopanaghia (7. yy ) ve Panopanaghia ( 15. yy ) kiliseleri görülmeye değerdir.

6.

Gün
Kalimnos 6 gün programını görmek için tıklayınız

Adanın çevresinde güzel bir koyda yüzme molası verilir. Öğleden sonra adanın merkezi olan Pothia Limanı’na girilir. Yüzyıllardır ada halkının geçimini süngercilikle sağladığı bu adada Massouri, Mirties ve Vlyhadia gibi güzel plajlar bulunmaktadır.


7.

Gün
Akvaryum - Bodrum 7 gün programını görmek için tıklayınız

Gümrük işlemleri için Türkiye’ye giriş yapılır. Daha sonra yüzme molası, cam gibi denizinde yüzerken balıkların size eşlik edeceği Akvaryum koyunda verilir. Akşam yemeği ve son geceleme Bodrum Limanı’nda yapılır.


8.

Gün
Bodrum

Teknede yapılan kahvaltıdan sonra 10.30'a kadar tekneden ayrılabilirsiniz.


EK BİLGİLER

“Kabin Kiralama” için Genel Prosedürler:

1. Teknelere giriş ilk gün saat 15.30’dan itibarendir ve servisimiz akşam yemeği ile başlar.Teknelerden çıkış ise son gün kahvaltıdan sonra 10.30'a kadardır.

2. İlk ve son gün transfer günleri olduğundan dolayı limanda geceleme yapılır.

3. Mavi Yolculuk esnasında ağırlıklı olarak motor gücüyle seyir yapılır ancak hava koşulları ve rüzgârın yönü elverdiğince yelkenler de kullanılır. Haftada en az iki kere teknedeki mevcut yelken açılır.

4. Kaptan, hava şartlarına ve rüzgârın durumuna göre tur programında değişiklik yapabilir. Bu, misafirlerimizin güvenliği açısından gereklidir. 6 -7 bofor rüzgâr olduğu takdirde liman yetkililerince seyir yasaklanabilir.

5. Konuklarımızın dışarıdan tekneye alkollü veya alkolsüz içecek getirmelerine müsaade edilmemektedir. İçecekler bedeli karşılığında yat barından uygun fiyatlarla temin edilir. İçecek ücretleri tur sonunda ödenir.

6. Dünyanın farklı yerlerinde faaliyet gösteren acentelerimiz tarafından yapılan satışlar sebebiyle, teknelerimize çeşitli ülkelerden misafirler gelebilir. Bu durum, dünyanın her köşesinden gelen deniz severlerle buluşmak, farklı kültürleri tanımak ve yeni arkadaşlıklar kurmak için bir fırsattır. Bu çeşitlilikten ötürü kabin turlarına iştirak edecek misafirlerimize, yatta bulunacak diğer yolcuların milliyeti veya yaş ortalaması ile ilgili taahhütlerde bulunamamaktayız. 10 yaş altı çocuklar Kabin Turlarına kabul edilmez. Çocuklu misafirlerimizin özel tekne kiralamalarını önermekteyiz. Filomuzda iki kabinliden başlayan zengin gulet seçeneklerimiz bulunmaktadır. Ailenize özel bir gulet tahsis edebiliriz. Detaylar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

7. Kabin Charter Programlarımız senelerden beri edindiğimiz tecrübeler ışığında, titizlikle planlanmıştır. Tur programı ve genel şartlar önceden broşürlerimizde ilan edildiği şekildedir. Hiçbir konuğumuzun özel durumuna veya tasarrufuna göre değişiklikler yapılamaz.

8. Teknelerde uyulması gereken kurallar misafirlerimize tekneye girişte verilir.

9. 1 ve 2 numaralı Kabin Charter Programlarımızda standart guletler kullanmaktayız. Bu teknelerde genellikle çift kişilik yataklar vardır ve bu sebeple twin ya da triple oda garantisi verilemez.

10. Her kabinde özel duş /wc, lomboz (pencere), küçük elbise dolabı bulunmaktadır. Tuvaletler ev tipi sifonlu, marina tipi pompalı, ya da elektrikli olabilir.

11. Uluslararası güvenlik şartlarına uygun olarak, teknelerimizde can yelekleri, küçük bot ve can salı gibi güvenlik donanımları ve gerekli elektronik cihazlar mevcuttur.

12. 1 ve 2 numaralı programlarda kullanılan standart teknelerde küçük elektrikli aletlerinizi, ortak kullanım alanlarında bir invertör veya jeneratör aracılığı ile şarj edebilirsiniz. 3 ila 5 numaralı programlarda kullanılan teknelerde ise, kabinlerinizin içinde 220 V elektrik prizi mevcuttur.

13. Yatlarda konukların kullanımına yönelik basit olta takımları, palet ve şnorkel bulunur.

14. Kabin Kiralama Turlarımızda; Gümrükleme ve yakıt giderleri fiyata dâhildir.

15. Tek kişi farkı ( Single Supplement ) %60’dır.

16. Hiçbir programında çocuklar için indirim uygulanmaz. Tekneye 10 yaşın altındaki çocuklar alınmamaktadır.

17. Görseller temsili olup, Gulet tipi teknelerde seyahat edilecektir. Gulet ismi gezi tarihinden önce misafirlere aktarılacaktır.

18. Turlar her hafta Cumartesi günü Bodrum limanında başlar ve biter. Tur fiyatları bu doğrultuda Cumartesi günleri olarak fiyatlandırılmıştır. 

19. Yunanistan AB üyesi olduğundan, Schengen vizesi gerekmektedir.

20. 90 € Liman vergisi ilk gün teknede ödenir.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#4974
LOKASYON:
Bodrum
BULUŞMA:
Bodrum Limanı
BİTİŞ:
Bodrum Limanı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 254,80 EUR 509,60 EUR
3 173,13 EUR 519,40 EUR
4 131,08 EUR 524,30 EUR
6 88,20 EUR 529,20 EUR
9 59,89 EUR 539,00 EUR
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

490

Başlangıç Fiyatı

8 Gün

Bodrum
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.