Likya Turu Datça Dalyan Ve Gökova Gezileri...

Likya Turu Datça Dalyan Ve Gökova Gezileri
41
1,890TRL
Gizemli Likya Turu 3 Gece 4 Gün Konaklama - 2 Tekne Turu – Ölüdeniz – Saklıkent – Marmaris - Dalyan
 • Likya Turu Datça Dalyan Ve Gökova Gezileri : Gizemli Likya Turu 3 Gece 4 Gün Konaklama - 2 Tekne Turu – Ölüdeniz – Saklıkent – Marmaris - Dalyan
 • Likya Turu Datça Dalyan Ve Gökova Gezileri : Gizemli Likya Turu 3 Gece 4 Gün Konaklama - 2 Tekne Turu – Ölüdeniz – Saklıkent – Marmaris - Dalyan
 • Likya Turu Datça Dalyan Ve Gökova Gezileri : Gizemli Likya Turu 3 Gece 4 Gün Konaklama - 2 Tekne Turu – Ölüdeniz – Saklıkent – Marmaris - Dalyan
Gizemli Likya Turu 3 Gece 4 Gün Konaklama - 2 Tekne Turu – Ölüdeniz – Saklıkent – Marmaris - Dalyan
 • Gökova Tekne Turu
 • Sabah ve Akşam Yemekleri
 • 3 Gece Konaklama
 • Dalyan Ölüdeniz Gezileri

Tekne Turlarının dahil olduğu harika bir tur sizleri bekliyor.


TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul

İstanbul - Bursa – Manisa – İzmir - Fethiye

21.00 Bakırköy İncirli Doğtaş Önü , 21.45 Mecidiyeköy Doğtaş ve Mado Önü , 22.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı , 22.50 Kartal Köprüsü Altı , 23.15 Çayırova Mc Donalds Önü , 23.30 Gebze Center Önü misafirlerimiz ile buluşup, Bursa – Manisa – İzmir - Muğla Güzergahından gece yolculuğumuza başlıyoruz.
Konaklama: Gece Yolculuğu

2.

Gün
Gökova Tekne Turu 2 gün programını görmek için tıklayınız

Gökova Tekne Turu – Kleopatra Plajı- Akyaka – Azmak Çayı - Fethiye

Gece yolculuğumuzun ardından Sabah erken saatlerinde vereceğimiz kahvaltı molamızın ardından aşıkların yürüyüş yaptığı okaliptüs ağaçları altında AŞIKLAR YOLU bizleri bekliyor. Aşıklar yolunda vereceğimiz fotoğraf molası sonrasında evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan AKYAKA Beldesine geliyoruz. Bizi bekleyen teknemize binerek Gökova Tekne Turumuza başlıyoruz. ( 1.Tekne Turu ) Tekne turumuz sırasında muhteşem koylara ve denize sahip, uğruna mitolojik hikayeler yazılıp savaşların yapıldığı, Torik ve Palamut gibi büyük balıkların yumurtlama alanı olan Gökova’da yüzme molaları ile eğlenceli vakitler geçiyoruz. Yüzme molalarında uğrayacağımız koylar arasında Zeytinli Koy, İncekum, Lacivert Koy olacaktır. Bu koylarda bulunan yüzme molalarımız ardından Sedir Adası’na gidiyoruz ve elbette Ünlü Roma Komutanı Marcus Antonius'un Mısır kraliçesi Kleopatra için Mısırdan Sedir adasına gemiler ile getirttiği kumlarla yapılan Kleopatra plajında yüzme molası veriyoruz. ( Sedir Adası Giriş Ücretleri Misafirlerimize Aittir ) Bu muhteşem tekne turumuzun ardından tekrar Akyaka beldesine dönerek Azmak Çayı’na varıyoruz. Avrupa’dan gelen göçmen kuşların dinlenme yeri olan, Batı menteşe Dağları’nın altında milyonlarca gözden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu Azmak Çayı’nın muhteşem görüntüsüne hayran kalacaksınız. Dileyen misafirlerimiz ile yer yer 5 metreye uzanan sualtı sarmaşıklarına sahip Azmak Çayı’nda kısa bir tekne turuna (Ekstra) çıkıyoruz. Tekne turuna katılmayan misafirlerimiz Azmak Çayı kenarında bulunan kafelerde manzaranın tadını çıkartarak çay-kahve içebilirler. Azmak Çayı tekne turumuzun bitimiyle otobüsümüze binerek otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Yol güzergahı üzerinde dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)

Öğle Yemeği: Gökova Tekne ‘de alınacaktır. Yaz dönemi tekne Turlarına yemek alınmadan katılım yapılmamaktadır. ( Kişi Başı 80 tl Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Konaklama: Bezay Otel, Boncuklu Otel vb. oteller

Programımız ilk gün otele giriş yapmadan başlayacağından dolayı misafirlerimizin yanlarında gerekli eşyalarını bulundurmaları gerekmektedir.
Konaklama: Fethiye Otelleri

3.

Gün
Dalyan Ölüdeniz 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası hareketle Dalaman üzerinden Dalyan’a geçiyoruz. Buradan bineceğimiz kanal teknesiyle, saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölüne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan Byblis ve Kaunos’un hüzün dolu hikâyesini dinleyerek, kaya oyma kral mezarlarını görüyoruz. Sazlıkların oluşturduğu kanalda yapacağımız tekne turunu takiben Atlantik Okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen Dünyaca ünlü Caretta Caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için İztuzu Plajına gidiyoruz.     ( 2.Tekne Turu ) Buradaki yüzme molamızın ardından Dünyanın eşsiz güzelliklerinden biri olan Ölüdeniz’i görmek üzere Belcekız mevkiine hareket ediyoruz. Çarşaf gibi denize sahip olan Ölüdeniz’de yüzme molası veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saat’de hareket ile otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Otel’de açık büfe olarak alınacaktır. Tur Ücretine Dahildir.

Öğle Yemeği: Dalyan’da Serbest zamanda alınacaktır. ( Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Konaklama: Bezay Otel, Boncuklu Otel vb. oteller
Konaklama: Fethiye Otelleri

4.

Gün
12 Ada Tekne Turu - Dalış - Yamaç Paraşütü 4 gün programını görmek için tıklayınız

Dalış Aktivitesi - Yamaç Paraşütü - 12 Adalar Tekne Turu

Sabah Otelde Alınan kahvaltı sonrası Tam Gün Serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz Yamaç paraşütü , Dalış Aktivitesi dileyen misafirlerimiz ise 12 Adalar Tekne turumuza katılabilirler. ( Ekstra )

12 Adalar Tekne Turu : Birbirinden muhteşem adaları görerek buralarda yüzme molası şansı yakalıyoruz. Tekne turumuz sırasında alacağımız öğle yemeğimiz ile Kızıl Ada, Göcek Adası, Yassıcalar Adası, Tersane Koyu, Domuz Adası’nı görüyoruz ve buralarda yüzme molaları veriyoruz. Tur sırasında verilecek yüzme molaları hava ve deniz şartlarına göre tekne kaptanı tarafından değiştirilebilir. Tekne turumuzun bitmesinin ardından otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Babadağ Yamaç Paraşütü: Sabah otelimizden bizi bekleyen araçları ile ayrılarak Yamaç Paraşütü için Ölüdeniz manzaralı Babadağ’a çıkıyoruz. Öncesinden gerekli bilgi ve eğitimleri alıyoruz ve ardından bol heyecanlı ve bir o kadar sıra dışı aktiviteye başlıyoruz. Dünyanın en güzel ve adrenali yüksek aktiviteyi yaparken gökyüzünden Ölüdenize aşık olacaksınız.

Fiyatlar konusunda tur esnasında rehberiniz tarafından bilgilendirileceksiniz. (Ekstra)

FETHİYE DALIŞ AKTİVİTESİ : Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası misafirlerimizin otelimizden alınmasını takiben Dalış Teknemize ulaşıyoruz Burada CMAS, PADI, SSI sertifakalı, uluslararası lisanslara sahip eğitmenler tarafından verilecek brifing sonrası, dalış noktalarına varıyoruz. İlk defa dalış tecrübesi yaşayacak misafirlerimiz için ‘Discovery Dalış’ yapma imkanı bulabilecekleri gün boyu sürecek bu aktivitede, aynı zamanda profesyonellere yönelik dalışlar da yapılacaktır. Tekne ile yolculuk süresi boyunca güneşlenip akdenizin turkuaz sularında, koylarda denize girme imkanınız olacak. Bu güzel ve heyecanlı geçen aktivitenin sonunda otelimize dönüyoruz. (Öğle yemeği: tavuk+makarna+salata) Dalış-Dalış Eğitimi-Öğle Yemeği-Ulaşım DahiL

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Serbest zamanda alınacaktır ( Ekstra )

Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Konaklama: Bezay Otel, Boncuklu Otel vb. oteller
Konaklama: Fethiye Otelleri

5.

Gün
Fethiye Marmaris Datça İstanbul 5 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelimizde alınan kahvaltı sonrası hareketle Turizm merkezlerimizin başında gelen Marmaris’e doğru hareket ediyoruz. Marmaris şehir turumuzu yaptıktan sonra dileyen misafirlerimiz ile Ekstra Datça turumuzu yapıyoruz.Datça turumuza katılmayan misafirlerimiz Marmaris ‘de vakit geçirebilirler. Marmaris turumuzu tamamladıktan sonra İzmir - Manisa - Balıkesir - Bursa üzerinden İstanbul'a doğru hareket ve gece saatlerinde siz değerli misafirlerimizi bir daha ki turumuzda görüşmek dileği ile aldığımız noktalara bırakıyoruz.Şirince turuna katılmayan misafirlerimiz mola yerinde vakit geçirebilirler.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.

Öğle Yemeği: Serbest zamanda alınacaktır.(Ekstra)

Akşam Yemeği: Güzergâhımız üzerinde uygun bir tesiste alınacaktır. (Ekstra)

Güzergâh: Fethiye, Marmaris , Datça , İzmir, Manisa, Bursa, İstanbul / 819 km

Konaklama Oteli: Bu akşam otel konaklaması yoktur.
Konaklama: Dönüş günü konaklama yoktur
EK BİLGİLER

Şehirler arası Ulaşımlarda, PCR Testi Uygulaması Hakkında;

İçişleri Bakanlığı tarafından 16 Ocak 2022’de gönderilen genelge uyarınca, 20 Ağustos 2021’de gönderilen genelge ile getirilen, kişilerin özel araç, otobüs, tren veya diğer toplu ulaşım araçlarıyla gerçekleştirecekleri şehirlerarası seyahatler için, kişinin aşılı olması, Covid-19 hastalığı geçirmiş olması veya azami 48 saat önce yapılmış negatif sonuçlu PCR testi bulunması zorunluluğu, 16 Ocak 2022 tarihinden itibaren sayılan ulaşım araçları için kaldırılmıştır.

Bununla birlikte, İçişleri Bakanlığı tarafından 20 Ağustos 2021’de gönderilen genelge ile getirilen, 6 Eylül 2021 Pazartesi gününden itibaren aşısız veya Covid-19 hastalığı geçirmemiş kişilerin uçak ile gerçekleştirecekleri şehirler arası seyahatler için negatif sonuçlu PCR testi zorunluluğu devam etmektedir.

Bu çerçevede, 6 Eylül 2021 Pazartesi gününden itibaren getirilen, havayolu firmalarınca araca kabul aşamasında HES kodu üzerinden kişilerin aşılı/geçirilmiş hastalık (Covid-19 hastalığı sonrası bilimsel olarak bağışık kabul edilen süreye göre) veya azami 48 saat önce yapılmış negatif PCR testi sorgulaması yapılması zorunluğu devam etmektedir. Kişi hastalığı geçirmemiş veya aşılı değil veya negatif PCR testi yok ise bu kişilerin uçak ile seyahatine havayolu firmalarınca müsaade edilmemektedir.

 *Gezi Süresi hareket ve dönüş günü dâhil olmak üzere 4 Gece 5 Gün olup 3 Gece otel konaklamalıdır Paket fiyatlarımız otel, ulaşım ve çevre gezilerini kapsamaktadır. Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

*Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. *Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

*Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.

*Program zamanlamasında (Gün içerisinde gezilecek ziyaret noktalarının sırasında veya günler arasında) Hava Durumu, Yol Durumu vb. gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.

*Tur programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından şehre girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına veya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır.

*Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.

*Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar Hola Tur da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Hola Turizm misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.

*1618 nolu zorunlu seyahat sigortası kapsamı Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. Özel sağlık sigortası misafire ait özel harcamadır.

*Tur bitiminde varılacak saatler ile alakalı bilgiler paket programda yazdığı gibi olup, mücbir sebeplerle gelişecek gecikmelerden Hola Tur sorumlu değildir. Misafirlerimiz alındığı noktalarda bırakılacaktır.

*Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda Hola Tur un sorumluluğu yoktur.

Not:

Müze kart ve müze ören yeri girişleri (Belediye ve Özel İşletmeler dahil) tur ücretine dahil değildir. Tüm girişler misafirlerimiz tarafından ödenir.

Tavsiyelerimiz:

Gezi yerlerinde genelde yürüyüş yapacağımızdan dolayı bunu dikkate alarak hazırlıklı gelmenizi ve mevsim koşullarını düşünerek giyinmenizi tavsiye ederiz. (polar/kazak, şapka, güneş gözlüğü, yağmurluk vb.) İnceden kalına doğru bir giyimi tercih ediniz (yürüdükçe terler, durduğunuzda üşüyebilirsiniz). Ayakkabınız yürüyüşe uygun olsun (toprak, kaya, çamur, su vb.). Küçük bir sırt çantanız bulunsun (yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı) Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alın. Varsa ilaçlarınız fotoğraf/video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil bulundurmanız gerektiğini hatırlatır sizleri turlarımızda misafir etmekten mutluluk duyarız.

Turun Otelleri:

Turumuzda, 3, 4 yıldız veya Özel Belgeli otellerde konaklama gerçekleşecektir. Programda belirtilen oteller örnek olup, konaklama önceliği olan tesislerdir. Yüksek sezonda otellerde değişiklik olabilir.

Ulaşım Araçlarımız:

Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır.

Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir. Araçlarımızda kulaklık yoktur. Tv Üniteli araçlarda telefonunuzu şarj etmeniz telefonunuzun batarya ömrünüzü azalttığı için harici bir şarj aleti bulundurmanızı tavsiye ederiz.

*Otobüsler: ( 25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

Mercedes Travego/Tourismo , Neoplan Cityliner/Tourliner , Mıtsubıshı Safir

*Midibüsler: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)

İsuzu Turkuaz – Otokar Sultan: 31+1 koltuklandırma,

*Minibüsler : (16'ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

Mercedes Sprınter 15+1 koltuklandırma,AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#4757
LOKASYON:
Fethiye-Kaş
YEMEK:
3 Sabah Kahvaltısı, 3 Akşam Açık Büfe veya Set Menü Yemek
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
21.00 Bakırköy İncirli Doğtaş Önü , 21.45 Mecidiyeköy Doğtaş ve Mado Önü , 22.30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı , 22.50 Kartal Köprüsü Altı , 23.15 Çayırova Mc Donalds Önü , 23.30 Gebze Center Önü
BİTİŞ:
Tur Bitimi misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 982,80 TL 1965,60 TL
3 667,80 TL 2003,40 TL
4 505,58 TL 2022,30 TL
6 340,20 TL 2041,20 TL
9 231,00 TL 2079,00 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

1.890TL

Başlangıç Fiyatı

5 Gün

Fethiye-Kaş
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.