Kazdağları Asoss Turu

Kazdağları Asoss Turu
41
850TRL
OKSİJENLE KAZDAĞLARI TURUNA HAZIR MISINIZ ?
İYİ SEÇİM!
  • Kazdağları Asoss Turu : OKSİJENLE KAZDAĞLARI TURUNA HAZIR MISINIZ ?
  • Kazdağları Asoss Turu : OKSİJENLE KAZDAĞLARI TURUNA HAZIR MISINIZ ?
  • Kazdağları Asoss Turu : OKSİJENLE KAZDAĞLARI TURUNA HAZIR MISINIZ ?
  • Kazdağları Asoss Turu : OKSİJENLE KAZDAĞLARI TURUNA HAZIR MISINIZ ?
OKSİJENLE KAZDAĞLARI TURUNA HAZIR MISINIZ ?
  • Lüks Araçlarla Ulaşım
  • Assos Turu
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • Termal Otel Konaklaması

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
1.Gün: Çamlıbel , Hasanboğuldu Şelalesi, Sütüven Şelalesi, Kızılkeç

Siz değerli misafirlerimiz ile 06:00 Kent Meydanı,06:15 Acemler 06:30 Batıken’tte buluşarak yola çıkıyoruz.(Güzergah üzerindeki noktalardan katılabilirsiniz.)İlk durağımız Kazdağları eteklerinde bulunan nadide köylerimizden birisi, Zeytinli. Meyve bahçeleri arasında Zeytinli köyünde kahvaltımızı alıyoruz. Sonraki durağımız efsanesi ile meşhur olan, görsel olarak adeta bir tabloyu andıran güzelliği ile Hasanboğuldu şelalesi olacak. Zeytinli beldesi içerisinden geçip, ulaşacağımız şelalenin ismini aldığı Hasan ile Emin’nin efsaneleşmiş hikayelerini rehberimizden dinliyor ve bu doğa harikası içerisinde eşsiz zaman geçiriyoruz. Sonrasında aynı bölgede bulunan “sıçrayan su” anlamına gelen Sutüven şelalesine geçiyoruz. Ardından Kızılkeçili kavminin Orta Asya’dan göç ederek yerleştiği ve adını buradan alan Kızılkeçili köyünü ve köyde bulunan 850 yaşındaki Anıt ağacı ziyaret ediyoruz. Civar halkın geçim kaynağı olan zeytinciliğin ne kadar önemli olduğunu köydeki 100 milyon zeytnin ağacının her manzaraya eşlik ettiğinden anlayabilirsiniz. Sonrasında Akçay kordonda serbest zaman vererek, akşam yemeği ve konaklama için Güre’de bulunan Termal otelimize geçiyoruz.

DİĞER DETAYLAR

Kahvaltı: Tavsiye edilen restaurantlarda ya da isteğinize göre serbest olarak alınacaktır- Ekstra

Öğle yemeği: Tavsiye edilen restaurantlarda ya da isteğinize göre serbest olarak alınacaktır- Ekstra

Akşam yemeği: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe ya da set menü şeklinde alınıyor.

Konaklama = 3 veya 4 yıldızlı Termal Otel



Konaklama: 3 & 4 YILDIZLI TERMAL OTELLER

2.

Gün
2.Gün: Sarıkız Etnoğrafya Müzesi, Adatepe, Zeus Altarı, Assos(Behra 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alacağımız kahvaltı ardından Kuzey Ege kıyılarına uzanan turumuza devam ediyoruz. İlk durağımız Eski bir zeytinyağı fabrikasından çevrilen Sarıkız Etnoğrafya müzesi olacak. Burada Kazdağları’nın mitolojisinden tarihine, endemik bitkilerinden, faunasına, zeytini, zeytinyağı, Truva`yı, Antandros`u Türkmenleri, Yörükleri ve yöreden yolu geçmiş önemli kişileri görebileceksiniz. Sonrasında eski bir rum köyü olan Adatepe köyüne gidiyoruz. Sit alanı olduğu için yıllar önceki görüntüsünü bugün de koruyan köy sokaklarında gezerken sizleri büyüleyecek dönem filminde hissettirecek. İşgal yıllarında çok sayıda Rum ailenin gelip yerleşmesiyle Adatepe Köyü, Rum ve Türk kültürünün beraber yaşadığı ve kaynaştığı en eski köylerimizden biri olmasıyla da dikkat çekiyor. İki koca çınarın hükmettiği köy meydanında ki köy kahvelerinde zeytin sütünü de tadabilirsiniz. Bir sonraki durağımız, bu tatlı köyün hemen yanında bulunan, çam ağaçları içerisinden kısa bir yürüme yolu ile yolun sonunda sizleri körfez manzarasının kucaklayacağız Zeus Altarı. Dede Tepe üzerinde bulunan Zeus Altarı olarak tanımlanan alan, kaya kütlesinin işlenmesiyle oluşturulmuştur ve manzarasıyla meşhurdur. Eminiz bu mükemmel manzarada bulunacağınız fotoğraf kareleri kıskanılası olacak. Bu mükemmel manzaradan ayrılarak bir başka doğa harikası manzaraya ve tarihi öneme sahip Assos’a (Behramkale) gidiyoruz. Assos Antik Kenti, Midilli Adası’nın tam karşısında, eşsiz Ege Denizi manzarasıyla Kuzey Ege’nin özel yerlerinden biri. Ünlü filozof Aristoteles’i ve felsefe okulunu bu topraklarında ağırlayan Assos’un geçmişi MÖ 7. yüzyıla uzanıyor. Midilli’de gelen Methymnalılar ve Aioller tarafından kurulmuş. Yerleşim antik çağlardan bu yana devam ediyor. Bir dönemin zengin liman kenti Assos, günümüzde antik limanı, tapınakları, mavi bayraklı koyları, balıkçı köyleri ile nefis bir kaçış rotası. Sonrasında Bursa’ya ulaşmak üzere yola çıkıyoruz. Sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz. Bir sonraki Oksijen Travel etkinliğinde buluşmak üzere…

DİĞER DETAYLAR

Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak otelde açık büfe ya da set menü şeklinde alınıyor.

Öğle yemeği: Tavsiye edilen restaurantlarda ya da isteğinize göre serbest olarak alınacaktır- Ekstra

Akşam yemeği: Tavsiye edilen restaurantlarda ya da isteğinize göre serbest olarak alınacaktır- Ekstra

Konaklama = Bu gece konaklamamız mevcut değildir.



Konaklama: 3 & 4 YILDIZLI TERMAL OTELLER
EK BİLGİLER

ÖNEMLİ NOT 1: Bayram tarihlerinde 2. gün otelde tüm gün dinlenme olarak program gerçekleşecektir.

ÖNEMLİ NOT 2 : Turumuz 1 gece 2 gün olup, otel konaklaması 1 gecedir. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır, ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Oksijen Travel misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0-2.99 yaş ücretsiz 3- 6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#4752
LOKASYON:
Muğla/Bodrum
BULUŞMA:
BATIKENT ACEMLER KENT MEYDANI
BİTİŞ:
BATIKENT ACEMLER KENT MEYDANI
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 442,00 TL 884,00 TL
3 300,33 TL 901,00 TL
4 227,38 TL 909,50 TL
6 153,00 TL 918,00 TL
9 103,89 TL 935,00 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

850TL

Başlangıç Fiyatı

2 Gün

Muğla/Bodrum
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.