İstanbul Adalar Turu

İstanbul Adalar Turu
41
170TRL
Adalar Yolcuğuna Hazır Mısınız ?
FIRSAT
  • İstanbul Adalar Turu : Adalar Yolcuğuna Hazır Mısınız ?
  • İstanbul Adalar Turu : Adalar Yolcuğuna Hazır Mısınız ?
  • İstanbul Adalar Turu : Adalar Yolcuğuna Hazır Mısınız ?
Adalar Yolcuğuna Hazır Mısınız ?
  • Lüks Araçlar ile Ulaşım
  • Büyükada Turu
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • Heybeliada Turu

Bursa Kalkışlı \ Günübirlik

Sabah Saat 06:00 Görükle 06:30’da Kent Meydanından Hareket ederek araçta alacağımız kahvaltı paketlerinin ardından 09:20 da bostancı sahilden vapura binerek Büyükada’ya geçiyoruz.Ardından ilk olarak Adanın merkezi olarak geçen saat kulesine geçiyoruz ve sonrasında dileyen misafirlerimiz faytonla dileyenler yürüyerek lunaparka geçiyoruz.Burada 15 dk serbest zamanda talep eden misafirler inançları yerine getirmek için ip satın alabilir yada hediyelik eşya satın alabilirler. Ardından lunaparktan 1 kilometre yokuş yürüdükten sonra Aya yorgi kilisesi ve deniz fenerini ziyaret ediyor ve sonrasında rum evleri aralarından yürüyor ve adanın merkezinde öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından vapur ile Heybeli adaya geçiyoruz. Dileyen misafirlerimiz bisiklet kiralayarak dileyen misafirimiz yürüyerek rehberimiz eşliğinde adayı gezmeye başlıyoruz. Heybeli ada gezimizi geçmişte Rum evleri ve renkli çiçekleriyle süslü ada sokaklarında serbest zaman olarak gerçkelştiriyoruz. Serbest zaman sürecimizde sonrasında vapurla Bosatancı’ ya geçiyoruz ve dönüş yolculuğuna başlıyoruz.Almış olduğumuz noktalarda misafirlerimiz ile farklı bir OKSİJEN TRAVEL organizasyonunda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.

Güzergah: Bursa – Bostancı / Bostancı – Bursa : 293 KM

EK BİLGİLER

ÖNEMLİ NOT: Turumuz Günübirlik olarak gerçekleşmektedir. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır, ayrı düşünülemez. 0-2.99 yaş ücretsiz 3 yaş ve üzeri yaş çocuklardan koltuk verme zorunluluğu olduğu için tam ücret alınmaktadır.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#3801
LOKASYON:
Adalar
YEMEK:
sabah kahvalştısı
BULUŞMA:
GÖRÜKLE ACEMLER KESTEL
BİTİŞ:
GÖRÜKLE ACEMLER KESTEL
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 88,40 TL 176,80 TL
3 60,07 TL 180,20 TL
4 45,48 TL 181,90 TL
6 30,60 TL 183,60 TL
9 20,78 TL 187,00 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

170TL

Başlangıç Fiyatı

1 Gün

Adalar
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.