Ege Alaçatı

Ege Alaçatı
41
1,350TRL
Ege Alaçatı turuna hazır mısınız
İYİ SEÇİM!
  • Ege Alaçatı  : Ege Alaçatı turuna hazır mısınız
  • Ege Alaçatı  : Ege Alaçatı turuna hazır mısınız
  • Ege Alaçatı  : Ege Alaçatı turuna hazır mısınız
Ege Alaçatı turuna hazır mısınız
  • Lüks Araçlarla Ulaşım
  • Şirince - Efes Antik Kenti Gezisi
  • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • Ilıca Plajı Yüzme Molası

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Şirince , Efes Antik Kenti, Kuşadası Siz değerli misafirlerimiz ile gece 02:00 Kent Meydanı’nda 02:30 Görükle’de buluşarak yolculuğumuza başlıyoruz.Egenin ılık rüzgarlarıyla birlikte görsel güzelliklerinden,tarihi destanlarına kadar yaşayacağımız bu turumuzda ilk durağımız Şirince. Maya takvimine göre 21 Aralık 2012'de kopacak olan kıyamette güvenli bölge olduğu gerekçesiyle son yıllarda hayli merak uyandıran bu tarihi ve mistik köyde vereceğimiz kahvaltı molası ardından köyümüzü geziyoruz.Sonrasında Efes antik kentine geçiyoruz. Kuruluşu Cilalı Taş Devri MÖ 6000 yıllarına dayanır. 1994'te UNESCO tarafından Dünya Mirası Geçici Listesi'ne dahil edilen Efes, 2015'te ise Dünya Mirası olarak tescil edildi. Buradaki gizli tünellerden, antik tiyatroya kadar anlatacağımız yapıları fotoğraflandırmak için sabırsızlanacaksınız. Sıradaki yolculuğumuz Ege’nin tatil denilince ilk akla gelen noktalarından biri olan Kuşadası. Buradaki gezimizin ardından vereceğimiz serbest zamandan sonra otelimizde alacağımız akşam yemeği ardından eğlenmek için serbest zamanda vakit geçirebilirsiniz. Diğer Detaylar Kahvaltı: Şirince’de alınacaktır - Ekstra Öğle yemeği : Bölgede serbest olarak alınacaktır. Akşam yemeği: Otelde set menü olarak alınacaktır-Ücret dahildir. Konaklama = 3* & 4* İzmir ya da Kuşadası şehir otellerinde HB konaklanacaktır.

2.

Gün
İzmir ,Saat Kulesi,Kızlarağası Hanı,Tarihi Asansör,Alaçatı ,Ilıca 2 gün programını görmek için tıklayınız
Otelimizde alacağımız kahvaltı ardından İzmir’in en güzel seyir yerlerinden biri olan 1907 yılında yapılmış ve iki caddeyi birbirine bağlayan tarihi asansöre çıkıyoruz.asansöre çıkarken dinleyeceğimiz Dareo Moreno müziklerinin ardından güzel İzmir manzarasında ölümsüzleştireceğiniz fotoğraflarınız için serbest zaman veriyoruz.Sonrasında İzmir’in simgesi olan Konak Meydanında bulunan 1901 yılında II. Abdülhamid'in iktidarını 25.yılının kutlanması amacıyla inşa edilen Saat kulesini ve kemeraltı çarşısında bulunan tarihi Kızlarağası hanında kahve molası (serbest zaman) ardından Çeşme Alaçatı'ya uzanıyoruz.Mistik sokaklarda kendimizi adeta dönem filmi setinde hissedeceğimiz Alaçatı’da,denize girmek isteyen misafirlerimiz Ilıca plajında Ege suyunun tadını çıkarabilirler. Çeşme 'de serbest zaman ardından Ege’ye veda ederek Bursa’ya yola çıkıyoruz.Akşam saatlerinde sizleri aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.Bir sonraki Oksijen Travel etkinliğimizde görüşmek üzere. Diğer Detaylar Kahvaltı: Otelde tur ücretine dahil olarak alınacaktır. Öğle yemeği : Tavsiye edilen restaurantta yada serbest olarak alınacaktır. - Ekstra Akşam yemeği: Tavsiye edilen restaurantta yada serbest olarak alınacaktır. - Ekstra Konaklama = Bu gece konaklamamız mevcut değildir,dönüş yolculuğu olacaktır.
EK BİLGİLER

ÖNEMLİ NOT: Turumuz 1 gece 2 gün olup, otel konaklaması 1 gecedir. Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır, ayrı düşünülemez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur. Böyle bir durumda Oksijen Travel misafirlerine 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. 0-2.99 yaş ücretsiz 3- 6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır.

ULAŞIM ARAÇLARIMIZ

>Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

OTOBÜSLER: (25 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

>MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)

>NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)

>MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

MIDIBUSLER: (17 - 24 Kişi Sayılarında Kullanılır)

>ISUZU TURKUAZ 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MINIBUSLER: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

>VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

>VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

>MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#4737
LOKASYON:
Ege
YEMEK:
Otelde 1 Açık Büfe veya Set Menü Kahvaltı Otelde 1 Açık Büfe veya Set Menü Akşam Yemeği
BULUŞMA:
batıkent acemler kent meydanı
BİTİŞ:
batıkent acemler kent meydanı
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 702,00 TL 1404,00 TL
3 477,00 TL 1431,00 TL
4 361,13 TL 1444,50 TL
6 243,00 TL 1458,00 TL
9 165,00 TL 1485,00 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

1.350TL

Başlangıç Fiyatı

2 Gün

Ege
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.