Fethiye-kaş-kalkan Turu

Fethiye-kaş-kalkan Turu
41
3,990TRL
İYİ SEÇİM!
  • Fethiye-kaş-kalkan Turu :
  • Fethiye-kaş-kalkan Turu :
  • Fethiye-kaş-kalkan Turu :
  • Fethiye-kaş-kalkan Turu :
  • Fethiye-kaş-kalkan Turu :
  • FETHİYE
  • ege
  • kaş
  • kalkan
  • ölüdeniz

Kafka Tur Ofisi önü : 22.00
  Milli Kütüphane Önü : 22.05
  Armada Önü : 22.10
  Cepa/Kentpark arası : 22.15
  Bilkent Köprü Altı : 22.20
  Hacettepe/Beytepe Köprü Altı : 22.25
  Ümitköy Köprü Altı : 22.30
  Gordion Yan Yol : 22.35
  Korukent Otobüs Durağı : 22.40
  Yaşamkent/BP Önü : 22.45


TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Fethiye

1.Gün : Siz değerli misafirlerimizi buluşma noktalarımızdan alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molalar sonrasında sabah saatlerinde Fethiye’ye varıyoruz. Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında müsaitlik durumuna göre odalara yerleşme. (Denize girmek isteyen misafirlerimizin önceden havlu ve mayolarını ayrı bir çantaya hazırlamaları önemle tavsiye edilir.) Mola sonrası tur sorumlumuzun belirlediği zamanda buluşarak eski adı Levissi olan Kayaköy’e doğru yol alıyoruz. Lozan Antlaşması sonucunda mübadele ile terk edilmiş eski bir Rum Köyü olan Kayaköy’ü gezerken 1920’li yılları yaşayacak, sokaklarında dolaşırken o dönem insanlarının yaşantılarından esintiler bularak onların hüzünlü gidiş öykülerine ortak olacaksınız. Kayaköy gezisi sonrası isteğe bağlı olarak öğle yemeği molası veriyoruz. Mola sonrası Belcekız olarak da bilinen Ölüdeniz’e hareket ediyoruz. Muhteşem Ölüdeniz Milli Parkı Plajı'nda yüzmek için serbest zaman. Belirlenen saatte hareket edip otele dönüş. Dinlenme sonrası akşam yemeği ve konaklama.

Konaklama Oteli : Gece Gündüz Butik Otel

Sabah Kahvaltısı : Otelden alınacaktır.

Öğle Yemeği : Karaköy Meydan Kahvesi (isteğe bağlı)

Akşam Yemeği : Otelden alınacaktır.Konaklama: Gece Gündüz

2.

Gün
Fethiye 2 gün programını görmek için tıklayınız

2.Gün : Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Fethiye’nin ve Göcek’in birbirinden güzel koy ve adalarında özgürce yüzebileceğimiz, maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacağımız ON İKİ ADALAR TEKNE TURU (1.Tekne Turu Ücrete Dahil). Teknede öğle yemeği. Kızılada, Tersane Koyu, Tavşan Adası, Yassıcılar Adası, Samanlık Koyu, Şövalye Adası ve yüzme molalarıyla birlikte tekne turumuzu tamamlıyoruz. Otelimize dönüş akşam yemeği ve konaklama.

Konaklama Oteli : Gece Gündüz Butik Otel

Sabah Kahvaltısı : Otelden alınacaktır.

Öğle Yemeği : Tekne turunda fiyata dahildir.

Akşam Yemeği : Otelden alınacaktır.

 Konaklama: Gece GündüzKonaklama: Gece Gündüz

3.

Gün
Fethiye 3 gün programını görmek için tıklayınız

3.Gün: Erken kalkıp yapacağımız güzel bir kahvaltı sonrası Jeep safari yapmak için Jeep’lerimize binip gün boyu sürecek turumuz için hareket ediyoruz. Likya Birliğine bağlı bir kent olan Tloss Antik Kenti kalıntılarını görüp gezdikten sonra Yakapark’a gidiyoruz. Kısa süreli dinlenme ve çay-kahve molası sonrası hareket edip Saklıkent Kanyon’una gidiyoruz. Çoban Ekrem tarafından keşfedilen Saklıkent’te öğle yemeğimizi afiyetle yedikten sonra kanyon içinde gezinti yapıyoruz. Yapılan etkinlikler sonrası hareket edip Gizlikent Şelalesine gidiyoruz. Şelale’de yapacağımız gezinti sonrası hareket edip otelimize gidiyoruz. İsteğe bağlı deniz ve dinlenme sonrası akşam yemeği ve konaklama.


Konaklama Oteli : Gece Gündüz Butik Otel

Sabah Kahvaltısı : Otelden alınacaktır.

Öğle Yemeği : Jeep safari turunda alınacaktır.Fiyata dahildir.

Akşam Yemeği : Otelden alınacaktır.

 Konaklama: Gece GündüzKonaklama: Gece Gündüz

4.

Gün
Fethiye 4 gün programını görmek için tıklayınız

Fethiye

4.Gün : Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Fethiye Limanı’na gidiyoruz. Öğle yemekli yapacağımız FETHİYE KOYLARI (3.Tekne Turu Ücrete Dahil) turumuz için teknemize binip hareket ediyoruz. Gün boyu yapacağımız tekne turumuzda Muhteşem Fethiye koylarında demirleyip denizin ve güneşin keyfini çıkarıyoruz. Öğle yemeğimizi teknemizde yiyoruz. Yapılan yüzme etkinlikleri sonrası akşam saatlerinde Fethiye Limanı’na gelip etkinliğimizi bitiriyor ve aracımıza binip otelimize gidiyoruz. Akşam yemeğimizi otelimizde yiyoruz ve konaklıyoruz.

Konaklama Oteli : Gece Gündüz Butik Otel

Sabah Kahvaltısı : Otelden alınacaktır.

Öğle Yemeği : Tekne turunda alınacaktır.Fiyata dahildir.

Akşam Yemeği : Otelden alınacaktır.

 Konaklama: Gece GündüzKonaklama: Gece Gündüz

5.

Gün
Fethiye 5 gün programını görmek için tıklayınız

Fethiye

5.Gün : Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında 18 km uzunluğundaki sahil şeridiyle Türkiye’nin en uzun plajlarından biri olan ve bir antik şehri de içerisinde barındıran Patara’ya gidiyoruz. Antik Kenti ve tiyatroyu gezdikten sonra Patara’nın altın sarısı kumsalında verilen yüzme molasını takiben öğle yemeği molası. Daha sonra Kalkana hareket ve limanın gezilmesi. Ardından Dünyanın en güzel plajlarından biri olarak kabul edilen Kaputaş Plajı’nın görülmesi sonrasında Kaş’a hareket ve Kaş sokaklarında yürüyüşe çıkıyoruz. Sonrasında Ankara’ya hareket. Neşeli geçen yolculuğumuz ve gerekli molalar sonrasında akşam saatlerinde Ankara’ya varış ve gezimizin sonu.Konaklama: Gece Gündüz
EK BİLGİLERYANINIZA ALIN
Meysime uygun giysiler, yedek çamaşır/giysi, uygun bir sırt çantası, doğa yürüyüşü ve deniz için için gerekli malzemeler, yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, havlu, mayo, bone, terlik, karbonhidratlı yiyecekler, fotoğraf makinası ve aksesuarları, kişisel malzeme ve ilaçlar, su.
ETKİNLİK NOTLARI;
• Yerel koşullardan ve hava durumundan dolayı program akışında değişiklik yapılabilir.
• Özel yiyecek ve içeceklerinizi getirmeyi unutmayınız.
• Doğada ve her yerde anılarımızdan başka bir şey bırakmıyoruz.
• Yerel halka ve onların değerlerine her zaman saygılı, arkeolojik değerlerimiz ve kültür mirasımız ile
• yabanıl yaşamı ve bitki örtüsünü korumaya her zaman özen gösteriyoruz
HATIRLATMA:
Katılımcılarımızın bu etkinliğe gelirken T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müzelere ücretsi giriş yapabilmeleri için 60.00 TL karşılığında MÜZEKART çıkarmalarını öneriyoruz. 17 yaş altı ve 65 yaş üstü katılımcılar, Kurum çalışanları/ilgili bakanlık personeli ve Sarı Basın kartı sahipleri bu müzeleri ücretsiz gezebilmektedirler. Türkiye İş Bankası Maximum Kart’ın Müzekart özelliği kaldırılmıştır.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#4719
LOKASYON:
Fethiye
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 2074,80 TL 4149,60 TL
3 1409,80 TL 4229,40 TL
4 1067,33 TL 4269,30 TL
6 718,20 TL 4309,20 TL
9 487,67 TL 4389,00 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

3.990TL

Başlangıç Fiyatı

5 Gün

Fethiye
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.