Olympos Turu

Olympos Turu
41
2,200TRL
Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı Konaklamalı Olympos Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.
İYİ SEÇİM!
 • Olympos Turu : Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı Konaklamalı Olympos Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.
 • Olympos Turu : Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı Konaklamalı Olympos Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.
 • Olympos Turu : Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı Konaklamalı Olympos Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.
 • Olympos Turu : Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı Konaklamalı Olympos Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.
 • Olympos Turu : Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı Konaklamalı Olympos Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.
Düzenlemiş Olduğumuz Ankara Çıkışlı Konaklamalı Olympos Turu Etkinliğimize Hoş Geldiniz.
 • Olympos
 • Likya Kentleri
 • Adrasan
 • Phaselis
 • Ulupınar
 • Antalya

KafkaTur adı altında hazırlanan Konaklamalı Olympos Turu ve Antik Likya Uygarlığı ve Pamfilya Bölgesi sınırları içinde kalan bölgede; tatil yapmanın keyfini çıkarırken bölge ve önceki uygarlıklar hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Olympos’da Ahşap Bungalow Tesisleri’nde konaklama yaparak; deniz, tarih, arkeoloji ve tekne gezisi içeriği ile birlikte yapacağımız gezimize katılımlarınızı bekliyoruz. Davetlisiniz.


TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Antalya

1.GÜN(27 AĞUSTOS 2022 CUMARTESİ): ANKARA-AFYON-BURDUR-ANTALYA-Olympos

Saat: 00.00 hareket ile başlayacak etkinliğimiz, araç içi ikramlarımız ile birlikte Afyon-Burdur-Antalya üzerinden yolumuza devam ederek sabah saatlerinde Olympos’a ulaşacağız. Pansiyonumuza giriş yaparak isteğe bağlı olarak yapacağımız kahvaltı sonrası güne başlıyoruz. Olympos’un tam anlamıyla merkezinde yer alan pansiyonumuzdan yürüme mesafesinde olan Olympos Antik Kenti’ni keşfe çıkıyoruz. Likya Birliği’ne bağlı olan ve atmosferine hayran kalacağınız, muhteşem fotoğraflar alabileceğiniz eski bir korsan kenti olan Olympos Antik Kenti gezimizin ardından Olympos’un en yüksek tepelerinden birine çıkarak muhteşem deniz ve doğa manzarasının keyfini sürdürmeye devam ediyoruz. Etkinlik sonrası Türk Riverası olarak tanımlanan uluslar arası üne sahip, dillere destan Olimpos sahilinde denizinin tadını çıkarmak üzere yüzme molası veriyoruz. Mola sonrası yürüyerek saat: 18:00 civarında pansiyonumuza dönüyoruz. Dinlenme sonrası akşam yemeğimizi pansiyonumuzda yiyoruz. Yemek sonrası bizleri harika bir gece etkinliği bekliyor olacak. Saat: 22:00 gibi pansiyonumuz önünde tekrar buluşuyoruz. Bu seferki rotamız ise Kemer olacaktır. Türkiye’nin en büyük açık hava Kluplerinden olan Aura veya İnferno’da geçireceğimiz çılgın gecenin ardından saat: 03:00’da Kemer’den hareket edip kısa süreli yolculuk sonrası Pansiyonumuza geliyoruz. Geceyi Olympos’ta geçiriyoruz2.

Gün
Antalya 2 gün programını görmek için tıklayınız

2.GÜN(28 AĞUSTOS 2022 PAZAR): Olympos-ÇAVUŞKÖY-ADRASAN-TEKNE TURU-Olympos

Erken kalkıp güne güzel bir kahvaltı ile başlıyoruz. Kahvaltı sonrası saat: 10.’da aracımıza binerek Çavuşköy üzerinden yolumuza devam edip Adrasan’a gidiyoruz. Saat: 10.30’da hareket edecek teknemizin rotası hava ve deniz koşullarına bağlı olarak Suluada veya Koylar olacaktır. Ekstra olarak ve ayrı bir ücret ödeyerek yapılacak Tekne turumuz yüzme molaları, öğle yemeği, ikramlar, müzik ve sınırsız eğlencesiyle beraber akşam saat 17:00’a kadar devam edecektir. Tekne turu sonrası hareket edip Türkmen Ağaç Evleri'ne gidiyoruz. Dinlenme sonrası akşam yemeğimizi pansiyonumuzda yiyoruz. Yermek sonrası dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak ve ayrı bir ücret ödeyerek yapılacak Çıralı/Yanartaş etkinliğine katılıyoruz. On binlerce yıldır sönmeyen alevi ile ünlü Chimara/Yanartaş gezisi için hareket ediyoruz. Yüzyıllardır yanan efsanevi ateşin; Bellaforentes’in ok darbeleriyle yedi kat yerin dibine giren Chimere’nın ağzından saçılan lavlar olduğuna inanılmaktadır. Gişelerden sonra yürüyerek yapacağımız bu etkinlikte sağlam ayakkabı ve el feneri gerekeceğini şimdiden hatırlatalım. Gezi ve etkinlik sonrası aracımıza binerek pansiyonumuza dönüyoruz. Bu etkinlik sonrası dileyen konuklarımız canlı müzik etkinliğine katılabilirler. Olympos’un ünlü eğlence merkezi Likya Bar’a geçerek eğlencemize ve gecemize devam ediyoruz. Geceyi Olympos’ta geçiriyoruz.

ÖĞLE YEMEKLİ TAM GÜN TEKNE TURU: 300.00 TL, ÇIRALI/YANARTAŞ TURU: 100.00 TL.Konaklama: türkmen tree house

3.

Gün
Antalya 3 gün programını görmek için tıklayınız

3.GÜN(29 AĞUSTOS 2022 PAZARTESİ): Olympos-ÇAVUŞKÖY-ADRASAN-Olympos

Erken kalkıp güne güzel bir kahvaltı ile başlıyoruz. Kahvaltı sonrası saat: 12.00’de aracımıza binerek Çavuşköy üzerinden yolumuza devam edip Adrasan’a gidiyoruz Bugünü Adrasan sahilinde yüzmeye ve su sporlarına ayırdık. Adrasan Sahilinde kumsal, şezlong, şemsiye, su sporları ve plaj voleybolu gibi imkanlarımızın olması yine güzel ve eğlenceli bir gün geçirmemize olanak sağlayacaktır. Gün boyu deniz, güneş ve su sporları aktiviteleri sonrası saat: 18.00’de pansiyonumuza dönüyoruz. Dinlenme sonrası akşam yemeğimizi yedikten sonra ekstra olarak ve ayrı bir ücret ödeyerek yapılacak Mehtap Turu’muz için hareket ederek Adrasan’a

gidiyoruz. Bu etkinliğimizde gece denize girip mehtabı doyasıya izleme olanağına sahip olabilirsiniz. Yapılan etkinlik sonrası hareket edip Olympos’taki pansiyonumuza dönüyoruz. Geceyi Olympos’ta geçiriyoruz.

TEKNE İLE MEHTAP TURU: 100.00 TL.
Konaklama: türkmen tree house

4.

Gün
4 gün programını görmek için tıklayınız

4.GÜN(30 AĞUSTOS 2022 SALI): OLİMPOS-ANTALYA-BURDUR-AFYON-ANKARA

Sabah saatlerinde tesisimizde alacağımız kahvaltının ardından saat: 12.00’de Pansiyonumuzdan ayrılarak Ankara için dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Dönüşte yolumuz üzerinde yer alan Tahtalı Dağı Teleferik İşletmesine uğrayarak dileyen konuklarımız ile ayrı bir ücret ödeyerek 2365 Metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağının zirvesinden Akdeniz’i seyredip fotoğraf çekeceğiz. Teleferik gezimiz sonrası Antalya–Burdur-Afyon üzerinden yolumuza devam ederek vereceğimiz molalar sonrasında hareket ederek gece saat: 21.30’da Ankara’da olacağız. 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN.


EK BİLGİLER

Tur Şartnamesi

Turumuzun Süresi 3 Gece 14Takvim Günüdür. 0 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında 1 Çocuk için Uygulanır. Günübirlik Turlarımızda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. 0–6 Yaş Çocukların Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 2 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur.

Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir. Turlarımız Otel, Otobüs, Uçak Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri vb. Haklar İade Edilemez.

3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / veya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. Oturma Düzeninde Rotasyon, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Uygulanmayacaktır. Tur programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde veya Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde KafkaTur’un Sorumluluğu Yoktur.

Tüm Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Turların Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da Artmaktadır. Satın Alınan Tarihten Sonraki Fiyat Değişikliklerinde Misafir Aradaki Farkı Talep Edemez.

Uçaklı Turlarda KafkaTur, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Havalimanı Değişikliklerin de KafkaTur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır.

Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda KafkaTur’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur.

Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı ile Değişiklik Yapılabilir. Tüm Odalamalar, Otel Yetkilileri Tarafından Yapılmakta Olup, Konuyla İlgili KafkaTur’un Herhangi Bir Yaptırımı Yoktur.

Haftasonu Konaklamalı Turları’nda Konaklamalar Şehir Otelleri Standartlarına Sahiptir. Otellerde Yöresel Yemek Olma Zorunluluğu Yoktur, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Set Menü Olarak Hizmet Verilebilmektedir.

Turlar Esnasında Program Yoğunluğundan Dolayı Bankamatik, Döviz Bürosu Vs. Bulmak Her Zaman Mümkün Olmadığından, Misafirlerimizin Bu Duruma Karşı Hazırlıklı Olmasında Fayda Vardır.

Öğle Yemeklerinde Yöreye Özgü Ekonomik Menüler Oluşturulmuştur. Öğle ve Akşam Yemeklerinde Bölge Yoğunluğuna Bağlı Olarak Gruplara Ayrılan Masalar Kullanılır.

Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 16 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 1 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı ile İptal Hakkı KafkaTur’da Saklıdır.

Turun İptali Durumunda KafkaTurr, İptalini 1 (Bir) Gün Önce Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç 1 Gün Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Seyahat Süresince Kullandığımız Araçlar ve Otellerden Ayrılırken Eşyalarınızı Eksiksiz Olarak Yanınıza Aldığınızdan Emin Olun, Kaybolan Eşyalarınızdan KafkaTur Sorumlu Değildir.

İptal İade Güvence Paketi

Tura Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 21 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı Vardır. Tur Tarihine 21 Günden Az Kalması Durumunda %30, 14 Gün ve Daha Az Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. Katılımcı İptal Talebi ile Birlikte Sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden Alınan Raporu (Başhekim İmzalı) Sunmak Zorundadır.

Not: Uçaklı Programlar da Havayolu Tarafından İptali Yapılamadığı İçin Rezervasyonun İptal ve İadesi Yapılamamaktadır.

Zorunlu Seyahat Sigortası

Zorunlu Seyahat Sigortası; Acentemiz Tarafından Tüm Misafirlerimize Ücretsiz Olarak Yapılan Sigorta Kapsamı Detayları; Acentenin İflası veya Herhangi Bir Nedenle Paket Tur Hizmetinin Verilememesini Kapsar. Sağlık sigortası Değildir, Tedavi Masraflarını Karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa, Safir/Maraton, Man Fortuna

Midibüsler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) Isuzu Turkuaz , Otokar Mega

Minibüsler: (19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

Tüm Misafirler, Yukarıda Belirtilen Maddeleri Kabul Ederek Turun Satışını Gerçekleştirmiş Sayılır.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#4716
LOKASYON:
Antalya
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 1144,00 TL 2288,00 TL
3 777,33 TL 2332,00 TL
4 588,50 TL 2354,00 TL
6 396,00 TL 2376,00 TL
9 268,89 TL 2420,00 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

2.200TL

Başlangıç Fiyatı

4 Gün

Antalya
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.