Olympos Adrasan Yüzme Turu

Olympos Adrasan Yüzme Turu
41
890TRL
3 Gece Otel Konaklama
 • Olympos Adrasan Yüzme Turu : 3 Gece Otel Konaklama
 • Olympos Adrasan Yüzme Turu : 3 Gece Otel Konaklama
 • Olympos Adrasan Yüzme Turu : 3 Gece Otel Konaklama
 • Olympos Adrasan Yüzme Turu : 3 Gece Otel Konaklama
 • Olympos Adrasan Yüzme Turu : 3 Gece Otel Konaklama
 • Olympos Adrasan Yüzme Turu : 3 Gece Otel Konaklama
 • Olympos Adrasan Yüzme Turu : 3 Gece Otel Konaklama
3 Gece Otel Konaklama
 • Likya Antik Kenti
 • Adrasan Koyu
 • Çıralı Yanartaş Turu
 • Suluada Tekne Turu
 • Olympos Antik Kenti
 • Tam Gün Tekne Turu

Antik Likya’nın en önemli liman kentlerinden birisi olan Olympos'ta Unutulmayacak Bir Tatil için Geç Kalmadan Yerinizi Ayırtınız

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Tahtalı Dağı Teleferik, Phaselis Antik Kenti ve Yüzme Molası

Polatlı, Afyon, Tahtalı Dağı Teleferik, Kemer Şehir Molası, Phaselis Antik Kenti ve Yüzme Molası

KafkaTur Kalkış Noktaları

00:15 KafkaTur Kızılay Ofis Önü
00:30 Anka Mall Emniyet Tarafı
00:35 Aşti Önü Berat Büfe Durak
00:45 Kent Park Alışveriş Merkezi
00:50 Ümitköy Kavşağı Köprüsü
01:00 Yaşamkent Kav Flamingo Bp

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından düzenlemiş olduğumuz Ankara Çıkışlı Olympos Adrasan Turu yolculuğumuza başlıyoruz. Polatlı Afyon güzergâhı ile yapacağımız yolculuğumuz esnasında vereceğimiz (Ekstra) Kahvaltı Molası sonrasında, Attalos Yurdu anlamına gelen, II. Attalos'un kurduğu Antalya’ya istikameti ile 1980'li yılların başına kadar küçük bir köy iken son 20 sene içinde açılan Turistik Tesislerle Türk turizminin en önemli merkezlerinden biri haline gelmiş Kemer’e ulaşıp dileyen misafirlerimiz ile (Ekstra) 4350m mesafeyi yaklaşık 10 dakikada aşarak 2365 m rakıma sahip Tahtalı Dağı’nın zirvesine, Manzara Keyfi Yüksek, Rüya Gibi bir yolculuk ile ulaşıp Akdeniz'i ayaklarınızın altında gördükten sonra Kemer’de vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında Likya Bölgesinde bulunan bir Antik Yunan ve Roma şehri, Günümüz Kemer şehrinin yakınlarında, Olympos Beydağları Milli Parkı içinde çam ve sedir ormanları arasında yer alan, İskender’den sonra birçok kere el değiştiren Phaselis, MÖ 167’de Likya Birliği'ne üye olmuş, bir süre komşu kent Olympos ile korsanların talanlarına maruz kalmasının ardından MÖ 43'te Roma egemenliğine giren Phaselis Antik Kenti’ne ulaşıp, dükkan, hamam, tiyatro ve su kemeri hakkında kısa bilgiler aldıktan sonra Arkaik Dönem’den Geç Antik Çağ’a kadar kullanıldığı düşünülen Antik Liman alanında vereceğimiz Yüzme Molası bitiminde otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

Kahvaltı: Antalya - Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman
Öğle Yemeği: Kemer - Yörük Parkı / Serbest Menü
Akşam Yemeği: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Konaklama: Olympos - Tatilya Bungalows vb.Konaklama: Olympos Otelleri

2.

Gün
Olympos Plajı, Çıralı Plajı, Adrasan Koyu, Chimaera Ateşi 2 gün programını görmek için tıklayınız

Olympos Antik Kenti, Olympos Plajı, Çıralı Plajı, Adrasan Koyu, Chimaera Ateşi

Ankara Çıkışlı Olympos Adrasan Turu'muzun 3. Gününde, Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, Markiz Dağı eteklerinde bulunan ve bir vadi içerisine yapılmış, Likya Birliği'nin önemli dini merkezlerinden biri, Helenistik Dönem‘de kurulan Bir Korsan Şehri Olympos’a ulaşarak, Klasik Roma dönemi tiyatro, bazilika ve hamam yapısının bulunduğu Antik kente ait tarihi kalıntıların içinden yaklaşık olarak yirmi dakika yürüyerek Olympos Plajı’na ulaşıyoruz. Cilalanmış çakıl taşları ve berrak suyu ile meşhur, bu şirin plajda vereceğimiz Yüzme Molası sonrasında Olympos sahilinin devamı, Caretta Caretta Kaplumbağalarının da yumurtlama alanı olan, akan dereler sebebiyle deniz suyu biraz serin Çıralı Plajı’na geçiyoruz ve vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında Likya, Roma ve Bizans döneminde önemli bir doğal liman olmuş, bakir doğasına hayran olacağınız, hem doğanın hem de tarihin nimetlerinin burayı nasıl daha da zenginleştirdiğini büyülenerek göreceğiniz Adrasan Koyu’na ulaşıyoruz. Likya yürüyüş yolu üzerinde olan bu koy, yaklaşık olarak iki kilometre uzunluğunda bir plaja sahip, manzarasına doyamayacağımız bu koyda vereceğimiz yüzme molası sonrası aracımızla buluşup “Sönmeyen Ateşin Kenti” olarak da nitelenen Olympos’ta Chimaera’nın Alevlerini izlemeye gideceğiz. Mızraklı bir savaşçı ile Ejderha arasında geçen mitolojik efsaneyi dinledikten sonra otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Öğle Yemeği: İl - Restoran / Menü
Akşam Yemeği: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Konaklama: Olympos - Tatilya Bungalows vb.Konaklama: Olympos Otelleri

3.

Gün
Suluada, Deniz Feneri, Hacivat-Karagöz Kayaları, Kargıcak Koyu 3 gün programını görmek için tıklayınız

Suluada, Deniz Feneri, Hacivat-Karagöz Kayaları, Amerikan Koyu, Kargıcak Koyu

Ankara Çıkışlı Olympos Adrasan Turu'muzun 4. Gününde, Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, Akdeniz Kıyıları Tekne Turu tutkunları için taptaze esen rüzgârın, pırıl pırıl suların ve bol güneşin büyüsünü ciğerlerinize çekeceğiniz, Kıyılar boyunca koyların ıssızlığı ve turkuaz suların güzelliğine önce aşık olacağınız, ardından tüm sıkıntılardan arındırır salt huzuru bırakır içinizde ve yüzlerde tatlı bir tebessüm edeceğiniz (Ekstra) Tekne Turu’na Çıkıyoruz. İlk olarak İsmini, üstündeki böbrek hastalarının taş ve kum düşürmesinde faydalı olduğu söylenen tatlı su kaynağından alan, denizin ortasında bulunan, Maldivlerde gördüğünüz tropikal ada kumsalları gibi bembeyaz kumları olan ve turkuaz renkte denizi olan iki harika kumsala sahip Suluada’da iki saat mola devamında sizin mükemmel gezinizin önemli bir parçasını oluşturan, son derece konforlu ve rahat bir gezi imkânı ile birlikte, emniyetli yolculuğumuz devam edecek. Bu esnada vereceğimiz (Dahil) Öğle Yemeği Molası sonrasında Adrasan, Deniz Feneri, Hacivat-Karagöz Kayaları’nın doğal güzellikleri denizden takip etmeniz için size muazzam bir fırsat veren Teknemiz ile birlikte gerçekleşen turumuzda günün yorgunluğunu meyve ikramıyla attıktan sonra Amerikan Koyu ve Kargıcak Koyları’nda da birer saat Yüzme Molaları ile devam edecek. Yaklaşık 7 Saat sürecek Tekne Turu’muzun sonunda otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Öğle Yemeği: Çıralı - Tekne Turu / Balık ve Makarna Menü
Akşam Yemeği: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Konaklama: Olympos - Tatilya Bungalows vb.Konaklama: Olympos Otelleri

4.

Gün
Antalya Kale İçi Gezisi, Düden Şelalesi, Salda Gölü, Polatlı, Ankar 4 gün programını görmek için tıklayınız

Yivli Minareli Camii, Antalya Kale İçi Gezisi, Düden Şelalesi, Salda Gölü, Polatlı, Ankara

Ankara Çıkışlı Olympos Adrasan Turu'muzun 5. Gününde, Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, denizden ve karadan gelebilecek tehlikelere karşı, kenti korunaklı kılan Antalya Kalesi’ni, Atabey Armağan tarafından 1239 tarihinde, II. Gıyaseddin Keyhüsrev adına yaptırılmış 8 Yivli Minereli Camii’yi görebileceğimiz Cumhuriyet Meydanı’nda vereceğimiz Fotograf Molası ve Kale İçi’nde yapacağımız zevkli yürüyüşümüzün bitiminde 130 yılında Roma İmparatoru Hadrianus'un Antalya'yı ziyareti sırasında, ona hitaben yapılmış Hadrian Kapısı’nı fotoğraflayarak aracımız ile 40 m'den düşen Düden Şelalesi gezimizi gerçekleştirip, vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında kayalık araziler ve küçük alüvyal ovalarla çevrili hafif tuzlu, karstik, Salda Gölü’ne ulaşıp Göller Yöresi içinde, alanı yaklaşık 44km², 184m. varan derinliği ile Türkiye'nin 3. en derin gölü Salda Gölü’nde verilecek Fotoğraf Molası bitiminde ismini, Orta Asya'dan gelen Türk Göçleri sırasında bölgeye yerleşen Kitiş Bey'in oğlu Dinar Bey'den alan Dinar, Selçuklu komutanlarında Emir Sanduk Bey tarafından 1072 yılında fethedilmiş Sandıklı istikameti ile 1390 yılında Osmanlı egemenliğine geçmiş Afyonda vereceğimiz moladan sonra Ankara'ya doğru yola çıkıyoruz. 13 Ekim 1923'te başkentimiz olmuş Ankara'ya vardığımızda Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki KafkaTur organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.

Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Öğle Yemeği: Korkuteli - Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman
Akşam Yemeği: Afyon - Sç Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman
Konaklama: YapılmayacaktırKonaklama: Dikkat! Bu Gece Konaklama Yapılmayacaktır.
EK BİLGİLER

Tur Şartnamesi

Turumuzun Süresi 3 Gece 4 Takvim Günüdür. 3 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında 1 Çocuk için Uygulanır. Günübirlik Turlarımızda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. 0–6 Yaş Çocukların Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 2 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur.

Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir. Turlarımız Otel, Otobüs, Uçak Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri vb. Haklar İade Edilemez.

3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / veya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. Oturma Düzeninde Rotasyon, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Uygulanmayacaktır. Tur programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde veya Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde KafkaTur’un Sorumluluğu Yoktur.

Tüm Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Turların Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da Artmaktadır. Satın Alınan Tarihten Sonraki Fiyat Değişikliklerinde Misafir Aradaki Farkı Talep Edemez.

Uçaklı Turlarda KafkaTur, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Havalimanı Değişikliklerin de KafkaTur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır.

Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda KafkaTur’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur.

Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı ile Değişiklik Yapılabilir. Tüm Odalamalar, Otel Yetkilileri Tarafından Yapılmakta Olup, Konuyla İlgili KafkaTur’un Herhangi Bir Yaptırımı Yoktur.

Haftasonu Konaklamalı Turları’nda Konaklamalar Şehir Otelleri Standartlarına Sahiptir. Otellerde Yöresel Yemek Olma Zorunluluğu Yoktur, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Set Menü Olarak Hizmet Verilebilmektedir.

Turlar Esnasında Program Yoğunluğundan Dolayı Bankamatik, Döviz Bürosu Vs. Bulmak Her Zaman Mümkün Olmadığından, Misafirlerimizin Bu Duruma Karşı Hazırlıklı Olmasında Fayda Vardır.

Öğle Yemeklerinde Yöreye Özgü Ekonomik Menüler Oluşturulmuştur. Öğle ve Akşam Yemeklerinde Bölge Yoğunluğuna Bağlı Olarak Gruplara Ayrılan Masalar Kullanılır.

Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 16 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 1 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı ile İptal Hakkı KafkaTur’da Saklıdır.

Turun İptali Durumunda KafkaTurr, İptalini 1 (Bir) Gün Önce Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç 1 Gün Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Seyahat Süresince Kullandığımız Araçlar ve Otellerden Ayrılırken Eşyalarınızı Eksiksiz Olarak Yanınıza Aldığınızdan Emin Olun, Kaybolan Eşyalarınızdan KafkaTur Sorumlu Değildir.

İptal İade Güvence Paketi

Tura Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 21 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı Vardır. Tur Tarihine 21 Günden Az Kalması Durumunda %30, 14 Gün ve Daha Az Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. Katılımcı İptal Talebi ile Birlikte Sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden Alınan Raporu (Başhekim İmzalı) Sunmak Zorundadır.

Not: Uçaklı Programlar da Havayolu Tarafından İptali Yapılamadığı İçin Rezervasyonun İptal ve İadesi Yapılamamaktadır.

Zorunlu Seyahat Sigortası

Zorunlu Seyahat Sigortası; Acentemiz Tarafından Tüm Misafirlerimize Ücretsiz Olarak Yapılan Sigorta Kapsamı Detayları; Acentenin İflası veya Herhangi Bir Nedenle Paket Tur Hizmetinin Verilememesini Kapsar. Sağlık sigortası Değildir, Tedavi Masraflarını Karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa, Safir/Maraton, Man Fortuna

Midibüsler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) Isuzu Turkuaz , Otokar Mega

Minibüsler: (19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

Tüm Misafirler, Yukarıda Belirtilen Maddeleri Kabul Ederek Turun Satışını Gerçekleştirmiş Sayılır.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#3763
LOKASYON:
Antalya
YEMEK:
3 Kahvaltı, 3 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
00:15 KafkaTur Kızılay Ofis Önü 00:30 Anka Mall Emniyet Tarafı 00:35 Aşti Önü Berat Büfe Durak 00:45 Kent Park Alışveriş Merkezi 00:50 Ümitköy Kavşağı Köprüsü 01:00 Yaşamkent Kav Flamingo Bp
BİTİŞ:
Flamingo Bp Karşısı, Ümitköy Kavşağı Kö, Kent Park Avm Karş, Aşti Karşısı Ankaray, Anka Mall Avm Önü, KafkaTur Ofisi Önü
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 462,80 TL 925,60 TL
3 314,47 TL 943,40 TL
4 238,08 TL 952,30 TL
6 160,20 TL 961,20 TL
9 108,78 TL 979,00 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur
asd

890TL

Başlangıç Fiyatı

4 Gün

Antalya
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.