Şile Ağva Ve Adalar Turu

Şile Ağva Ve Adalar Turu
41
489TRL
1 Gece Otel Konaklama
 • Şile Ağva Ve Adalar Turu : 1 Gece Otel Konaklama
 • Şile Ağva Ve Adalar Turu : 1 Gece Otel Konaklama
 • Şile Ağva Ve Adalar Turu : 1 Gece Otel Konaklama
 • Şile Ağva Ve Adalar Turu : 1 Gece Otel Konaklama
 • Şile Ağva Ve Adalar Turu : 1 Gece Otel Konaklama
1 Gece Otel Konaklama
 • Şile Kalesi, Ayazma Plajı
 • Büyük Ada, Troçki Evi
 • Deniz Lisesi, Ruhban Okulu
 • Ağva Nehir Tekne Turu
 • Çamlıca Tepesi, Heybeli Ada
 • Polonezköy, Zosia Teyze Evi

Büyüklü Küçüklü 9 Ada ve Kıyıya Yakın İki Kayalıktan Oluşur Prens Adaları. 

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Çamlıca Tepesi, Heybeli Ada, Büyük Ada, Salacak Sahili, Kız Kulesi

Çamlıca Tepesi, Heybeli Ada, Deniz Lisesi, Ruhban Okulu, Büyük Ada, Troçki Evi, Salacak Sahili, Kız Kulesi

KafkaTur Kalkış Noktaları

00:15 KafkaTur Kızılay Ofis Önü
00:30 Aşti Karşısı Ankaray Çıkışı
00:35 Anka Mall Emniyet Karşısı
00:45 A City Premium Alışveriş M
00:50 Şaşmaz Kavş. Shell Karşısı
01:00 Optimum Avm Karş. Durak

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından düzenlemiş olduğumuz Ankara Çıkışlı Şile Ağva Polonezköy ve Adalar Turu yolculuğumuza başlıyoruz. Bolu Düzce güzergâhı ile yapacağımız yolculuğumuz esnasında vereceğimiz (Ekstra) Kahvaltı Molası sonrasında İstanbul'un Tarihi Çamlıca Tepesine varıyoruz. İstanbul'un muhteşem manzarasını kuşbakışı fotoğraflayıp, Adalar Yolculuğumuz için, Bostancı İskelesi'ne ulaşarak Adalar Vapuru ile İlk durağımız olan Heybeli Ada'ya varıyoruz. Deniz Lisesi, Heybeli Ada Ruhban Okulu ve İsmet İnönü Köşkünü görüp, fotoğraf çekimlerimizi gerçekleştirdikten sonra, Büyükada Vapuru'na bineceğiz. Burgaz Ada'yı Vapurumuzdan görerek Büyük Ada'ya ulaşıyoruz. Vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında Büyük Ada'da, vapur hareket saatine kadar serbest zamanda, dileyen misafirlerimiz Akülü Araçlara (Ekstra) binerek, aracımız seyir halindeyken yaklaşık 50 dakika sürecek gezimize katılarak Saat Meydanı’nı, Sinagog’u, Troçki’nin Evi’ni, Aya Yorgi Kilisesini ve Azap Yolu’nu Panoramik görebileceğiniz Luna Park Alanı’nı, Rum Yetimhanesi’ni, Reşat Nuri Güntekin’in Evi’ni ve Dizi çekimlerinin yapıldığı Ada Sokaklarını görebilir, dileyen misafirlerimiz ise vapur hareket saatine kadar Bisiklet Kiralayabilir, Sahilin tadını çıkarabilmeniz için sizleri Ada ile baş başa bırakıyoruz. Serbest zamanın ardından Bostancı'ya dönmek üzere vapurumuza biniyoruz. Keyifli Adalar Vapuru yolculuğumuzun bitiminde İstanbul'un en güzel sahillerinden biri olan Salacak Sahili'ne ulaşıp Kız Kulesi'ne karşı kahvelerimizi yudumlarken, muhteşem İstanbul Silüetini fotoğraflıyoruz. Sonrasında dinlenmek üzere otelimize geçiyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde

Kahvaltı: Düzce - Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman
Öğle Yemeği: Büyükada -Köşem Rest / Ev Yemekleri
Akşam Yemeği: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır.
Konaklama: İstanbul - Asıa Cıty Hotel vb.Konaklama: İstanbul Otelleri

2.

Gün
Polonezköy, Şile Kalesi, Ayazma Plajı, Tekne ile Nehir Turu, Düzce 2 gün programını görmek için tıklayınız

Polonezköy, Zosia Teyze Anı Evi, Şile Feneri, Şile Kalesi, Ayazma Plajı, Tekne ile Nehir Turu, Düzce, Ankara

Ankara Çıkışlı Şile Ağva Polonezköy ve Adalar Turu’muzun 2. Gününde, Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, ilk durağımız olan Polonezköy için hareket ediyoruz. Polonyalı sürgünler tarafından 1842 yılında kurulan Polonezköy'ü ilk olarak bir buçuk asırlık geleneksel evleri, Zosia Teyze Anı Evi Müzesi'ni, Kültür Evi'ni de görüp bu doğal güzelliklerle vedalaşıyoruz. Rotamızı Karadenize kıyısı olan Şile bölgesine çeviriyoruz. Şile’de Ağlayan Kayaları panaromik olarak görerek Dünyanın ikinci büyük feneri olan Şile Fenerini görüyoruz, ardından Şile Kalesi ve Kültür Parkı seyir terası gezilerimizi tamamlıyoruz. Sonrasında Üç Kayalıklar, Liman ve Ayazma Plajını gördükten sonra Şile bezi mağazalarının yer aldığı caddede serbest zaman veriyoruz. Latince'de ''İki Dere Arasındaki Köy'' anlamına gelen Ağva'ya varıp vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında hafta sonu sakin bir tatil ve kafa dinlenecek bir yer denildiğinde ilk akla gelen ve İstanbulluların en çok tercih ettiği, iki yanında akan Yeşilçay ve İzmit’in Çal tepesinden kaynaklanarak Ağva’da Karadeniz’e dökülen Göksu derelerinin taşıdığı alüvyonlar üzerine kurulmuş olan Ağva'da, dileyen misafirlerimiz Göksu ve Yeşilçay üzerinde eğlenceli (Ekstra) Tekne ile Nehir Turu boyunca nehir kıyısındaki doğal güzellikleri, yemyeşil bitki örtüsünü, çiçekleri, ağaçları, etkileyici villa ve köy evlerini izleyecekleri harika bir deneyim yaşayabilir, dileyen misafirlerimiz ise Tekne turumuzun bitiminde İstanbul’dan ayrılıp Düzce Bolu istikametini kullanarak 13 Ekim 1923'te başkentimiz olmuş Ankara'ya vardığımızda Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki KafkaTur organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.

Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır.
Öğle Yemeği: Ağva - Gizli Bahçe Resoran / Izgara Köfte Menü
Akşam Yemeği: Düzce - Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman
Konaklama: Yapılmayacaktır

Ankara Çıkışlı Şile Ağva Polonezköy ve Adalar Turu Sirküsü, Yayınlandığı 01.07.2021 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.Konaklama: Dikkat! Bu Gece Konaklama Yapılmayacaktır.
EK BİLGİLER

Tur Şartnamesi

Turumuzun Süresi 1 Gece 2 Takvim Günüdür. 1 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında 1 Çocuk için Uygulanır. Günübirlik Turlarımızda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. 0–6 Yaş Çocukların Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 2 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur.

Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir. Turlarımız Otel, Otobüs, Uçak Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri vb. Haklar İade Edilemez.

3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / veya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. Oturma Düzeninde Rotasyon, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Uygulanmayacaktır. Tur programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde veya Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde KafkaTur’un Sorumluluğu Yoktur.

Tüm Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Turların Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da Artmaktadır. Satın Alınan Tarihten Sonraki Fiyat Değişikliklerinde Misafir Aradaki Farkı Talep Edemez.

Uçaklı Turlarda KafkaTur, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Havalimanı Değişikliklerin de KafkaTur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır.

Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda KafkaTur’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur.

Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı ile Değişiklik Yapılabilir. Tüm Odalamalar, Otel Yetkilileri Tarafından Yapılmakta Olup, Konuyla İlgili KafkaTur’un Herhangi Bir Yaptırımı Yoktur.

Haftasonu Konaklamalı Turları’nda Konaklamalar Şehir Otelleri Standartlarına Sahiptir. Otellerde Yöresel Yemek Olma Zorunluluğu Yoktur, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Set Menü Olarak Hizmet Verilebilmektedir.

Turlar Esnasında Program Yoğunluğundan Dolayı Bankamatik, Döviz Bürosu Vs. Bulmak Her Zaman Mümkün Olmadığından, Misafirlerimizin Bu Duruma Karşı Hazırlıklı Olmasında Fayda Vardır.

Öğle Yemeklerinde Yöreye Özgü Ekonomik Menüler Oluşturulmuştur. Öğle ve Akşam Yemeklerinde Bölge Yoğunluğuna Bağlı Olarak Gruplara Ayrılan Masalar Kullanılır.

Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 16 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 1 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı ile İptal Hakkı KafkaTur’da Saklıdır.

Turun İptali Durumunda KafkaTurr, İptalini 1 (Bir) Gün Önce Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç 1 Gün Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Seyahat Süresince Kullandığımız Araçlar ve Otellerden Ayrılırken Eşyalarınızı Eksiksiz Olarak Yanınıza Aldığınızdan Emin Olun, Kaybolan Eşyalarınızdan KafkaTur Sorumlu Değildir.

İptal İade Güvence Paketi

Tura Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 21 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı Vardır. Tur Tarihine 21 Günden Az Kalması Durumunda %30, 14 Gün ve Daha Az Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. Katılımcı İptal Talebi ile Birlikte Sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden Alınan Raporu (Başhekim İmzalı) Sunmak Zorundadır.

Not: Uçaklı Programlar da Havayolu Tarafından İptali Yapılamadığı İçin Rezervasyonun İptal ve İadesi Yapılamamaktadır.

Zorunlu Seyahat Sigortası

Zorunlu Seyahat Sigortası; Acentemiz Tarafından Tüm Misafirlerimize Ücretsiz Olarak Yapılan Sigorta Kapsamı Detayları; Acentenin İflası veya Herhangi Bir Nedenle Paket Tur Hizmetinin Verilememesini Kapsar. Sağlık sigortası Değildir, Tedavi Masraflarını Karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa, Safir/Maraton, Man Fortuna

Midibüsler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) Isuzu Turkuaz , Otokar Mega

Minibüsler: (19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

Tüm Misafirler, Yukarıda Belirtilen Maddeleri Kabul Ederek Turun Satışını Gerçekleştirmiş Sayılır.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#3760
LOKASYON:
İstanbul
YEMEK:
1 Kahvaltı, 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
00:15 KafkaTur Kızılay Ofis Önü 00:30 Aşti Karşısı Ankaray Çıkışı 00:35 Anka Mall Emniyet Karşısı 00:45 A City Premium Alışveriş M 00:50 Şaşmaz Kavş. Shell Karşısı 01:00 Optimum Avm Karş. Durak
BİTİŞ:
Optimum Avm Önü, Şaşmaz Kavş. Shell, A City Premium Avm, Anka Mall Avm Önü, Aşti Önü Berat Büfe, KafkaTur Ofisi Önü
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 254,28 TL 508,56 TL
3 172,78 TL 518,34 TL
4 130,81 TL 523,23 TL
6 88,02 TL 528,12 TL
9 59,77 TL 537,90 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur
asd

489TL

Başlangıç Fiyatı

2 Gün

İstanbul
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.