Fırtına Gibi Karadeniz Turu

Fırtına Gibi Karadeniz Turu
41
1,199TRL
3 Gece Otel Konaklama
 • Fırtına Gibi Karadeniz Turu : 3 Gece Otel Konaklama
 • Fırtına Gibi Karadeniz Turu : 3 Gece Otel Konaklama
 • Fırtına Gibi Karadeniz Turu : 3 Gece Otel Konaklama
 • Fırtına Gibi Karadeniz Turu : 3 Gece Otel Konaklama
 • Fırtına Gibi Karadeniz Turu : 3 Gece Otel Konaklama
 • Fırtına Gibi Karadeniz Turu : 3 Gece Otel Konaklama
 • Fırtına Gibi Karadeniz Turu : 3 Gece Otel Konaklama
3 Gece Otel Konaklama
 • Çeçeva Köyü (Çay Bahçeleri)
 • Ordu Boztepe, Samsun Onur Anıtı
 • Rafting, Zip-Line, Dev Salıncak
 • Uzungöl Karestel ve Lustra Yaylaları
 • Sümela Manastırı, Atatürk Köşkü
 • Ayder Yaylası, Zilkale, Palovit Şelalesi

Az Zamanda Karadeniz'i Baştan Başa Gezmek ve Yaşamak İçin Bulunmaz Bir Fırsat Sunuyoruz.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Ordu Boztepe, Atatürk Köşkü, Sürmene Bıçakları, Çayeli Çeçeva Köyü

Ordu Boztepe, Giresun Kalesi, Trabzon, Sera Gölü, Atatürk Köşkü, Sürmene Bıçakları, Çayeli Çeçeva Köyü

KafkaTur Kalkış Noktaları

00:15 KafkaTur Kızılay Ofis Önü
00:30 Milli Kütüphane Gökkuşağı
00:35 Aşti Karşısı Ankaray Çıkışı
00:45 Anka Mall Emniyet Karşısı
00:50 Keçiören Fatih Köprüsü Altı
01:00 Kayaş Çalışkan Kardeşler Po

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından düzenlemiş olduğumuz Ankara Çıkışlı Fırtına Gibi Karadeniz Turu yolculuğumuza başlıyoruz. Dünya’nın Merkezi Çorum güzergâhı ile yapacağımız Eğlenceli ve Keyifli yolculuğumuzun devamında vereceğimiz (Ekstra) Kahvaltısı Molamız sonrasında, Ordu’ya varacağız. Ordu’da 485 metre yükseklikteki Ordu Boztepe’ye çıkmak için Boztepe Teleferik Parka varıyoruz. Teleferik ile Boztepe’ye ulaştığımızda şehrin muhteşem manzarasını Fotoğraflayıp aşağıya indiğimizde aracımıza binerek Giresun’a geçiyoruz. Giresun Kalesi’ni, Atatürk’ün Muhafız Alayı Komutanı Topal Osman’ın Mezarını Panoramik olarak görüp Dünyaca ünlü Giresun Fındığı’nın tadına baktıktan sonra Espiye Tirebolu istikameti ile Trabzon'a ulaşarak Sera Gölü'nü yukarıdan kartpostallardaki gibi görebileceğiniz restoranımızda vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında Atatürk'ün Vasiyetini yazdığı Atatürk Köşkü'nü ziyaret ettikten sonra ipek üzerine 0,08 mikron inceliğinde burularak sarılan, 1000 ayar gümüş teller ile yapılan yöresel bir el sanatı Kazaziye hakkında bilgi alıp Trabzon'dan ayrılacağız. Sürmene Bıçaklarının yapımı görmek için Sürmene Bıçakçısı'na gidiyoruz. Alışveriş molası bitiminde, Rize'yi Panoramik görüp, Çayeli ilçesinde bizleri bekleyen yörenin minibüsleri ile yapılacak (Ekstra) Çeçeva Köyü Çay Bahçeleri Turu için hareket ediyoruz. Dizi, Film ve Reklam çekimlerinin yapıldığı uçsuz bucaksız Çay Bahçelerini fotoğrafladıktan sonra Aracımıza Fırtına Deresin de bulunan Otelimize ulaşıyoruz. Konaklama Otelimizde. Yemekten sonra Karadenizli uşaklar ile Tulum eşliğinde hem Horon Oynamayı Öğreniyoruz hem de Tulumun Keyfini çıkarıyoruz. Eğlenmeye Gelduk Daa

Kahvaltı: Terme - Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman
Öğle Yemeği: Akçaabat - Akpınar Restoran / Akçaabat Köfte Menü
Akşam Yemeği: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Konaklama: Fırtına Vadisi - Bahri Otel vb.Konaklama: Fırtına Vadisi Otelleri

2.

Gün
Ayder Yaylası, Rafting, Zip - Line, Zilkale, Batum, Ali Nino Heyke 2 gün programını görmek için tıklayınız

Ayder Yaylası, Gelin Tülü, Rafting, Zip - Line, Zilkale, Batum, Gonio Kalesi, Piazza Meydanı, Ali Nino Heykeli

Ankara Çıkışlı Fırtına Gibi Karadeniz Turu'muzun 2. Gününde, Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, 1350 metre yükseklikte bulunan zengin bitki örtüsü ile ünlü Ayder Yayla'sında bulunan Gelintülü Şelalesi'ni görüp, Ayder'de Serbest Zaman veriyoruz. Ayder Keyfimizin ardından dileyen misafirlerimiz 350 metre uzunluğunda çelik halatta (Ekstra) Zip-Line yapabilir, Türkiye Su Sporları Federasyonu tarafından Uzman Eğitmenlerin verildiği ekip ile (Ekstra) Rafting yapabilir veya Sevdaluk ve Benim İçin Üzülme gibi dizilerinin çekildiği köyleri, Çinçiva Köprüsü'nü, Şenyuva Köyü'nü, Zil Kale'yi de görebileceğiniz (Ekstra) Zilkale Palovit Şelalesi Gezimize katılabilirler. Tek Hes yapılmayan Fırtına Deresi'nde vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında Sarp Sınır Kapısı'na ulaşarak (Ekstra:20.TL) Gürcistan‘ın Acara Özerk Cumhuriyeti’nin başkenti Batum'a geçeceğiz. Gonio Kalesi'ni panoramik olarak görüp Orta Camii'de aracımızdan iniyoruz ve yürüyerek Piazza Meydanı'nı, Ortodoks mezhebine ait Saint Nicholas Kilisesi'ni dışarıdan izleyerek Avrupa Meydanı'na varacağız. Yunan mitolojisindeki Kolhisli prenses Midia'nın tasvir edildiği Medea Heykeli’nin hikâyesini dinleyip, Tiyatro Meydanı’nda yer alan, Kronus ile Rheia’nın oğlu, Zeus ve Hades’in kardeşi, Deniz Tanrısı Poesidon Heykeli'ni gördükten sonra Serbest Zamanımız olacak. Dileyen misafirlerimiz aşkları filmlere ve kitaplara konu olan Ali ve Nino Heykeli’ni görüp, Batum Bulvarı'nda Tur Ücretine Dahil Olmayan Akşam Yemeğinizde Armut Suyu ile Haçapuri yiyebilirsiniz. Günümüzün sonunda Sarp Sınır Kapısı'na ulaşıp Ülkemize giriş yaptıktan sonra Otelimize ulaşıyoruz. Konaklama Otelimizde.

Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Öğle Yemeği: Fırtına Vadisi - Pınar Alabalık / Muhlama, Balık, Laz Böreği
Akşam Yemeği: Batum - Bulvar Restoran / Haçapuri Menü (Dahil Değildir)
Konaklama: Hopa - Terzioğlu Otel vb.

ÖNEMLİ 1: Gürcistan ve Türkiye Hükumetleri arasında yapılan anlaşma gereği, Türkiye vatandaşları Batum'a Sadece Yeni Nüfus Cüzdanı ya da Pasaport ile geçiş yapabilmektedir. Bunun dışındaki kimlik kartları ile (Ehliyet vs.) geçiş yapılamamaktadır. 01 Eylül 2019 tarihi itibariyle kimlikle geçişlerde sadece yeni kimlikler kullanılabilmektedir. Eski kimliklerle ya da yeni kimliklerin Geçici Belgeleriyle geçiş mümkün değildir. 6 yaşa kadar olan çocuklarından kimliklerinde fotoğraf aranmamaktadır.

TC vatandaşı olmayan konuklarımız Batum’a Pasaport ile geçiş yapabilirler. Her birey, vatandaşı olduğu ülkenin Gürcistan ile olan anlaşmasını bilerek sınır kapısına gelmek zorundadır.

Ailesi ile birlikte (Anne ve Babanın Aynı Anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin Batum’a geçebilmeleri için Noter Onaylı Muvaffakatname almaları gerekmektedir. Bu belgeyi almayan misafirlerin sorumlulukları kendilerine aittir. Kimlik Belgesi ya da Pasaportu eskimiş ya da yıpranmış olan konuklarımızın geçiş sorumluluğu kendilerine aittir.

ÖNEMLİ 2: Gürcistan'a karayoluyla girmek isteyen kişilerin Aşı Sertifikası (Tam Doz) ve son 72 saatte temin edilmiş Pcr Test Sonucu’nu beraber ibraz etmek suretiyle ya da sadece test sonucunu ibraz ederek giriş sağlayabileceği; bununla beraber, aşı sertifikası bulunmayan kişilerin Gürcistan'a girişlerinin üçüncü günü ilave bir Pcr Testi olmaları gerekeceği bildirilmiştir.

Havayolu Giriş Rejimi (Aşı Sertifikası veya Pcr Test Sonucu ibrazı, sertifikasız olanlar için girişin üçüncü günü ilave Pcr Testi yükümlülüğü) Değişmemiştir.

DİKKAT: Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaralı Yeni Nüfus Cüzdanı’nızı Seyahate Çıkarken Yanınıza Almayı Unutmayın. 50.TL Olan Yurtdışı Çıkış Harç Ücreti Misafirimize Aittir, Ücrete Dahil Değildir.Konaklama: Hopa Otelleri

3.

Gün
Rize Bezi Atölyesi, Of, Uzungöl, Sümela Manastırı, Fatsa 3 gün programını görmek için tıklayınız

Rize Bezi Atölyesi, Of, Taşkıran, Uzungöl, Karester Yaylası, Çay Fabrikası, Maçka, Sümela Manastırı, Fatsa

Ankara Çıkışlı Fırtına Gibi Karadeniz Turu'muzun 3. Gününde, Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, Rize’ye doğru yola çıkıyoruz. Vücuttaki teri çekip vücudun serin ve nemsiz kalmasını sağlayan Rize Bezi'nin yapımını izledikten sonra verilen Alışveriş Molası bitiminde, Of, Çaykara, güzergâhı ile 1090m rakımlı, Haldüzen Deresi'nin önünün heyelan sonucu kapanmasıyla oluşan Uzungöl’e ulaşıyoruz. Yolun her iki tarafını kaplayan ağaç türleri, asma köprüleri, sakin akan gölün verdiği huzur ile yürüyüş yapabileceğiniz Uzungöl'de vereceğimiz molada dileyen misafirlerimiz, 2400m rakımlı (Ekstra) Lustra ve Karester Yayla Turumuza katılabilirler. Yol boyunca seyir teraslarında durarak fotoğraf molası vererek ulaştığımız Yaylada, rengârenk çiçeklerin arasında yapacağımız yürüyüşün bitiminde Uzungöl’e geri dönüyoruz ve vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında Çay'ın tarladan soframıza hangi aşamalardan geçerek geldiğini ve Çay Demlemeyi öğrenip, Mayıs Çayı Alışverişimizi yaptıktan sonra Trabzon'un Maçka İlçesinde, Altındere Milli Parkı içindeki (Ekstra) Sümela Manastırı’nı ulaşıyoruz. Atina’dan gelen Barnabas ve Sophranios isimli iki Rahip tarafından Hz. Meryem adına kurulan, Sümela Manastırı'nın açık olan bölümlerini Rehberimizin anlatımları eşliğinde gezdikten sonra Akçaabat'a ulaşıp, yörede yaşayanlar tarafından üretilen lezzetlerin alışverişini yapabileceğimiz molamızı vereceğiz. Molamızın bitiminde Karadeniz’in tüm güzelliklerini tekrar göreceğiniz Karadeniz Sahil Yolu'nu batıya doğru katederek Giresun ve Orduyu geçip Otelimize ulaşıyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Öğle Yemeği: Uzungöl - Şeflerin Yeri / Kuru Fasulye Menü
Akşam Yemeği: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Konaklama: Fatsa - Yalçın Otel vb.Konaklama: Ordu Otelleri

4.

Gün
Bandırma Vapuru, Gazi Müzesi, Mumyalar Müzesi, Yankı Taşı, I.Mesud 4 gün programını görmek için tıklayınız

Bandırma Vapuru, Gazi Müzesi, Onur Anıtı, Ferhat Kanalı, Mumyalar Müzesi, Yankı Taşı, I.Mesud Türbesi

Ankara Çıkışlı Fırtına Gibi Karadeniz Turu'muzun 4. Gününde, Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, Ana Tanrıçanın Şehri, Güneşin Doğduğu Şehir olarak bilinen ve 1869 yılında büyük bir Yangın geçiren Samsun’a ulaşıyoruz. Mustafa Kemal Atatürk'ü 9. Ordu Genel Müfettişi vazifesiyle Samsun'a getirdikten sonra 1925 yılında hurda olarak parçalanmış, Bandırma Vapuru'nun birebir replikasını ziyaret edip, Avusturalya'lı Heykeltraş Heinrich Krippel tarafından yapılan, 8,85 metre yüksekliğindeki Atatürk Onur Anıtı'nın önünde vereceğimiz Fotoğraf Molası sonrasında, Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun'a geldiğinde kaldığı, 1940 yılında restore edilerek müze haline dönüştürülmüş olan Gazi Müzesi'ni ziyaret edip, Tüm Misafirlerimizin Kabul Etmesi Durumunda, birçok Padişah’ın doğduğu ve Şehzadelik yaptığı, Kurtuluş Savaşı'nın ilk adımının atıldığı (Ekstra:30.TL) Amasya'ya ulaşıyoruz. Ferhat’ın Şirin’i için açtığı Su Kanalları’nı gezip vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında Hititlerin Fırtına Tanrısı Teşup’un Dünya üzerindeki en büyük heykelini, Selçuklu Sultanı I.Mesud’a ait Türbe’yi ve Cumudar ailesine ait oldukları sanılan Mumyaları gördükten sonra Sultan II. Bayezid adına, 1485-86 yılları arasında inşa edilen II. Bayezid Külliyesi’ni ziyaret ederek Şehzadeler Parkı’na ulaşıyoruz. Yeşilırmak’ın yanından Kral Kaya Mezarları’nı, Hazerenlar Konağı’nı Yalıboyu Evleri’ni izleyerek aracımıza ularak Yankı Taşı’nı görüp dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Çorum Kırıkkale istikameti ile 13 Ekim 1923'te başkentimiz olmuş Ankara'ya vardığımızda Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki KafkaTur organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.

Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Öğle Yemeği: Amasya - Lalehan Restoran / Yöresel Menü
Akşam Yemeği: Sungurlu - Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman
Konaklama: Yapılmayacaktır

Ankara Çıkışlı Fırtına Gibi Karadeniz Turu Sirküsü, Yayınlandığı 01.07.2021 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.Konaklama: Dikkat! Bu Gece Konaklama Yapılmayacaktır.
EK BİLGİLER

Tur Şartnamesi

Turumuzun Süresi 3 Gece 4 Takvim Günüdür. 3 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında 1 Çocuk için Uygulanır. Günübirlik Turlarımızda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. 0–6 Yaş Çocukların Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 2 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur.

Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir. Turlarımız Otel, Otobüs, Uçak Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri vb. Haklar İade Edilemez.

3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / veya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. Oturma Düzeninde Rotasyon, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Uygulanmayacaktır. Tur programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde veya Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde KafkaTur’un Sorumluluğu Yoktur.

Tüm Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Turların Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da Artmaktadır. Satın Alınan Tarihten Sonraki Fiyat Değişikliklerinde Misafir Aradaki Farkı Talep Edemez.

Uçaklı Turlarda KafkaTur, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Havalimanı Değişikliklerin de KafkaTur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır.

Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda KafkaTur’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur.

Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı ile Değişiklik Yapılabilir. Tüm Odalamalar, Otel Yetkilileri Tarafından Yapılmakta Olup, Konuyla İlgili KafkaTur’un Herhangi Bir Yaptırımı Yoktur.

Haftasonu Konaklamalı Turları’nda Konaklamalar Şehir Otelleri Standartlarına Sahiptir. Otellerde Yöresel Yemek Olma Zorunluluğu Yoktur, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Set Menü Olarak Hizmet Verilebilmektedir.

Turlar Esnasında Program Yoğunluğundan Dolayı Bankamatik, Döviz Bürosu Vs. Bulmak Her Zaman Mümkün Olmadığından, Misafirlerimizin Bu Duruma Karşı Hazırlıklı Olmasında Fayda Vardır.

Öğle Yemeklerinde Yöreye Özgü Ekonomik Menüler Oluşturulmuştur. Öğle ve Akşam Yemeklerinde Bölge Yoğunluğuna Bağlı Olarak Gruplara Ayrılan Masalar Kullanılır.

Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 16 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 1 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı ile İptal Hakkı KafkaTur’da Saklıdır.

Turun İptali Durumunda KafkaTurr, İptalini 1 (Bir) Gün Önce Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç 1 Gün Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Seyahat Süresince Kullandığımız Araçlar ve Otellerden Ayrılırken Eşyalarınızı Eksiksiz Olarak Yanınıza Aldığınızdan Emin Olun, Kaybolan Eşyalarınızdan KafkaTur Sorumlu Değildir.

İptal İade Güvence Paketi

Tura Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 21 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı Vardır. Tur Tarihine 21 Günden Az Kalması Durumunda %30, 14 Gün ve Daha Az Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. Katılımcı İptal Talebi ile Birlikte Sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden Alınan Raporu (Başhekim İmzalı) Sunmak Zorundadır.

Not: Uçaklı Programlar da Havayolu Tarafından İptali Yapılamadığı İçin Rezervasyonun İptal ve İadesi Yapılamamaktadır.

Zorunlu Seyahat Sigortası

Zorunlu Seyahat Sigortası; Acentemiz Tarafından Tüm Misafirlerimize Ücretsiz Olarak Yapılan Sigorta Kapsamı Detayları; Acentenin İflası veya Herhangi Bir Nedenle Paket Tur Hizmetinin Verilememesini Kapsar. Sağlık sigortası Değildir, Tedavi Masraflarını Karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa, Safir/Maraton, Man Fortuna

Midibüsler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) Isuzu Turkuaz , Otokar Mega

Minibüsler: (19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

Tüm Misafirler, Yukarıda Belirtilen Maddeleri Kabul Ederek Turun Satışını Gerçekleştirmiş Sayılır.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#3783
LOKASYON:
Trabzon
YEMEK:
3 Kahvaltı, 2 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
00:15 KafkaTur Kızılay Ofis Önü 00:30 Milli Kütüphane Gökkuşağı 00:35 Aşti Karşısı Ankaray Çıkışı 00:45 Anka Mall Emniyet Karşısı 00:50 Keçiören Fatih Köprüsü Altı 01:00 Kayaş Çalışkan Kardeşler Po
BİTİŞ:
Çalışkan Kardeşler, Fatih Köprüsü Altı, Anka Mall Avm Önü, Aşti Önü Berat Büfe, Milli Kütüphane Ö, KafkaTur Ofisi Önü
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 623,48 TL 1246,96 TL
3 423,65 TL 1270,94 TL
4 320,73 TL 1282,93 TL
6 215,82 TL 1294,92 TL
9 146,54 TL 1318,90 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur
asd

1.199TL

Başlangıç Fiyatı

4 Gün

Trabzon
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.