Günübirlik Beypazarı Pazarı Turu

Günübirlik Beypazarı Pazarı Turu
41
139TRL
Beypazarı'nı Doya Doya Gezip, Yöresel Pazarı'ndan Kışlıklarımızı Alacağız.
 • Günübirlik Beypazarı Pazarı Turu : Beypazarı'nı Doya Doya Gezip, Yöresel Pazarı'ndan Kışlıklarımızı Alacağız.
 • Günübirlik Beypazarı Pazarı Turu : Beypazarı'nı Doya Doya Gezip, Yöresel Pazarı'ndan Kışlıklarımızı Alacağız.
 • Günübirlik Beypazarı Pazarı Turu : Beypazarı'nı Doya Doya Gezip, Yöresel Pazarı'ndan Kışlıklarımızı Alacağız.
 • Günübirlik Beypazarı Pazarı Turu : Beypazarı'nı Doya Doya Gezip, Yöresel Pazarı'ndan Kışlıklarımızı Alacağız.
 • Günübirlik Beypazarı Pazarı Turu : Beypazarı'nı Doya Doya Gezip, Yöresel Pazarı'ndan Kışlıklarımızı Alacağız.
Beypazarı'nı Doya Doya Gezip, Yöresel Pazarı'ndan Kışlıklarımızı Alacağız.
 • Çayırhan Tekne Turu
 • Beypazarı Yöresel Pazar
 • Beypazarı Alaaddin Sokak
 • Tarihi İpek Yolu'nda Olmak
 • İnözü Vadisi'nda Kahvaltı
 • Yaşayan Köy, Yaşayan Müze

İnözü Vadisi, Yaşayan Köy, Juliopolis Antik Kenti, Çayırhan Tekne Turu, Yaşayan Müze, Yöresel Pazar

KafkaTur Kalkış Noktaları

06:45 KafkaTur Kızılay Ofis Önü
07:00 Aşti Karşısı Ankaray Çıkışı
07:05 Anka Mall Emniyet Karşısı
07:15 A City Premium Alışveriş M
07:20 Şaşmaz Kavş. Shell Karşısı
07:30 Optimum Avm Karş. Durak

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından, Ankara Çıkışlı Günübirlik Beypazarı ve Yöresel Pazarı Turu için yolculuğumuza başlıyoruz. Ayaş istikametini kullanarak, Eğlenceli ve Keyifli yolculuğumuzun sonunda doğal ve arkeolojik sit alanı olarak koruma altındaki İnözü Vadisi'nde vereceğimiz (Ekstra) Kahvaltı Molası sonrasında, Anadolu'da bulunan Ev Örnekleri, Hayvanat Bahçesi, Tarihi Çarşısı ve Soyut Türk Kültürü ile harika bir Proje Köyü olan, 2007 yılından bugüne Anadolu kültürünü yaşatmak, korumak ve gelecek kuşaklara tüm zenginliği ile miras bırakmak felsefesiyle kurulan Yaşayan Köy Gezimizi yapacağız. Ardından karadan göremeyeceğimiz 2400 yıllık Juliopolis Antik Kenti Nekropolünü görebileceğiniz (Ekstra:15.TL) Çayırhan Tekne Turu'na çıkacağız. Tekne Turu bitiminde Göl Kenarında vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında Beypazarı'na ulaşarak Süryani El Sanatlarından olan Telkari hakkında bilgi alıp, içinde pek çok tarihi konak bulunan Alaaddin Sokak'ta Türkiye’nin ilk ve tek Uygulamalı Kültür Müzesi olarak bilinen, Beypazarı halkının yaşamını ve halkın ürettiklerini sergilemeyi hedefleyen ve insanı merkeze alan Yaşayan Müze ziyaretimizin bitiminde Serbest Zamanımız olacak. Serbest zamanda, kurulan Beypazarı Yöresel Pazarı'nda üreticisinden sizlere doğrudan ulaşan, el yapımı ürünlerden satın alabilirsiniz. Yöresel Pazar Molası sonrasında dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yorucu ama Zevkli bir Günün bitiminde 13 Ekim 1923'te başkentimiz olmuş Ankara'ya vardığımızda Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki KafkaTur organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.

Kahvaltı: İnözü Vadisi - Çeşmelibağ Restoran / Serpme Kahvaltı
Öğle Yemeği: Çayırhan - Baraj Kenarı / Mangalda Köfte veya Sucuk
Akşam Yemeği: Ankara - Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman
Konaklama: Yapılmayacaktır

Ankara Çıkışlı Günübirlik Beypazarı ve Yöresel Pazarı Turu Sirküsü, Yayınlandığı 01.07.2021 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.

EK BİLGİLER

Tur Şartnamesi

Turumuzun Süresi 0 Gece 1 Takvim Günüdür. 0 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında 1 Çocuk için Uygulanır. Günübirlik Turlarımızda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. 0–6 Yaş Çocukların Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 2 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur.

Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir. Turlarımız Otel, Otobüs, Uçak Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri vb. Haklar İade Edilemez.

3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / veya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. Oturma Düzeninde Rotasyon, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Uygulanmayacaktır. Tur programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde veya Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde KafkaTur’un Sorumluluğu Yoktur.

Tüm Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Turların Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da Artmaktadır. Satın Alınan Tarihten Sonraki Fiyat Değişikliklerinde Misafir Aradaki Farkı Talep Edemez.

Uçaklı Turlarda KafkaTur, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Havalimanı Değişikliklerin de KafkaTur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır.

Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda KafkaTur’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur.

Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı ile Değişiklik Yapılabilir. Tüm Odalamalar, Otel Yetkilileri Tarafından Yapılmakta Olup, Konuyla İlgili KafkaTur’un Herhangi Bir Yaptırımı Yoktur.

Haftasonu Konaklamalı Turları’nda Konaklamalar Şehir Otelleri Standartlarına Sahiptir. Otellerde Yöresel Yemek Olma Zorunluluğu Yoktur, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Set Menü Olarak Hizmet Verilebilmektedir.

Turlar Esnasında Program Yoğunluğundan Dolayı Bankamatik, Döviz Bürosu Vs. Bulmak Her Zaman Mümkün Olmadığından, Misafirlerimizin Bu Duruma Karşı Hazırlıklı Olmasında Fayda Vardır.

Öğle Yemeklerinde Yöreye Özgü Ekonomik Menüler Oluşturulmuştur. Öğle ve Akşam Yemeklerinde Bölge Yoğunluğuna Bağlı Olarak Gruplara Ayrılan Masalar Kullanılır.

Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 16 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 1 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı ile İptal Hakkı KafkaTur’da Saklıdır.

Turun İptali Durumunda KafkaTurr, İptalini 1 (Bir) Gün Önce Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç 1 Gün Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Seyahat Süresince Kullandığımız Araçlar ve Otellerden Ayrılırken Eşyalarınızı Eksiksiz Olarak Yanınıza Aldığınızdan Emin Olun, Kaybolan Eşyalarınızdan KafkaTur Sorumlu Değildir.

İptal İade Güvence Paketi

Tura Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 21 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı Vardır. Tur Tarihine 21 Günden Az Kalması Durumunda %30, 14 Gün ve Daha Az Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. Katılımcı İptal Talebi ile Birlikte Sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden Alınan Raporu (Başhekim İmzalı) Sunmak Zorundadır.

Not: Uçaklı Programlar da Havayolu Tarafından İptali Yapılamadığı İçin Rezervasyonun İptal ve İadesi Yapılamamaktadır.

Zorunlu Seyahat Sigortası

Zorunlu Seyahat Sigortası; Acentemiz Tarafından Tüm Misafirlerimize Ücretsiz Olarak Yapılan Sigorta Kapsamı Detayları; Acentenin İflası veya Herhangi Bir Nedenle Paket Tur Hizmetinin Verilememesini Kapsar. Sağlık sigortası Değildir, Tedavi Masraflarını Karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa, Safir/Maraton, Man Fortuna

Midibüsler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) Isuzu Turkuaz , Otokar Mega

Minibüsler: (19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

Tüm Misafirler, Yukarıda Belirtilen Maddeleri Kabul Ederek Turun Satışını Gerçekleştirmiş Sayılır.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#3770
LOKASYON:
Beypazarı
YEMEK:
Araç İçi Soğuk İkramlar
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
06:45 KafkaTur Kızılay Ofis Önü 07:00 Aşti Karşısı Ankaray Çıkışı 07:05 Anka Mall Emniyet Karşısı 07:15 A City Premium Alışveriş M 07:20 Şaşmaz Kavş. Shell Karşısı 07:30 Optimum Avm Karş. Durak
BİTİŞ:
Optimum Avm Önü, Şaşmaz Kavş. Shell, A City Premium Avm, Anka Mall Avm Önü, Aşti Önü Berat Büfe, KafkaTur Ofisi Önü
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 72,28 TL 144,56 TL
3 49,11 TL 147,34 TL
4 37,18 TL 148,73 TL
6 25,02 TL 150,12 TL
9 16,99 TL 152,90 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur
asd

139TL

Başlangıç Fiyatı

1 Gün

Beypazarı
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.