Malatya Çıkışlı Günübirlik Kemaliye Turu...

Malatya Çıkışlı Günübirlik Kemaliye Turu
41
175TRL
Karanlık Kanyon'da Tekne Turu Fırat'ın Eşsiz Manzarası
  • Malatya Çıkışlı Günübirlik Kemaliye Turu : Karanlık Kanyon'da Tekne Turu
Fırat'ın Eşsiz Manzarası
  • Malatya Çıkışlı Günübirlik Kemaliye Turu : Karanlık Kanyon'da Tekne Turu
Fırat'ın Eşsiz Manzarası
  • Malatya Çıkışlı Günübirlik Kemaliye Turu : Karanlık Kanyon'da Tekne Turu
Fırat'ın Eşsiz Manzarası
  • Malatya Çıkışlı Günübirlik Kemaliye Turu : Karanlık Kanyon'da Tekne Turu
Fırat'ın Eşsiz Manzarası
  • Malatya Çıkışlı Günübirlik Kemaliye Turu : Karanlık Kanyon'da Tekne Turu
Fırat'ın Eşsiz Manzarası
  • Malatya Çıkışlı Günübirlik Kemaliye Turu : Karanlık Kanyon'da Tekne Turu
Fırat'ın Eşsiz Manzarası
Karanlık Kanyon'da Tekne Turu
Fırat'ın Eşsiz Manzarası
  • Karanlık Kanyon
  • Taş Yol
  • Apcağa Köyü
  • Ocak Köyü

Saat: 06:30'da Gezi Sefası (Destan Turizm) ofisi önünde buluşma

Arapgir üzerinden Kemaliye’ye hareket. (167 km yaklaşık 3.5 saat).Yolumuz üzerindeki Arapkir ilçesinde kahvaltı molası veriyoruz. Kemaliye’ye vardıktan sonra Karasu’nun geldiği Karanlık Kanyon’a Taş Yol’dan gidiyoruz. 1940’lardan beri Kemaliye halkının büyük özverilerle, yer yer kazmayı çekici kendileri vurup açtıkları ‘Taş Yol’u (yaklaşık 9 km.) araç ile gidiyoruz. Eşziz bir manzarada bazan yürüyor bazan aracımıza biniyoruz. Öğlen yemeği arası verip dinleniyor Bebik kahvelerimizi Fırat manzarası eşliğinde taş kahvede içiyoruz. Tarihi dokusu bozulmadan günümüze kadar gelmiş Ahmet Kutsi Tecer’in ‘Orda bir köy var uzakta’ şiirinde adı geçen ve doğduğu köy olan, sit alanı ilan edilmiş Apcağa Köyü’nü ziyaret ediyoruz. Yolumuz üzeri Kültür Bakanlığına bağlı bölgenin ilk ve tek, müzesi olan Ocak Köyü’ne uğruyoruz. Cami ve Cem Evi’nin yayana olduğu köyde Müze, Konferans salonu, Kütüphane ve köy gezisinin ardından yine Arapgir üzerinden Malatya’ya dönüyoruz. Sizleri aldığımız noktaya bırakarak bir sonraki Gezi Sefası organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

EK BİLGİLER

Gezimiz günübirlik olup, otel konaklaması yoktur. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Gezi Sefası'nın sorumluluğu yoktur. Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 20 Gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Gezi Sefası'nda saklıdır.

"T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na ve Yerel Belediyelere bağlı olarak hizmet veren tesis, müze ve ören yeri gibi işletmelerin tadilat, bakım, restorasyon ve bilumum çalışmalar sebebiyle kapalı olması sebebiyle ziyaret edilememesi durumunda Gezi Sefası'nın her hangi bir sorumluluğu yoktur."

ULAŞIM ARAÇLARIMIZ:Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

-OTOBÜSLER: (29 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

-MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)

-NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)

-MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

-OTOKAR Doruk 39+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

-MIDIBUSLER: (17 - 28 Kişi Sayılarında Kullanılır)

-ISUZU TURKUAZ vb Araç Tipleri 27 + 1 veya 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

-MINIBUSLER: (16'ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

-VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

-VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

-MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

-MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#3747
LOKASYON:
Van-AĞRI
YEMEK:
Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
06:30'da Gezi Sefası (Destan Turizm) ofisi önü
BİTİŞ:
Tur bitiminde sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Gezi Sefası organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 91,00 TL 182,00 TL
3 61,83 TL 185,50 TL
4 46,81 TL 187,25 TL
6 31,50 TL 189,00 TL
9 21,39 TL 192,50 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur
asd

175TL

Başlangıç Fiyatı

1 Gün

Van-AĞRI
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.