Gökçeada - Bozcaada Turları

Gökçeada - Bozcaada Turları
41
379TRL
Türkiye'nin İki Güzide Adasına Yolculuğumuza Sizlerde Davetlisiniz
EN İYİ FİYAT
  • Gökçeada - Bozcaada Turları : Türkiye'nin İki Güzide Adasına Yolculuğumuza Sizlerde Davetlisiniz
  • Gökçeada - Bozcaada Turları : Türkiye'nin İki Güzide Adasına Yolculuğumuza Sizlerde Davetlisiniz
  • Gökçeada - Bozcaada Turları : Türkiye'nin İki Güzide Adasına Yolculuğumuza Sizlerde Davetlisiniz
  • Gökçeada - Bozcaada Turları : Türkiye'nin İki Güzide Adasına Yolculuğumuza Sizlerde Davetlisiniz
Türkiye'nin İki Güzide Adasına Yolculuğumuza Sizlerde Davetlisiniz
  • Gökçeada
  • Çanakkale
  • Zeytinlik
  • Aydıncık
  • Ayazma Plajı
  • Akvaryum Koyu

Yavaş Akan Hayatın ve Rüzgarın adı; İmroz ve doğal güzellikleri bağbozumu Ayazma Plajı ile ünlü Bozcaada. Türkiye’nin en büyük adası olan Gökçeada doğası, huzurlu atmosferi ve Heredot’un dediği gibi Bozcaada için “İnsanlar uzun ömürlü olsun diye yaratılmış” Bozcaada.. Güzel bir yaz tatilinin adresidir bu iki ada ve her yıl binlerce turisti ağırlamakta ve siz değerli misafirlerini beklemekte. Kuzey Ege’nin incisi olan ve Çanakkale’nin en önemli iki adasında doyasıya yaşayacağımız yüzme turumuza sizleri bekliyoruz.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul - Gökçeada

21.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

21.30 Mecidiyeköy Migros Önü

22.00 Bakırköy Ömür Plaza Önü

22.30 Beylikdüzü Tüyap Mc Donalds ÖnüKonaklama: Gece Yolculuğu

2.

Gün
Gökçeada – Zeytinli Köy – Aydıncık - Çanakkale 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah saatlerinde Kabatepe iskelesine varışımızın ardından adaya geçiş yapıyoruz. Adanın tarihine damga vurmuş Rum Köylerini ziyaret etmeye başlıyoruz. Bir zamanlar adanın en kalabalık köyü olan , Dibek Kahvesi ve Sakız Muhallebisiyle ünlü olan Zeytinliköy ve Ada Merkezi göreceğimiz yerler arasındadır. Gezilerimiz sonrası Aydıncık sahiline gidip (adanın en güzel plajı) denize giriyoruz (Mevsim ve iklim şartlarına göre uygun olduğu takdirde bölgedeki çamur banyolarında misafirlerimiz günün tadını çıkarabilirler). Rehberimizin belirleyeceği saatte Kabatepe, Eceabat üzerinden Çanakkale’ye geçiş yapıyoruz. Konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı: Yol güzergahında dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)

Öğle Yemeği: Gökçeada’da sunulan ege sebze yemek menülerini tavsiye ederiz. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Çanakkale'de sunulan ege sebze yemek menülerini tavsiye ederiz. (Ekstra)

Konaklama: Boğaz Otel, Aşkın Otel vb.Konaklama: Boğaz Otel, Aşkın Otel vb.

3.

Gün
Bozcaada – Ayazma Plajı – Akvaryum Koyu – Dönüş Yolculuğu 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Geyikli iskelesine hareket ediyoruz. Geyikli iskelesinden feribot ile adaya geçiyoruz. Bozcaada'ya varışımızı takiben ada sokaklarında yürümeye başlıyoruz. Adanın Türk ve Rum mahallelerinde yapacağımız geziden sonra dileyen misafirlerimiz adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikasını gezebilir ve hediyelik şaraplarını alabilirler. Deniz’e girmek isteyen misafirlerimiz, Ayazma Plajına, dileyen misafirlerimiz Akvaryum Koyuna, dileyen misafirlerimiz Rüzgar Güllerine gidebilir. Ege denizinin ve sahillerinin keyfine varabilirler.(Denize girecek misafirlerimizin yüzme eşyalarına yanlarına almaları tavsiye edilir minibüs transferleri misafirlerimize aittir.) Rehberimizin belirleyeceği saatte feribot ile adadan ayrılıp Geyikli iskelesinde bizi bekleyen otobüsümüz ile dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Çanakkale Tekirdağ karayolu üzerinden İstanbul’a varış sonrası misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ile turumuzu sonlandırıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Tur ücretine dahil olarak, otelimizde açık büfe veya set menü olarak alınacaktır.

Öğle Yemeği: Gökçeada’da sunulan ege sebze yemek menülerini tavsiye ederiz. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Yol güzergahında dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)

Konaklama: Bu akşam otel konaklaması yoktur.Konaklama: Dikkat! Bu Gece Konaklama Yoktur!!
EK BİLGİLER

TUR ŞARTNAMESİ

Turumuzun süresi 2 Gece 3 Gündür. Otel konaklaması 1 Gece olarak gerçekleşmektedir.

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, uçak tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

Otobüslü Turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.

Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.

2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.

Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.

Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.

Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça Tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.

Uçaklı Turlarda Tatilyağmuru, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak kaydıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar. Havalimanı değişikliklerinde Tatilyağmuru, misafirlerine ücretsiz servis vermek zorundadır.

Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda Tatilyağmuru’un bir sorumluluğu yoktur. Ekstra Tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Tatilyağmuru’un sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.

Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili Tatilyağmuru’un herhangi bir yaptırımı yoktur.

Haftasonu Konaklamalı Turlarda konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.

Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. Bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.

Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan Turlardan Tatilyağmuru’un sorumluluğu yoktur.

Bu Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 16 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Tatilyağmuru’da saklıdır.

Turun iptali durumunda Tatilyağmuru iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan Tatilyağmuru sorumlu değildir.

Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır.

İPTAL İADE GÜVENCE PAKETİ VE ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI HAKKINDA

İptal iade güvence paketi; Tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuyor. Konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 50 TL’dir.

Zorunlu seyahat sigortası; acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılmaktadır. Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

KİŞİ SAYISINA GÖRE KULLANILACAK ARAÇLAR

Otobüsler: 32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır. Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa Safir/Maraton, Man Fortuna

Midibusler: 20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır. İsuzu Turkuaz, Otokar Mega

Minibusler: 19’a Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır. Vw Crafter, Mercedes Sprinter

Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek Turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#3713
LOKASYON:
Muğla/Bodrum
BULUŞMA:
21.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 21.30 Mecidiyeköy Migros Önü 22.00 Bakırköy Ömür Plaza Önü 22.30 Beylikdüzü Tüyap Mc Donalds Önü
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 197,08 TL 394,16 TL
3 133,91 TL 401,74 TL
4 101,38 TL 405,53 TL
6 68,22 TL 409,32 TL
9 46,32 TL 416,90 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur
asd

379TL

Başlangıç Fiyatı

3 Gün

Muğla/Bodrum
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.