Ege İncileri Yüzme Turu Çeşme, Alaçatı,...

Ege İncileri Yüzme Turu Çeşme, Alaçatı, Foça Tekne Turu Kurban Bayramı Dahil
41
399TRL
Güneşin ve denizin tadını çıkarmanın tam zamanı. Bu muhteşem güzellikler sizleri bekliyor...
EN İYİ FİYAT
 • Ege İncileri Yüzme Turu Çeşme, Alaçatı, Foça Tekne Turu Kurban Bayramı Dahil : Güneşin ve denizin tadını çıkarmanın tam zamanı. Bu muhteşem güzellikler sizleri bekliyor...
 • Ege İncileri Yüzme Turu Çeşme, Alaçatı, Foça Tekne Turu Kurban Bayramı Dahil : Güneşin ve denizin tadını çıkarmanın tam zamanı. Bu muhteşem güzellikler sizleri bekliyor...
 • Ege İncileri Yüzme Turu Çeşme, Alaçatı, Foça Tekne Turu Kurban Bayramı Dahil : Güneşin ve denizin tadını çıkarmanın tam zamanı. Bu muhteşem güzellikler sizleri bekliyor...
 • Ege İncileri Yüzme Turu Çeşme, Alaçatı, Foça Tekne Turu Kurban Bayramı Dahil : Güneşin ve denizin tadını çıkarmanın tam zamanı. Bu muhteşem güzellikler sizleri bekliyor...
 • Ege İncileri Yüzme Turu Çeşme, Alaçatı, Foça Tekne Turu Kurban Bayramı Dahil : Güneşin ve denizin tadını çıkarmanın tam zamanı. Bu muhteşem güzellikler sizleri bekliyor...
Güneşin ve denizin tadını çıkarmanın tam zamanı. Bu muhteşem güzellikler sizleri bekliyor...
 • Çeşme
 • Alaçatı
 • Ilıca
 • Foça
 • Tekne Turu
 • İzmir

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul - İzmir

Tatilyagmuru Kalkış Noktaları

21.00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü

21.30 Mecidiyeköy Mado Önü ,

22.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü,

22.30 Kartal Köprüsü Altı

22.45 Çayırova Mc.Donalds Konaklama: Gece Yolculuğu

2.

Gün
İzmir, Çeşme, Ilıca-, Alaçatı 2 gün programını görmek için tıklayınız

Belirtilen saatlerde İstanbul’dan İzmir’e hareket ediyoruz. Rehberimizin anlatımı eşliğinde Bursa Balıkesir İzmir karayolunu takip ederek Çeşme & Alaçatı’ya doğru yolculuğumuz devam ediyor. Sabah Yol güzergahında serpme kahvaltısı (extra) için verilecek serbest zaman sonrası, şifalı sıcak suları, olağanüstü kalitede kumun, güneşin ve berraklığın kucaklaştığı şirin bir tatil beldesi olana Çeşme’ye varıyoruz. Panoramik Çeşme turumuz sonrası Alaçatı’ya varıyoruz. Sakız ağaçları Arnavut kaldırımlı sokakları, taş evleri ile ünlü Alaçatı'yı geziyoruz.. Alaçatı'da sakız reçeli, sakız rakısı, sakızlı dondurma tadabilirsiniz veya sakızlı ürünler satın alabilirsiniz. Alaçatı turumuz sonrasında serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte Ilıca’ya hareket ediyoruz. Ilıca’ya varıyoruz ve yüzme için serbest zaman veriyoruz. Yüzme için verilmiş olan serbest zaman sonrası İzmir’de bulunan otelimize hareket ediyoruz. Konaklama: İzmir Otelleri

3.

Gün
Foça Tam Gün Yüzme, Tekne Turu - İstanbul 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Foça’ya varıyoruz. Heredot’un ünlü sözü: Onlar kentlerini bizim yeryüzünde bildiğimiz en güzel gökyüzü ve en güzel ikliminde kurdular. Evet bu güzellikler diyarı şirin Ege kasabasını keşfe çıkıyoruz. Küçük balıkçı kayıkları, arnavut taş kaldırımı sokaklar, tarihi Rum Evleri bu güzellikler arasında Foça sokakları turumuzu tamamladıktan sonra yüzme molası veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği exstra tekne turuna katılabilirler. (Tam gün yüzme imkanı). Rehberimizin belirlediği saatte hareket ile İstanbul’a yolculuğumuz başlayacaktır. Yeni bir TATİL YAGMURU organizasyonunda buluşmak üzere misafirlerimizin alındıkları kalkış noktalarına bırakıyoruz.  Konaklama: Dikkat! Bu Gece Konaklama Yoktur!!
EK BİLGİLER

TUR ŞARTNAMESİ

Turumuzun süresi 2 Gece 3 Gündür. Otel konaklaması 1 Gece olarak gerçekleşmektedir.

Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, uçak tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.

Otobüslü Turlarda 00-1,99 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse 02-06 yaş çocuk fiyatı uygulanır.

Triple odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır-kapanır yatak ya da çekyat verebilir.

2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.

Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.

Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.

Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça Tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez.

Uçaklı Turlarda Tatilyağmuru, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak kaydıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar. Havalimanı değişikliklerinde Tatilyağmuru, misafirlerine ücretsiz servis vermek zorundadır.

Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda Tatilyağmuru’un bir sorumluluğu yoktur. Ekstra Tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Tatilyağmuru’un sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.

Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, konuyla ilgili Tatilyağmuru’un herhangi bir yaptırımı yoktur.

Haftasonu Konaklamalı Turlarda konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.

Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. Bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.

Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan Turlardan Tatilyağmuru’un sorumluluğu yoktur.

Bu Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 16 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Tatilyağmuru’da saklıdır.

Turun iptali durumunda Tatilyağmuru iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan Tatilyağmuru sorumlu değildir.

Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır.

İPTAL İADE GÜVENCE PAKETİ VE ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI HAKKINDA

İptal iade güvence paketi; Tura çıkış gününden; 72 saat (3 gün) öncesine kadar rezervasyon iptal talebinde bulunulması veya değişiklik halinde koşulsuz %100 kesintisiz iade garantisi sunuyor. Konaklamalı turlarda sigorta bedeli kişi başı 50 TL’dir.

Zorunlu seyahat sigortası; acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılmaktadır. Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

KİŞİ SAYISINA GÖRE KULLANILACAK ARAÇLAR

Otobüsler: 32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır. Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa Safir/Maraton, Man Fortuna

Midibusler: 20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır. İsuzu Turkuaz, Otokar Mega

Minibusler: 19’a Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır. Vw Crafter, Mercedes Sprinter

Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek Turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#3711
LOKASYON:
İzmir
BULUŞMA:
21.00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü 21.30 Mecidiyeköy Mado Önü , 22.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü, 22.30 Kartal Köprüsü Altı 22.45 Çayırova Mc.Donalds 00:45 Bursa Otogar Önü
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 207,48 TL 414,96 TL
3 140,98 TL 422,94 TL
4 106,73 TL 426,93 TL
6 71,82 TL 430,92 TL
9 48,77 TL 438,90 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur
asd

399TL

Başlangıç Fiyatı

3 Gün

İzmir
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.