Şile Ağva Deniz Ve Yüzme Turu

Şile Ağva Deniz Ve Yüzme Turu
41
119TRL
İstanbul'un En Keyifli Noktaları Olan, Şile Ağva'yı keşfe çıkıyoruz. Şehrin kalabalığından uzak deniz turumuza yerinizi ayırtmak için geç kalmayın :)
  • Şile Ağva Deniz Ve Yüzme Turu : İstanbul'un En Keyifli Noktaları Olan, Şile Ağva'yı keşfe çıkıyoruz. Şehrin kalabalığından uzak deniz turumuza yerinizi ayırtmak için geç kalmayın :)
  • Şile Ağva Deniz Ve Yüzme Turu : İstanbul'un En Keyifli Noktaları Olan, Şile Ağva'yı keşfe çıkıyoruz. Şehrin kalabalığından uzak deniz turumuza yerinizi ayırtmak için geç kalmayın :)
İstanbul'un En Keyifli Noktaları Olan, Şile Ağva'yı keşfe çıkıyoruz. Şehrin kalabalığından uzak deniz turumuza yerinizi ayırtmak için geç kalmayın :)
  • Şile Kalesi
  • Şile Yüzme
  • Ağva
  • Göksu Deresi
  • Şile Feneri
  • Tekne Turları

Geziexpress Araç Kalkış Noktalarımız :

07:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü
07:20 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)
07:45 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü


DAHİL OLANLAR :

- Lüks Araçlar İle Ulaşım
- Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
- Araç İçi Su İkramı
- Araçta Kahvaltı Paketi ( Sandviç ve Meyve suyu)
- Green Park Beach Yüzme Paketi (Paketi Alan Misafirlerimiz İçin Geçerlidir.)

HARİÇ OLANLAR:

- Kişisel Harcamalar
- Öğle Yemeği
- Plaj Girişleri
- Tekne Turu Ücreti

Geziexpress ile Şile, Ağva Deniz ve Yüzme Turu Başlıyor !

( Ağva - Ağva Feneri - Aşıklar Yolu - Tekne Turu - Göksu Nehri – Şile - Şile Feneri - Şile Kalesi - Şile Plajı )

Geziexpress’in siz değerli misafirleriyle buluşup, ilk durağımız olan Ağva’ya varıyoruz. Ağva, “iki dere arasına kurulmuş köy” anlamına geliyor ve Hititler, Frigler, Romalılar ve Osmanlılar gibi birçok uygarlığın geçiş yeri olmuş, Göksu ve Yeşilçay nehirlerinin ortasındaki mükemmel bir köy. Mola veriyoruz; Ağva Feneri’nde fotoğraf çektirebilir, Yeşilçay Deresi yanındaki Rıhtım Caddesi boyunca uzanan sakin, mükemmel ve romantik, meşhur Aşıklar Yolu’nda yürüyüş yapabilirsiniz. Mola sonrasında; isteyen misafirlerimiz Göksu Nehri üzerinde düzenlenen (Ekstra) tekne turlarına katılabiliyor. Sonrasında; Yıldırım Bayezid’in, Haçlı ordularından geri aldığı, hâlâ Roma döneminin izleri görülen Şile’ye ulaşıyoruz. Günümüzden tam 2000 yıl önce Cenevizliler tarafından gözetleme kulesi olarak inşa edilmiş Ocaklı Ada üzerindeki Şile Kalesi / Ocaklı Ada Kalesi ve Osmanlı İmparatorluğu döneminde 60 metre yükseklikte bulunan kayalar üzerine 1859 yılında inşa edilmiş Şile Feneri’ni ziyaret ediyoruz. Bu keyifli yolculukların sonrasında; Şile Plajının berrak sularında yüzme molası. Bu unutulmaz mola sonrasında; sizleri sabah aldığımız araç kalkış noktalarına bırakmak üzere dönüş yolculuğu başlıyor. Turumuzu bu şekilde tamamlıyoruz.

Bir sonraki Geziexpress organizayonunda görüşmek üzere...

-

Sabah Kahvaltısı: Araç İçi Kahvaltı Paketi ( Sandviç ve Meyve suyu)
Öğle Yemeği: Bölgede Ekstra Alınacaktır.


EK BİLGİLER

Gezimiz günübirlik olup, otel konaklaması yoktur. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda geziexpress.com'un sorumluluğu yoktur. Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 20 Gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı geziexpress.com'da saklıdır. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Fiyatlarımıza Kdv dâhildir.

"T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na ve Yerel Belediyelere bağlı olarak hizmet veren tesis, müze ve ören yeri gibi işletmelerin tadilat, bakım, restorasyon ve bilumum çalışmalar sebebiyle kapalı olması sebebiyle ziyaret edilememesi durumunda geziexpress.com'un her hangi bir sorumluluğu yoktur."

ULAŞIM ARAÇLARIMIZ

>Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

OTOBÜSLER: (29 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

* MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)

* NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)

* MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

* OTOKAR Doruk 39+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

MIDIBUSLER: (17 - 28 Kişi Sayılarında Kullanılır)

* ISUZU TURKUAZ vb Araç Tipleri 27 + 1 veya 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MINIBUSLER: (16'ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

* VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

* VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

* MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

* MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#3524
LOKASYON:
Şile
YEMEK:
Kahvaltı Paketi
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
07:00 İncirli Doğtaş Mobilya Önü 07:20 Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü) 07:45 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 61,88 TL 123,76 TL
3 42,05 TL 126,14 TL
4 31,83 TL 127,33 TL
6 21,42 TL 128,52 TL
9 14,54 TL 130,90 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

119TL

Başlangıç Fiyatı

1 Gün

Şile
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.