Budapeşte Turu - Kişiye Özel Tur - Setur...

Budapeşte Turu - Kişiye Özel Tur - Setur
41
598TRL
Orta Avrupa'nın sanat ve kültür merkezi Budapeşte'yi keşif
İYİ SEÇİM!
  • Budapeşte Turu - Kişiye Özel Tur - Setur : Orta Avrupa'nın sanat ve kültür merkezi Budapeşte'yi keşif
  • Budapeşte Turu - Kişiye Özel Tur - Setur : Orta Avrupa'nın sanat ve kültür merkezi Budapeşte'yi keşif
  • Budapeşte Turu - Kişiye Özel Tur - Setur : Orta Avrupa'nın sanat ve kültür merkezi Budapeşte'yi keşif
  • Budapeşte Turu - Kişiye Özel Tur - Setur : Orta Avrupa'nın sanat ve kültür merkezi Budapeşte'yi keşif
  • Budapeşte Turu - Kişiye Özel Tur - Setur : Orta Avrupa'nın sanat ve kültür merkezi Budapeşte'yi keşif
  • Budapeşte Turu - Kişiye Özel Tur - Setur : Orta Avrupa'nın sanat ve kültür merkezi Budapeşte'yi keşif
Orta Avrupa'nın sanat ve kültür merkezi Budapeşte'yi keşif
  • Türk tarihinde önemli stratejik öneme sahip olan Estrgon Kalesi, şehri ve Estergon Katedrali'ni görme imkanı.
  • Budapeşte’nin en önemli tarihi binalarının bulunduğu ve şehrin simgesi olan Tuna Nehri’nde tekne gezisi.

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Budapeşte

Belirtilen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali'nde bulunma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından Budapeşte’ye hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda Kahramanlar Meydanı, Andrassy Caddesi, Opera ve Parlamento Binaları, Zincirli Köprü, Buda Kalesi, Mathias Kilisesi ve Elizabeth Köprüsü göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun sonrasında otelimize yerleşiyoruz ve serbest zaman. Gecelememiz Budapaşte’deki otelimizde. Konaklama: Mercure Budapest Korona Hotel 4* vb

2.

Gün
Budapeşte 2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak gerçekleştirilecek olan öğle yemekli Esztergom & Visegard & Szentendre Turu’na katılabilirler. Turumuz sonrasında otelimize dönüyoruz. Gecelememiz Budapeşte’deki otelimizde.

Bu turumuzda Türk tarihinde önemli stratejik öneme sahip olan Estrgon Kalesi, şehri ve Estergon Katedrali, Tuna nehri kenarındaki köyler ve kasabalar ile Visegrad Kasabası gezilecek, çok keyifli bir menü ile alınacak limitsiz içkili öğle yemeğinde Rönesans dönemini yaşayacak, yemek sonrasında Szentendere Köyünde Macaristan’ın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkanına sahip olacaksınız. Programın ardından otele dönüş ve dinlenme.Konaklama: Mercure Budapest Korona Hotel 4* vb

3.

Gün
Budapeşte 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Tuna Nehri Tekne Turu’na katılabilirler. Turumuzda Budapeşte’nin en önemli tarihi binalarının bulunduğu ve şehrin simgesi olan Tuna Nehri’nde 1 saatlik tekne gezisi gerçekleştireceğiz. Şehrin en güzel fotoğraflarını bu turumuzda çekebilirsiniz. Turumuz sonrasında otelimize dönüyoruz. Gecelememiz Budapeşte’deki otelimizde. Konaklama: Mercure Budapest Korona Hotel 4* vb

4.

Gün

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Rehberin belirleyeceği saatte hava limanına transfer ve İstanbul'a hareket. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere !


EK BİLGİLER

Bu bir SOR-SAT tur programıdır.

Sor-Sat turlarda rezervasyon kesinleştirildikten sonra iptal / iade / değişiklik yapılamaz. (Sor-sat turlar : Tüketici ile tur sözleşmesi yapılmadan önce tur operatörünün teyidi ile münferit rezervasyon yapılan, minimum 2 kişi dahi olsa gerçekleşen, çoğunluk sayısı gözetilmeden, kesin kalkışlı olan, sadece uçak, otel ve programın içeriğine göre transfer dahil olan veya dahil olmayan paketlerde tüketici talebi ile ilave edilebilerek satılan paket tur programlarıdır.)

Turumuzun gerçekleşebilmesi için minimum 2 kişi katılım şartı gerekmektedir.

Talebiniz doğrultusunda farklı tarihler için de müsaitlik ve fiyat sorgulaması yapılır.

Türkiye Cumhuriyeti ile Macaristan arasında varılan ikili mutabakat uyarınca, Türkiye’de Covid-19’a karşı aşı olan vatandaşlarımızın, negatif PCR test sonucu ibrazı veya karantina koşulu olmaksızın, Sağlık Bakanlığı’nın e-Nabız uygulaması üzerinden temin edebilecekleri İngilizce aşı sertifikasıyla Macaristan’a seyahat etmeleri mümkün hale gelmiştir.

Sözkonusu seyahatlerde yolcuların geçerli seyahat belgesi ve vizeye sahip olmaları gerekmektedir.

Aşı tipi farketmeksizin (Biontech yada Sinovac) 2 doz aşı olmuş kişiler, E-Nabız sisteminde oluşturdukları aşı kartı ile turistik vize başvurusunda bulunabileceklerdir. E-Nabız sisteminde aşı kartının İngilizcesi de oluşturulabilmekte olup başvuruda QR kodlu İngilizce çıktısı verilmelidir. Vize sadece Macaristanı kapsayacak olup alınan vize ile diğer Schengen ülkelerine giriş yapılamayacaktır.

Bu turda Türkiye çıkışlı rehberlik hizmeti bulunmamaktadır. Rehber grubu ilgili şehre varıştaki havalimanında karşılamaktadır. Rehberlik hizmeti sadece panoramik şehir turunda ve isteğe bağlı olarak ekstra tur satın alınması durumunda sağlanmaktadır.

Setur, gerekli gördüğü durumlarda önceden yolcularına haber vermeksizin, programın içeriğini bozmadan, turların ve şehirlerin, program içerisindeki sırasını ve uçulacak olan ana hava yolunu değiştirebilir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen/verilemeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezilerin ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir.

Otel Voucher belgenizin, uçak biletinizin ve seyahat sigortanızın seyahat süresince yanınızda bulunması gerekmektedir. Bu evrakların yanınızda olmaması durumunda ülkeye girişlerde sıkıntı yaşanabilmektedir. Acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Uçuş saatinden minimum 3 saat öncesinde belirtilen havalimanında olunması gerekmektedir.

Çocuk fiyatı, aynı odada 2 yetişkin olması durumunda uygulanmaktadır. 1 Yetişkin + 1 Çocuk olması durumunda 2 yetişkin fiyatı uygulanmaktadır.

Programda belirtilen turlar panaromik olarak yapılacak olup, herhangi bir ören yeri/müze giriş ücreti fiyatlara dahil değildir.

Sigorta şirketinin kabul etmesi durumunda; 75 yaş üzeri sigortalıların ani rahatsızlık sonucu tedavi masrafları ödenmez, sadece kaza sonucu tedavi masrafları karşılanır. 80 yaş üzeri sigortalıların ise tıbbi tedavi masrafları ödenmez, sadece nakil hizmetleri organize edilir ve karşılanır. Sigorta poliçenizin tüm detayları için satış temsilcinize danışabilirsiniz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#3675
LOKASYON:
Budapeşte
YEMEK:
3 x Kahvaltı
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
Belirtilen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 310,96 621,92
3 211,29 633,88
4 159,97 639,86
6 107,64 645,84
9 73,09 657,80
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur
asd

598

Başlangıç Fiyatı

4 Gün

Budapeşte
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.