Brüksel Yılbaşı Rotası - Setur

Brüksel Yılbaşı Rotası - Setur
41
599TRL
  • Brüksel Yılbaşı Rotası - Setur :
  • Brüksel Yılbaşı Rotası - Setur :
  • Brüksel Yılbaşı Rotası - Setur :
  • Brüksel Yılbaşı Rotası - Setur :
  • Brüksel Yılbaşı Rotası - Setur :

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul-Brüksel

Belirtilen havalimanı dış hatlarda bulunma. Uçağa biniş işlemlerinin ardından Brüksel’e hareket ediyoruz. Varışımızın ardından karşılanma ve panoramik şehir turumuz için hareket. Turumuzda Belçika’nın başkenti olan Brüksel aynı zamanda Avrupa Birliği ve NATO ile alakalı birçok kuruma ev sahipliği yapıyor. Tarih boyunca barındırdığı birçok tarihi eseri korumayı başarabilen bu şehirdeki gezimizde Avrupa’nın en ünlü ve en hareketli meydanlarından biri olan Grand Place ve gotik tarzdaki tarihi, mimari dokusu ile ünlü birçok tarihi mekân ve caddede panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyor ve otele transfer oluyoruz. Oda dağılımı ve dinlenme için serbest zaman veriyoruz. Konaklama otelimizde.


2.

Gün
Brüksel 2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimizle opsiyonel olarak gerçekleştireceğimiz Gent & Brügge Gezisi için hareket ediyoruz. Gezimizin ilk durağı Gent. Ortaçağ Kuzey Avrupa'nın en büyük ve zengin şehirlerinden olan Gent şehri gezimizde tarihi şehir merkezini gezeceğiz. Ardından Brügge’e doğru hareket ediyoruz. Suyun içinde yer alan evleri ve kanallardan oluşan caddeleri sayesinde “Belçika’nın Venedik’i” olarak anılan ve II. Dünya Savaşı sırasında şans eseri zarar görmeyen şehrin tarihi yapısı, orta çağ mimarisi günümüze kadar bütünlüğünü koruyabilmiştir. Şehir meydanında karşımıza çıkan ve tek katlı, adeta pastayı andıran renkli çatılı evleri, kiliseler, heykeller ve taşlı orta çağ kent yolları bizi adeta bir masalın içine çekecek. Gezi sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.

3.

Gün
Brüksel 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimizle opsiyonel olarak gerçekleştireceğimiz Amsterdam Gezisi için hareket ediyoruz. Varışımıza takiben Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Ulusal Anıt, Kırmızı Fener Sokağı, Merkez İstasyon bu gezimizde görülecek yerler arasındadır. Müze Meydanı’nda kısa bir fotoğraf molası. Ardından Amsterdam Kanalları’nda gerçekleştireceğimiz keyifli bir tekne turu ile sonlandırdıktan sonra yeni yılı Brüksel'de girmek isteyen misafirlerimizi Brüksel'deki otelimize transfer ediyoruz. Yeni yıla Amsterdam'da girmeyi arzu eden misafirlerimiz ise opsiyonel olarak Yeni Yılı Amsterdam’da karşılayacak ve ardından gece yarısından sonra rehberimizin belirleyeceği saatte Brüksel’deki otelimize transfer edeceğiz. Konaklama otelimizde.

4.

Gün
Brüksel-İstanbul 4 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltı ile günümüze başladıktan sonra rehberinizin belirteceği saatte havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Uçağa biniş işlemlerinin ardından yaklaşık 3,5 saatlik uçuş sonrası İstanbul’a varışımızla turumuz sona eriyor. Hizmet kalitemizi arttırmak adına sizlere vereceğimiz anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki seyahatinizde görüşmek üzere...

EK BİLGİLER

Satın alınan tur “Bin-Rota" tarafından düzenlenmekte olup, diğer seyahat acentaları misafirlerinin de katılımı muhtemel olacaktır.

İlgili ülkeye giriş koşulları pandemi şartlarına bağlı olarak değişmektedir. Güncel prosedür tur öncesi tarafınıza iletilecek olup, doğacak olası sorunlardan acentemiz sorumlu değildir.

Turumuzun gerçekleşebilmesi için minimum 30 kişi katılım şartı gerekmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, gezi hareket tarihinden 20 gün önce tur iptali bilgisi tarafınıza iletilecektir.

Çocuk fiyatı, aynı odada 2 yetişkin olması durumunda uygulanmaktadır. 1 Yetişkin + 1 Çocuk olması durumunda 2 yetişkin fiyatı uygulanmaktadır.

Otel Voucher belgenizin, uçak biletinizin ve seyahat sigortanızın seyahat süresince yanınızda bulunması gerekmektedir. Bu evrakların yanınızda olmaması durumunda ülkeye girişlerde sıkıntı yaşanabilmektedir. Acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır. 65 yaşın üzerindeki misafirlerimize yapılacak sigortalarda sür prim farkı çıkmaktadır.

Uçuş saatinden minimum 3 saat öncesinde belirtilen havalimanında olunması gerekmektedir.

Ekstra turlar minimum 20 kişilik katılımlarla gerçekleşir. 20 kişinin altında olan gruplarda tur rehberi fiyatlarda değişiklik yapabilir.

Setur, gerekli gördüğü durumlarda tur kalkışından önce haber vermek kaydıyla rehberlik hizmetini varışa istinaden sağlayabilir.

Setur, önceden yolcularına haber vermeksizin, programın içeriğini bozmadan, turların ve şehirlerin, program içerisindeki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.

Sigorta şirketinin kabul etmesi durumunda; 75 yaş üzeri sigortalıların ani rahatsızlık sonucu tedavi masrafları ödenmez, sadece kaza sonucu tedavi masrafları karşılanır. 80 yaş üzeri sigortalıların ise tıbbi tedavi masrafları ödenmez, sadece nakil hizmetleri organize edilir ve karşılanır. Sigorta poliçenizin tüm detayları için satış temsilcinize danışabilirsiniz.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen/verilemeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezilerin ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu değildir. Programda belirtilen turlar panoramik olarak yapılacak olup, herhangi bir ören yeri/müze giriş ücreti fiyatlara dahil değildir

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#4557
LOKASYON:
Belçika
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 311,48 EUR 622,96 EUR
3 211,65 EUR 634,94 EUR
4 160,23 EUR 640,93 EUR
6 107,82 EUR 646,92 EUR
9 73,21 EUR 658,90 EUR
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

599

Başlangıç Fiyatı

4 Gün

Belçika
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.