Ankara Çıkışlı Sinop Erfelek Turu

Ankara Çıkışlı Sinop Erfelek Turu
41
950TRL
Doğal Cennet olarak bilinen her nefes alışınızda huzuru ve oksijeni iliklerinize kadar işleyebileceğiniz, gözünüzün manzaraya, kulaklarınızın ise su sesine doyacağı bir yer burası
  • Ankara Çıkışlı Sinop Erfelek Turu : Doğal Cennet olarak bilinen her nefes alışınızda huzuru ve oksijeni iliklerinize kadar işleyebileceğiniz,
gözünüzün manzaraya, kulaklarınızın ise su sesine doyacağı bir yer burası
  • Ankara Çıkışlı Sinop Erfelek Turu : Doğal Cennet olarak bilinen her nefes alışınızda huzuru ve oksijeni iliklerinize kadar işleyebileceğiniz,
gözünüzün manzaraya, kulaklarınızın ise su sesine doyacağı bir yer burası
  • Ankara Çıkışlı Sinop Erfelek Turu : Doğal Cennet olarak bilinen her nefes alışınızda huzuru ve oksijeni iliklerinize kadar işleyebileceğiniz,
gözünüzün manzaraya, kulaklarınızın ise su sesine doyacağı bir yer burası
Doğal Cennet olarak bilinen her nefes alışınızda huzuru ve oksijeni iliklerinize kadar işleyebileceğiniz,
gözünüzün manzaraya, kulaklarınızın ise su sesine doyacağı bir yer burası
  • Sinop Kalesi
  • Hamsilos Fiyordu
  • Sinop Cezaevi
  • Erfelek Şelaleleri
  • Deveci Deresi

1 Gece Otel Konaklamalı

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Ankara, Sinop Cezaevi, Hamsilos Fiyordu, Sinop Kalesi

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından düzenlemiş olduğumuz Ankara Çıkışlı Sinop Erfelek Turu Hem Manzaraya Hem Kültür’e Doyacağınız Konaklamalı Sinop Turu yolculuğumuza başlıyoruz. Bir söylence ye göre kent, ismini kurucusu olarak kabul edilen bir Amazon’dan almıştır. Araç İçi İkramlarımız ile Eğlenceli ve Keyifli yolculuğumuzun sonunda, ilk olarak Sinop Merkeze varıyoruz. Araç içerisinde Lunch-Box kahvaltımızı yaptıktan sonra Tarihi Sinop Cezaevi’ne geçiyoruz.Yıllar önce kale olarak bilinen bu yapı zamanla cezaevi olmuştur. Sinop cezaevi, İstanbul dışında Osmanlı İmparatorluğu içinde taşrada kurulan ilk hapishane olmuştur.Sinop Cezaevi’ni gezdikten sonra öğle yemeği(ekstra) molası veriyoruz. Ardından Hamsilos Fiyordu’na doğru yola çıkıyoruz. Hamsilos; görünüş itibariyle bir fiyorta benzemekle birlikte, aslında Deveci Deresi Vadisi;nin daha derin kazılmış bölümlerinin denizin yükselmesi sonucunda boğularak limana dönüşmesiyle oluşmuş bir yerşeklidir. Hamsilos Fiyort’u olarak anılan bu oluşum, ziyaretçilerine; deniz, koy ve yeşilin bir arada yer aldığı eşsiz ve doyumsuz bir görsel peyzaj zenginliği sunmaktadır. Burayı da gezdikten ve fotoğraf karelerimizi aldıktan sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize doğru geçiyoruz.Konaklama: Sinop Otelleri

2.

Gün
Sinop Erfelek Şelaleleri, Ankara 2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra siz değerli misafirlerimizle birlikte bugün ki durağımız ANKARA ERFELEK ŞELALELERİ’ne gidiyoruz. ErfelekŞelaleleri’nde gezintiye çıkmayı, doğanın içinde yapacağınız bir yürüyüş olarak düşünebilirsiniz. Ancak düz yaylada yürümek yerine şelalelerin bulunduğu ortamlardan geçiyorsunuz, zaman zaman şelalelerin oluşturduğu havuzların içinden ya da taşlarla doldurulmuş akarsuların üzerinden geçmeniz gerekiyor. Bu yüzden siz değerli misafirlerimiz yanlarına deniz ayakkabısı alabilir.Ayağınız buz gibi suda serinlerken, bir süre sonra üşüye biliyor da. Doğanın oluşturduğu oyuklu basamaklardan tırmanıp, yinedoğanın oluşturduğu doğal oluşumlara bizzat tanıklık ediyorsunuz. Dik şelalelerin yanından geçmek için zaman zaman halatlardan da destek almanız gerekiyor. Turumuzda bütün şelaleleri mutlaka görmelisiniz. Hem de öyle bir iki şelaleyi de değil, tüm şelaleleri gezip zirveyi görün. İlk şelaleden son şelaleye ulaşmak aşağı yukarı 2 saat sürmektedir. Şelale gezimiz bittikten sonra da öğle yemeği(ekstra) yemek isteyen misafirlerimiz için mola verdikten sonra Ankara için yola çıkıyoruz.3 Ekim 1923'te başkentimiz olmuş Ankara'ya vardığımızda Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyor ve bir sonraki ARİTTATUR organizasyonumuzda   görüşmek üzere vedalaşarak Turumuzu Tamamlıyoruz.Konaklama: Bu Gece Konaklama Yapılmayacaktır.
EK BİLGİLER

Turumuzun Süresi 1 Gece 2 Gündür. 1 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır

Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında 1 Çocuk için Uygulanır. Günübirlik Turlarımızda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. 0–6 Yaş Çocukların Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 2 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur.

Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir. Turlarımız Otel, Otobüs, Uçak Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri vb. Haklar İade Edilemez.

3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / yeya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. Oturma Düzeninde Rotasyon, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Uygulanmayacaktır. Tur programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde veya Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Aritta Tur’un Sorumluluğu Yoktur.

Tüm Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Turların Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da Artmaktadır. Satın Alınan Tarihten Sonraki Fiyat Değişikliklerinde Misafir Aradaki Farkı Talep Edemez.

Uçaklı Turlarda Aritta Tur, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şşirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Havalimanı Değişikliklerin de Aritta Tur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır.

Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Aritta Tur’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur.

Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı ile Değişiklik Yapılabilir. Tüm Odalamalar, Otel Yetkilileri Tarafından Yapılmakta Olup, Konuyla İlgili Aritta Tur’un Herhangi Bir Yaptırımı Yoktur.

Haftasonu Konaklamalı Turları’nda Konaklamalar Şehir Otelleri Standartlarına Sahiptir. Otellerde Yöresel Yemek Olma Zorunluluğu Yoktur, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Set Menü Olarak Hizmet Vermektedir.

Turlar Esnasında Program Yoğunluğundan Dolayı Bankamatik, Döviz Bürosu Vs. Bulmak Her Zaman Mümkün Olmadığından, Misafirlerimizin Bu Duruma Karşı Hazırlıklı Olmasında Fayda Vardır.

Öğle Yemeklerinde Yöreye Özgü Ekonomik Menüler Oluşturulmuştur. Öğle ve Akşam Yemeklerinde Bölge Yoğunluğuna Bağlı Olarak Gruplara Ayrılan Masalar Kullanılır.

Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 16 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 1 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı ile İptal Hakkı Aritta Tur’da Saklıdır.

Turun İptali Durumunda Aritta Tur İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Seyahat Süresince Kullandığımız Araçlar ve Otellerden Ayrılırken Eşyalarınızı Eksiksiz Olarak Yanınıza Aldığınızdan Emin Olun, Kaybolan Eşyalarınızdan Aritta Tur Sorumlu Değildir.

Tura Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 30 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı Vardır. Tur Tarihine 30 Günden Az Kalması Durumunda %30, 20 Gün ve Daha Az Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. Katılımcı İptal Talebi ile Birlikte Sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden Alınan Raporu (Başhekim İmzalı) Sunmak Zorundadır.

İptal İade Güvence Paketi Ve Zorunlu Seyahat Sigortası Hakkında

İptal İade Güvence Paketi; Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz %100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. Konaklamalı Turlarda Sigorta Bedeli Kişi Başı 50.TL’dir.

Zorunlu Seyahat Sigortası; Acentemiz Tarafından Tüm Misafirlerimize Ücretsiz Olarak Yapılan Sigorta Kapsamı Detayları; Acentenin İflası veya Herhangi Bir Nedenle Paket Tur Hizmetinin Verilememesini Kapsar. Sağlık sigortası Değildir, Tedavi Masraflarını Karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa, Safir/Maraton, Man Fortuna

Midibusler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) İsuzu Turkuaz , Otokar Mega

Minibusler: (19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

Tüm Misafirler, Yukarıda Belirtilen Maddeleri Kabul Ederek Turun Satışını Gerçekleştirmiş Sayılır.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#4513
LOKASYON:
Sinop
YEMEK:
1 Kahvaltı, 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
23:00 ArittaTur Sıhhiye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi Önü 23:10 Milli Kütüphane Metro Çıkışı 23:20 Aşti Karşısı Ankaray Çıkışı 23:30 Anka Mall Emniyet Karşısı 23:45 Keçiören Fatih Köprüsü Altı 00:00 Çalışkan Petrol Tesisleri
BİTİŞ:
Çalışkan Petrol Tesisleri, Keçiören Fatih Köprüsü Altı, Anka Mall Emniyet Tarafı, Aşti Önü Berat Büfe Yanı, Milli Kütüphane Metro Çıkışı, ArittaTur Sıhhiye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi Önü
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 494,00 TL 988,00 TL
3 335,67 TL 1007,00 TL
4 254,13 TL 1016,50 TL
6 171,00 TL 1026,00 TL
9 116,11 TL 1045,00 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

950TL

Başlangıç Fiyatı

2 Gün

Sinop
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.