Assos Ayvalık Bozcaada Turu

Assos Ayvalık Bozcaada Turu
41
429TRL
1 Gece Otel Konaklamalı
FIRSAT
  • Assos Ayvalık Bozcaada Turu : 1 Gece Otel Konaklamalı
  • Assos Ayvalık Bozcaada Turu : 1 Gece Otel Konaklamalı
  • Assos Ayvalık Bozcaada Turu : 1 Gece Otel Konaklamalı
1 Gece Otel Konaklamalı
  • Türk Mahallesi, Ayazma Plajı
  • Bozcaada Kalesi, Şeytan Sofrası
  • Assos, Behramkale, Bozcaada
  • İncirli Adası, Akvaryum Koyu, Cunda Adası
  • Edremit, Ayvalık, Tam Gün Tekne Turu
  • Polente Deniz Feneri, Çınaraltı Kahvesi, Geyikli

Ege'nin Büyüleyici Bölgelerinden Olan Ayvalık ve Bozcaada'nın Masmavi Denizinin Tadını Çıkarmaya Gidiyoruz

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Ankara, Polatlı, Sivrihisar, Eskişehir, Susurluk, Balıkesir

Aritta Tur Kalkış Noktaları

22:00 ArittaTur Meşrutiyet Ofisi
22:05 Milli Kütüphane Metro Önü
22:10 Aşti Karşısı Ankaray Çıkışı
22:15 Anka Mall Emniyet Karşısı
22:30 Batıkent Jandarma Karşısı
22:45 Eryaman Optimum Avm KarşısıKonaklama: Gece Yolculuğu

2.

Gün
Ayvalık Tekne Turu, Cunda Adası, Şeytan Sofrası 2 gün programını görmek için tıklayınız

Ayvalık Tekne Turu, İncirli Adası, Akvaryum Koyu, Ortunç Koyu, Cunda Adası, Şeytan Sofrası

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından düzenlemiş olduğumuz Ankara Çıkışlı Assos Ayvalık Bozcaada Turu yolculuğumuza Polatlı Sivrihisar güzergâhı ile yapacağımız Eğlenceli ve Keyifli yolculuğumuzun devamında Edremit’e ulaşıp, doğanın bizlere sunduğu organik zeytin, zeytinyağı ve köy ürünleriyle zenginleştirilmiş (Ekstra) Yöresel Köy Kahvaltımızı alıyoruz. Edremit'teki kahvaltımızın sonrasında Ayvalık’a ulaşıyor ve burada bizi bekleyen teknemize binerek (Ekstra) tüm yıl beklediğimiz deniz, kum ve güneş özlemimize son veriyor ve bölgenin bakir koylarında yüzerek tüm yılın yorgunluğunu atmaya başlıyoruz. Tekne turumuzda ilk noktamız İncirli Adası olacak. İncirli Adası’nda balıklar ve doğa ile iç içe yüzme molası verilecek olup, deniz sefamızın sonrasında teknemizde vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında gün içinde teknemizde, dans yarışmaları, müzikler ve animatörler eşliğinde aktiviteler düzenlenecek olup, keyfinize keyif katarak unutamayacağınız anılar biriktireceksiniz. İncirli Adası’ndan sonraki durağımız muhteşem güzellikteki Akvaryum Koyu olacak. Kaptanımız bu koyun güzelliğini yaşamanız için burada demir atacak olup siz değerli misafirlerimiz yüzmenin keyfini doyasıya yaşama imkanı bulacaksınız. Buradaki yüzme molamızın sonrasında, belki de körfezin en güzel koylarından biri olan Ortunç Koyu’na geçip bir süre burada mola vereceğiz. Sonrasında ise Cunda Adası’na doğru teknemiz ile yolumuza devam ediyoruz. Akşam saatlerinde, rivayete göre şeytanın ayak izinin bulunduğu Şeytan Sofrası’na hareket ediyoruz. Rehberimizin kısa bilgilendirmelerinin ardından kısa molamızın sonrasında otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam Yemeği ve Konaklama Otelimizde.

Kahvaltı: Edremit - Restoran / Serpme Köy Kahvaltısı
Öğle Yemeği: İncirli Adası - Tekne Turu / Papalina Balığı, Salata Menü
Akşam Yemeği: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Konaklama: Ayvalık - Grand Milano OtelKonaklama: Ayvalık Otelleri

3.

Gün
Behramkale, Geyikli, Bozcaada Kalesi, Polatlı 3 gün programını görmek için tıklayınız

Behramkale, Geyikli, Bozcaada Kalesi, Ayazma Plajı, Habbele Koyu, Rüzgar Gülleri, Polatlı, Ankara

Ankara Çıkışlı Assos Ayvalık Bozcaada Turu’muzun 3. Gününde, Sabah Otelimizde Alacağımız Kahvaltı Sonrasında, Çanakkale'nin en güzel Osmanlı köyü olan Behram Köyü’ne (Behramkale) hareket ediyoruz. Behramkale'de rehberimizin keyifli anlatımının ardından, Behram Köyü’nün meşhur kumda kahvesini yudumlamanız sonrasında Bozcaada’ya hareket etmek üzere Geyikli Köyü’ne hareket ediyoruz ve buradan feribotumuz ile Bozcaada’ya doğru yol alıyoruz. Bozcaada’ya vardığımızda bizi ilk olarak karşılayacak Kaleyi panoramik olarak gördükten eski Rum Mahallesi (Cumhuriyet Mahallesi) ve eski Türk Mahallesinin (Alaybey Mahallesi) ara sokaklarında dolaşarak eski Bozcaada yaşamının izlerini sürüyoruz. Devamında şarap tadımı ve alış veriş yapmak için şarap atölyelerine gidiyoruz. Bozcaada merkezinde vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası sonrasında siz değerli misafirlerimize rehberimizin anlatımları ve bilgilendirmelerinin ardından belirttiği saatte buluşmak üzere ayrılıyoruz. Serbest vakitte dileyen misafirlerimiz Ada Minibüsleri ile Ayazma Plajı’nda veya Habbele Koyu’nda yüzebilir, deniz kum ve güneşin tadını çıkartabilirler. Dileyen misafirlerimiz ise rüzgâr enerjisi üretim merkezini ziyaret edebilir veya Bozcaada merkezde dünyaca meşhur domates reçelleri alışverişinizi yapıp, Çınaraltı Kahvesinde sakızlı Türk kahvelerinizi yudumlayabilirsiniz. Feribot İskelesi'nde buluşarak Geyikli’ye ulaşıp dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Sivrihisar, Polatlı istikameti ile 13 Ekim 1923'te başkentimiz olmuş Ankara'ya vardığımızda Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki Aritta Tur organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.

Kahvaltı: Otelimizde Set-Menü Olarak Alınacaktır
Öğle Yemeği: Bozcaada - Restoran / Serbest Menü
Akşam Yemeği: Sivrihisar - Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman
Konaklama: Yapılmayacaktır

Ankara Çıkışlı Assos Ayvalık Bozcaada Turu Sirküsü, Yayınlandığı 17.04.2021 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.Konaklama: İstanbul Otelleri
EK BİLGİLER

Tur Şartnamesi

Turumuzun Süresi 2 Gece 3 Takvim Günüdür. 1 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında 1 Çocuk için Uygulanır. Günübirlik Turlarımızda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. 0–6 Yaş Çocukların Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 2 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur.

Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir. Turlarımız Otel, Otobüs, Uçak Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri vb. Haklar İade Edilemez.

3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / yeya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. Oturma Düzeninde Rotasyon, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Uygulanmayacaktır. Tur programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde veya Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Aritta Tur’un Sorumluluğu Yoktur.

Tüm Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Turların Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da Artmaktadır. Satın Alınan Tarihten Sonraki Fiyat Değişikliklerinde Misafir Aradaki Farkı Talep Edemez.

Uçaklı Turlarda Aritta Tur, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şşirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Havalimanı Değişikliklerin de Aritta Tur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır.

Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Aritta Tur’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur.

Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı ile Değişiklik Yapılabilir. Tüm Odalamalar, Otel Yetkilileri Tarafından Yapılmakta Olup, Konuyla İlgili Aritta Tur’un Herhangi Bir Yaptırımı Yoktur.

Haftasonu Konaklamalı Turları’nda Konaklamalar Şehir Otelleri Standartlarına Sahiptir. Otellerde Yöresel Yemek Olma Zorunluluğu Yoktur, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Set Menü Olarak Hizmet Vermektedir.

Turlar Esnasında Program Yoğunluğundan Dolayı Bankamatik, Döviz Bürosu Vs. Bulmak Her Zaman Mümkün Olmadığından, Misafirlerimizin Bu Duruma Karşı Hazırlıklı Olmasında Fayda Vardır.

Öğle Yemeklerinde Yöreye Özgü Ekonomik Menüler Oluşturulmuştur. Öğle ve Akşam Yemeklerinde Bölge Yoğunluğuna Bağlı Olarak Gruplara Ayrılan Masalar Kullanılır.

Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 16 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 1 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı ile İptal Hakkı Aritta Tur’da Saklıdır.

Turun İptali Durumunda Aritta Tur İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Seyahat Süresince Kullandığımız Araçlar ve Otellerden Ayrılırken Eşyalarınızı Eksiksiz Olarak Yanınıza Aldığınızdan Emin Olun, Kaybolan Eşyalarınızdan Aritta Tur Sorumlu Değildir.

Tura Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 30 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı Vardır. Tur Tarihine 30 Günden Az Kalması Durumunda %30, 20 Gün ve Daha Az Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. Katılımcı İptal Talebi ile Birlikte Sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden Alınan Raporu (Başhekim İmzalı) Sunmak Zorundadır.

İptal İade Güvence Paketi Ve Zorunlu Seyahat Sigortası Hakkında

İptal İade Güvence Paketi; Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz %100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. Konaklamalı Turlarda Sigorta Bedeli Kişi Başı 50.TL’dir.

Zorunlu Seyahat Sigortası; Acentemiz Tarafından Tüm Misafirlerimize Ücretsiz Olarak Yapılan Sigorta Kapsamı Detayları; Acentenin İflası veya Herhangi Bir Nedenle Paket Tur Hizmetinin Verilememesini Kapsar. Sağlık sigortası Değildir, Tedavi Masraflarını Karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa, Safir/Maraton, Man Fortuna
Midibusler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) İsuzu Turkuaz , Otokar Mega
Minibusler: (19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

Tüm Misafirler, Yukarıda Belirtilen Maddeleri Kabul Ederek Turun Satışını Gerçekleştirmiş Sayılır.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#3281
LOKASYON:
Ayvalık
YEMEK:
1 Kahvaltı, 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
22:00 ArittaTur Meşrutiyet Ofisi 22:05 Milli Kütüphane Metro Önü 22:10 Aşti Karşısı Ankaray Çıkışı 22:15 Anka Mall Emniyet Karşısı 22:30 Batıkent Jandarma Karşısı 22:45 Eryaman Optimum Avm Karşısı
BİTİŞ:
Eryaman Optimum Avm, Batıkent Jandarma Önü, Anka Mall Emniyet Tarafı, Aşti Önü Berat Büfe Yanı, Milli Kütüphane Metro Önü, ArittaTur Meşrutiyet Ofisi
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 223,08 TL 446,16 TL
3 151,58 TL 454,74 TL
4 114,76 TL 459,03 TL
6 77,22 TL 463,32 TL
9 52,43 TL 471,90 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur
asd

429TL

Başlangıç Fiyatı

3 Gün

Ayvalık
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.