Günübirlik Korykos Yüzme Turu

Günübirlik Korykos Yüzme Turu
41
199TRL
Akdeniz’in Önemli Liman Kenti Korykos ’ta Yüzme Molası Veriyoruz.
FIRSAT
 • Günübirlik Korykos Yüzme Turu : Akdeniz’in Önemli Liman Kenti Korykos ’ta Yüzme Molası Veriyoruz.
 • Günübirlik Korykos Yüzme Turu : Akdeniz’in Önemli Liman Kenti Korykos ’ta Yüzme Molası Veriyoruz.
 • Günübirlik Korykos Yüzme Turu : Akdeniz’in Önemli Liman Kenti Korykos ’ta Yüzme Molası Veriyoruz.
 • Günübirlik Korykos Yüzme Turu : Akdeniz’in Önemli Liman Kenti Korykos ’ta Yüzme Molası Veriyoruz.
 • Günübirlik Korykos Yüzme Turu : Akdeniz’in Önemli Liman Kenti Korykos ’ta Yüzme Molası Veriyoruz.
 • Günübirlik Korykos Yüzme Turu : Akdeniz’in Önemli Liman Kenti Korykos ’ta Yüzme Molası Veriyoruz.
 • Günübirlik Korykos Yüzme Turu : Akdeniz’in Önemli Liman Kenti Korykos ’ta Yüzme Molası Veriyoruz.
Akdeniz’in Önemli Liman Kenti Korykos ’ta Yüzme Molası Veriyoruz.
 • Korykos Kenti
 • Cennet Mağarası
 • Typhon’un Mağarası
 • Deniz, Kum ve Guneş
 • Kız Kalesi Tekne Turu
 • Akdeniz'de Yüzme Molası

Mersin, Korykos Antik Kenti'nde Yüzme Molası, Kız Kalesi, Cennet ve Cehennem Mağaraları

Aritta Tur Kalkış Noktaları

00:10 ArittaTur Meşrutiyet Ofisi
00:20 Melike Hatun Camii Önü
00:25 Anka Mall Emniyet Önü
00:30 Aşti Önü Berat Büfe Yanı
00:45 Dikmen Kavşağı Atametis Taksi
01:00 Gölbaşı Pak Otel Yanı Shell

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından düzenlemiş olduğumuz Ankara Çıkışlı Günübirlik Korykos Yüzme Turu yolculuğumuza başlıyoruz. Lunch Box Kahvaltı Paketi İkramı ile Gölbaşı Pozantı istikametini kullanarak, Eğlenceli ve Keyifli yolculuğumuzun sonunda, ılıman iklimi, çekici ve uzun kıyı şeridi, el değmemiş doğal güzellikleri, benzersiz tarihi mekânları ve arkeolojik ören yerleriyle ünlü Mersin’e ve hemen sonrasında Hitit dönemiyle başlayıp, Helenistik, Roma, Bizans ve Ermeni dönemleriyle devam eden tarihsel süreç içinde, Akdeniz’deki önemli liman kentlerinden biri olmuş Korykos Antik Kenti’nin plaja kattığı eşsiz havanın hem görsel anlamda hem de yüzme açısından keyifli bir ortam sağladığı tesisimize ulaşıyoruz. Çarşaf gibi mavinin her tonunu ayrı barındıran tertemiz denizi ve Kumlu Sahili ile Korykos Plajı'nda dileyen misafirlerimiz Akdeniz’in sularında gönlünüzce vereceğimiz (Ekstra) Öğle Yemeği Molası’na kadar serinleyebilirsiniz, Sonrasında dileyen misafirlerimiz ile 1199 yılında I. Leon tarafından yaptırılmış Kız Kalesi Tekne Turları’na (Ekstra) katılabilir, Kıbrıslı Prensin kenti Korykos Kenti’ni fotoğraflayabilir, yaklaşık 135 m derinliğindeki Cennet ve Zeus'un, alevler kusan yüz başlı ejderha Typhon’u Etna Yanardağı’nın altına sonsuza dek kapatmadan önce hapsettiği Cehennem Mağaraları’na (Ekstra) gidebilir ve keyif dolu bir Haftasonu Tatili yaşayabilirsiniz.16:30’a kadar sürecek Yorucu ama keyifli geçen günün ardından Korykos’tan ayrılarak Pozantı istikameti ile 13 Ekim 1923'te başkentimiz olmuş Ankara'ya vardığımızda Turumuza katılan siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki Aritta Tur organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıp, Turumuzu Tamamlıyoruz.

Kahvaltı: Araç İçi Lunch Box Kahvaltı Paketi
Öğle Yemeği: Kız Kalesi - Korykos Joy Beach / Balık Salata Menü (Ücrete Dahil Değildir)
Akşam Yemeği: Aksaray - Dinlenme Tesisleri / Serbest Zaman (Ücrete Dahil Değildir)
Konaklama: Yapılmayacaktır

Not: Mayo, Bikini, Güneş Kremi, Havlu, Terlik, Güneş Gözlüğü Almayı Unutmayınız.

Ankara Çıkışlı Günübirlik Korykos Yüzme Turu Sirküsü, Yayınlandığı 17.04.2021 Tarihinde Geçerlidir. Aynı Tura Ait, Daha Sonraki Bir Tarihte Yayınlanacak Tur Sirküsü Bir Öncekini Geçersiz Kılar.

EK BİLGİLER

Turumuzun Süresi 0 Gece 1 Gündür. 0 Gece Otel Konaklaması Yapılacaktır.

Çocuk İndirimleri İki Yetişkin Yanında 1 Çocuk için Uygulanır. Günübirlik Turlarımızda Çocuk İndirimleri Uygulanmaz. 0–6 Yaş Çocukların Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Otobüslü Turlarda 00-1,99 Yaş Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 2 Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur.

Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı ile Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Rehberimizin Tur Sırasında Verdiği Saatlere Misafirlerimizin Uymaması Sonucunda, Tur Programında Yazdığı Halde Gezilemeyen Yerlerden Acentamız Sorumlu Değildir. Turlarımız Otel, Otobüs, Uçak Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri ile Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri vb. Haklar İade Edilemez.

3 Kişilik Odalarda İlave Yatak Uygulaması Olup 3. Yatak Standart Yataktan Küçük ve / yeya Acılan Kapanan Ek Yatak Olabilir. Programlarda Belirtilen Tüm Otel İsimler v.b. (ve benzeri) Olup Yıldız Kategorisi ve Mesafe Olarak Örnek Teşkil Etmek İçin Yazılmıştır. Belirtilen İsimli Otelde Konaklama Yapılacağı Anlamına Gelmez.

Otobüs Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Yapılmaktadır, Rezervasyon Esnasında Kesinlikle Koltuk Sözü Verilemez. Oturma Düzeninde Rotasyon, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Uygulanmayacaktır. Tur programında Belirtilen Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde veya Tur Öncesi ve Tur Esnasında Mücbir Sebepler Nedeni ile Yapılamayan Gezilerde Aritta Tur’un Sorumluluğu Yoktur.

Tüm Turlarda Kademeli Fiyat Uygulaması Geçerlidir. Turların Doluluğu Arttıkça Tur Fiyatları da Artmaktadır. Satın Alınan Tarihten Sonraki Fiyat Değişikliklerinde Misafir Aradaki Farkı Talep Edemez.

Uçaklı Turlarda Aritta Tur, Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şşirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar. Havalimanı Değişikliklerin de Aritta Tur, Misafirlerine Ücretsiz Servis Vermek Zorundadır.

Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Aritta Tur’un Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur.

Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı ile Değişiklik Yapılabilir. Tüm Odalamalar, Otel Yetkilileri Tarafından Yapılmakta Olup, Konuyla İlgili Aritta Tur’un Herhangi Bir Yaptırımı Yoktur.

Haftasonu Konaklamalı Turları’nda Konaklamalar Şehir Otelleri Standartlarına Sahiptir. Otellerde Yöresel Yemek Olma Zorunluluğu Yoktur, Pandemi Tedbirleri Kapsamında Set Menü Olarak Hizmet Vermektedir.

Turlar Esnasında Program Yoğunluğundan Dolayı Bankamatik, Döviz Bürosu Vs. Bulmak Her Zaman Mümkün Olmadığından, Misafirlerimizin Bu Duruma Karşı Hazırlıklı Olmasında Fayda Vardır.

Öğle Yemeklerinde Yöreye Özgü Ekonomik Menüler Oluşturulmuştur. Öğle ve Akşam Yemeklerinde Bölge Yoğunluğuna Bağlı Olarak Gruplara Ayrılan Masalar Kullanılır.

Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 16 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 1 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı ile İptal Hakkı Aritta Tur’da Saklıdır.

Turun İptali Durumunda Aritta Tur İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur.

Seyahat Süresince Kullandığımız Araçlar ve Otellerden Ayrılırken Eşyalarınızı Eksiksiz Olarak Yanınıza Aldığınızdan Emin Olun, Kaybolan Eşyalarınızdan Aritta Tur Sorumlu Değildir.

Tura Kayıt Yaptıran Misafirlerimizin 30 Gün Kalaya Kadar Ücretsiz İptal Hakkı Vardır. Tur Tarihine 30 Günden Az Kalması Durumunda %30, 20 Gün ve Daha Az Kalması Durumunda %100 Kesinti Uygulanır. Katılımcı İptal Talebi ile Birlikte Sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden Alınan Raporu (Başhekim İmzalı) Sunmak Zorundadır.

İptal İade Güvence Paketi Ve Zorunlu Seyahat Sigortası Hakkında

İptal İade Güvence Paketi; Tura Çıkış Gününden; 72 Saat (3 Gün) Öncesine Kadar Rezervasyon İptal Talebinde Bulunulması veya Değişiklik Halinde Koşulsuz %100 Kesintisiz İade Garantisi Sunuluyor. Konaklamalı Turlarda Sigorta Bedeli Kişi Başı 50.TL’dir.

Zorunlu Seyahat Sigortası; Acentemiz Tarafından Tüm Misafirlerimize Ücretsiz Olarak Yapılan Sigorta Kapsamı Detayları; Acentenin İflası veya Herhangi Bir Nedenle Paket Tur Hizmetinin Verilememesini Kapsar. Sağlık sigortası Değildir, Tedavi Masraflarını Karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar
Otobüsler: (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa, Safir/Maraton, Man Fortuna
Midibusler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) İsuzu Turkuaz , Otokar Mega
Minibusler: (19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter
Tüm Misafirler, Yukarıda Belirtilen Maddeleri Kabul Ederek Turun Satışını Gerçekleştirmiş Sayılır.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#3306
LOKASYON:
Mersin
YEMEK:
Araç İçi Lunch Box Kahvaltı Paketi
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
00:10 ArittaTur Meşrutiyet Ofisi 00:20 Melike Hatun Camii Önü 00:25 Anka Mall Emniyet Önü 00:30 Aşti Önü Berat Büfe Yanı 00:45 Dikmen Kavşağı Atametis Taksi 01:00 Gölbaşı Pak Otel Yanı Shell
BİTİŞ:
Gölbaşı Pak Otel Karşısı, Dikmen Kavşağı Köprüsü, Aşti Karşısı Ankaray Girişi, Anka Mall Emniyet Karşısı, Melike Hatun Camii Önü, ArittaTur Meşrutiyet Ofisi
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 103,48 TL 206,96 TL
3 70,31 TL 210,94 TL
4 53,23 TL 212,93 TL
6 35,82 TL 214,92 TL
9 24,32 TL 218,90 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

199TL

Başlangıç Fiyatı

1 Gün

Mersin
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.