Ukrayna Turu 4 Gece 5 Gün

Ukrayna Turu 4 Gece 5 Gün
41
299TRL
PEGASUS HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE LVİV GİDİŞ / ODESSA DÖNÜŞ 4 GECE 5 GÜN
EN İYİ FİYAT
  • Ukrayna Turu 4 Gece 5 Gün : PEGASUS HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE
LVİV GİDİŞ / ODESSA DÖNÜŞ
4 GECE 5 GÜN
  • Ukrayna Turu 4 Gece 5 Gün : PEGASUS HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE
LVİV GİDİŞ / ODESSA DÖNÜŞ
4 GECE 5 GÜN
  • Ukrayna Turu 4 Gece 5 Gün : PEGASUS HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE
LVİV GİDİŞ / ODESSA DÖNÜŞ
4 GECE 5 GÜN
  • Ukrayna Turu 4 Gece 5 Gün : PEGASUS HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE
LVİV GİDİŞ / ODESSA DÖNÜŞ
4 GECE 5 GÜN
PEGASUS HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE
LVİV GİDİŞ / ODESSA DÖNÜŞ
4 GECE 5 GÜN
  • Pegasus Havayolları ile Gidiş-Dönüş
  • 4 gece 5 gün
  • LVIV (1) - KIEV (2) - ODESSA (1)
  • VİZESİZ

UKRAYNA TURU PEGASUS HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERLERİ İLE

LVİV GİDİŞ / ODESSA DÖNÜŞ
4 GECE 5 GÜN

LVIV (1) - KIEV (2) - ODESSA (1)
VİZESİZ

1. Gün: İstanbul - Lviv :

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali acente kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 14.30’ta bulunma. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC420 tarifeli seferi ile 16.35’te Lviv’e hareket. Yerel saat ile 18.40’ta varışın ardından özel otobüsümüz ile Lviv şehir turu içinde alandan hareket ediyoruz. Lviv şehir turumuzda tarihi Opera Binası, Maria Zankovetska Tiyatrosu, St George Katedrali, Aziz Petrus Kilisesi, Pavlos Kilisesi, Dominiken Katedrali ve Svobada Meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası serbest zaman. Akşam rehberiniz tarafından esktra olarak organize edilecek Lviv By Night turumuza katılma imkânı. Ukrayna gece hayatının başkenti olarak adlandırılan Lviv’de şehrin en canlı, en haretkli cadde ve sokaklarını rehberiniz eşliğinde keşfetmeye hazır mısınız? Turumuz sonrası otelinize transfer ve geceleme otelimizde.

Ekstra Lviv By Night turu: 15 Euro (Kişi Başı) (Ulaşım, rehberlik dâhildir.)

2. Gün: Lviv - (Rivne) - Kiev :

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Kiev’e hareket, yol üstü turumuzda arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Rivne ve Aşk Tüneli turu. Bu turumuzda ilk durağımız Ukrayna’nın kuzey batısında yer alan küçük ama aynı zamanda tarihi bir şehir olan Rivne’yi gezerek başlıyoruz. Rivne Horyn ve Styr nehirleri kenarında kurulan şehir, Arnavut kaldırımları ve bir birinden güzel tarihi ikonlarını ile bizleri karşılıyor. Tur sonrası yolculuğumuza rehberinizin keyifli anlatımlarıyla bir sonraki durağımız olan Aşk Tüneli olarak bilinen Ukrayna’nın Rovno Bölgesi’ne yer alan Aşk Tüneli ile devam ediyoruz. Kvelan ve Orjev köyleri arasındaki demir yolu hattında doğal bitkilerin oluşturturduğu bu tünel, yüzyıllardır doğal bitkilerin birleşmesi ve gökyüzünü kapatması ile tam bir doğa harikası olarak bizlere ev sahipliği yapıyor. Burada vereceğimiz fotoğraf molasından ardından Kiev’e doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Varışın ardından Ukrayna’nın bağımsızlık sembolü anlamına gelen özgürlük heykelinin yer aldığı Özgürlük Meydanı, Sofya Katedrali, Andrevski Spusk (Andrevski Yokuşu), Khreschatyk Caddesi panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Rehberinizin bilgilendireceği saatte otele transfer ve yerleşme. Akşam rehberiniz tarafından esktra olarak organize edilecek Kiev By Night turumuza katılma imkânı. Dünyanın en büyük eğlence merkezleri arasına adını yazdırmış Kiev’de, rehberiniz eşliğinde yakından görme fırsatı yakalacaksınız. Turumuz sonrası otelinize transfer ve geceleme otelimizde.

Ekstra Rivne ve Aşk Tüneli turu: 20 Euro (Kişi Başı) (Ulaşım, rehberlik, şehir turu dâhildir.)

Ekstra Kiev By Night turu: 15 Euro (Kişi Başı) (Ulaşım, rehberlik dâhildir.)

3. Gün: Kiev :

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz tam gün Ekstra Kiev Şaheserleri (II. Dünya Savaşı Müzesi & Pecerskaya Lavra Manastırı & Kiev Metrosu & Kültür ve Alışveriş & Tekne turumuza katılabilirler. II. Dünya savaşı müzesi, Dinyeper Nehri’nin sağ kıyısındaki tepelerde, Ukrayna’nın başkenti Kiev’in Pechersk bölgesi üzerinde yer almaktadır. II. Dünya savaşı temalı müze, Almanya ile Sovyetler Birliği savaşını anmak adına yapılmış ve bu savaşta yer alan tanklar, savaş uçaklar, silahlar ve daha bir çok eser sergilenmektedir. Turumuz sonrası Pecerskaya Lavra Manastırı gezimiz için hareket ediyoruz. İçinde 18 kiliseyi barındıran manastır, 11. yüzyıldan kalma ve UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer almaktadır. Slav Ortodokslar için kutsal alan sayılan ve çok önemli bir yere sahip manastır, Kiev Mağara Manastırları olarak da bilinmektedir. Vereceğimiz serbest zaman sonrası artık Kiev’de bir ikon haline gelmiş, her köşesi sanat dolu metro duraklarını keşfe çıkıyoruz. Günde ortalama 1.5 Milyon kişiyi taşıyan bu metronun en derininde yer alan (105.5 metre) metro durağını rehberimizin anlatımları ile fotoğrafıp ardından Ünlü Andreyevski Yokuşu’ndaki hediyelik eşya dükkanları ve bir birinden güzel kafelerinde kahvelerimizi yudumlama şansı yakalıyoruz. Dnepre Nehrinin büyüleyici manzarası, Ayasofya Meydanı ve Kontraktova Meydanını birleştiren bu tarihi yokuş içerisinde pek çok kafe, restoran ve hediyelik eşya dükkanlarının bulunduğu bu tarihi bölge de vereceğimiz serbest zaman. Rehberimizin bildireceği saatte tekne turumuz sonrasında otelinize transfer. Arzu eden misafirlerimiz ile akşam ekstra organize edilecek Akşam yemekli Ukrayna Gecesi turumuza katılabilirler. Bu turumuzda şehrin yerel restoranında, Ukrayna mutfağının tatlarını deneyerek keyifli dakikalar yakalama fırsatı yakalayacaksınız.

Ekstra Kiev Şaheserleri (II. Dünya Savaşı Müzesi & Pecerskaya Lavra Manastırı & Kiev Metrosu & Kültür ve Alışveriş & Tekne Turu: 60 Euro (Kişi Başı) (Ulaşım, rehberlik, şehir turu dahildir.)

Ekstra Akşam yemekli Ukrayna Gecesi Turu: 45 Euro (Kişi Başı) (Ulaşım, rehberlik, 3 çeşit yemek, sınırlı alkollü veya alkolsüz içecek dâhildir.)

4. Gün: Kiev - (Uman) - Odessa :

Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından Odessa’ya hareket ediyoruz. Yol üzerinde ekstra Uman Şehir & Sofia Parkı turu rehberimiz tarafından düzenlenecektir. Uman, Eski Podolya eyaletinin başkenti olup küçük bir şehir olmasına karşın içerisinde büyük bir tarihi yaşatmaktadır. Uman Yahudiler için en önemli liderlerden biri olan Breslovlu Rabbi Nachman’ın mezarına da ev sahipliği yapmaktadır. Nazi Almanya’sının zulmünde hayatını kaybeden Yahudileri anmak ve hacı mertebesine ulaşmak için her sene milyonlarca Yahudi dünyanın farklı yerlerinden Uman’ı ziyarete gelmektedir. Gezimiz sonrası bir sonraki durağımız Sofia parkı, 1796 yılında Polonyalı bir soylu (Stanislav Pototskiy) tarafından kurulup, 1802 yılından itibaren eşi Sofia’ya hediye edilmiştir. Kiev’de daha çok Uman Parkı olarakta bilinmektedir. Pek çok insan bu parkı gezmek için değişik mevsimlerde Uman’a gelmektedir. Park içerisinde pek çok nokta da yer alan Yunan Mitolojisinden heykeller, su fıskiyeleri ve doğal ortamı ile sizler de keyifli dakikalar geçireceksiniz. Turumuz sonrası Odessa’ya hareket ve varışımıza istinaden panoramik şehir turu. Odessa Opera Binası, Çariçe 2. Katerina Anıtı, dünyaca ünlü Potemkin Merdivenleri görülecek yer arasındadır. Rehberinizin bilgilendireceği saatte otele transfer ve yerleşme. Akşam rehberiniz tarafından esktra olarak organize edilecek Odessa Tekne turumuza katılma imkânı. Ukrayna’nın en güzel şehrinde müthiş fotoğraflar çekerek unutulmaz anlara tanıklık edeceğimiz turumuzu kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Akşam rehberiniz tarafından esktra olarak organize edilecek Odessa By Night turumuza katılma imkânı. Ukrayna şehirleri araında gece en güzel ışıklandırılan, eğlencesi ile adından söz ettiren Odessa’da, siz değerli konuklarımız ile rehber eşliğinde geziyoruz. Turumuz sonrası otelinize transfer ve geceleme otelimizde.

Ekstra Uman Şehir & Sofia Parkı Turu: 20 Euro (Kişi Başı) (Ulaşım, rehberlik, şehir turu dahildir.)

Ekstra Odessa Tekne Turu: 25 Euro (Kişi Başı) (Ulaşım, rehberlik dahildir.)

Ekstra Odessa By Night turu: 15 Euro (Kişi Başı) (Ulaşım, rehberlik dâhildir.)

5. Gün: Odessa - İstanbul :

Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz, rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilecek Katakomplar & Degustasyonlu Shustov Konyak Fabrikası Turuna katılabilirler. Bu turumuzda ilk olarak sizleri şehrin geniş alanına uzanan bir yeraltı labirenti olarakta adlandırılan Katakomplar ile buluşturuyoruz. Yaklaşık 200 yıl önce inşa edilmiş olan bu yeraltı tünelinin toplam uzunluğu ortalama 3500 km’dir. Bu labirentler aynı zamanda Odesa’nın II. Dünya Savaşı’nda Nazi Almanya’sının işgaline uğradığı üç yıl boyunca, yerel direnişçiler (partizanlar) tarafından kullanıldığı da bilinmektedir. Direnişçiler, bu süre boyunca yaşamlarını bu yeraltı labirentlerin de sürdürmüşlerdir. Turumuz sonrası Degustasyonlu Shustov Konyak Fabrikasına doğru hareket ediyoruz. 1899 Yılında Odessa’da satın aldığı Konyak Fabrikası ile Nikolay Leonidovic ve ailesi Rusya’da Konyak ve Votka kralı olarak isminden söz ettirmetedir. Dünyanın hiçbir yerinde bulamayacağınız bu eşsiz konyakları keşfedeceğiniz turumuzda ayrıca konyak üretim tekniklerini ve adım- adım yapım aşamalarını da yerinde görme fırsatı yakalacaksınız. Rehberinizin bilgilendireceği saatte kadar serbest sonrası Odessa Havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve uçuş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları tarifeli seferi PC441 seferi ile 18.45’te İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından İstanbul’a 20.20’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Ekstra Katakomplar & Degustasyonlu Shustov Konyak Fabrikası Turu: 60 Euro (Ulaşım, rehberlik, şehir turu dâhildir.)

AVANTAJLI EKSTRA TUR PAKETLERİ

Paket 1 (Gündüz Turlari - 4 Tur): Rivne & Aşk Tüneli, Kiev Şaheserleri (II. Dünya Savaşı Müzesi & Pecerskaya Lavra Manastırı & Kiev Metrosu & Kültür ve Alışveriş & Tekne Turu, Uman Şehir & Sofia Parkı, Katakomplar & Degustasyonlu Shustov Konyak Fabrikası Turları paket olarak alındığında 160 Euro olan tutar paket indirimi ile kişi başı 130 euro olacaktir. Giriş ücretleri hariçtir ve turlar yemeksiz yapılacaktır.

Paket 2 (Tüm Turlar - 9 Tur): Lviv By Night, Rivne ve Aşk Tüneli, Kiev By Night, Kiev Şaheserleri (II. Dünya Savaşi Müzesi & Pecerskaya Lavra Manastırı & Kiev Metrosu & Kültür ve Alışveriş & Tekne, Akşam Yemekli Ukrayna Gecesi, Uman Şehir & Sofia Parkı, Odessa Tekne, Odessa By Night, Katakomplar & Degustasyonlu Shustov Konyak Fabrikası Turları paket olarak alındığında 275 Euro olan tutar paket indirimi ile kişi başı 200 Euro olacaktır, giriş ücretleri hariçtir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#2491
LOKASYON:
Ukrayna
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 155,48 310,96
3 105,65 316,94
4 79,98 319,93
6 53,82 322,92
9 36,54 328,90
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur
asd

299

Başlangıç Fiyatı

5 Gün

Ukrayna
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.