Çeşme Alaçatı Sığacık Kuşadası Ayvalık Turu...

Çeşme Alaçatı Sığacık Kuşadası Ayvalık Turu (2 Gece Otel Konaklamalı)
41
1,600TRL
Ege İncisi !
EN İYİ FİYAT
 • Çeşme Alaçatı Sığacık Kuşadası Ayvalık Turu (2 Gece Otel Konaklamalı) : Ege İncisi !
 • Çeşme Alaçatı Sığacık Kuşadası Ayvalık Turu (2 Gece Otel Konaklamalı) : Ege İncisi !
 • Çeşme Alaçatı Sığacık Kuşadası Ayvalık Turu (2 Gece Otel Konaklamalı) : Ege İncisi !
 • Çeşme Alaçatı Sığacık Kuşadası Ayvalık Turu (2 Gece Otel Konaklamalı) : Ege İncisi !
 • Çeşme Alaçatı Sığacık Kuşadası Ayvalık Turu (2 Gece Otel Konaklamalı) : Ege İncisi !
Ege İncisi !
 • Çeşme
 • Alaçatı
 • Sığacık
 • Kuşadası
 • Ayvalık
 • 2 Gece Otel Konaklaması !

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul Çeşme Yolculuğu

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

23:00 İncirli Dilek Pastanesi Önü
23.30 Mecidiyeköy İETT Otobüs Durakları
24.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
00.20 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)
00.30 Pendik Köprüsü Altı (Ankara istikameti)
00:40 Çayır ova McDonald’s Önü
00:50 Gebze Center Önü
Hareket noktalarından katılan misafirlerimiz ile gece yolculuğumuza başlıyoruz.Konaklama: Bu Gece otel Konaklaması Yoktur

2.

Gün
Çeşme – Çeşme Kalesi – kervansaray -Alaçatı – Ilıca Plajı –Sığacık 2 gün programını görmek için tıklayınız

Çeşme – Çeşme Kalesi – kervansaray -Alaçatı – Ilıca Plajı –Sığacık - Kuşadası

Gece yolculuğumuzun ardından Çeşme Alaçatı Sığacık Kuşadası Ayvalık Turu için sabah saatlerinde Çeşme ye varıyoruz Serbest. Kahvaltı molamızın ardından. Batı Anadolu’daki en önemli kalelerden biri olan, Ceneviz ve Osmanlı Mimari üslubunu bir arada görebileceğimiz Çeşme Kalesi olacaktır. Rehberimizden Çeşme Kalesi’ne dair bilgiler aldıktan sonra kaleyi gezmeye başlıyoruz. Kale gezimizi tamamladıktan sora Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansaray’ı panoramik olarak görüyoruz. Ardından Çeşme’de serbest zaman veriyoruz. Bu serbest zaman sırasında Çeşme’ye özgü dondurmalardan tatmanızı tavsiye ederiz. Serbest zamanımızın ardından otobüsümüze binerek bir sonraki durağımız olan Alaçatı’ya hareket ediyoruz. Alaçatı en eski çağlardan bugüne dek egenin incisidir. Mavi ile yeşilin kucaklaştığı şirin, taş evli sokakları ile şirin Ege kasabalarından biridir. Rehberimizden Alaçatı hakkında kısa bilgiler aldıktan sonra Alaçatı sokaklarında gezmeye başlamadan önce meşhur kumrusunu yiyeceğimiz öğle yemeği molamızı veriyoruz. Öğle yemeğimizin ardından rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sırasında Alaçatı sokaklarında Tarihi Taş Evleri önünde renkli fotoğraflar çekerek turu unutulmaz hale getirebilirsiniz. Serbest zamanın bitimiyle toparlanıp Ilıca Plajı’na geçiyoruz. Plajları ile meşhur Ilıca bölgesinde yüzme molası veriyoruz. dileyen misafirlerimiz deniz kum ve sıcacık güneşin keyfini çıkartabilirler.Yüzmek istemeyen misafirlerimiz ise plaj boyunca yürüyüş yapabilir, kafelerde denizin muhteşem manzarasına karşı kahvesini yudumlayabilir. Ilıca Plajı’nda verdiğimiz zamanın bitmesinin ardından. Sığacık’a Haraket ediyoruz mandalina kokulu sokakları tarihi taş evleri, sakin koyları ve doğası ile Sığacık Ege’nin en güzel tatil beldelerinden biridir. Türkiye’nin ilk sakin şehri unvanına sahip olan Seferihisar’ın şirin mahallesi sığacık son yıllarda seyahat severlerin uğrak noktasıdır. Rehberimizin eşliğinde Sığacık sokaklarını anlatımlar eşliğinde geziyoruz. Ardından rehberimizin verdiği serbest zaman bitiminden sonra otobüsümüzde buluşarak Kuşadası’nda bulunan otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Tur güzergahına uygun bir noktada alınır. (Ekstra)

Öğle Yemeği: Alaçatıda serbest zaman olarak alınacaktır.Ekstradır.

Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe ya da set menü.

Konaklama: Kuşadası Green Gold Hotel, comfort ada class hotel, neopol hotel, vb. oteller
Konaklama: Kuşadası Green Gold Hotel, comfort ada class hotel, neopol hotel, vb. oteller

3.

Gün
Kuşadası – Serbest Zaman- Extra Tekne Turu 3 gün programını görmek için tıklayınız

Kuşadası – Serbest Zaman- Extra Tekne Turu

Çeşme Alaçatı Sığacık Kuşadası Ayvalık Turunun3. gününde otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimizle (extra) Kuşadası tekne turu gerçekleştiriyoruz. Tekne Turuna Katılmak İstemeyen misafirlerimiz dilerse otel de günü geçirebilir dilerse Kuşadası sokaklarında gezebilir veya plaja gidebilir. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe veya set menü.

Öğle Yemeği: serbest zamanda alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Tur ücretine dahil olarak otelde açık büfe ya da set menü.

Konaklama: Kuşadası Grenn Gold Hotel, comfort ada class hotel, neopol hotel, vb. oteller
Konaklama: Kuşadası Green Gold Hotel, comfort ada class hotel, neopol hotel, vb. oteller

4.

Gün
Ayvalık – Cunda Adası – Şeytan Sofrası – İstanbul 4 gün programını görmek için tıklayınız

Ayvalık – Cunda Adası – Şeytan Sofrası – İstanbul

Kuşadası Çeşme Ayvalık Turu son gününde otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Ayvalık’a doğru hareket ediyoruz. Ayvalık, Balıkesir’de yer alan, yemyeşil ve huzur veren ormanları, taş evleri, mavi bayraklı plajları ve meşhur Ayvalık tostu ile ünlü bir tatil beldesidir. Ayvalık’ta ilk olarak Ayvalık Limanını görüp, fotoğraflamaya doyamayacağımız Ayvalık evleri arasında hoş bir gezinti yapıyoruz. Ardından 1870 yılında Rumlar tarafından kilise olarak yapılan ve 1828 yılında Camiye çevrilen, eski adıyla AgiosYannis Kilisesi olan Ayvalık Saatli Cami’yi gördükten sonra serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın sırasında çarşı içerinde dolaşarak hatıra ve hediyelik eşya alabilirsiniz. Serbest zamanımızın ardından Cunda Adası’na Türkiye’nin ilk Boğaz Köprüsü üzerinden geçerek ulaşıyoruz. Cunda Adası’nda rehberimiz eşliğinde yapacağımız nostaljik gezi ile sizleri eskiye götürüyoruz. Cunda'da alacağımız serbest zamanda sakız dondurması ve lokmasını tatmanızı tavsiye ederiz. ardından turumuzun son noktası olan Şeytan Sofrasına doğru hareket ediyoruz. Tepeye çıktığınızda sizi muhteşem bir manzara karşılayacak. Tepeden baktığımızda tüm Ayvalık Adaları ve Midilli Adası’nı göreceğiz. Buraya gelenlerin ziyaret etmeden geçemediği yer ise şeytanın ayak izi şeklindeki çukur. Bu çukur tepenin en ucunda bulunuyor ve demir parmaklıklarla çevrili. Çok rüzgârlı olan bu noktada insanlar bu çukura para atarak dilek diliyor ve demirlere kırmızı kurdeleler bağlıyor. Hikâyeye göre; Zeus'un İda adındaki süt annesi, şeytanın Zeus'a zarar vereceğini düşünür ve bundan korkarak şeytanı kovar. Bu şeytanın 3 ayaklı olduğuna inanılır. Kaçarken bıraktığı ayak izlerinden birinin Şeytan Sofrası’nda olduğuna inanılır. Diğerleri ise İda dağlarının eteğinde ve Midilli Adası’ndadır. Rehberimizden Şeytan Sofrası hakkında bilgiler aldıktan sonra serbest zaman veriyoruz. Bu serbest zaman sırasında muhteşem manzara eşliğinde çay-kahve içebilir ve bu manzarayı fotoğraflar ile ölümsüzleştirebilirsiniz. Serbest zamanımızın ardından Tatilmodile Çeşme Alaçatı Sığacık Kuşadası Ayvalık Turumuzun sonuna geliyor ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki tatilmod organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Ayvalık’ta serbest zaman olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Yol güzergahında dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)

Konaklama: Dönüş günüdür. Bu gece otel konaklaması yoktur.
Konaklama: Bu Gece otel Konaklaması Yoktur
EK BİLGİLER

ÖNEMLİ BİLGİ

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Tatilmod, gerekli gördüğü durumlarda, Müşteri' den onay almaksızın ancak Müşteri'ye bildirmek kaydıyla tur hareket tarihinden; günübirlik turlarda 1 iş günü öncesinden, yurt içi turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda ise 15 iş günü öncesinden turu iptal edebilir. Bu tür bir iptalde Tatilmod, Müşteri'nin ödediği ücreti iade etmekle yükümlüdür. Ancak Müşteri iptalden dolayı tazminat talep edemez.

Müşteri, nedeni ne olursa olsun herhangi bir sebeple günübirlik turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt içi haftasonu turlarında 10 iş günü öncesinden, yurt içi uzun turlarda (3 gece üzeri) 20 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda 30 iş günü öncesinden turu iptal ettiği takdirde ödemiş olduğu ücretin tamamını iade alır. İade Tatilmod’a ödeme yapılan hesaba veya kredi kartına iptal edildiği tarih itibariyle nakit veya havale/eft ödemelerinden yedi (7) iş günü içerisinde, kredi kartı veya online ödemelerde ise bankaların ödeme takvimine göre iade edilir.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilmodkesinlikle sorumlu değildir.

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#4461
LOKASYON:
Kuşadası
YEMEK:
2 sabah kahvaltısı 2 akşam yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
23:00 İncirli Dilek Pastanesi Önü 23.30 Mecidiyeköy İETT Otobüs Durakları 24.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 00.20 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü) 00.30 Pendik Köprüsü Altı (Ankara istikameti) 00:40 Çayır ova McDonald’s Önü 00:50 Gebze Center Önü
BİTİŞ:
Çeşme Alaçatı Sığacık Kuşadası Ayvalık Turumuz'u Tamamladıktan Sonra Misafirlerimizi Aldıgımız Noktalara Geri Bırakıyoruz.
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 832,00 TL 1664,00 TL
3 565,33 TL 1696,00 TL
4 428,00 TL 1712,00 TL
6 288,00 TL 1728,00 TL
9 195,56 TL 1760,00 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

1.600TL

Başlangıç Fiyatı

4 Gün

Kuşadası
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.