Kapadokya Turu

Kapadokya Turu
41
320TRL
Kapadokyanın eşsiz peribacaları ve doğal oluşumunu görmek istiyorsanız hemen yerinizi ayırın!!
İYİ SEÇİM!
 • Kapadokya Turu : Kapadokyanın eşsiz peribacaları ve doğal oluşumunu görmek istiyorsanız hemen yerinizi ayırın!!
 • Kapadokya Turu : Kapadokyanın eşsiz peribacaları ve doğal oluşumunu görmek istiyorsanız hemen yerinizi ayırın!!
 • Kapadokya Turu : Kapadokyanın eşsiz peribacaları ve doğal oluşumunu görmek istiyorsanız hemen yerinizi ayırın!!
 • Kapadokya Turu : Kapadokyanın eşsiz peribacaları ve doğal oluşumunu görmek istiyorsanız hemen yerinizi ayırın!!
 • Kapadokya Turu : Kapadokyanın eşsiz peribacaları ve doğal oluşumunu görmek istiyorsanız hemen yerinizi ayırın!!
 • Kapadokya Turu : Kapadokyanın eşsiz peribacaları ve doğal oluşumunu görmek istiyorsanız hemen yerinizi ayırın!!
 • Kapadokya Turu : Kapadokyanın eşsiz peribacaları ve doğal oluşumunu görmek istiyorsanız hemen yerinizi ayırın!!
Kapadokyanın eşsiz peribacaları ve doğal oluşumunu görmek istiyorsanız hemen yerinizi ayırın!!
 • Tuz Gölü
 • Ihlara Vadisi
 • Atv Turu
 • Balon Turu
 • Üç Güzeller
 • Balon Seyir Turu

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
istanbuldan kapadokya yolculuk ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ
 • 21:00 beylikdüzü migros önü
 • 21:50 incirli dilek pastanesi (ömür plaza karşısı)
 • 22.25 Mecidiyeköy İETT Otobüs Durakları
 • 23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
 • 23.20 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)
 • 23:40 Çayırova McDonald's Önü
 • 23:50 Gebze Center önü
 • 00:30 izmit halk evi durakları (asya otel karşısı)

misafirlerimizi belirtilen noktalardan aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz


Konaklama: bu gece otel konaklaması yoktur

3.

Gün
tuz gölü –aksaray – ıhlara vadisi -narlı göl –yeraltı şehiri 3 gün programını görmek için tıklayınız

Değerli misafirlerimiz; tatilmod 'un konforlu otobüsleri ve zengin otobüs ikramları eşliğinde, yolculuğumuza başlıyoruz. ardından kahvaltı molası vereceğimiz ağaçlı dinlenme tehsisleri ’ne ulaşıyoruz. Daha sonrasında ülkemizin en büyük ikinci gölü olan Tuz gölünde vereceğimiz kısa fotoğraf molası sonrasın Aksaray üzerinden Türkiye’nin en büyük kanyonlarından biri olan, 14 km uzunluğundaki Ihlara Vadisi ne ulaşıyoruz. Burada Ağaçaltı kilisesini gezerek, Melendiz Çayının oluşturmuş olduğu nehir yatağında yürüyüş yapıyoruz. Verilen serbest zamanda bu cennet bahçesinde fotoğraflarımızı çekiyoruz. Bir sonraki durağımız ise bir yanardağ ağzı olan ve jeotermal suya sahip Narlıgöl olacak. Burada verilen fotoğraf molasını takiben, bölgedeki 104 farklı yer altı şehrinden biri olan Derinkuyu veya Kaymaklı Yer altı Şehrine ulaşıyoruz. Yeraltında bulunan tünelleri gezip anlatımları dinledikten sonra yolumuz bizleri Çardak Köyü üzerinden Göreme'ye götürecek. Öğle yemeğimizin ardından bir sonraki durağımız üzüm bağları ve üç başlı peri bacaları ile ünlü Paşabağ mevkii olacak. Burada verilen serbest zamanı takiben hayaller vadisi olarak geçen Dervent Vadisi olacak. Burada çekilen birbirinden ilginç fotoğrafların ardından, kesme taş evleri ile meşhur Ürgüp'e ulaşıyoruz. Şehir merkezinde yapacağımız panoramik tur sonrası şarap mahzenlerini ziyaret ediyoruz. Günümüzün son durağı ise 3 Güzeller olarak bilinen peri bacaları olacak. Burada verilen fotoğraf molasını takiben otelimize ulaşıyoruz. Otele yerleşme ve akşam yemeğimiz otelimizde.)

 •  *Sabah Kahvaltısı: Yol üzerinde ekstra olarak alınacaktır.(ekstra)
 •  *Öğle Yemeği: otelde alınıcaktır .(ekstra)
 • *Akşam yemeği: otelimizde alınacaktır tur ücretine dahildir.
 • *Mola tesisleri: boluinova dinlenme tesisleri.Ağaçlı dinlenme tesisleri.
 •  * Otele Giriş Saati: 18.00 - 19.00Konaklama: Kapadokya Bölge Otleri

3.

Gün
balon turu–güvercinlik vadisi-üchisar kalesi-cömlek atölyesi-göreme 3 gün programını görmek için tıklayınız

Değerli misafirlerimiz; Balon'a katılmak isteyen misafirlerimizle sabahın erken saatlerinde lobide buluşma ve balon kalkış noktasına transferlerini yapıyoruz(Ekstra). Bu unutulmayacak deneyim konusunda genel bilgiyi rehberimiz verecektir. Sabah otelde alınan acık büfe veya set menü kahvaltı sonrası günümüzün ilk fotoğraf molası Güvercinlik Vadisi – Uçhisar Kalesi olacak. Panoramik olarak çekilen fotoğraf ardından, Kızılırmak’ın suyu ile kil toprağını birleştiren insanoğlunun 5000 yıldır geçim kaynağı olan çömlekçilik sanatını görmek için çömlek atölyesine gidiyoruz. Geçireceğimiz keyifli dakikaların ardından kayalık göreme olarak bilinen ve zamanında manastır yaşantısının hüküm sürdüğü Göreme açık hava müzesine gidiyoruz. Burada Hristiyanlık tarihi hakkında verilen bilgilerin ardından Elmalı Kilise, Çarıklı Kilise, Yılanlı Kilise gibi sayısız kiliseyi gezebilirsiniz. Daha sonrasında mermergiller familyasından olan Kapadokya bölgesinden çıkan Onyx taşının işlendiği atölyeye gidiyoruz. Burada yapılan anlatımlar ardından Avanos üzerinden yolumuza devam ederek Hacı Bektaş ilçesine doğru yol alıyoruz. Burada Horasan erenlerinden Hacı Bektaş-ı Veli'nin kurmuş olduğu dergâhı ziyaret ediyoruz. Yapılan anlatımlar ve edilen duaların ardından Kırşehir, Ankara üzerinden dönüş yolculuğuna başlıyoruz ve siz sayın misafirlerimizi bir başka TATİLMOD organizasyonunda buluşmak dileği ile gecenin ilerleyen saatlerinde aldığımız noktalara bırakıyoruz.
Konaklama: bu gece otel konaklaması yoktur
EK BİLGİLER

ÖNEMLİ BİLGİ

Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.

Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.

Tatilmod, gerekli gördüğü durumlarda, Müşteri' den onay almaksızın ancak Müşteri'ye bildirmek kaydıyla tur hareket tarihinden; günübirlik turlarda 1 iş günü öncesinden, yurt içi turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda ise 15 iş günü öncesinden turu iptal edebilir. Bu tür bir iptalde Tatilmod, Müşteri'nin ödediği ücreti iade etmekle yükümlüdür. Ancak Müşteri iptalden dolayı tazminat talep edemez.

Müşteri, nedeni ne olursa olsun herhangi bir sebeple günübirlik turlarda 3 iş günü öncesinden, yurt içi haftasonu turlarında 10 iş günü öncesinden, yurt içi uzun turlarda (3 gece üzeri) 20 iş günü öncesinden, yurt dışı turlarda 30 iş günü öncesinden turu iptal ettiği takdirde ödemiş olduğu ücretin tamamını iade alır. İade Tatilmod’a ödeme yapılan hesaba veya kredi kartına iptal edildiği tarih itibariyle nakit veya havale/eft ödemelerinden yedi (7) iş günü içerisinde, kredi kartı veya online ödemelerde ise bankaların ödeme takvimine göre iade edilir.

Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatilmodkesinlikle sorumlu değildir.

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

• 20 yaş altındaki misafirlerimiz anne veya babaları olmadan tura katılım sağlayamayacaktır.

• 65+ üstü misafirlerimiz ALO 199 dan izin alarak tura katılım sağlayabilirler.AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#2472
LOKASYON:
Nevşehir
YEMEK:
1 sabah kahvaltısı 1 akşam yemegi
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
21:50 incirli dilek pastanesi (ömür plaza karşısı) 22.25 Mecidiyeköy İETT Otobüs Durakları 23.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 23.20 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü) 23:40 ÇayırovaMcDonald's Önü 23:50 Gebze Center önü 00:30 izmit halk evi durakları (asya otel karışısı)
BİTİŞ:
Kapadokya Turumuz'u Tamamladıktan Sonra Misafirlerimizi Aldıgımız Noktalara Geri Bırakıyoruz.
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 166,40 TL 332,80 TL
3 113,07 TL 339,20 TL
4 85,60 TL 342,40 TL
6 57,60 TL 345,60 TL
9 39,11 TL 352,00 TL
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

320TL

Başlangıç Fiyatı

3 Gün

Nevşehir
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?


tarafından sağlanmaktadır.
İncelemekte olduğunuz bilgiler çözüm ortağımız tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.